Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

Poll Question : Pobjeđuje:
Choice Votes Statistics
  Mirko
34
56 %
  Gonzaga
26
43 %
  Total 60 100%
Guests can't vote. Try login or register.
51 Pages123>»
Options
Go to last post Go to first unread
bero  
#1 Posted : Friday, January 23, 2015 3:33:07 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5271 time(s) in 3260 post(s)
službeno

http://www.profightstore...t-u-poljskoj-/18895.aspx

http://mmajunkie.com/201...aga-ii-blachowicz-manuwa

Edited by user Friday, January 23, 2015 3:49:59 PM(UTC)  | Reason: Not specified

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
travarica  
#2 Posted : Friday, January 23, 2015 3:49:36 PM(UTC)
travarica

Rank: Advanced Member

Was thanked: 781 time(s) in 439 post(s)
jedino pravilno

ono mu je najveća mrlja u karijeri

neka to ispravi
thanks 1 user thanked travarica for this useful post.
thelovacluka on 1/23/2015(UTC)
bero  
#3 Posted : Friday, January 23, 2015 4:18:04 PM(UTC)
bero

valjda neće i taj put stavit u 2 ujutro kao sutra u Švedskoj.
- dr jupidu
Begbie  
#4 Posted : Friday, January 23, 2015 4:22:43 PM(UTC)
Begbie

Croatia

Was thanked: 409 time(s) in 228 post(s)
Originally Posted by: travarica Go to Quoted Post
jedino pravilno

neka to ispravi

pravilno,ali ne i pametno...gonzaga kolko god da je trenutno pao jos uvijek moze nekome otkinuti glavu...
thanks 1 user thanked Begbie for this useful post.
Chiodo on 1/23/2015(UTC)
Borisstandup  
#5 Posted : Friday, January 23, 2015 4:27:02 PM(UTC)
Borisstandup

Switzerland

Was thanked: 4272 time(s) in 2261 post(s)
Dobro da znamo protivnika i mislim da je ovo sto vecina zeli a druga je stvar je li najbolji izbor ili nije za prvog protivnika u povratku.
Navodno Miocic dolazi pomoci za pripreme koje ce se normalno kod njega provoditi.

Ukoliko uspije pobijediti mislim da ce dobiti veliku satisfikaciju ali u slucaju poraz i potvrdu nekih stvari. Nisam nikada mislio da ce nakon 8 godina od te davne 2007 21.4 biti govora o njihovom revansu s obzirom na slijed dogadaja tokom te prve borbe ali sve je moguce kada je Cro Cop u pitanju. Svakako mu zelim pobjedu.

Edit: posto je Gonzaga u nizu od dva poraza, Mirko ga moze stjerat u otkazEmocija2 ako ga dobije, evo jos motiva...

Definitivno jedan od tezih izbora od navedenh potencijalnih revansa.

Edited by user Friday, January 23, 2015 4:31:27 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Becks  
#6 Posted : Friday, January 23, 2015 4:33:32 PM(UTC)
Becks

Was thanked: 889 time(s) in 506 post(s)
Mirko čita forum čim je izjavio da bi doveo Miocica i jos drugih kompletnih mma boraca za sparinge ;)
pozdrav velikom švedskom somelieru i keyboard ratniku Senadu koji nas sada prati kao gost (denis hanofer)
travarica  
#7 Posted : Friday, January 23, 2015 4:42:30 PM(UTC)
travarica

Originally Posted by: Borisstandup Go to Quoted Post
Dobro da znamo protivnika i mislim da je ovo sto vecina zeli a druga je stvar je li najbolji izbor ili nije za prvog protivnika u povratku.
Navodno Miocic dolazi pomoci za pripreme koje ce se normalno kod njega provoditi.

Ukoliko uspije pobijediti mislim da ce dobiti veliku satisfikaciju ali u slucaju poraz i potvrdu nekih stvari. Nisam nikada mislio da ce nakon 8 godina od te davne 2007 21.4 biti govora o njihovom revansu s obzirom na slijed dogadaja tokom te prve borbe ali sve je moguce kada je Cro Cop u pitanju. Svakako mu zelim pobjedu.

Edit: posto je Gonzaga u nizu od dva poraza, Mirko ga moze stjerat u otkazEmocija2 ako ga dobije, evo jos motiva...

Definitivno jedan od tezih izbora od navedenh potencijalnih revansa.

ovo bi bilo super

miočić njega može puno naučit što se tiče bi borbe uz žicu, rušenja

i kud ćeš bolje za sparing partnera nego 3. teškaš na svijetu

Seded  
#8 Posted : Friday, January 23, 2015 4:42:57 PM(UTC)
Seded

Was thanked: 1958 time(s) in 1229 post(s)
Prva runda će biti presudna. Mislim da Mirku rastu šanse nakon prve jer Gonzo je najčešće izgubljen ako ne završi borbu u prvoj rundi.
"It's not checkmate. The king has one more move."
ive  
#9 Posted : Friday, January 23, 2015 4:45:14 PM(UTC)
ive

Was thanked: 104 time(s) in 55 post(s)
Osim što mu je ovaj poraz najveća blamaža u karijeri,Mirku još jedna stvar ne ide u prilog u ovom meču. Po svim izjavama u to doba, pogotovo kada je Couture pobijedio Gonzagu, Mirkova ekipa je govorila ajme od koga smo izgubili, kao ono je bio fluke koji se dogodi jednom u 100 godina, Mirko ništa nije vidio od onih laktova, Gonzaga je sretno pogodio highkick bla bla bla. E pa nije tako.
Od prve sekunde je bio dominiran u svakom aspektu MMA. Istina, Gonzaga je bio napaljen i motiviran ko nikada za tu borbu, ali realno Gonzaga je točno tip borca koji je penicilin za Mirka. Fizički jači od njega, agresivne stojke, odličnog ground gamea i dovoljno dobrog hrvanja. Još kad krenu kickovi... Gonzagina loša strana je brada i kondicija. Ako Mirko odvede ovu u drugu i treću rundu, šanse mu rastu za jedan decision. Ali mislim da pobjeda odlukom nije ono što bi zadovoljilo Mirka, makar to neće priznati. Mora ovu borbu završiti, a šanse za to ima eventualno u prvoj rundi. Što znači da se mora otvoriti i krenuti agresivno. Pitanje. Kad ste zadnji put u UFC-u vidjeli opuštenog i agresivnog Mirka?Emocija1 Pogotovo kad pred njim stoji njegova noćna mora koja mu je uništila drugi dio karijere? Kažem, svaka mu čast što je uopće tražio ovaj revanš, ali ne vjerujem da će ishod biti drugačiji od prvog dvoboja.

Edited by user Friday, January 23, 2015 5:01:40 PM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 2 users thanked ive for this useful post.
Montana Joe on 1/23/2015(UTC), Chiodo on 1/23/2015(UTC)
bero  
#10 Posted : Friday, January 23, 2015 4:52:18 PM(UTC)
bero

spominje se po forumima i da bi mu Dean Lister opet mogao doć na pripreme.
to je pametan potez.
- dr jupidu
thanks 1 user thanked bero for this useful post.
Aleksa on 1/23/2015(UTC)
travarica  
#11 Posted : Friday, January 23, 2015 4:59:07 PM(UTC)
travarica

Originally Posted by: ive Go to Quoted Post
Osim što mu je ovaj poraz najveća blamaža u karijeri,Mirku još jedna stvar mu ne ide u prilog u ovom meču. Po svim izjavama u to doba, pogotovo kada je Couture pobijedio Gonzagu, Mirkova ekipa je govorila ajme od koga smo izgubili, kao ono je bio fluke koji se dogodi jednom u 100 godina, Mirko ništa nije vidio od onih laktova, Gonzaga je sretno pogodio highkick bla bla bla. E pa nije tako.
Od prve sekunde je bio dominiran u svakom aspektu MMA. Istina, Gonzaga je bio napaljen i motiviran ko nikada za tu borbu, ali realno Gonzaga je točno tip borca koji je penicilin za Mirka. Fizički jači od njega, agresivne stojke, odličnog ground gamea i dovoljno dobrog hrvanja. Još kad krenu kickovi... Gonzagina loša strana je brada i kondicija. Ako Mirko odvede ovu u drugu i treću rundu, šanse mu rastu za jedan decision. Ali mislim da pobjeda odlukom nije ono što bi zadovoljilo Mirka, makar to neće priznati. Mora ovu borbu završiti, a šanse za to ima eventualno u prvoj rundi. Što znači da se mora otvoriti i krenuti agresivno. Pitanje. Kad ste zadnji put u UFC-u vidjeli opuštenog i agresivnog Mirka?Emocija1 Pogotovo kad pred njim stoji njegova noćna mora koja mu je uništila drugi dio karijere? Kažem, svaka mu čast što je uopće tražio ovaj revanš, ali ne vjerujem da će ishod biti drugačiji od prvog dvoboja.

Gonzaga ga nije nijednom čisto pogodio u stojci prije rušenja. Kako onda može biti dominiran u svakom aspektu?

Aleksa  
#12 Posted : Friday, January 23, 2015 5:01:21 PM(UTC)
Aleksa

Was thanked: 73 time(s) in 52 post(s)
Mirko:
"Uoči nastpa u travnju će promijeniti jednu bitnu stvar. Pripremat će se s MMA borcima, a ne s kick boksačima kao do sada. Veseli činjenica da je jedan od njih i drugi Hrvat u teškoj diviziji - Stipe Miočić.

"Ne mogu reći da mi netko poput Mladena Brestovca nije puno pomogao, on je vrhunski kik-boksač i bezbroj puta smo sparirali, no toliko se poznajemo da ni ja ni on više ne možemo tako napredovati. Dosad sam imao specijaliste za boks, kik-boks i borbu u parteru, a sada ću morati više sparirati s kompletnim MMA borcima.

"Kontaktirao sam sa Stipom i rekao mi je da bi, dopusti li mu raspored, vrlo rado došao na dva tjedna sparinga. Kompletan je borac koji ima sve uvjete da bude prvak. Osim njega, pokušat ću na sparing dovesti još vrhunskih MMA boraca", zaključuje Cro Cop za Večernji list"

izvor Fightsite.

Možda ga u godinama konačno pamet srela. Samo šteta što ne ide u neki kamp, pa bilo to makar na mjesec dana, nije mu to valjda toliki problem sada kad su mu djeca donekle porasla, ako mu je motiv, kako kaže sportski, ne vidim razlog što ne ide van svog podruma ili takozvane komfort zone. Ne vidim kojeg kvalitetnog HW MMA borca bi on mogao dovest, što kontam, da mu trening samo sa Stipom neće bit dovoljno ali i ta promjena je jako veika i bitna, ma da mi taj njegov podrum još uvjek jako smrdi, kontam da bi on tamo i Caina razvalio dok bi mu u nekoj drugoj dvorani i Delija pravio probleme.

Edited by user Friday, January 23, 2015 5:32:28 PM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 1 user thanked Aleksa for this useful post.
Chiodo on 1/23/2015(UTC)
dr jupidu  
#13 Posted : Friday, January 23, 2015 5:09:43 PM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3126 time(s) in 2404 post(s)
Originally Posted by: Begbie Go to Quoted Post
jedino pravilno

neka to ispravi

pravilno,ali ne i pametno...gonzaga kolko god da je trenutno pao jos uvijek moze nekome otkinuti glavu...

DA SAM GONZAGA SAMO BI TRENIRAO HRVANJE I DIRTY BOXING UZ ŽICU I HIGH KICK

vepar nagrabusio si
ive  
#14 Posted : Friday, January 23, 2015 5:10:59 PM(UTC)
ive

Was thanked: 104 time(s) in 55 post(s)
Osim što mu je ovaj poraz najveća blamaža u karijeri,Mirku još jedna stvar mu ne ide u prilog u ovom meču. Po svim izjavama u to doba, pogotovo kada je Couture pobijedio Gonzagu, Mirkova ekipa je govorila ajme od koga smo izgubili, kao ono je bio fluke koji se dogodi jednom u 100 godina, Mirko ništa nije vidio od onih laktova, Gonzaga je sretno pogodio highkick bla bla bla. E pa nije tako.

Gonzaga ga nije nijednom čisto pogodio u stojci prije rušenja. Kako onda može biti dominiran u svakom aspektu?

E neces me natjerati da sad idem opet gledat tu borbu,rekao sam da je nikad vise necu gledati😄.
Gonzaga je bacio nekoliko udaraca rukom koji nisu sjeli,Mirko jedan lowkick i to je sve,nakon toga Gonzov nokaut.To nije dominacija u stojci?
Montana  
#15 Posted : Friday, January 23, 2015 5:11:01 PM(UTC)
Montana

Was thanked: 316 time(s) in 234 post(s)
Znam da nema veze sa temom , ako bi slučano netko bio zainteresiran opkladu protiv Cro Cop-a za Gonzagu može mi se javiti,

primam oplade 100-500 eu , pa tko voli eto mu laki novaca ! Ostalo će mo dogovoriti preko PM !

Edited by user Friday, January 23, 2015 5:11:59 PM(UTC)  | Reason: Not specified

.'
- *
_ , , .
,
_ '
dr jupidu  
#16 Posted : Friday, January 23, 2015 5:13:05 PM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3126 time(s) in 2404 post(s)
PA AKO MU DODJE STIPE...I DELIJA...TO JE TO
vepar nagrabusio si
travarica  
#17 Posted : Friday, January 23, 2015 5:18:38 PM(UTC)
travarica

E neces me natjerati da sad idem opet gledat tu borbu,rekao sam da je nikad vise necu gledati😄.
Gonzaga je bacio nekoliko udaraca rukom koji nisu sjeli,Mirko jedan lowkick i to je sve,nakon toga Gonzov nokaut.To nije dominacija u stojci?

sam si rekao...od prve sekunde dominiran u svakom aspektu borbe

e pa do hvatanja noge imali su stand up aspekt borbe i ako protivnika nijednom ne pogodiš to ne možeš zvat dominacijom

a što se tiče high kicka ekipa je u pravu kad kaže, da je to posljedica laktova
Montana  
#18 Posted : Friday, January 23, 2015 5:19:27 PM(UTC)
Montana

Was thanked: 316 time(s) in 234 post(s)
Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post
PA AKO MU DODJE STIPE...I DELIJA...TO JE TO

Doktore hoćemo li ići u Poljsku pogledati evet , tamo nas čeka sve , žene i ostalo što vole mladi !? Emocija20

.'
- *
_ , , .
,
_ '
thanks 1 user thanked Montana for this useful post.
dr jupidu on 1/23/2015(UTC)
thelovacluka  
#19 Posted : Friday, January 23, 2015 5:25:30 PM(UTC)
thelovacluka

Was thanked: 668 time(s) in 404 post(s)
Originally Posted by: Aleksa Go to Quoted Post
Mirko:
"Uoči nastpa u travnju će promijeniti jednu bitnu stvar. Pripremat će se s MMA borcima, a ne s kick boksačima kao do sada. Veseli činjenica da je jedan od njih i drugi Hrvat u teškoj diviziji - Stipe Miočić.

"Ne mogu reći da mi netko poput Mladena Brestovca nije puno pomogao, on je vrhunski kik-boksač i bezbroj puta smo sparirali, no toliko se poznajemo da ni ja ni on više ne možemo tako napredovati. Dosad sam imao specijaliste za boks, kik-boks i borbu u parteru, a sada ću morati više sparirati s kompletnim MMA borcima.

"Kontaktirao sam sa Stipom i rekao mi je da bi, dopusti li mu raspored, vrlo rado došao na dva tjedna sparinga. Kompletan je borac koji ima sve uvjete da bude prvak. Osim njega, pokušat ću na sparing dovesti još vrhunskih MMA boraca", zaključuje Cro Cop za Večernji list"

izvor Fightsite.

Možda ga u godinama konačno pamet srela. Samo šteta što ne ide u neki kamp, pa bilo to makar na mjesec dana, nije mu to valjda toliki problem sad kad su mu djeca donekle porasla, ako mu je motiv, kako kaže sportski, ne vidim razlog što ne ide iz svog podruma ili takozvane komfort zone. Ne vidim kojeg kvalitetnog HW MMA borca bi on mogao dovest što kontam da mu trening samo sa Stipom neće bit dovoljno ali i ta promjena je jako bitna, ma da mi taj njegov podrum još uvjek jako smrdi, kontam da bi on tamo i Caina razvalio dok bi mu u nekoj drugoj dvorani i Delija pravio probleme.

zakon
Za popust na IHERB.COM upišite code: WZK091
thanks 1 user thanked thelovacluka for this useful post.
travarica on 1/23/2015(UTC)
fist  
#20 Posted : Friday, January 23, 2015 5:37:52 PM(UTC)
fist

Was thanked: 1174 time(s) in 649 post(s)
Odlično, ovo bi Mirka trebalo motivirati više nego title fight.

Nije Gonzo nikakav bauk, može ovo Mirko dobiti

Users browsing this topic
51 Pages123>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.