nofrx
2020-12-30T22:03:08Z
Meni je Crna Strijela ok.
Malo je indoktriniran islamom, ali na forumu imamo i gorih slučajeva indoktrinacije nacizmom.

Ako to ispravi bit će pravi.
KW CHAMPION
forpfs
2020-12-30T22:13:00Z

da, otvorite kw da se pokoljemo za kraj godine

Moja ponuda za meč stoji
Black Arrow
2020-12-30T22:29:18Z
Kao sto svi znate na ovom forumu odkad postoji uvijek je bilo forumasa iz susjednih regija bivse drzave,medju ostalom srba i muslimana.
Vec par godina posmatram kako poneki forumasi cesto na najpogrdniji nacin pisu o muslimanima i vrijedjaju njihova uvjerenja i svetinje.
Ja sam samo za par minuta posla izvukao iz zadnjih mjesec ili dva od doticnog koji je trazio moj ban kako i na koji nacin on pise o muslimanima.
Kad ti milijardu i nesto ljudi kaze nemoj vrijedjas sa time onda ostavi!!
I vjerujte mi ovo je samo 0,001 sto sam za par minuta izvukao sa povrsine... kad bi ja sad zasjeo satima ili dan mozete zamislit sta bi sve izvukao i to ne samo od njega.

Vidjet cete isto tako nikakvo upozorenje od moderatora,a da nepricam o sankcionisanjem....

https://www.profightstor...a--religija-itd/page1591 

Originally Posted by: DjomlaKS 

Izgleda da su ovi zadnji napadi uamjereni uglavnom na vjerske objekte.
Posebno mi je zanimljiv profil onog napadaču u Nici koji je u crkvi ubio troje ljudi. Kako ga opisuju, skroman, radišan mladic koji se prije 2g. "okrenuo" Bogu(čitaj postaje fanatik). U ovoj izbjegličkoj krizi on dolazi iz tesko zaraćenog Tunisa, i crnči po Europi dok mu nije prekipjelo, odnosno do prve uvrede dragom mu proroku. I bez ikakve pripreme uzme noz i pokolje neduzne ljude.!

I sad se postavlja pitanje, koliko je jos takvih kozojeb fanatika doselilo kod nas u Europu, crnči negdje, i samo čeka kad ce mu netko uvrijedit Alaha ili Muhameda pa da pokolj napravi!? Mozda ovaj put nece sjesti za Francusku ili negdje dalje, vec s nožem u ruci pravac prva crkva, pa makar se nalazio negdje po našim šumama i skrovištima... Jer na kraju krajeva, njima smo mi ionako svi isti, europljani(uglavnom kršćani) koji ne poštuju prorok pedofila i jos ga vrijeđaju!

Dvije stvari mi upadaju u oči na drustvenim mrežama.
1. sve se vise šire poruke kozojeba koji pričaju o "svetom ratu". Osobno bih sve takve priveo na ispitivanje.

2. licemjerje naših bošnjaka!
Kad se dogodio napad na Novom Zelandu danima se kukalo, kad treba o migrantima onda i tu masovno pametuju(isti im kozojeb iz Pakistana i neki izbjeglica kršćanin iz Sirije), čak i kad je bleiburška misa u Sarajevu danima su kmečali.! A sad, u ovoj seriji terorističkih napada ili šute ili im iza svakog obraćanja stoji ono ALI! Dakle, opet niti osuđuju niti se ograđuju od takvih idiota, nego po ko zna koji put traze nekakvo opravdanje za ovakvo nesto, kao npr. opravdanje "sta su Francuzi radili po Africi", za ovo ubojstvo profesora. Jadno da ne moze jadnije!

Bas me zanima koliko je ovakvih "spavača" ostalo po Bosni, spremni da svaki tren uzmu oružje u ruku i krenu ubijati zbog jednog pedofila!

https://www.profightstor...a--religija-itd/page1587 

Ahaa, jel sad Balkanbomber pretjeruje kad pise koliki je Khabib kozojeb?? I opcenito kad pise za vecinu tih kozojeba iz primitivnih zemalja?

Jos kaze da vole vise svog proroka nego svoje žene, djecu, obitelj...jebo ih taj prorok pedofil da ih jebo!

https://www.profightstor...a--religija-itd/page1588 

Originally Posted by: forpfs 

Keba se ovime posuo kantom govana po glavi..

Pa i ne bas. Očito je da ga jako velik broj muslimana podržava, i njemu je to najbitnije. A one koji ga ne podržavaju, smatra jednakim Macronu, dakle nebitni likovi koji mrze sve muslimansko.
Al drago mi je kad kozojebi ovako iziđu iz ormara, i kad je vec on zbrisao u mirovinu, nadam se da ce netko onom Zabitu polomit zube.

Da nesto pojasnim. Ja sam prvi protiv te tzv. slobode govora koju forsiraju glupi francuzi da bi ismijavali i vrijeđali. Rekao sam i opet ponavljam da mi je bas drago sto su onako izrašetali CH. Ko ih je..!
Ali ovdje sad imamo slučaj gdje jedna jako utjecajna i bitna osoba, doslovce priziva teroristički napad na predsjednika jedne države, te sve one koji se slažu s njime, tj. uvrijede Muhameda na bilo koji način. I da stvar bude jos gora, ode korak dalje i napiše kako svog proroka, inače običnog prevaranta i PEDOFILA(namjerno velikim - Mate), vole i poštuju od vlastite djece i obitelji!!? I jos na to pokupi hrpu lajkova i potpore od prave kozojebačke armije, koja očito nije malobrojna.

Bome ovo je nesto najprimitivnije sto sam ikad vidio, i samo jos jedan dokaz da te kozojebe ne traba puštati nama u Europu. A ove sto smo vec pustili s oba oka motrit!

Gledajte kako opravdava likvidaciju cijele redakcije CH... a meni kaze da se sladim na stradanje ljudi od zemljotresa...!!!

I jos za kraj forumas travarica... bez obzira sto je to bilo vec prije neku godinu. On je takodje na jako grub nacin vrijedjao muslimane.Nikakva reakcija od modova...

https://www.profightstor...ka--religija-itd/page917 

Originally Posted by: travarica 

počeli i u Švedskoj

jebem ti islam...prokletstvo ovog svijeta već 1400 godina

rat nam ne gine u budućnosti

Kao sto sam vam rekao ovo je samo jedan mali djelic,kad bi poceo kopati po forumu puno vise bi nasao.

E sad vi sami procjenite kakva se poruka nereagovanjem salje muslimanima koji posjecuju ovaj forum...??

forpfs
2020-12-30T22:42:06Z
Originally Posted by: Black Arrow 

Vec par godina posmatram kako poneki forumasi cesto na najpogrdniji nacin pisu o muslimanima i vrijedjaju njihova uvjerenja i svetinje.

https://tekstovi.net/2,152,1759.html 

Bronson0
2020-12-30T23:00:34Z
Jeli to muhamedu nije jedna od zena bila curica od 6 godina?
DjomlaKS
2020-12-30T23:00:37Z

https://tekstovi.net/2,152,1759.html 

:)18
Čergar
2020-12-30T23:00:57Z
Niti na jednom forumu koji poštuje pozitivne zakonske propise nema mjesta za vjersku i nacionalnu netrpeljivost,

Iz postova gore spomenutog forumaša uočljiva je netrpeljivost i prema Romima i prema Muslimanima. Te je istom dozvoljeno da ju izrazava na krajnje neprimjeren način.

Gore je navedeno par postova u upisu blackarrowa no kako i sam kaže ima toga puno više.

Zamislite da netko piše o predstavnicima kršćanske vjere na način kako dotični piše o Muhamedu..o tome što treba učiniti s Romima itd.

Ne možete jel tako jer svagdje drugdje bi dobio doživotni ban, a ne bi se čudio niti da netko uradi printskrinove takvih upisa i proslijedi ih ombudsmanu, možda bi onda netko pravovremeno reagirao i takvog forumaša na vrijeme trajno uklonio iz javnog prostora foruma i na taj način spriječio u širenju degutanih ko zna čime izazvanih izjava.
forpfs
2020-12-30T23:10:18Z
Originally Posted by: Čergar 

Niti na jednom forumu koji poštuje pozitivne zakonske propise...

https://tekstovi.net/2,685,15129.html 
DjomlaKS
2020-12-30T23:17:13Z

Niti na jednom forumu koji poštuje pozitivne zakonske propise nema mjesta za vjersku i nacionalnu netrpeljivost,

Iz postova gore spomenutog forumaša uočljiva je netrpeljivost i prema Romima i prema Muslimanima. Te je istom dozvoljeno da ju izrazava na krajnje neprimjeren način.

Gore je navedeno par postova u upisu blackarrowa no kako i sam kaže ima toga puno više.

Zamislite da netko piše o predstavnicima kršćanske vjere na način kako dotični piše o Muhamedu..o tome što treba učiniti s Romima itd.

Ne možete jel tako jer svagdje drugdje bi dobio doživotni ban, a ne bi se čudio niti da netko uradi printskrinove takvih upisa i proslijedi ih ombudsmanu, možda bi onda netko pravovremeno reagirao i takvog forumaša na vrijeme trajno uklonio iz javnog prostora foruma i na taj način spriječio u širenju degutanih ko zna čime izazvanih izjava.

Ozbiljno?? Pa koliko si vec na forumu sa svim svojim klonovima/trolovima, treba bi se sjećati epizoda s Denisom Hanoverom kad je drzao religijska predavanja.
Pisalo se isto kao i sad, samo zbog nedostatka pedofilije i sodomije, nisu se koristili izrazi "kozojeb" i sl.
Čergar
2020-12-30T23:31:17Z
Da Denis također nije na vrijeme uklonjen no ipak jest, a vjeruj to čeka i tebe čim tvoje gadarije stignu na pravu adresu pa ćeš se ti lagano spojiti se na forum Duvna i dopisivati se sa starcima iz svog sela za koje si prije par godina slavodobitno pod trinajst različitih nickova pisao kako ih prebijaš po seoskim kafanama...
DjomlaKS
2020-12-30T23:43:17Z

Da Denis također nije na vrijeme uklonjen no ipak jest, a vjeruj to čeka i tebe čim tvoje gadarije stignu na pravu adresu pa ćeš se ti lagano spojiti se na forum Duvna i dopisivati se sa starcima iz svog sela za koje si prije par godina slavodobitno pod trinajst različitih nickova pisao kako ih prebijaš po seoskim kafanama...

Opet prijetnje :)18 :)18 :)18
Ti si sa svojim klonovima poput raka ovog foruma. Odstrane jedan dio, al ti se opet vratis. I tako vec preko 10g.
I onda jos drzis predavanja tko je najvise sjebao forum 🤦
Čergar
2020-12-31T01:02:23Z
Nisu to nikakve prijetnje, nego činjenica da postoji još uvijek netko na pfs portalu pa i forumu tko štiti vrijednost istoga i poštuje društveno prihvatljive norme možda nije na vrijeme bio upoznat u nedostatku vremena s tvojim islamfobnim i diskriminirajućim upisima no svakako će biti.
Jer u protivnom kakvim se može smatrati pfs forum nego islamfobnim i antiromskim ako dopušta pojedincima, a ponajviše tebi da konstantno vrijeđaš druge vjere i nacionalne manjine.
dr jupidu
2021-01-02T01:19:07Z
moderatori mrze sve dalmatinsko

nema moderatora iz dalmacije da nam se vrati kw

čisti nacionalizam i mržnja
neprimam kućne posjete.
pecho
2021-01-02T13:25:54Z
Gdje su svi modovi???
There isnt a hard time invented that i cannot handle.
dr jupidu
2021-01-02T16:30:20Z
Originally Posted by: pecho 

Gdje su svi modovi???

kod gatesa i bere na brifingu

neprimam kućne posjete.
karl anal
2021-01-04T23:35:20Z

Kao sto svi znate na ovom forumu odkad postoji uvijek je bilo forumasa iz susjednih regija bivse drzave,medju ostalom srba i muslimana.
Ja sam samo za par minuta posla izvukao iz zadnjih mjesec ili dva od doticnog koji je trazio moj ban kako i na koji nacin on pise o muslimanima.
Kad ti milijardu i nesto ljudi kaze nemoj vrijedjas sa time onda ostavi!!
I vjerujte mi ovo je samo 0,001 sto sam za par minuta izvukao sa povrsine... kad bi ja sad zasjeo satima ili dan mozete zamislit sta bi sve izvukao i to ne samo od njega.

Vidjet cete isto tako nikakvo upozorenje od moderatora,a da nepricam o sankcionisanjem....

https://www.profightstor...a--religija-itd/page1591 

Izgleda da su ovi zadnji napadi uamjereni uglavnom na vjerske objekte.
Posebno mi je zanimljiv profil onog napadaču u Nici koji je u crkvi ubio troje ljudi. Kako ga opisuju, skroman, radišan mladic koji se prije 2g. "okrenuo" Bogu(čitaj postaje fanatik). U ovoj izbjegličkoj krizi on dolazi iz tesko zaraćenog Tunisa, i crnči po Europi dok mu nije prekipjelo, odnosno do prve uvrede dragom mu proroku. I bez ikakve pripreme uzme noz i pokolje neduzne ljude.!

I sad se postavlja pitanje, koliko je jos takvih kozojeb fanatika doselilo kod nas u Europu, crnči negdje, i samo čeka kad ce mu netko uvrijedit Alaha ili Muhameda pa da pokolj napravi!? Mozda ovaj put nece sjesti za Francusku ili negdje dalje, vec s nožem u ruci pravac prva crkva, pa makar se nalazio negdje po našim šumama i skrovištima... Jer na kraju krajeva, njima smo mi ionako svi isti, europljani(uglavnom kršćani) koji ne poštuju prorok pedofila i jos ga vrijeđaju!

Dvije stvari mi upadaju u oči na drustvenim mrežama.
1. sve se vise šire poruke kozojeba koji pričaju o "svetom ratu". Osobno bih sve takve priveo na ispitivanje.

2. licemjerje naših bošnjaka!
Kad se dogodio napad na Novom Zelandu danima se kukalo, kad treba o migrantima onda i tu masovno pametuju(isti im kozojeb iz Pakistana i neki izbjeglica kršćanin iz Sirije), čak i kad je bleiburška misa u Sarajevu danima su kmečali.! A sad, u ovoj seriji terorističkih napada ili šute ili im iza svakog obraćanja stoji ono ALI! Dakle, opet niti osuđuju niti se ograđuju od takvih idiota, nego po ko zna koji put traze nekakvo opravdanje za ovakvo nesto, kao npr. opravdanje "sta su Francuzi radili po Africi", za ovo ubojstvo profesora. Jadno da ne moze jadnije!

Bas me zanima koliko je ovakvih "spavača" ostalo po Bosni, spremni da svaki tren uzmu oružje u ruku i krenu ubijati zbog jednog pedofila!

https://www.profightstor...a--religija-itd/page1587 

Ahaa, jel sad Balkanbomber pretjeruje kad pise koliki je Khabib kozojeb?? I opcenito kad pise za vecinu tih kozojeba iz primitivnih zemalja?

Jos kaze da vole vise svog proroka nego svoje žene, djecu, obitelj...jebo ih taj prorok pedofil da ih jebo!

https://www.profightstor...a--religija-itd/page1588 

Keba se ovime posuo kantom govana po glavi..

Pa i ne bas. Očito je da ga jako velik broj muslimana podržava, i njemu je to najbitnije. A one koji ga ne podržavaju, smatra jednakim Macronu, dakle nebitni likovi koji mrze sve muslimansko.
Al drago mi je kad kozojebi ovako iziđu iz ormara, i kad je vec on zbrisao u mirovinu, nadam se da ce netko onom Zabitu polomit zube.

Da nesto pojasnim. Ja sam prvi protiv te tzv. slobode govora koju forsiraju glupi francuzi da bi ismijavali i vrijeđali. Rekao sam i opet ponavljam da mi je bas drago sto su onako izrašetali CH. Ko ih je..!
Ali ovdje sad imamo slučaj gdje jedna jako utjecajna i bitna osoba, doslovce priziva teroristički napad na predsjednika jedne države, te sve one koji se slažu s njime, tj. uvrijede Muhameda na bilo koji način. I da stvar bude jos gora, ode korak dalje i napiše kako svog proroka, inače običnog prevaranta i PEDOFILA(namjerno velikim - Mate), vole i poštuju od vlastite djece i obitelji!!? I jos na to pokupi hrpu lajkova i potpore od prave kozojebačke armije, koja očito nije malobrojna.

Bome ovo je nesto najprimitivnije sto sam ikad vidio, i samo jos jedan dokaz da te kozojebe ne traba puštati nama u Europu. A ove sto smo vec pustili s oba oka motrit!

Gledajte kako opravdava likvidaciju cijele redakcije CH... a meni kaze da se sladim na stradanje ljudi od zemljotresa...!!!

I jos za kraj forumas travarica... bez obzira sto je to bilo vec prije neku godinu. On je takodje na jako grub nacin vrijedjao muslimane.Nikakva reakcija od modova...

https://www.profightstor...ka--religija-itd/page917 

Originally Posted by: travarica 

počeli i u Švedskoj

jebem ti islam...prokletstvo ovog svijeta već 1400 godina

rat nam ne gine u budućnosti

Kao sto sam vam rekao ovo je samo jedan mali djelic,kad bi poceo kopati po forumu puno vise bi nasao.

E sad vi sami procjenite kakva se poruka nereagovanjem salje muslimanima koji posjecuju ovaj forum...??

ovako, koliko vidim nisi glup a ovo što djomla spominje koliko vidim spominje samo u vezi radfikalnih islamista, i po tebi ne bi smio reć neke stvari

da nebi uvrijedio iostale muslimane. ako se ostali muslimani vrijeđaju na takve stvari, onda ko ih jebe i nisu baš najbistriji ako ne mogu razlučit.

šta sad ne bi trebalo govorit ni o popimas pedofiolima jer bi to moglo uvrijedit kršćane, e pa i njih ko jebe.

Black mislim da previše generaliziraš, mislim da ni djomla a ni bilo tko tu na forumu nema ništa protiv ove ili one vjere itd, ok osim malo mene i još jednoga na forumu

ili te smeta izraz kozojeb

opet, kako da ih nazove kad većina njih jebe koze, kao i pšastiri po turskoj, škotskoj, bosni itd.

To je činjenica, da pastiri i ovi ljudi malo iza brda, ti stanci itd jebu koze.

nemoj bit pupovac jebote

When you walk around pretending to be crazy, eventually you are going to walk into someone who is pretending to be sane.
balkanbomber
2021-01-05T11:25:14Z
Originally Posted by: karl anal 

ovako, koliko vidim nisi glup a ovo što djomla spominje koliko vidim spominje samo u vezi radfikalnih islamista, i po tebi ne bi smio reć neke stvari

da nebi uvrijedio iostale muslimane. ako se ostali muslimani vrijeđaju na takve stvari, onda ko ih jebe i nisu baš najbistriji ako ne mogu razlučit.

ovo i nije rijedak fenomen da cak i oni najtolerantniji muslimani imaju jako nisku granicu prihvacanja kritike prema radikalnim muslimanima. opet, naravno ne svi, ali ako usporedimo sad sa srednjom evropom i prebacimo to na politiku - zamisli da ljevicar u njemackoj pocne braniti Nazi + Neonazi kritiku... to je nezamislivo... ali da "tolerantan" musliman kad/tad stane u obranu ISISA (pa barem ono standardno - to je sve amerika kriva) je status quo

ono, mozes malo kritizirat tipove kao Erdogana i njegovu ideju islamizacije cijele evrope, ili drzave poput Saudijske Arabije i njihova neljudska prava ili eto i Isis/Igil/Daesh ali sve sa mjerom, ako malo odes dalje odma ce i ti najtolerantniji ili stat u obranu ili prebacit na "islamophob" price...
On je čovjek jako dobar momak!
balkanbomber
2021-01-05T11:38:18Z

Crna strijela je trol. Ako to modovi ne vide ja ne znam što onda vide.

Stvar je konteksta.

ma naravno, prije nego sto sam ga poceo ignorirati je upadao DjomlaKsu sa spikom tipa "ma ti si ok, sa tobom se jos i moze samo imamo malo drugacija misljenja itd" a onda kad je vidio da ga ignoriram i da fali nemesisa je poceo da napada Djomlu radi starih postova itd. lik je obican trol i ne treba mu dati puno pozornosti, corona depresija roka i to je to
On je čovjek jako dobar momak!
Black Arrow
2021-01-05T17:07:00Z
Na jednom normalnom forumu je svaka psovka zabranjena i ako nije nekome direktno upucena. Ovo sto se godinama tolerise bosancicu djomlaksu i drugima poput travarice koji je medju ostalom pisao jebem ti Islam... Ako to nije vrijedjanje drugih forumasa i pripadnika te vjere ja onda ne znam. Jos ti Karl hoces reci da su muslimani glupi pa ne znaju sta je uvreda to ti Je samo dalje nastavljanje vrijedjanja. Dobro si shvatio da je u katolicanstvu oduvjek pedofilija i trpanje mladih ministranata na dnevnom redu. Proroka prozivati pedofilom je kao prvo cista laz koja se svjesno plasira sa namjerom da se vrijedja i onda se dodaje psovka jos uz to. Ja sam im samo postavio ogledalo i predocio im ono sto stalno pisu. A znas da su onda isti ti koji stalno vole da vrijedjaju druge trazili moj ban. Ako se njima dozvoljava da svasta pisu, dajte onda i meni mogucnost da se ja sa njima obracunam. Vidis da ih tucem samo sa onim sta su oni sami pisali...
Balkanbomber je nevidjena picka ovdje na forumu!! Stavio me na ignore a svako malo me pominje... :-)) jedan sitni islamofob koji vec godinama pise gluposti o Islamu i Muslimanima, a znanje mu je po tom pitanju kao od nekog neinformisanog ksenofoba punih predrasuda, koji svu propagandu, mrznju i netrpeljivost kupi sa drustvenih mreza. A sve vise mislim da je njegova stara prezivljena trauma razlog za to. Kad ga je bivsa ostavila zbog One Night in Kairo.. Sa Arapskim doktorom...

Admini i modovi mogu vam reci da ste jako lose ispali neoglasavanjem i nesumnjivo ste sa time potvrdili da se sve ovo navedeno tolerise na ovom forumu.

Bronson0
2021-01-05T17:39:22Z
Jebem ti vjeru u kojoj zene nemaju nikakva prava i ne smiju izaci iz kuce bez da se zamotaju od glave do pete inace ce ih neko kamenovati. Jeli ovako bolje?