Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

15 Pages123>»
Options
Go to last post Go to first unread
bbbmarc  
#1 Posted : Monday, December 24, 2012 2:26:13 AM(UTC)
bbbmarc

Rank: Advanced Member

Was thanked: 739 time(s) in 398 post(s)
prebac

Edited by moderator Wednesday, February 12, 2020 6:30:18 PM(UTC)  | Reason: Not specified

nofrx  
#2 Posted : Monday, December 24, 2012 2:31:07 AM(UTC)
nofrx

Was thanked: 299 time(s) in 181 post(s)
sad se sjećam.

Pjetraj je jednom pričao kako je Hollyfield pravi prvak dok je pljucao po jednom od braće Kličko (jer je imao neki nesporazum s njima oko Preskara).

valjda su tako stručnjaci zaključili da je Hollyfield jači od oba dva Klička.

Edited by user Monday, December 24, 2012 2:32:20 AM(UTC)  | Reason: Not specified

Imali smo i većih problema,
pa ih nismo riješili.
bbbmarc  
#3 Posted : Monday, December 24, 2012 2:32:38 AM(UTC)
bbbmarc

Was thanked: 739 time(s) in 398 post(s)
karl anal wrote:
evo ja sam načuo, još ništa nije sigurno, ali povjerliv izvor da je slijedeća vitalijeva borba sa 16ogodišnjakom nekim zajebanim, šta maltretira djecu u vrtiću
vitali je dao izjavu kako bi volio da do tog meča dođe jer bi to bila kruna njegove karijere

a wladimir se bori protiv kengura

black arrow
gleda sam ja borbu par puta i ajmo reć ovako
da bi byrd dobia borbu mora je nokautirat vitalija
eto ti mi reci, dali misliš da bi to byrd uspia

sorry bbb, eto sadsmo pato, hehe

spro pišem jebiga
User is suspended until 6/6/2025 8:54:41 PM(UTC) Borisstandup  
#4 Posted : Monday, December 24, 2012 2:35:55 AM(UTC)
Borisstandup

Switzerland

Was thanked: 4272 time(s) in 2261 post(s)
Meni se cini da neki ljudi ili zaboravljaju sto je bilo ili podmecu.

Svaka cast Holyfieldu, imao je veliku karijeru, ali brate mili, miljama je daleko od boksackog vrha.
Tko normalan uopce zeli gledati njega u danasnje vrijeme sa najboljim boksacima, pa to je smijesno.

Isto tako, ne treba iznositi neistine , i tko je kada pokraden, mecevi su dostupni.
Nema veceg lopovluka od onog drawa sa Lewisom, inace u enciklopediji boksa, to je medju 5 najvecih kradja u povijesti boksa.

nofrx wrote:
za one koji ozbiljno misle da je Hollyfield prijetnja imam pitanja:

koga je on uopće pobijedio od 2006. osim monstruma Valujeva?

jeste li gledali njegovu borbu protiv Ibragimova koji je navodno ok borac?
jeste li gledali ijednu njegovu borbu zadnjih 6 godina osim one sa cirkusantom Valujevim?

Emocija36

Edited by user Monday, December 24, 2012 2:47:33 AM(UTC)  | Reason: Not specified

karl anal  
#5 Posted : Monday, December 24, 2012 2:49:27 AM(UTC)
karl anal

Was thanked: 2481 time(s) in 1307 post(s)
pokralo ga protiv lewisa i zbog toga bi trebao sad dobit šansu za titulu, ubacit ću ti sad citat jednog inteligentnog čovika koji je nažalos najveći dio vremena poubljen

"totalna opstrukcija misaonog procesa- to je ko kod printera - kad ti počnu izlazit bezvezni listovi gdje ništa ne štima", nažalost ovaki trenuci su postali rijetki

iskreno, ja još mislim da se zajebaješ

a jeli znaš ti da je wlaimir par sekundi prije nego ga je sanders nokautira da se ne pika
a brewsteru je reka, čula je wladova tetka da mu je odvezana pertlai eto

bonecrusher wrote:
meni češalj ne treba, jer sam ćelav, a čekićem bi tebe trebalo zveknut po glavi, moguće bi u tom slučaju sjelo sve na svoje mjesto, jer negdje ti je iskočio kotačić, pa opstruira rad ostalih kotačića, a plod toga je totalna opstrukcija misaonog procesa - to je ko kod printera - kad ti počnu izlazit bezvezni listovi gdje ništa ne štima. Ma ajde, dobar si ti dečko, nisi ti kriv što se priroda nekad zna opako poigrat sa pameću možebitno normalnog čovjeka.

nema više kotačića, to je bilo prije, a raidi ih od svačega pa ljudima znala kosa otpast i prostate veličine grejpa narast

dobro je reka sheepshagger neki su izgleda zapeli u 1993
i onda veli da ništa nije nemoguće, da se osjeća ko da mu je 20, ali zaboravo je i da ima oba kuka umjetna Emocija20 Emocija20 Emocija20

Edited by user Monday, December 24, 2012 2:54:42 AM(UTC)  | Reason: Not specified

Iznajmljujem prostor za sig
bero  
#6 Posted : Monday, December 24, 2012 2:51:01 AM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5431 time(s) in 3368 post(s)
ivankomajstor wrote:

Oni čekaju da Evander napuni jedno 60 godina pa da onda mogu lako dobiti. Budimo realni, taj meč svakog boksačkog fana zanima mnogo više od ovih smješnih protivnika, a Evander je protiv Valujeva pokazao da je još uvijek konkurentan kad se dobro spremi (a di ćeš više motivacije od braće), pogotovo kada ga usporedimo sa ostalim smješnim protivnicima. Da braća ne biraju protivnike BORILI BI SE PROTIV EVANDERA JOŠ DAVNO, a tada bi već to bila skroz pjesma. Ne izbjegavaju ga oni džaba sve ove godine bez obzira što bi im taj meč donio najviše novaca...

50-godišnji Evander bi im donio najviše novca, izbjegavaju ga? Ti to ozbiljno??
Si ti pogledao koju od njegovih zadnjih borbi?
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
karl anal  
#7 Posted : Monday, December 24, 2012 3:00:47 AM(UTC)
karl anal

ivankomajstor wrote:

Da braća ne biraju protivnike BORILI BI SE PROTIV EVANDERA JOŠ DAVNO, a tada bi već to bila skroz pjesma. Ne izbjegavaju ga oni džaba sve ove godine bez obzira što bi im taj meč donio najviše novaca...

ko je nejemu branio da bude izazivač boj 1 i onda se moraju borit sa njim, to je svih ovih godina mogao ili ne, a ma kraju krajeva pa to i je pravilp, jao jao

a hollyfieldu je to što je treba odobit neki spektakularni uspjeh, pa koga je valuev dobio

znači braći ne priznate što su dobili sve najbolje trenutačnp. a hollyfieldu je podvig što j pokraden izgubio od valueva

Edited by user Monday, December 24, 2012 3:05:20 AM(UTC)  | Reason: Not specified

ivankomajstor  
#8 Posted : Monday, December 24, 2012 3:01:07 AM(UTC)
ivankomajstor

Was thanked: 34 time(s) in 13 post(s)
bero wrote:
ivankomajstor wrote:

Oni čekaju da Evander napuni jedno 60 godina pa da onda mogu lako dobiti. Budimo realni, taj meč svakog boksačkog fana zanima mnogo više od ovih smješnih protivnika, a Evander je protiv Valujeva pokazao da je još uvijek konkurentan kad se dobro spremi (a di ćeš više motivacije od braće), pogotovo kada ga usporedimo sa ostalim smješnim protivnicima. Da braća ne biraju protivnike BORILI BI SE PROTIV EVANDERA JOŠ DAVNO, a tada bi već to bila skroz pjesma. Ne izbjegavaju ga oni džaba sve ove godine bez obzira što bi im taj meč donio najviše novaca...

Ne, jedan Wach za kojeg nitko u boksu ni izvan boksa nikad nije čuo je sigurno puno atraktivnije ime za publiku od šesterostrukog svjetskog prvaka!
ivankomajstor  
#9 Posted : Monday, December 24, 2012 3:01:59 AM(UTC)
ivankomajstor

Was thanked: 34 time(s) in 13 post(s)
karl anal wrote:
ivankomajstor wrote:

Da braća ne biraju protivnike BORILI BI SE PROTIV EVANDERA JOŠ DAVNO, a tada bi već to bila skroz pjesma. Ne izbjegavaju ga oni džaba sve ove godine bez obzira što bi im taj meč donio najviše novaca...

ko je nejemu branio da bude izazivač boj 1 i onda se moraju borit sa njim, to je svih ovih godina mogao ili ne, a ma kraju krajeva pa to i je pravilp, jao jao

Da je bilo pravde Holy ne bi bio izazivač nego PRVAK! Valujeva je pošteno pobijedio i osvojio titulu!
bero  
#10 Posted : Monday, December 24, 2012 3:04:11 AM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5431 time(s) in 3368 post(s)
ivankomajstor wrote:
bero wrote:
ivankomajstor wrote:

Ne, jedan Wach za kojeg nitko u boksu ni izvan boksa nikad nije čuo je sigurno puno atraktivnije ime za publiku od šesterostrukog svjetskog prvaka!

Ajmo onda zvat i Foremana, Tysona i svakog živućeg djedicu prvaka koji još diše. Svi su veća imena od Wacha Emocija20
Što je najsmješnije, da sad i zovu Evandera, opet bi ih ti i slični pljuvali da biraju penziće. Jer tako je to kad nisi objektivan i odlučiš nekog ne trpit, uvijek se nađe razloga ma koliko god nemali pokrića u stvarnosti.

Edited by user Monday, December 24, 2012 3:06:09 AM(UTC)  | Reason: Not specified

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
#11 Posted : Monday, December 24, 2012 3:07:16 AM(UTC)
Borisstandup

Switzerland

Da ali isto treba biti posten, pa reci da je priliku sa Valuevim dobio nakon batina od Ibragimova, nije to isto fer.Prvo je izbubio za WBO a potom odmah na WBAEmocija20
Holyfield je velikan, no godinama daleko od najboljeg boksa.

Edited by user Monday, December 24, 2012 3:14:45 AM(UTC)  | Reason: Not specified

karl anal  
#12 Posted : Monday, December 24, 2012 3:07:33 AM(UTC)
karl anal

eto ga po tome je željko automatski izazivač broj 1
a po stručnom mišljenjku superdeke to je mavroviću walk in the park, ka da ditetu uzima lizalicu

u boxu pobjeđuje ili jači ili pametniji..bla bla bla, i vei nisi ti shvatio, ide iz toga još Emocija20 Emocija20 Emocija20 Emocija20

Edited by user Monday, December 24, 2012 3:11:22 AM(UTC)  | Reason: Not specified

nofrx  
#13 Posted : Monday, December 24, 2012 3:10:21 AM(UTC)
nofrx

Was thanked: 299 time(s) in 181 post(s)
imaju braća Kličko sriće šta Muhammad Ali više ne boksa zbog bolesti.

šta bi im on tek napravio.
on je najbolji svih vremena.
borio se samo sa pravim šampionima i nije nikad bira protivnike.

Edited by user Monday, December 24, 2012 3:11:38 AM(UTC)  | Reason: Not specified

Imali smo i većih problema,
pa ih nismo riješili.
#14 Posted : Monday, December 24, 2012 3:12:09 AM(UTC)
Borisstandup

Switzerland

Cinjenica je, da borbe sa Povjetkinom, Fury-em i Heleniusom, zasada nije bilo iskljucivo radi njih , a ne brace Klicko.
Ponude su dobili, oni su odbili. Svatko tko zeli postati prvak i pobjediti prvaka, mora pristati na ponudu i to uciniti.

Nisu bas braca za sve kriva, odstraniti netrpeljivost i gledat boks.
Seded  
#15 Posted : Monday, December 24, 2012 3:12:27 AM(UTC)
Seded

Was thanked: 1988 time(s) in 1253 post(s)
karl anal wrote:
Emocija18

ne znam što bih rekao, osim da mislim kako Holyfield nije pokraden u drugoj borbi. Izgubio je zasluženo, a tu "nedoumicu" je započeo Foreman koji je komentirao borbu i otvoreno navijao za Holyfielda.

Što se tiče Wladimira, stvarno nisam pametan s kime bih ga želio gledati jer je konkurencija takva kakva je. Možda Povjetkin, makar sumnjam da će do te borbe skoro.

A ovo za Holyfield vs. Klitschko sam u početku mislio da je zafrkancija Emocija10
"It's not checkmate. The king has one more move."
#16 Posted : Monday, December 24, 2012 3:14:07 AM(UTC)
Borisstandup

Switzerland

Seded wrote:
karl anal wrote:
Emocija18

ne znam što bih rekao, osim da mislim kako Holyfield nije pokraden u drugoj borbi. Izgubio je zasluženo, a tu "nedoumicu" je započeo Foreman koji je komentirao borbu i otvoreno navijao za Holyfielda.

Totalno je navijao, bilo ga je smijesno i slusati.
Slazem se s tobom. Lopovluk je bio samo u onom drawu.
karl anal  
#17 Posted : Monday, December 24, 2012 3:14:58 AM(UTC)
karl anal

Seded wrote:
karl anal wrote:
Emocija18

Što se tiče Wladimira, stvarno nisam pametan s kime bih ga želio gledati jer je konkurencija takva kakva je. Možda Povjetkin, makar sumnjam da će do te borbe skoro.

A ovo za Holyfield vs. Klitschko sam u početku mislio da je zafrkancija Emocija10

u oravu si100% u prvoj je pokraden ali baš a u drugoj je izgubio glat, ali svejedno mu treba datjoš barem 2 pokušaja, čovik ima 38mero dice a i na račun godina, a fal čoviku uvo, kriva usta, pa ovako kad pogledaš on je treba na paraolimpijaduEmocija20

ali intresantno kako niko nesspominje kako je holyfield jako prljav borac i cijelusvoju karijeru je svojom ćelavom glavom lupa

a da bonecrusher nije evander

Edited by user Monday, December 24, 2012 3:21:26 AM(UTC)  | Reason: Not specified

Seded  
#18 Posted : Monday, December 24, 2012 3:17:03 AM(UTC)
Seded

Was thanked: 1988 time(s) in 1253 post(s)
Borisstandup wrote:
Seded wrote:
karl anal wrote:
Emocija18

Onaj draw je nešto najsmješnije što sam vidio u boksu. Slična priča je bila i u finalu olimpijade '88 kada je Roy Jones Jr. napravio mljeveno meso od Parka (pogodio ga je par desetaka puta više) i osvojio srebro Emocija18 smijurija. Nakon toga su uveli drukčije bodovanje u amaterskom boksu.
"It's not checkmate. The king has one more move."
#19 Posted : Monday, December 24, 2012 3:21:19 AM(UTC)
Borisstandup

Switzerland

Seded wrote:
Borisstandup wrote:
Seded wrote:
karl anal wrote:
Emocija18

Onaj draw je nešto najsmješnije što sam vidio u boksu. Slična priča je bila i u finalu olimpijade '88 kada je Roy Jones Jr. napravio mljeveno meso od Parka (pogodio ga je par desetaka puta više) i osvojio srebro Emocija18 smijurija. Nakon toga su uveli drukčije bodovanje u amaterskom boksu.

Taj draw ima i ime, DRAW KOJI NIJE DRAWEmocija20
Jedna od nagorih odluka svih vremena, no obozavaoci to ne spominjuEmocija18

karl anal wrote:

ali intresantno kako niko nesspominje kako je holyfield jako prljav borac i cijelusvoju karijeru je svojom ćelavom glavom lupa

To puno analiticara govori, definitvno voli i glavu koristiti.
karl anal  
#20 Posted : Monday, December 24, 2012 3:23:24 AM(UTC)
karl anal

ej, imaju rusi već na lageru

valuev je bio model a

pomalo dolaze mutanti
Users browsing this topic
Similar Topics
The Top Ten Greatest Ever Slugfests In Boxing History (Stand up udarački sportovi)
by bero 3/23/2009 4:11:02 AM(UTC)
15 Pages123>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.