Sampinjon
2020-04-24T11:45:53Z

Talent, potencijal😀
Seven
2020-04-25T20:47:50Z
Originally Posted by: ksian 

Originally Posted by: Seven 

U Pride ponosno ide umjesto u ring , nokautirati jednog od vlasnika organizacije , a ovaj ga zlostavlja i samo pobjegne . koliko god nepravedna i nemoralna situacija , komična skroz . neki mali lik od 150 dodje i mirka u prime-u zlostavlja haha pa nemogu reći nego da je Mirko taj meč izgubio 😃 . Mirko kao ono zamalo sam ga udario . šta bi dobio da ga je udario ? otkaz i zatvor . šta je ovaj sexualni zlostavljač dobio ? pa dominirao mirka filipovića inteligencijom i zapravo on mu je bio gazda . isto ko arnold i braća weider , bio je pobjednik Olimpije dobrim dijelom jer je pristajao na svašta sa braćom weider ..tako i mirko , da nije to otrpio bar djelomično ovako kako bješe , dobio bi otkaz i zatvor čak . realno , šta je mogao napraviti ? ponos mu nije dao da se žali i reče netko me zlostavlja , u glavi mu ptsp od sexualnog zlostavljanja i ide u borbu ko topovsko meso i zaradjuje kruh za svog vlastitog silovatelja . i onda im nevalja ufc i dana white 😃

Tocno. Pametnije bi bilo da je tom malom liku Mirko rekao da ce mu dozvoliti ga mu ga popusi za dobre pare, nego da prica o tome sa skoro 20 godina zadrske. Ako si pristao na sutnju radi koristi onda, nema smisla da se sad zalis.

haha svašta i ti ga znaš do kraja potpalit , ovo je pravi požar . ako mirko čita nemoj da drugi moždani dobije , ja mu sve najbolje želim .

ali kralj čuj udario bi ga pa ubio bi da udarcem vjerovatno bi ovaj mrtav ostao . šta bi dobio sa time , kad su ti to gazde i kruh ti daju . znači folira ne bi ga ni udario , ali možda ono i bi u afektu puko bi mu film pa bi .. ali opet da nikad nije to prijavio organizaciji i tužio . pa imaš pravo tužit sexualnog napasnika majka mu stara..šta reći nego da mirko brzo zaboravlja , danas ga za stražnjicu vataju , a sutra ko da ništa nije bilo ? to je isto žalosno toliki junac koji se sa najjačim juncima tuče u ono doba , a dodje neki lik koji ga ispipa i nikome ništa . pa weider je bar arnoldu omogućio da bude prvak i što god treba , a ovaj se samo skinuo da fotografira ga . mirko doživio fizičko napastovanje i nije to za ni lipe dobio . to je ta dinarska čast , đabe free sve evo kad tražite dajem sve i kuću ako treba ali sam pošten i častan čovjek . ja mislim da bi pok. randelman i takodjer bernardo tog lika ganjali po čitavoj dvorani i da bi to bio show . mirko je ostao na ' u da je još samo sekunda bila ' 😃 . pusti priče , nasadio ga stari pokvareni lisac .. 1 : 0 za šefa od Tong Poa 😃

Gates je bio mali digitalni kameleon koji je postao komodski varan epidemiologije .
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2020-05-05T08:37:23Z

Satoshi dođe Mirku ala nešto što Chico dođe Zagoru :)18
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Sampinjon
2020-05-07T12:52:53Z
Pogledajte Losa na facebooku od podcast inkubatora ili instagramu u najavi za danasnji podcast
Sampinjon
2020-06-25T19:24:22Z

Procitajte komentare ispod videa😀
Cro_147
2020-07-05T11:43:11Z
Ghost fino spustio Mirku kod Radina u podacastu
pecho
2020-07-05T12:31:26Z
Originally Posted by: Cro_147 

I neka mu je. Mirko misli da je njegovo mišljenje jedino važno. Najveću štetu je Mirko sebi napravio kada je progovorio za medije i napravio socijalne mreže.
There isnt a hard time invented that i cannot handle.
dr jupidu
2020-07-05T12:34:16Z

daj kad?koja minuta

piše jedan od 59.30
neprimam kućne posjete.
bero
  • bero
2020-07-05T13:23:18Z

od koje minute?
- dr jupidu
dr jupidu
2020-07-05T13:24:16Z
Originally Posted by: bero 

https://www.youtube.com/watch?v=HuwV5x55dao

od koje minute?

59...

neprimam kućne posjete.
Joeseph Jones
2020-07-05T14:10:07Z
Od 59:20 ide pitanje vezano za ono što je Mirko rekao o Goranu i njegov odgovor
bero
  • bero
2020-07-05T14:20:43Z
UserPostedImage
- dr jupidu
fist
  • fist
  • Advanced Member
2020-07-06T05:11:10Z
Originally Posted by: bero 

UserPostedImage

Bit će mu malo dva oka za plakanje

Seded
2020-07-06T11:12:01Z
Reljić ga proziva, a Mirko nit luk jeo nit luk mirisao.
"It's not checkmate. The king has one more move."
dr jupidu
2020-07-06T11:35:49Z
Originally Posted by: Seded 

Reljić ga proziva, a Mirko nit luk jeo nit luk mirisao.

ok amo realno

prije 10 godina obojica su bili više jednodimenzionalni....

nakon 10 godina obojica znaju stojku I PARTER.......CROCOP JE NAUČIO PARTER A GORAN STOJKU

neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2020-07-06T13:12:40Z
iskreno kog briga jesi jednodimenzionalan ili nisi

samo se rezultat cjeni

i metak je jednodimenzionalan
neprimam kućne posjete.
Cro_147
2020-07-06T13:22:14Z
Mirko ima baš dobre procjene. Reljic poslije tog postade ksw prvak i bn prvak, a Ahmic se vise i nije borio...
DugoVecCitam
2020-07-06T15:57:22Z

a Ahmic se vise i nije borio...

Doduse, odradio je jedan mec (Poljak) ali vec tada nisu pricali vise.

DRAGI PRIJATELJI...
Svensson
2020-07-06T16:33:21Z
Originally Posted by: fist 

Bit će mu malo dva oka za plakanje

kad vidim babu da krene prema pauku sa metlom u ruci mislim se, bit će mu malo osam očiju za plakanje
Similar Topics
Users browsing this topic