Poll Question : Koji postotak boraca koristi anaboličke steroide?

Total: 44

Joeseph Jones
2017-08-10T10:09:49Z
https://tt.tennis-wareho...n-this-interview.412846/ 

Da citiram
"This is an interview from Angel Heredia, a known PED dealer who was forced to cooperate in a tribunal court in 2008."

Naslov sve govori, dosta zanimljiv intervju. Po meni, daje najbolji uvid kako funkcionira sav taj svijet.

Svensson
2017-08-10T10:13:02Z
Originally Posted by: Joeseph Jones 

https://tt.tennis-warehouse.com/index.php?threads/probably-the-best-ped-insights-you-will-ever-see-in-this-interview.412846/

Da citiram
"This is an interview from Angel Heredia, a known PED dealer who was forced to cooperate in a tribunal court in 2008."

Naslov sve govori, dosta zanimljiv intervju. Po meni, daje najbolji uvid kako funkcionira sav taj svijet.

ma ne treba tenis niti spominjat; Sara Errani, nekadasnja top 5. igracica koja nam je bila na turniru ove godine je evo prekjucer dobila suspenziju...
Joeseph Jones
2017-08-10T10:16:16Z
Originally Posted by: Svensson 

Originally Posted by: Joeseph Jones 

https://tt.tennis-warehouse.com/index.php?threads/probably-the-best-ped-insights-you-will-ever-see-in-this-interview.412846/

Da citiram

ma ne treba tenis niti spominjat; Sara Errani, nekadasnja top 5. igracica koja nam je bila na turniru ove godine je evo prekjucer dobila suspenziju...

Intervju je postavljen na ovom forumu, inace je objavljen u Spiegelu. Stavio sam ovaj link za one koji ne znaju njemački.
Nema bas neke veze o tenisu, nego opcenito govori kako stoje stvari sa zabranjenim sredstvima, kako prolaze kontrole itd..

Kin
  • Kin
  • Advanced Member
2018-06-01T11:13:34Z
Originally Posted by: thelovacluka 

Eto, više puta smo se dotakli teme na raznim temama pa možemu tu raspravljati o tim moćnim supstancama. Kolko sam ja shvatio, svi oni su sintetički napravljene verzije testosterona, tako da za sve bi mogli reči da su "kemija"..

Kao i sve ostalo, ima ljudi koji su ih probali, koji nisu, koji ih znaju koristiti, koji su rekreativno samo probali malo, a ima i stručnjaka.

Osobno do sada nisam probao ništa takvoga al ima prijatelje koji su probali i tabletice i iglice itd 🙂 Puno sam čitao o svemu tome a posebno me zanimalo uvijek koji postotak profi sportaša koristi u kojim sportovima...

Ima jedan jako zanimljivi podcast Joe Rogan i victor conte. Za one koji ne znaju, victor conte bio je nutricionist mnogim top sportašima u USA i bio u zatvoru jer se naravno bavio i anabolicima i prodavao ih svojim klijentima..

Joe Rogan - Victor Conte podcast 

U podcastu priča o tome kako se testiranja mogu proći, koje steroide je prodavao Bob Sappu, koje je zimala MArion Jones itd...

jako zanimljivo :)

Zanima me vaše mišljenje, koji postotak boraca MMA, domaćih a i globalno koristi anaboličke steroide pa onda kud krene rasprava dalje,,

Androgeno anaboličke steroide koristi jako puno profesionalnih sportaša. Nekad davno su to bili jednostavni proizvodi ( koji najbolje i djeluju ) poput recimo testosteron enanthata ( koji ima jako snažno androgeno djelovanje a ipak nešto manje anaboličko ) i metandienonea ( koji je obrnut - djeluje jako anaboličko a slabije androgeno, stanje poluraspadanja mu je od 2-6 h, iznimno toksičan za jetru ).

Pratio sam ovdje davno što je pisao forumaš pod nickom Velja i moram reći da se slažem da dosta toga što je napisao.

Vjerujem da je doping danas toliko otišao naprijed da detekcija kasni minimalno par godina.

Da li AAS djeluju? Itekako. Dovoljno je probati par tjedana gore navedeni testosteron enanthat, posebno ako je čovjek stariji od 30 godina i već mu se počela smanjivati prirodna razina testosterona pa da vidite ozbiljnu razliku. No, AAS nije za svakoga i obavezno je provjeriti sve parametre u organizmu da mi znali kako,što,kada i koji preparat koristiti da nam dao rezultate a ne uništio zdravlje.

Nekad davno ( ne tako davno ) je bilo popularno raditi cikluse dok je danas većinom blast and crusie protokol u igri.

Najveći problem kod AAS je da ih danas koristi skoro pola rekreativaca ( i to većinom krenu sa najgorom opcijom - oralni alfa C17 zbog straha od igle, koja je, nota bene - sigurnija opcija ) a da nisu ni krvnu sliku pogledali prije uzimanja takvih proizvoda a kamoli nekakve ozbiljnije pretrage tipa prostate, srca i sl.

Jeftini su a djeluju. To je tako.
Dennis Hanover
2018-06-01T15:58:53Z
Originally Posted by: Kin 

Originally Posted by: thelovacluka 

Eto, više puta smo se dotakli teme na raznim temama pa možemu tu raspravljati o tim moćnim supstancama. Kolko sam ja shvatio, svi oni su sintetički napravljene verzije testosterona, tako da za sve bi mogli reči da su "kemija"..

Kao i sve ostalo, ima ljudi koji su ih probali, koji nisu, koji ih znaju koristiti, koji su rekreativno samo probali malo, a ima i stručnjaka.

Osobno do sada nisam probao ništa takvoga al ima prijatelje koji su probali i tabletice i iglice itd 🙂 Puno sam čitao o svemu tome a posebno me zanimalo uvijek koji postotak profi sportaša koristi u kojim sportovima...

Ima jedan jako zanimljivi podcast Joe Rogan i victor conte. Za one koji ne znaju, victor conte bio je nutricionist mnogim top sportašima u USA i bio u zatvoru jer se naravno bavio i anabolicima i prodavao ih svojim klijentima..

Joe Rogan - Victor Conte podcast 

U podcastu priča o tome kako se testiranja mogu proći, koje steroide je prodavao Bob Sappu, koje je zimala MArion Jones itd...

jako zanimljivo :)

Zanima me vaše mišljenje, koji postotak boraca MMA, domaćih a i globalno koristi anaboličke steroide pa onda kud krene rasprava dalje,,

Androgeno anaboličke steroide koristi jako puno profesionalnih sportaša. Nekad davno su to bili jednostavni proizvodi ( koji najbolje i djeluju ) poput recimo testosteron enanthata ( koji ima jako snažno androgeno djelovanje a ipak nešto manje anaboličko ) i metandienonea ( koji je obrnut - djeluje jako anaboličko a slabije androgeno, stanje poluraspadanja mu je od 2-6 h, iznimno toksičan za jetru ).

Pratio sam ovdje davno što je pisao forumaš pod nickom Velja i moram reći da se slažem da dosta toga što je napisao.

Vjerujem da je doping danas toliko otišao naprijed da detekcija kasni minimalno par godina.

Da li AAS djeluju? Itekako. Dovoljno je probati par tjedana gore navedeni testosteron enanthat, posebno ako je čovjek stariji od 30 godina i već mu se počela smanjivati prirodna razina testosterona pa da vidite ozbiljnu razliku. No, AAS nije za svakoga i obavezno je provjeriti sve parametre u organizmu da mi znali kako,što,kada i koji preparat koristiti da nam dao rezultate a ne uništio zdravlje.

Nekad davno ( ne tako davno ) je bilo popularno raditi cikluse dok je danas većinom blast and crusie protokol u igri.

Najveći problem kod AAS je da ih danas koristi skoro pola rekreativaca ( i to većinom krenu sa najgorom opcijom - oralni alfa C17 zbog straha od igle, koja je, nota bene - sigurnija opcija ) a da nisu ni krvnu sliku pogledali prije uzimanja takvih proizvoda a kamoli nekakve ozbiljnije pretrage tipa prostate, srca i sl.

Jeftini su a djeluju. To je tako.

preko 30te ? pa tada većina ljudi ima dobar testosteron - u 30tima je testosteron jako sličan kao u 20tima , mnogi i povećaju testosteron prirodno , više spavaju bolje jedu itd pa im ne padne ni 0.1% u 30tima . rijetko tko ima medicinski problem baš ono manjka testosterona u toj mjeri da mu to pravi neki zdravstveni problem .pojedinci imaju nizak testosteron i u 20tima , ali to nije zeleno svjetlo za korištenje TRT-a jer TRT dokazano ubija plodnost čak u najnižim dozama , također tijelo se navikava na vanjski dodatak testosterona i prestaje proizvoditi tjelesni testosteron i to je veliki problem . treba reći da će takve osobe biti doživotno ovisne o gelovima ili iglama i da to nije baš ono što bi većina ljudi htjela . ako neko ima problem sa niskim testosteronom taj to treba po preporukama prvo pokušati prirodnim načinom rješiti , a ako baš ne ide onda ide trt .

Sigurno da daje performansu u sportu , ali nije magično rješenje , kardio pati od toga znam mnogo ljudi koji su to uzeli i dugo godina uzimaju i iskustva su loša što se tiče izdržljivosti . mišići se napune krvlju pretjerano i mnogi ljudi imaju problem sa hodanjem čak na kemiji , ali baš masovno je to , progooglaj samo američke forume gdje imaš tisuće ljudi koji su to uzeli i većina kaže da je jako loš osjećaj u hodanju na kemiji ,da toliko krvi dođe u listove da je čudan i loš feeling . za sportove izdržljivosti se koriste jako jako male doze test derivata , uzimaju i biciklisti ali male su to doze . uzmeš veću dozu - onu koja daje prirast mišićne mase , dobiješ 5-10 kg zavisi i jači si dosta , ali kardio lošiji . bila je čak studija na ljudima koji imaju COPD gdje su korisni steroidi i dobili su mišićne mase par kg , ali plućna funkcija je bila slabija nego ikad . nije magično rješenje , previše je propagande u tome . ima dobrih i loših strana čak u sportu , ne samo za zdravlje gdje su loši učinci daleko veći od pozitivnih .
Losh
  • Losh
  • Advanced Member
2018-06-01T18:52:30Z
Nisam bio par dana na forumu pa mi mrsko citati sve ove stranice ... Nego rokate li sta od ovih zajebancija? :)1
Kin
  • Kin
  • Advanced Member
2018-06-01T23:20:58Z
Dennis,

Većini ljudi ( ako govorimo o prosječnoj populaciji ) je sa 30 godina razina testosterona ( ukupnog, vađenje krvi ujutro ) oko 20 nmol/L ; slobodnog oko 350-400 pmol/L. Sa 20 godina su te brojke bitno drugačije.

Više spavanja, više dobrog kolesterola, više zdravih masti, više intezivnih a kratkih treninga, manje stresa - sve je to lijepo ali život tako ne funkcionira u praksi. Možda i funkcionira za nekog tko nema obitelj i nema novčanih briga - za 99% drugih ljudi to nije istina po kojoj žive.

Za TRT se slažem ali ja o tome nisam ni govorio jer o tome i ne znam previše. To nema veze sa sportom i sa ovim na što sam se ja referirao.

Kardio pati samo kod pojedinaca koji uzimaju teške AAS i ne rade na njemu - u svemu drugome to nema veze što si napisao. Dapače.

Nema propagande, AAS djeluju jako,jako dobro ali su često zloupotrebljavani i samim time dolaze na loš glas.
Dennis Hanover
2018-06-02T18:44:20Z

Dennis,

Većini ljudi ( ako govorimo o prosječnoj populaciji ) je sa 30 godina razina testosterona ( ukupnog, vađenje krvi ujutro ) oko 20 nmol/L ; slobodnog oko 350-400 pmol/L. Sa 20 godina su te brojke bitno drugačije.

Više spavanja, više dobrog kolesterola, više zdravih masti, više intezivnih a kratkih treninga, manje stresa - sve je to lijepo ali život tako ne funkcionira u praksi. Možda i funkcionira za nekog tko nema obitelj i nema novčanih briga - za 99% drugih ljudi to nije istina po kojoj žive.

Za TRT se slažem ali ja o tome nisam ni govorio jer o tome i ne znam previše. To nema veze sa sportom i sa ovim na što sam se ja referirao.

Kardio pati samo kod pojedinaca koji uzimaju teške AAS i ne rade na njemu - u svemu drugome to nema veze što si napisao. Dapače.

Nema propagande, AAS djeluju jako,jako dobro ali su često zloupotrebljavani i samim time dolaze na loš glas.

imaš dobrih informacija i cijenim , ali nije sve tako čisto i jednostavno ..

razlika u 20tima i 30tima je takva da ovi prvi imaju prosjek 680 ak ng/dcl , a ovi drugi 650 ng/dcl , razlika je minorna , čak za ljude u 40tima testosteron je samo malo niži od ovih u 30tima . e sada povisiti testosteron na razinu 20godišnjaka je povisiti ga nešto jako malo i to se ne bi možda ni osjetilo ..tko nema obitelj naravno dca će imati viši test jer kad imaš malu djecu nije prirodno da si ostao kao kad ih nisi imao , prirodno je da suosjećanje prema djeci mora sniziti testosteron muškarcu , to je dobro i prirodno , to je kao da kažeš ovi što nemaju dječicu bilo bi dobro da snize testosteron i povise estrogen , nema smisla . ako imaš dječicu dobro je da omekšaš , a ne da uzimaš kemiju .

stručno mišljenje je da nikakve performanse se neće povisiti ako čovjek ne predje granicu normale , a to je moguće samo uz dozu 300mg tjedno , nije moguće prirodno na bilo koji način , nije moguće sa nižim dozama od 300mg tjedno ..jedino što je razlika u nekoga tko ima 950 vs npr. 600 , 500 , 400 i sl. je da ovaj sa high normal levelom ima znatno manje sala . s tim da nema visok estrogen , jer estrogen je glavni razlog zašto žene imaju daleko više sala bez obzira na unos kalorija čak . međutim svi mi znamo da je jači neko tko ima 950 , nego 500 , ali studije su pokazale da je to subjektivni osjećaj da je vrlo mala razlika u snazi . razlika je u izgledu i raspoloženju . e baš taj prirodni test daje izdržljivost , dok kad se predje granica tu toliko krvi dolazi u mišiće radi kemije da se SMANJUJE izdržljivost , ali se povećava snaga drastično . takodjer treba napomenuti da tetive NE rastu od T , test ne stimulira rast tetiva , što je katastrofa !
znam jako puno ljudi koji to uzimaju onako iz vidjenja , a znam neke osobno i pričao sa o iskustvima jer sam nisam uzimao , svi su potvrdili da je kardio slabiji , mnogi da su im listovi tako puni krvi kad hodaju da im je teže i hodati . to o čemu ti govoriš je subjektivni osjećaj ko kemije , a to je istina , agresivnost , osjećaj povećane energije i snage .. ali to je SAMO kod viših doza .
Dennis Hanover
2018-06-02T18:56:43Z
https://www.strongerbysc...ids-for-strength-sports/ 

najstručnija analiza svih mogućih studija ikad napravljenih kaže da daju samo 10% snage , ako ostaneš u istoj kategoriji sportova snage tipa powerlifting i sl.

postoji puno mitova o steroidima , istina je samo da ako dobiješ 10 kg mišića bit ćeš puno jači , naravno , ali prešao si u višu kategoriju i sada te čekaju možda dečki koji dižu 400 kg , a ti dižeš 250 tek ..

prvo treba biti izniman talent koji je došao do vrhunca prirodnog i onda ako se pravilno nešto uzme , možda se desi uspjeh , nije to baš kako puk misli da je ..zato shvaćam ove što negiraju da išta uzimaju u sportu vrhunskom , jer znaju kako malo daje na snazi i koliko zdravstvenih problema donosi , znaju koliko je velika to žrtva i problemi , pa ne podnose da im se reče da su od kemije jaki ..iako bez kemije ne bi bili u vrhu sigurno ..ni pri vrhu čak.. jer i 1% je bitna razlika , a kamoli ne 10 % .

sada ..u mma neki teškaš od 110 kg je dokazano najjači , kad se ima 120 kg nevalja , kad se ima ispod 105 kg nevalja , mora se imati i visine .. jer visina je bitna za kardio . koliko znam fedor je koristio kemiju za izdržljivost , a svi ga hvale kako je bio najčišći od svih , je što se tiče velikih doza GH i T , ali je bio najmanje čist što se tiče kemije za kardio , a to baš 99 posto boraca nema pojma kako i što .
Losh
  • Losh
  • Advanced Member
2018-06-03T00:36:32Z
UserPostedImage

Sad presao na sustanon.

Kin
  • Kin
  • Advanced Member
2018-06-03T06:11:39Z
Dennis,

Pišeš malo nerazumljivo, nije mi baš jasno što želiš reći sa svojim postovima, no dobro.

Već sam ti rekao za razliku testa i kolika je. Ovo što ti navodiš jednostavno nije istina, nažalost. Da jest - ja bih danas u četvrtom desetljeću života mogao parirati sa mojim sportašima od 18,19 godina. A ne mogu. Đaba mi iskustvo i sve kad nemam ni blizu testosterona kao i oni. Naravno da postoje ljudi koji imaju visok test i sa čak 50 godina ali to je iznimka a ne pravilo.

Nisam mislio na suosjećanje kada sam pisao o djeci nego o tome kako čovjek koji je zaposlen, ima obitelj, kredite, obaveze - jednostavno je može biti oslobođen kortizola koji je loš po mnogim parametrima za testosteron.

Stručno mišljenje? Koje stručno mišljenje? Evo, ja sam stručnjak i stručno ti govorim da su to stručne gluposti. Pažljivo čitaj slijedeću rečenicu - daj sportašu koji je dostigao svoj prirodni plati samo 5mg metana dnevno kroz 3 tjedna ( 3 tjedna off ) pa da vidiš razliku. Ogromnu. Govorimo o razlikama toliko vidljivim na višezglobnim vježbama da je to čudo. Dakle, samo 5mg dnevno. A znaš otkad je ovaj protokol? Odavno.

Naravno da se ti možeš ( i moraš, nažalost ) udarati i sa puno većim dozama, tipa 35mg dnevno, ali već sa ovako malim koje kod žena neće utjecati na virilizaciju a kod muškaraca na supresiju ( preveliku ) se vidi jako ozbiljan napredak.

Subjektivnog osjećaja nema u ovoj priči - čovjek koji sa 95 1RM potiska sa ravne klupe dođe do 140 1RM u 8 tjedana je realnost a ne subjektivnost.

Za tetive i veziva tkiva se slažem ali tu dolaze drugi preparati da to malo pokrpaju.

O izdržljivosti sam ti već rekao - ista situacija kao i u teškoatletskim sportovima ali drugačiji profili preparata i doziranja.

Dennis Hanover
2018-06-03T06:22:47Z

Dennis,

Pišeš malo nerazumljivo, nije mi baš jasno što želiš reći sa svojim postovima, no dobro.

Već sam ti rekao za razliku testa i kolika je. Ovo što ti navodiš jednostavno nije istina, nažalost. Da jest - ja bih danas u četvrtom desetljeću života mogao parirati sa mojim sportašima od 18,19 godina. A ne mogu. Đaba mi iskustvo i sve kad nemam ni blizu testosterona kao i oni. Naravno da postoje ljudi koji imaju visok test i sa čak 50 godina ali to je iznimka a ne pravilo.

Nisam mislio na suosjećanje kada sam pisao o djeci nego o tome kako čovjek koji je zaposlen, ima obitelj, kredite, obaveze - jednostavno je može biti oslobođen kortizola koji je loš po mnogim parametrima za testosteron.

Stručno mišljenje? Koje stručno mišljenje? Evo, ja sam stručnjak i stručno ti govorim da su to stručne gluposti. Pažljivo čitaj slijedeću rečenicu - daj sportašu koji je dostigao svoj prirodni plati samo 5mg metana dnevno kroz 3 tjedna ( 3 tjedna off ) pa da vidiš razliku. Ogromnu. Govorimo o razlikama toliko vidljivim na višezglobnim vježbama da je to čudo. Dakle, samo 5mg dnevno. A znaš otkad je ovaj protokol? Odavno.

Naravno da se ti možeš ( i moraš, nažalost ) udarati i sa puno većim dozama, tipa 35mg dnevno, ali već sa ovako malim koje kod žena neće utjecati na virilizaciju a kod muškaraca na supresiju ( preveliku ) se vidi jako ozbiljan napredak.

Subjektivnog osjećaja nema u ovoj priči - čovjek koji sa 95 1RM potiska sa ravne klupe dođe do 140 1RM u 8 tjedana je realnost a ne subjektivnost.

Za tetive i veziva tkiva se slažem ali tu dolaze drugi preparati da to malo pokrpaju.

O izdržljivosti sam ti već rekao - ista situacija kao i u teškoatletskim sportovima ali drugačiji profili preparata i doziranja.

zanimljivo ..

ali 5mg nekog derivata da djeluje uopće , tjedno 5 mg ? i sa 95 kg do 140 kg hehe ? znam ljude koji su derali 300 mg tjedno i nisu povisili bench press niti 10 kg naviše . sad ću ti linkati studije sa 25 , 50 , 125 , 300 , 600 mg i koliko su dobili tokom 8 tjedana , objektivno da vidimo , jer tvoje priče su mi nerealne .

kortizol se rješi između ostalog i sa povećanim unosom ugljikohidrata , nije magično rješenje uzet kemiju , kad uzmeš T dodatni , moraš shvatiti da se neće samo testosteron povisiti , nego i estrogen . bit je odnos T i E2 , a ne samo povisiti T . kad sniziš estrogen ( većina danas ima previsok estrogen ) onda tijelo nemože taložiti mast kao prije . ima prirodnih načina za snižavanje estrogena , ni tu netreba kemija .

https://www.nejm.org/doi...1056/NEJM199607043350101 

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/3573976 
Kin
  • Kin
  • Advanced Member
2018-06-03T15:06:51Z
Već sam ti rekao na drugom topicu - ako želiš naučiti samo pitaj.

Ostalo ne bih komentirao.
Dennis Hanover
2018-06-04T21:29:45Z
mene zanima zašto ti hvališ toliko nedozvoljene supstance , sve kao nećeš , a hvališ ih kao nešto bez čega se nemože kad se prođe 30 ak godina , spominjao si i klijente koji su experimentirali i mnoge slučajeve si kažeš vidio kako te magične droge djeluju i u malim količinama . teško se oteti dojmu da je to tipično dilerski , nećeš da otvoreno rečeš 'only 9,99$ folks' , ali hvališ robu kao nešto što je predivno , neznam za tebe ali znam za druge koji tako reklamiraju robu . ja s druge strane mnogo više od tebe znam o dopingu , ali ga ne hvalim , nego kudim i naglašavam negativne strane . uletio si na forum i odmah je počela propaganda o tome kako i 5 mg djeluje tako dobro da ljudi sa 90 kg bench press dolaze do 140 kg u par tjedana . zanimljivo da mnogi muškarci proizvode prirodno i 10 mg testa pa ne dižu 140 kg ni nakon par godina treninga lol .

samo postavljajte pitanja , čovjek zna da prodaje maglu o tome kako 5 mg daje 20 kg mišića 😃
pecho
2018-06-04T21:34:34Z
Originally Posted by: Dennis Hanover 

mene zanima zašto ti hvališ toliko nedozvoljene supstance , sve kao nećeš , a hvališ ih kao nešto bez čega se nemože kad se prođe 30 ak godina , spominjao si i klijente koji su experimentirali i mnoge slučajeve si kažeš vidio kako te magične droge djeluju i u malim količinama . teško se oteti dojmu da je to tipično dilerski , nećeš da otvoreno rečeš 'only 9,99$ folks' , ali hvališ robu kao nešto što je predivno . ja s druge strane mnogo više od tebe znam o dopingu , ali ga ne hvalim , nego kudim i naglašavam negativne strane .

Jesi probao šta od dopinga?
There isnt a hard time invented that i cannot handle.
Kin
  • Kin
  • Advanced Member
2018-06-05T07:57:43Z

mene zanima zašto ti hvališ toliko nedozvoljene supstance , sve kao nećeš , a hvališ ih kao nešto bez čega se nemože kad se prođe 30 ak godina , spominjao si i klijente koji su experimentirali i mnoge slučajeve si kažeš vidio kako te magične droge djeluju i u malim količinama . teško se oteti dojmu da je to tipično dilerski , nećeš da otvoreno rečeš 'only 9,99$ folks' , ali hvališ robu kao nešto što je predivno , neznam za tebe ali znam za druge koji tako reklamiraju robu . ja s druge strane mnogo više od tebe znam o dopingu , ali ga ne hvalim , nego kudim i naglašavam negativne strane . uletio si na forum i odmah je počela propaganda o tome kako i 5 mg djeluje tako dobro da ljudi sa 90 kg bench press dolaze do 140 kg u par tjedana . zanimljivo da mnogi muškarci proizvode prirodno i 10 mg testa pa ne dižu 140 kg ni nakon par godina treninga lol .

samo postavljajte pitanja , čovjek zna da prodaje maglu o tome kako 5 mg daje 20 kg mišića :D

Nisam uletio na forum, pratim već godinama što se piše. Isto tako pratim što ti pišeš i nisam ni sam sebi jasan zašto ti odgovaram al eto. Doduše, smatram da propagiraš ispravne stvari ( visokokalorična prehrana sa puno zdravih masti i sl. ) ali nažalost pišeš zbrkano, obraćaš se s visoka, nemaš praktičnog iskustva i ne želip sagledati istinu u oči.

A istina je prljava.

Nisam diler, ne prodajem AAS, smatram da je doping zlo ali isto tako znam da je realnost. Bez dopinga se ne trči 100m ispod 10 sec. Posebno se to ne ponavlja. Naravno, u acikličnim sportovima nije primaran kao u bacanju, trčanju, čistoj snazi ali isto radi ono što treba raditi kada treba da radi.

Ne dajem svojim sportašima AAS, ne dajem im ni suplemente dok ne riješe prehranu, ali svi oni znaju što znači biti konkurentan u međunarodnim natjecanjima i što se sve radi.

https://www.imdb.com/title/tt6333060/  pogledati a kamoli biti involviran u to.

Vješto izvrčeš moje riječi ali nažalost ti si samo teoretičar a takve ni na faksu ne vole a kamoli na terenu.

Ovo je moj zadnji odgovor tebi na ovoj temi. Ako želiš progledati slobodno pitaj.

Dennis Hanover
2018-06-05T20:14:43Z
Originally Posted by: pecho 

mene zanima zašto ti hvališ toliko nedozvoljene supstance , sve kao nećeš , a hvališ ih kao nešto bez čega se nemože kad se prođe 30 ak godina , spominjao si i klijente koji su experimentirali i mnoge slučajeve si kažeš vidio kako te magične droge djeluju i u malim količinama . teško se oteti dojmu da je to tipično dilerski , nećeš da otvoreno rečeš 'only 9,99$ folks' , ali hvališ robu kao nešto što je predivno . ja s druge strane mnogo više od tebe znam o dopingu , ali ga ne hvalim , nego kudim i naglašavam negativne strane .

Jesi probao šta od dopinga?

samo krv , znoj i suze , nema prečica , kakav doping
Dennis Hanover
2018-06-05T20:24:55Z

samo postavljajte pitanja , čovjek zna da prodaje maglu o tome kako 5 mg daje 20 kg mišića :D

Nisam uletio na forum, pratim već godinama što se piše. Isto tako pratim što ti pišeš i nisam ni sam sebi jasan zašto ti odgovaram al eto. Doduše, smatram da propagiraš ispravne stvari ( visokokalorična prehrana sa puno zdravih masti i sl. ) ali nažalost pišeš zbrkano, obraćaš se s visoka, nemaš praktičnog iskustva i ne želip sagledati istinu u oči.

A istina je prljava.

Nisam diler, ne prodajem AAS, smatram da je doping zlo ali isto tako znam da je realnost. Bez dopinga se ne trči 100m ispod 10 sec. Posebno se to ne ponavlja. Naravno, u acikličnim sportovima nije primaran kao u bacanju, trčanju, čistoj snazi ali isto radi ono što treba raditi kada treba da radi.

Ne dajem svojim sportašima AAS, ne dajem im ni suplemente dok ne riješe prehranu, ali svi oni znaju što znači biti konkurentan u međunarodnim natjecanjima i što se sve radi.

https://www.imdb.com/title/tt6333060/  pogledati a kamoli biti involviran u to.

Vješto izvrčeš moje riječi ali nažalost ti si samo teoretičar a takve ni na faksu ne vole a kamoli na terenu.

Ovo je moj zadnji odgovor tebi na ovoj temi. Ako želiš progledati slobodno pitaj.

dobro , pojasnio si konačno .

nisam teoretičar , nisam ni prvak ..

a ti , ti si teoretičar zavjere protiv WADE i sportske vlade
bero
  • bero
  • Advanced Member
2019-05-20T08:19:36Z
https://www.index.hr/spo...bog-dopinga/2086811.aspx 

Kod Sreleta  i dalje dobra roba :)20
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
fist
  • fist
  • Advanced Member
2019-05-25T15:47:52Z
Originally Posted by: bero 

https://www.index.hr/sport/clanak/hrvatski-dizac-utega-suspendiran-na-cetiri-godine-zbog-dopinga/2086811.aspx

Kod Sreleta  i dalje dobra roba :)20

Not guilty, dick pills :)27