Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

142 Pages«<127128129130131>»
Options
Go to last post Go to first unread
ksian  
#2561 Posted : Friday, April 3, 2020 10:40:08 PM(UTC)
ksian

Rank: Advanced Member

Was thanked: 1640 time(s) in 760 post(s)
Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
Pojasni ovaj dio o ringu i žici, ne kuzim. Tvrdis da ima razlike?

Ko god je radio sparing u ringu i kavezu, zna kolika je razlika samo što se tiče kretanja. UFCov oktogon je i veći od Prideovog ringa za nekih 20%. Udaračima više odgovara ring, rvačima kavez, to smo već svi mogli dobro vidjeti u praksi. Udaraču je lakše protivnika stjerati u kut od 90 stupnjeva nego u kut od 135 stupnjeva, a sa druge strane, od se može rvača pobjeći kroz konopce i tako kupiti predah, a kad te grepler nasloni na žicu, nemaš tu mogućnost. Osobno mislim da je MMA kao borba koja potpuno dozvoljava hvatove realnija u kavezu, dovoljno je sjetiti se samo onih silnih restartova u PRIDEu.
bero  
#2562 Posted : Friday, April 3, 2020 11:05:59 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5776 time(s) in 3601 post(s)
Oh for the love of...

Otupjeli svi i ne kuze sarkazam.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
thanks 6 users thanked bero for this useful post.
pecho on 4/4/2020(UTC), Hendo on 4/4/2020(UTC), Svensson on 4/4/2020(UTC), 19_Pitbull_86 on 4/4/2020(UTC), The Last Emperor on 4/4/2020(UTC), JDS on 4/6/2020(UTC)
User is suspended until 10/1/2020 9:31:14 PM(UTC) Reaktivac  
#2563 Posted : Friday, April 3, 2020 11:17:26 PM(UTC)
Reaktivac

Was thanked: 1213 time(s) in 914 post(s)
Originally Posted by: Sampinjon Go to Quoted Post
Ma problem kod mirka je sljedeci.

Imate recimo Conora koji ima trash talk, ne petlja se u vecinu ostalih stvari

Mirko pak ima misljenje o svemu problem je sto ga namece svima.

Zato iritira ljude, zanimljiv je za poslusat pa ga ljudi slusaju ali im ide na zivce.

Jedno vrijeme sam se druzio sa vrlo slicnim tipom, interesantna osoba. Problem je bio sto ti namece svoje misljenje u stvarima koje ti uopce nisu bitni u zivotu. Nesto kao zivotni profesor, takav je i Mirko.

Kada prica imas osjecaj da se postavlja kao da je najpametniji, soli pamet, to ljude zivcira.

Ne vidim problem.
Problem je samo za one koji idealiziraju CroCop-a, s obzirom na uspjehe, karizmu i ostvarenu karijeru.

Ljudi su zapravo problem, jer sve ove godine, CroCop se zapravo nije puno promjenio.
Gledao sam, a imate na YT... tri NU2; dvije epizode iz 2003 g. i jedna iz 2009 g.
Isti diskurs, ista razmišljanja, iste konstrukcije koje počivaju na empirijskim primjerima aspekta vlastita iskustva, nametnutih kao polazišne točke.

S godinama je to poprimilo dozu izrugivanja, sarkazma i egomanije, tako da je dosljednost promišljanja i artikulacije stava sve ove godine - ista.
Koliko ste treninga odradili, jeste li se 5x oznojili u dvorani, a kamoli borili... itd...

Ne treba se tome čuditi, već upravo suprotno.
Mene bi začudilo da je drugačije.

Kako god; njegova gotovo pa isključivost, rigidnost i tvrdoglavost, karakterne su značajke koje možda iritiraju, ali su ga i dovele do statusa ikone u borilačkom sportu na svjetskoj razini.

Edited by user Friday, April 3, 2020 11:21:15 PM(UTC)  | Reason: Not specified

DjomlaKS  
#2564 Posted : Friday, April 3, 2020 11:34:13 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 2006 time(s) in 1393 post(s)
Slazem se da je Mirko oduvijek ovakav. Ja bi samo nadodao da je postao nesto gori kad su krenuli oni porazi u UFCu, jer tada je vjerojatno osjetio(a mogao i procitati) koliko mu pada taj status jednog od najboljih, a takvom egu to nije bas sjelo. Od tada je postao dosta mrzovoljnij i prkosnij, zbog cega se uvijek raspravlja u stilu tko si ti a tko ja!?

Na Mirka smo navikli, al puno vise mi ide na qrac ova nova ekipa koja se uglavnom informira preko Podcasta.,pa kad pogledaju jedan kao da su popili svu pamet svijeta. Koliko sam puta cuo "Mirko rekao ovo ili ono", jesi gledao., pa kad krenem pricat da to nije tako(tipa kad je pricao o skidanju kila kao varalicama), vecinom me gledaju kao tko sam ja da to pricam ako jedan Mirko kaze tako.
Sampinjon  
#2565 Posted : Friday, April 3, 2020 11:49:43 PM(UTC)
Sampinjon

Croatia

Was thanked: 24 time(s) in 19 post(s)
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
Slazem se da je Mirko oduvijek ovakav. Ja bi samo nadodao da je postao nesto gori kad su krenuli oni porazi u UFCu, jer tada je vjerojatno osjetio(a mogao i procitati) koliko mu pada taj status jednog od najboljih, a takvom egu to nije bas sjelo. Od tada je postao dosta mrzovoljnij i prkosnij, zbog cega se uvijek raspravlja u stilu tko si ti a tko ja!?

Na Mirka smo navikli, al puno vise mi ide na qrac ova nova ekipa koja se uglavnom informira preko Podcasta.,pa kad pogledaju jedan kao da su popili svu pamet svijeta. Koliko sam puta cuo "Mirko rekao ovo ili ono", jesi gledao., pa kad krenem pricat da to nije tako(tipa kad je pricao o skidanju kila kao varalicama), vecinom me gledaju kao tko sam ja da to pricam ako jedan Mirko kaze tako.

Na nesto me podsjetio ovaj post.

Da on kojim slucajem skida kile bila bi druga prica.

Takav je i sa laktovima bio,

Odgovor na ono sto se spominje u drugim postovima

Nije mi mirko nikakav bitan dio zivota. Navijao sam za njega i jos bi sad navijao da se bori

O ovome kao njegovoj osobnosti pisem cisto iz zabave.

fanatic  
#2566 Posted : Saturday, April 4, 2020 1:17:09 AM(UTC)
fanatic

Was thanked: 1651 time(s) in 956 post(s)
budimo realni, Mirko je kenjator i siledžija i da nije javna ličnost vjerojatno bi šamarao susjede (pogotovo onog s pčelama), susjede na selu, druge vozače itd itd

radi se o klasičnom liku kojeg je pojelo vrijeme ali ga i dalje drži ego i kompleksi. To je kao kad neki frajer od 50 godina izađe sa znatno mlađim društvom na neku feštu pa se on sad želi dokazat kao najveći zavodnik i jebač i onda upada curama od 20 godina koje bježe od njega kao od nekog monstruma

a i ako ćemo malo pogledat činjenice:
-skoro polovica protivnika su mu bili ili kante ili niža težinska kategorija
-pao je na doping u UFC-u. Jebiga, "samo malo" je bilo dovoljno da padne
-u UFC je više puta bio na podu nego novogodišnja kugla na times squaru, više je puta pao na pod nego ključevi epileptičaru, više puta su ga iznijeli nego kinesku hranu, više je puta taknuo pod nego padobranska divizija američke vojske...jel treba još?
-tip je pun kurac ljubomoran jer više nikome ništa ne predstavlja. došli su neki novi i njega se više ne spominje. kad se danas priča u kontekstu najboljeg hrvatskog boraca svak kaže Soldić
-ruku na srce, ovi njegovi podrumaši uglavnom gube, a i kad pobjede odrade užasno dosadne borbe
"I was in Las Vegas when the Nogueira brothers first touched down in America. There was a bus, this is a true story. There was a bus that pulled up to a red light, and Little Nog tried to feed it a carrot, while Big Nog was petting it. He thought it was a horse"
thanks 3 users thanked fanatic for this useful post.
DjomlaKS on 4/4/2020(UTC), DugoVecCitam on 4/4/2020(UTC), pecho on 4/4/2020(UTC)
User is suspended until 12/19/2025 8:58:50 PM(UTC) iggor  
#2567 Posted : Saturday, April 4, 2020 2:19:26 AM(UTC)
iggor

Croatia

Was thanked: 46 time(s) in 32 post(s)
došli su neki novi i njega se više ne spominje. kad se danas priča u kontekstu najboljeg hrvatskog boraca svak kaže Soldić

?? Jel nije Soldić najbolji bosanski borac?? Naravno nakon deniza stojnića ..🤭

Edited by user Saturday, April 4, 2020 2:20:40 AM(UTC)  | Reason: Not specified

Ivan CRO Cop  
#2568 Posted : Saturday, April 4, 2020 3:38:07 AM(UTC)
Ivan CRO Cop

Was thanked: 331 time(s) in 234 post(s)
Dobro sad omalovažavate čovjeka koji je 2006-e bio 2. Na svijetu, samo sekund...
Po UFC pravilima se nije snašo, povrijede, godine, ali je i dalje ikona (kutevi nisu razlog ni konopci jer je uvijek išao unazad i kontrirao, pa kad načne protivnika ide napred, na ove bolje se odnosi ovo)
Nemojmo to zaboravit
A i dalje svjetski mediji pišu o njemu, bolje izgleda no Miočić

Da je malo seronja, jeste, al nemojmo prećerivat
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
thanks 1 user thanked Ivan CRO Cop for this useful post.
Hendo on 4/4/2020(UTC)
Seven  
#2569 Posted : Saturday, April 4, 2020 9:12:02 AM(UTC)
Seven

Netherlands

Was thanked: 67 time(s) in 47 post(s)
Originally Posted by: Ivan CRO Cop Go to Quoted Post
Dobro sad omalovažavate čovjeka koji je 2006-e bio 2. Na svijetu, samo sekund...
Po UFC pravilima se nije snašo, povrijede, godine, ali je i dalje ikona (kutevi nisu razlog ni konopci jer je uvijek išao unazad i kontrirao, pa kad načne protivnika ide napred, na ove bolje se odnosi ovo)
Nemojmo to zaboravit
A i dalje svjetski mediji pišu o njemu, bolje izgleda no Miočić

Da je malo seronja, jeste, al nemojmo prećerivat

samo labilne osobe imaju ikone , pametni i jaki ljudi imaju samo uzore . a pošto mirko nije najbolji u svojoj branši , on mi nije niti uzor . uživam gledati neke njegove borbe i bio je jedan od najboljih u k1 i mma . generalno ko čovjek nije negativac i tjt. davati mu previše prostora bez da ga se kritični analizira je štetno i za mirka i za ostalu raju .

thanks 1 user thanked Seven for this useful post.
ksian on 4/4/2020(UTC)
DayHR  
#2570 Posted : Saturday, April 4, 2020 10:02:54 AM(UTC)
DayHR

Croatia

Was thanked: 140 time(s) in 92 post(s)
Originally Posted by: Ivan CRO Cop Go to Quoted Post

Cro Cop je bio drugi na svijetu i 2003. godine na većini tadašnjih renkinga, ispred Nogueire čija je borba s Rodriguezom u javnosti percipirana vrlo loše i upitno, i koji je već izgubio od Fedora. Trebao se boriti s Fedorom za 1. mjesto, ali onda je došlo do te zavrzalme s Fedorovim ugovorom s Pride-om, Mijatovićem i ostalim. Iz Mirkovog kampa - Lučić, Vlado Božić su davali izjave da mu Fedor puno bolje stilski odgovara nego Nogueira, i naravno tada se Fedor ne bi imao priliku pripremati s Hoostom.

Iz Nogueirinog rekorda:
WIN - Mirko Filipovic - Nov / 9 / 2003 -- Pride FC - Final Conflict 2003
6 P4P - 2003 - Oct 31 - Sherdog-Fan Vote
2 hw - 2003 - Oct 31 - Sherdog-Fan Vote
3 hw - 2003 - Oct 31 - MMA Media Top 10
2 hw - 2003 - OCT - Fighters & Broadcasters Poll
2 hw - 2003 - Oct 12 - The MMA Collective-MMARanks

Propast Pridea bio je za Mirka kataklizmičan događaj vanjskih okolnosti.
Iznenada je nestao i ring i pravila, a ostao je i bez čistog i zasluženog još jednog napada na Fedora i 1. mjesto.
Morao je ići UFC u puno nepovoljnija pravila i okruženje i u situaciju u kojoj se ne može boriti za 1. mjesto, nego može samo riskirati status koji već ima za manji ulog s druge strane.
Tu je uglavnom bila nakana i njega i mendžera da se prevenstveno uzme novac i naplati financijski, ali sa sportske strane trebao je učiniti sve da izbjegne borbu s Gonzagom koja je za njega bila sasvim nepotreban rizik nesrazmjernih uloga, i barem doći u situaciju da svoj ulog stavi na stol protiv Couturea sa jednakijim ulozima. Tim više što je pobijedio Sancheza svega mjesec dana prije borbe Sylvie i Couturea.

U K-1 2003. i 2004. dvaput za redom u finalu Bonjasky protiv Musashija, Cro Cop je već razbio obojicu, Mirko ne smije nastupit jer su mu zamjerili što se borio u MMA za više od kikirikija po borbi koliko je dobivao u K-1.

Kad se rezimira Cro Copova karijera, da Mirko nije bio br. 1 na svijetu, međutim situacija je puno kompleksnija od toga.
Svakao da opravdano zaslužuje kredit i simpatije zbog toga što su mu u ključnom trenutku okolnosti izmaknule tepih ispod nogu.

bero  
#2571 Posted : Saturday, April 4, 2020 10:42:28 AM(UTC)
bero

Originally Posted by: DayHR Go to Quoted Post

Iznenada je nestao i ring i pravila, a ostao je i bez čistog i zasluženog još jednog napada na Fedora i 1. mjesto.
Morao je ići UFC u puno nepovoljnija pravila i okruženje i u situaciju u kojoj se ne može boriti za 1. mjesto, nego može samo riskirati status koji već ima za manji ulog s druge strane.

Mirko je krajem 2006. otišao u UFC, prije nego je Zuffa kupila Pride. Pride je nakon Mirkovog odlaska održao još nekoliko evenata.
Tako da nije Mirko iznenada ostao bez ičeg niti mu je išta oduzeto, već je prihvatio bolju ponudu.

- dr jupidu
thanks 1 user thanked bero for this useful post.
fanatic on 4/4/2020(UTC)
iriminage  
#2572 Posted : Saturday, April 4, 2020 10:49:45 AM(UTC)
iriminage

Rank: Newbie

Croatia

Was thanked: 1 time(s) in 1 post(s)
Mirko nije nikad pao na doping testu.
Taj test je bio negativan.
thanks 1 user thanked iriminage for this useful post.
El Guapo on 4/5/2020(UTC)
bero  
#2573 Posted : Saturday, April 4, 2020 10:54:38 AM(UTC)
bero

Originally Posted by: iriminage Go to Quoted Post
Mirko nije nikad pao na doping testu.
Taj test je bio negativan.

Pao je samim priznanjem.

- dr jupidu
DayHR  
#2574 Posted : Saturday, April 4, 2020 11:07:12 AM(UTC)
DayHR

Croatia

Was thanked: 140 time(s) in 92 post(s)
Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
Originally Posted by: DayHR Go to Quoted Post

Mirko je krajem 2006. otišao u UFC, prije nego je Zuffa kupila Pride. Pride je nakon Mirkovog odlaska održao još nekoliko evenata.
Tako da nije Mirko iznenada ostao bez ičeg niti mu je išta oduzeto, već je prihvatio bolju ponudu.

Znalo se već tada kakva je situacija unutra i da Pride ide dolje, pogotovo menadžeri i borci. Ogromna medijska kampanja protiv Pridea u Japanu - Yakuze, problemi s plaćanjem, sudski proces - Mijatovićeva tužba i njegova suradnja s japanskim tužiteljstvom, napisi u novinama, problemi s televizijom.

Da problema nije bilo i da se Pride nastavio normalno i redovno Mirko bi kao osvajač Grand Prixa dobio zasluženu priliku da napadne Fedora i 1. mjesto, tako da mu jesu izvanjske okolnosti oduzele tu priliku.

Edited by user Saturday, April 4, 2020 11:31:29 AM(UTC)  | Reason: Not specified

bero  
#2575 Posted : Saturday, April 4, 2020 11:12:21 AM(UTC)
bero

naravno.
Laces out.
- dr jupidu
fanatic  
#2576 Posted : Saturday, April 4, 2020 11:50:21 AM(UTC)
fanatic

zanimljivo kako UFC-ova pravila i kavez nisu Mirku smetali da namlati Eddieja Sancheza, ali su mu zato smetali kad mu je Gonzaga nabijao laktove u glavu i dovršio ga high kickom
"I was in Las Vegas when the Nogueira brothers first touched down in America. There was a bus, this is a true story. There was a bus that pulled up to a red light, and Little Nog tried to feed it a carrot, while Big Nog was petting it. He thought it was a horse"
bero  
#2577 Posted : Saturday, April 4, 2020 12:29:06 PM(UTC)
bero

Sanchez je u tom mecu bio doslovce neaktivna vreca. Mirku jest kavez smetao, ali prvenstveno mentalno. Zato u kavezu nikad nije imao dobru izvedbu, cak ni kada je pobjedjivao.
- dr jupidu
fanatic  
#2578 Posted : Saturday, April 4, 2020 12:45:47 PM(UTC)
fanatic

ma smetalo mu je to što su došli borci koji su bili spremni skinut mu glavu s ramena. Gonzaga ga je ubio laktovima, Kongo snagom a onaj meč protiv Dos Santosa mi je jedno od najvećih prebijanja u kavezu što sam ikad gledao
iriminage  
#2579 Posted : Saturday, April 4, 2020 12:46:46 PM(UTC)
iriminage

Rank: Newbie

Croatia

Was thanked: 1 time(s) in 1 post(s)
To mi je interesantno kad borac kaže da nije uzimao ništa a test pokaže da jest - ne vjeruje se njegovoj izjavi.
Kad izjavi da je uzimao a test pokaže da nije - vjeruje se njegovoj izjavi.
bero  
#2580 Posted : Saturday, April 4, 2020 12:49:26 PM(UTC)
bero

Meni je interesantno zasto bi lagao da je uzimao ako nije? 🤣🤣

Gdje je tu logika?
- dr jupidu
thanks 1 user thanked bero for this useful post.
19_Pitbull_86 on 4/5/2020(UTC)
Users browsing this topic
Similar Topics
Rizin 13: Cro Cop vs. Martinez (Slobodna borba / MMA)
by bero 9/12/2018 12:08:47 PM(UTC)
On line skola Cro Cop (Razne teme)
by Blackelk 1/7/2017 7:00:54 PM(UTC)
Ante Pavlović vs Mirko Cro Cop (Slobodna borba / MMA)
by IvandGra 10/6/2015 4:46:55 PM(UTC)
Cro Cop vs Anthony Hamilton (Slobodna borba / MMA)
by bero 8/21/2015 4:48:04 PM(UTC)
UFC Fight Night Krakow: Cro Cop vs. Gonzaga (Slobodna borba / MMA)
by bero 1/23/2015 3:33:07 PM(UTC)
Cro Cop ponovno u UFC-u (Slobodna borba / MMA)
by ivces 1/21/2015 2:20:26 PM(UTC)
Cro Cop (Slobodna borba / MMA)
by bero 11/5/2014 9:53:49 AM(UTC)
Cro Cop vs. Ishii 2 (Slobodna borba / MMA)
by bero 9/12/2014 10:50:05 AM(UTC)
Zovko više nije Cro Copov menadžer!! (Slobodna borba / MMA)
by bero 8/25/2014 2:50:49 PM(UTC)
NAGRADNA IGRA: Cro Cop vs. Miller! (Stand up udarački sportovi)
by bero 6/9/2014 10:41:58 AM(UTC)
GLORY 14 Zagreb : Cro Cop vs Bonjasky (Stand up udarački sportovi)
by bero 11/22/2013 11:09:06 PM(UTC)
Legend 2 : "Cro Cop vs. Alexei Oleinik" (Slobodna borba / MMA)
by bero 9/4/2013 8:20:13 AM(UTC)
Cro Cop vs. Manhoef?! (Slobodna borba / MMA)
by bero 4/11/2013 7:57:21 PM(UTC)
15. februara Denis Stojnić protiv Mirka Cro Cop Filipovića! (Slobodna borba / MMA)
by free fighter 12/20/2012 9:02:07 PM(UTC)
Inoki Bom Ba Ye 2012: Cro Cop vs. Suzukawa! (Slobodna borba / MMA)
by bero 12/8/2012 8:49:23 PM(UTC)
142 Pages«<127128129130131>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.