Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

115 Pages«<113114115
Options
Go to last post Go to first unread
shadow  
#2281 Posted : Wednesday, September 18, 2019 1:04:10 PM(UTC)
shadow

Rank: Advanced Member

Was thanked: 208 time(s) in 132 post(s)
Moroni.
DugoVecCitam  
#2282 Posted : Wednesday, September 18, 2019 1:34:01 PM(UTC)
DugoVecCitam

Was thanked: 1445 time(s) in 843 post(s)
Prejake su mi "geni kameni" spike kad pobjedjuju...A sta se dogodi s "genima kamenim" u trenutku poraza? Emocija18 Emocija18
STRICE IVANE, OPET SU NAS NAPALI...
Đolo  
#2283 Posted : Wednesday, September 18, 2019 2:42:00 PM(UTC)
Đolo

Was thanked: 1444 time(s) in 903 post(s)
Originally Posted by: DugoVecCitam Go to Quoted Post
Prejake su mi "geni kameni" spike kad pobjedjuju...A sta se dogodi s "genima kamenim" u trenutku poraza? Emocija18 Emocija18

nista i dalje su od kamena.

kamen je kamen.

evo recimo dodjes u moje selo i pitas me sta je ovo,ja ti kazem kamen, ti mene pitas a sta je ako padne kisa, nista i dalje je kamen samo je mokar. eto tako i sa genima nakon poraza,i dalje su kameni,samo su malo mokri sada.
hamush  
#2284 Posted : Wednesday, September 18, 2019 4:58:03 PM(UTC)
hamush

Was thanked: 1742 time(s) in 969 post(s)
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
Lako za Soldica, Mirka i ostale borce., al sta je sa svim tim "fanovima" koji im se masovno uvlace u dupe u komentarima?? Nekad ih citam i ne vjerujem kako to sve jadno izgleda "legendo najjaci si, najbolji si, pusti ljubomorne duse..."., treba neko posebno ime za ovu novonastalu vrstu dupelizaca

Ovo ti nije "novonastala" vrsta... ta sorta ti postoji jos od davne 2002. kada je mirko bio u usponu...

Radi ti se o terminu Nuthugger i poznat je jos od davnina na sherdogovim forumima...

najbolji primjeri nuthuggeraja ti postoje jos od davne Nenine stranice crocop.tk... tamo su na "guest book" postali raznorazni strucnjaci iz frankfurta i minhena i australije, pozdravljali Mirka sa ZDS i nudili savjete kako da bolje boksa...

al uglavnom ti je nesto ovako.

"Bog i Hrvati Mirko,
Pozdrav legendo iz Stuttgarta, ja i moj striko te gledamo svaki put, sretni smo jer si ubio onog Sakurabu,
moj striko reko nezna on nista, mamu mu jebem zutokljunsku.
Sad slusaj - kae striko trebas mai geri desnom nogom vjezbat, svi znaju da si ljevak pa ce jih desna iznenadit.
aj pozdrav legendo ZDS..."

Na sherdogu su nuthuggeri bili poznati po fanaticnom obozavanju lika i djela MCC i katastrofalnom engleskom..
naravno, nas dragi jupi je dao svoj obol tome pa su se tu iznjedrili termini poput vreca za napucavanje - u slobodnom prijevodu dr Jupidua "bag for devastation"... itd...

Uglavnom Mirko Legs Big ti je bio dosta ucestao termin u diskusijama jer je to bio vecinom glavni argument nuthuggera za sve izazove nasega mirka. Legs big je bio odgovor na sve.

sa sveprisutnoscu fejsa sada je to poprimilo vise globalni oblik, ali valja se prisjetiti OG garde koja je branila lik i djelo Mirka Filipovica dok su vecina ostalih srali u gace i jeli pacja govna daleke 2002.

Nuthuggeraj je ziv i nece nikada umrijeti dokle god je Mirka i dijaspore.

thanks 1 user thanked hamush for this useful post.
19_Pitbull_86 on 9/18/2019(UTC)
dr jupidu  
#2285 Posted : Wednesday, September 18, 2019 5:46:48 PM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3068 time(s) in 2363 post(s)
Originally Posted by: hamush Go to Quoted Post
Lako za Soldica, Mirka i ostale borce., al sta je sa svim tim "fanovima" koji im se masovno uvlace u dupe u komentarima?? Nekad ih citam i ne vjerujem kako to sve jadno izgleda "legendo najjaci si, najbolji si, pusti ljubomorne duse..."., treba neko posebno ime za ovu novonastalu vrstu dupelizaca

Ovo ti nije "novonastala" vrsta... ta sorta ti postoji jos od davne 2002. kada je mirko bio u usponu...

Radi ti se o terminu Nuthugger i poznat je jos od davnina na sherdogovim forumima...

najbolji primjeri nuthuggeraja ti postoje jos od davne Nenine stranice crocop.tk... tamo su na "guest book" postali raznorazni strucnjaci iz frankfurta i minhena i australije, pozdravljali Mirka sa ZDS i nudili savjete kako da bolje boksa...

"Bog i Hrvati Mirko,
Pozdrav legendo iz Stuttgarta, ja i moj striko te gledamo svaki put, sretni smo jer si ubio onog Sakurabu,
Sad slusaj - kae striko trebas mai geri desnom nogom vjezbat, svi znaju da si ljevak pa ce jih desna iznenadit.

Na sherdogu su nuthuggeri bili poznati po fanaticnom obozavanju lika i djela MCC i katastrofalnom engleskom..
naravno, nas dragi jupi je dao svoj obol tome pa su se tu iznjedrili termini poput vreca za napucavanje - u slobodnom prijevodu dr Jupidua "bag for devastation"... itd...

Uglavnom Mirko Legs Big ti je bio dosta ucestao termin u diskusijama jer je to bio vecinom glavni argument nuthuggera za sve izazove nasega mirka. Legs big je bio odgovor na sve.

sa sveprisutnoscu fejsa sada je to poprimilo vise globalni oblik, ali valja se prisjetiti OG garde koja je branila lik i djelo Mirka Filipovica dok su vecina ostalih srali u gace i jeli pacja govna daleke 2002.

pa..vreća za devastaciju..sasvim lijep termin

o svaka čast mma-u...gledanjem youtube danas baratam s engleski i dapače poslovno se služim s istim....

ni nikad nisam bio ta vrsta..ja sam samo fan...

neko se ulizavao pfs-u u pfs majici pa završio preveslan ha ha
jasamprvakjasamprvakjasamprvakjasamprvak
thanks 1 user thanked dr jupidu for this useful post.
hamush on 9/18/2019(UTC)
Chiodo  
#2286 Posted : Wednesday, September 18, 2019 7:20:22 PM(UTC)
Chiodo

Croatia

Was thanked: 1295 time(s) in 751 post(s)
Jooj da je samo takvih s Mirkom 😂
bero  
#2287 Posted : Thursday, September 19, 2019 11:08:39 AM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5164 time(s) in 3184 post(s)
Originally Posted by: hamush Go to Quoted Post

"Bog i Hrvati Mirko,

Zamjerio se mirko takvima ulaskom u sdp.
Miocic im novi idol radi tetovaze i oca :)))

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
rikimartin  
#2288 Posted : Thursday, September 19, 2019 1:20:12 PM(UTC)
rikimartin

Croatia

Was thanked: 221 time(s) in 133 post(s)
Daj Soldiću uozbilji se . Mirko ne zna kako izgleda Usman ili GSP , a ne ti .
Ovo za gene kamene je jeftin potez , ali ljudi kao Soldić stvarno vjeruju i lože se na to . To ipak više cijenim nego kad netko to radi zbog članka na dnevno.hr ... Iako se slažem da je maksimalno krkanski
cayman  
#2289 Posted : Thursday, September 19, 2019 1:42:03 PM(UTC)
cayman

Was thanked: 483 time(s) in 315 post(s)
Quote:
Ti mozes reci igram nogomet
Ti mozes reci igram kosarku
Ti mozes reci igram tenis
Ali ne mozes rec igram MMA,to nije igra!

Daj nemoj me jebat, ovo ko da je s fb stranice ''Ispovesti''
Draži mi je bio dok je bio manje eksponiran
Users browsing this topic
Guest (5)
Similar Topics
Rizin 13: Cro Cop vs. Martinez (Slobodna borba / MMA)
by bero 9/12/2018 12:08:47 PM(UTC)
On line skola Cro Cop (Razne teme)
by Blackelk 1/7/2017 7:00:54 PM(UTC)
Ante Pavlović vs Mirko Cro Cop (Slobodna borba / MMA)
by IvandGra 10/6/2015 4:46:55 PM(UTC)
Cro Cop vs Anthony Hamilton (Slobodna borba / MMA)
by bero 8/21/2015 4:48:04 PM(UTC)
UFC Fight Night Krakow: Cro Cop vs. Gonzaga (Slobodna borba / MMA)
by bero 1/23/2015 3:33:07 PM(UTC)
Cro Cop ponovno u UFC-u (Slobodna borba / MMA)
by ivces 1/21/2015 2:20:26 PM(UTC)
Cro Cop (Slobodna borba / MMA)
by bero 11/5/2014 9:53:49 AM(UTC)
Cro Cop vs. Ishii 2 (Slobodna borba / MMA)
by bero 9/12/2014 10:50:05 AM(UTC)
Zovko više nije Cro Copov menadžer!! (Slobodna borba / MMA)
by bero 8/25/2014 2:50:49 PM(UTC)
NAGRADNA IGRA: Cro Cop vs. Miller! (Stand up udarački sportovi)
by bero 6/9/2014 10:41:58 AM(UTC)
GLORY 14 Zagreb : Cro Cop vs Bonjasky (Stand up udarački sportovi)
by bero 11/22/2013 11:09:06 PM(UTC)
Legend 2 : "Cro Cop vs. Alexei Oleinik" (Slobodna borba / MMA)
by bero 9/4/2013 8:20:13 AM(UTC)
Cro Cop vs. Manhoef?! (Slobodna borba / MMA)
by bero 4/11/2013 7:57:21 PM(UTC)
15. februara Denis Stojnić protiv Mirka Cro Cop Filipovića! (Slobodna borba / MMA)
by free fighter 12/20/2012 9:02:07 PM(UTC)
Inoki Bom Ba Ye 2012: Cro Cop vs. Suzukawa! (Slobodna borba / MMA)
by bero 12/8/2012 8:49:23 PM(UTC)
115 Pages«<113114115
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.