Zatoichi
2020-11-19T23:08:31Z
Originally Posted by: hamush 

koliko zivota je unisteno zbog toga? karijera, poslova itd... totalni debilizam...
zapravo fasizam pod krinkom kreposti.

Da,idu unazad 10-15 godina i nadju da si nesto napisao sto je tad bilo sasvim normalno,kao recimo “retarded”,stave na socijalne platforme,sutradan ti pred kucom antifa,blm i jos dodje i autobus pun ovih sa “special needs,naprave citav cirkus,eto CNN kombi sa 20 metara antenom i po obicaju nadju najblesaviju osobu u komsiluku,uglavnom neka polupijana sa cigarom u ruci,obucena u kariranu pidzamu sa kojom autobusom ide u shoping a ujedno i spava u njoj i ta inace ima neke informacije u smislu,”da,uvijek je bio malo cudan,svi ga se bojimo,svjetla mu upaljena po noci itd”....mozes poslije tog da se objesis ili da pokupis familiju i odes u drugi stejt i promijenis ime
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
hamush
2020-11-19T23:23:33Z
Originally Posted by: Zatoichi 

koliko zivota je unisteno zbog toga? karijera, poslova itd... totalni debilizam...

Da,idu unazad 10-15 godina i nadju da si nesto napisao sto je tad bilo sasvim normalno,kao recimo “retarded”,stave na socijalne platforme,sutradan ti pred kucom antifa,blm i jos dodje i autobus pun ovih sa “special needs,naprave citav cirkus,eto CNN kombi sa 20 metara antenom i po obicaju nadju najblesaviju osobu u komsiluku,uglavnom neka polupijana sa cigarom u ruci,obucena u kariranu pidzamu sa kojom autobusom ide u shoping a ujedno i spava u njoj i ta inace ima neke informacije u smislu,”da,uvijek je bio malo cudan,svi ga se bojimo,svjetla mu upaljena po noci itd”....mozes poslije tog da se objesis ili da pokupis familiju i odes u drugi stejt i promijenis ime

Sjecas se onog nekog rocket scientist koji je otkrio neki novi komet il stavec... frajer bio u pin-up girl hawaiian shirt na TV... ajme majko.. razapeli ga za sexizam... uzas.
Zatoichi
2020-11-20T00:03:15Z
Ili film Tropic Thunder(Best movie ever) i koristenje rijeci “retarded”....busovima su dovozili “special needs” victime da bi ih slikali pred bioskopima....tad su poceli maksimalno sa “R word”,.......jebote jos malo pa ce mo morati koristiti morzeovu azbuku da nebi nastradali

https://m.youtube.com/watch?v=Wfg1c8dyZYM

It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2020-11-20T14:31:57Z

Ili film Tropic Thunder(Best movie ever) i koristenje rijeci “retarded”....busovima su dovozili “special needs” victime da bi ih slikali pred bioskopima....tad su poceli maksimalno sa “R word”,.......jebote jos malo pa ce mo morati koristiti morzeovu azbuku da nebi nastradali

https://m.youtube.com/watch?v=Wfg1c8dyZYM

Otisli su u kurac s tim corectness u filmovima. Zato danas vise ni nema komedija, jer je svaki oblik humora nekome uvredljiv. Jbt danas napadaju i seriju Friends, gdje je humor provokativan koliko i djecje emisije.

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
bero
  • bero
2020-11-20T14:34:20Z
Danas npr u UK vise ne mozes nac originalne epizode Mucki, vec samo one u kojima je izbacen dio gdje se Delboy sprda s nekim manjinama i ponajvise Ircima. A kreator serije John Sullivan je bio irac porijeklom, i sam je pisao scenarij!
- dr jupidu
thelovacluka
2020-11-20T16:22:54Z
Zamisli kako funkcionira mozak koji ide to cenzurirati. Koji je to splet misli i stavova i loghičkih koraka kojima je došao do toga da on zaključi kako treba cenzirirati takve epizode serije.

PArticipation trophy i nedajbože da se nešto našališ.

Pitam se kakve generacije nam slijede koje budu odrasle u tako bolesnom i sterilnom okruženju. grozno.
Za popust na IHERB.COM upišite code: WZK091
balkanbomber
2020-11-20T17:22:29Z
Originally Posted by: bero 

Jbt danas napadaju i seriju Friends, gdje je humor provokativan koliko i djecje emisije.

da, jbt, citao sam kako se lgbt community zalila na friends da kao jest da je bila jedna od prvih serija gdje su promovirali gay relationships ali su to ipak uvijek prezentirali u nekoj vrsti gag (joke).... jbt pa to je sitcom, tam je sve gag....

On je čovjek jako dobar momak!
nofrx
2020-11-20T17:36:17Z
Zato danas mladi znaju samo kmečat, tražit svoja prava i izigravat žrtve.

KW CHAMPION
Zatoichi
2020-11-20T17:52:21Z
Eto i Gina Carano im je sad target,pokusavaju na sve nacine da je sutiraju iz serije mandalorian(star wars)
dr jupidu
2020-11-20T17:55:38Z

Baš je u americi kod javnih osoba i youtubera prestao svaki oblik minimalnog humora jer ih je toliko izgubilo poslove zbog komentara ičega. Firas zahabi npr ne želi radit parter s ženama jer je pametan..... Ja sam npr odbio da jedna mala od tad 8 godina od poznanice ostane sama samnom u stanu da je pričuvam jer je ta imala obavit nešto a žena i mala su mo bili na selu.nema zajebancije.... Izbjegavam sve sta je opasno .....ili bi me se moglo lažnp optuziti ....uostalom baš ima jedan film od onog glumca iz serije hdje ga je jedna mala zaljubljena u njega optuzila za pipanje lazno

neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2020-11-20T18:00:17Z
Baš smo zato i razapeli zatoichia na kw temi kad se šalio da mi se obrt jedan zvao DUGA....😃
Aludirajuci na gay

Ha ha

I ispričao se zatoichi jer zna šta prolazi danas ili ne ha ha

neprimam kućne posjete.
DjomlaKS
2020-11-20T19:02:48Z
Originally Posted by: thelovacluka 

Zamisli kako funkcionira mozak koji ide to cenzurirati. Koji je to splet misli i stavova i loghičkih koraka kojima je došao do toga da on zaključi kako treba cenzirirati takve epizode serije.

PArticipation trophy i nedajbože da se nešto našališ.

Pitam se kakve generacije nam slijede koje budu odrasle u tako bolesnom i sterilnom okruženju. grozno.

A ne treba se nista čuditi od ludih Amera.
Nego, Zatoichi i Hamush, jeste spremni sljedeći tjedan :)42

fanatic
2020-11-20T19:12:35Z
ma svijet je definitivno otišao u kurac s tom "političkom korektnošću".

sad za svaku zajebanciju nađeš jednog debila ili grupaciju koji se uvrijede na nešto totalno benigno

eto, već su neki naveli mućke i friends.

sve ono što je bilo lišeno zločestoće, nego je bilo baš ona istinska zajebancija, je preko noći postalo kontroverzno

sve ono što je nekad bilo nenormalno se na silu gura pod normalno, a sve ono što je normalno apsolutnoj većini se gura kao nešto zaostalo, primitivno, uvredljivo
"I was in Las Vegas when the Nogueira brothers first touched down in America. There was a bus, this is a true story. There was a bus that pulled up to a red light, and Little Nog tried to feed it a carrot, while Big Nog was petting it. He thought it was a horse"
Stipe
2020-11-20T19:55:01Z
Sve točno :)20

Valjda će se iščistiti i to jednom.
Ali moglo bi potrajati

-Stipe
Zatoichi
2020-11-20T19:56:12Z
Originally Posted by: dr jupidu 

Baš smo zato i razapeli zatoichia na kw temi kad se šalio da mi se obrt jedan zvao DUGA....😃
Aludirajuci na gay

Ha ha

Ispricao sam se jer sam mislio da si peder pa nisam htjeo da ispadne da napadam manjinu :)26 .....:)1
hamush
2020-11-20T20:12:14Z

Aludirajuci na gay

Ha ha

Ispricao sam se jer sam mislio da si peder pa nisam htjeo da ispadne da napadam manjinu :)26 .....:)1

ne kaze se peder nego topli brat.... mislim stvarno... grozan si.

e.peace
2020-11-20T20:58:04Z

Aludirajuci na gay

Ha ha

Da ili bosanski "Šupak meraklija"
dr jupidu
2020-11-20T21:18:02Z

Aludirajuci na gay

Ha ha

Al priznaj da je moja fora s ispričavanjem se baš naslanja na gore navedeno.... Jeenostavno su gay lezb ljudi kupci tj potrošači pa svaki gazda bilo čega odma daje otkaz radniku voditelju jer ga strah gubitka sponzora profita itd. Evo najebo je i onaj bryan callen sta je vodip podcast s schraubom jer su ga neke zenske optuzile da ih je pipkao prije 13 godina....naravno kad su skuzile da je postao bogat strah im se odjednom stvorio. I schaub i produkcija su ga morali maknit iz showa jer šteti da sponzori ne odustanu.čak se nečeka sudska presuda
Uzas....

neprimam kućne posjete.
bero
  • bero
2020-11-20T21:19:04Z
https://filmdaily.co/obs...fensive-moments-friends/ 

Sokantno, kako ce milenijalci prezivjet! :D

Kaj bi tek rekli na Oz, haha.
- dr jupidu
dr jupidu
2020-11-20T21:20:01Z
Originally Posted by: e.peace 

Aludirajuci na gay

Ha ha

Da ili bosanski "Šupak meraklija"

..epeace.....od samrtničke do ljubavne postelje🤣

neprimam kućne posjete.
Similar Topics
Users browsing this topic