hamush
2020-10-19T15:29:06Z
Originally Posted by: Mate 

Originally Posted by: bero 

Originally Posted by: hamush 

Znam da smo nedavno pricali o slijetanju na mjesec.. Eto NASA planira 2024 otic na mjesec sto bi bio prvi povratak na mjesec jos od Apollo 17 misije..

Pa kad je vec osnovan Space Force, red je da odu bar na mjesec :D

Acting Force.

Mir Vama.

a sta ti znaci acting force? objasni malo ??
balkanbomber
2020-10-19T17:18:36Z

Mir Vama.

Mato aludira na to da je moon landing bio staged, dakle da postoji acting force koja se zove kad se treba stage-at neki globalni event.

mislim da je to cak i bilo kod nas na balkanu, ako se ne varam u 90im je acting force organizirao tako jedan even u HR gdje je jedan od glumaca acting forca odglumio mladog kickboksaca koji je na jednom turniru stavljen protiv crocopa. Sluzbeno su objavili da je taj kickboksac jos mlad te da je Mirku receno da ide samo 50%, a nesluzbeno su Mirku u svlacionici javili da je ovaj jako opasan i da ide 110% na njega. Naravno, jadan Mirko je to i ucinio bez da je znao cijelu pravdu i na kraju se stvorila prica kako Mirko tuce amatere.. to je sve bila zavjera i organizirano od USA, Izraela i ostalih talmudaca da se unisit reputacija Mirka Filipovica

On je čovjek jako dobar momak!
nofrx
2020-10-19T17:30:48Z
Mirko je bio naivan kao francuska sobarica.
KW CHAMPION
hamush
2020-10-19T17:40:42Z
Originally Posted by: balkanbomber 

Mir Vama.

Mato aludira na to da je moon landing bio staged, dakle da postoji acting force koja se zove kad se treba stage-at neki globalni event.

mislim da je to cak i bilo kod nas na balkanu, ako se ne varam u 90im je acting force organizirao tako jedan even u HR gdje je jedan od glumaca acting forca odglumio mladog kickboksaca koji je na jednom turniru stavljen protiv crocopa. Sluzbeno su objavili da je taj kickboksac jos mlad te da je Mirku receno da ide samo 50%, a nesluzbeno su Mirku u svlacionici javili da je ovaj jako opasan i da ide 110% na njega. Naravno, jadan Mirko je to i ucinio bez da je znao cijelu pravdu i na kraju se stvorila prica kako Mirko tuce amatere.. to je sve bila zavjera i organizirano od USA, Izraela i ostalih talmudaca da se unisit reputacija Mirka Filipovica

fala na pojasnjenju.
:)1 :)1 :)1 :)1 :)1
balkanbomber
2020-10-19T17:50:20Z
Originally Posted by: nofrx 

Mirko je bio naivan kao francuska sobarica.

Mirko kad je saznao da je to ustvari bila acting force pao je u sok i malo su mu bila dva oka za plakanje...

DjomlaKS
2020-10-20T10:09:57Z
Gledam malo prepucavanje Plenkija i Milanovića ovih dana.
Lagano po podsjeća na okršaj dva dominantna borca gdje se na kraju ispostavi da jedan drugom stilski nikako ne leži, te borba bude jednosmjerna. Nesto ala Adesanya-Costa.
Također mi nisu jasni svi podaci sto se tog kluba tiče, al izgleda da tu Zokiju nešto ne štima. Tko god mu dirne u tu priču krene rigat vatru(da citiram njega) poput plamenog jazavca, šta god mu to značilo.
Bronson0
2020-10-20T10:26:44Z
To ti je plenki kao dominantan? Ne znam, meni su podjednaki
dr jupidu
2020-10-20T10:34:56Z
Originally Posted by: Bronson0 

To ti je plenki kao dominantan? Ne znam, meni su podjednaki

tipini balkan

u jednoj finoj uredjenoj zelji s pravim vodstvom cinična ha ha ha prepucavanja bi im uništavali rejting

no glupanima u ovoj zelji je coll tko e koga više zeznit u trash taku

a politika nije kw ni trash talk

neprimam kućne posjete.
nofrx
2020-10-20T10:59:23Z
I Plenki i Milanović su KW materijal.
U nekim stvarima čak mislim da nas imitiraju i kradu tehniku od naših šampiona
KW CHAMPION
Him
  • Him
  • Advanced Member
2020-10-20T11:12:15Z
Plenković jače djeluje od Milanovića. Mislim da bi ljudi prije prepoznali bolji potencijal u Plenkoviću, nego u Milanoviću.
balkanbomber
2020-10-20T11:15:30Z
Originally Posted by: balkanbomber 

ne, rubljenje glave je specialka omiljenih kavkaza, kao sto i mozemo vidjeti, napadac je Cecen:

UserPostedImage 

ovo sad sa Imadaev-om me ne cudi, citao sam kako je radio sranja u USA na treninzima, htjeo se potuci sa Forest Griffinom u UFC performance institutu, iz 10th planet JJ su ga izbacili jel je bacao laktove i koljena na laganim sparrinzima...

sad Duraev.. on hoce u USA i UFC... vidim da ga je Khamzat izbrisao sa instagrama, pametno od Chimajeva, jako pametno...

Edit: Aludiram na clanak sa PFS main site gdje pisu kako je Imadaev podrzao Cecena koji je odrubio glavu profesoru u Parizu.
thelovacluka
2020-10-20T11:31:42Z

Znam da smo nedavno pricali o slijetanju na mjesec.. Eto NASA planira 2024 otic na mjesec sto bi bio prvi povratak na mjesec jos od Apollo 17 misije..

Kriste Bože, ja budem donirao 100 $ da pomognem tom cilju, i svako nek da dio da stave normalnu kameru , bez fish eye lens, ili čak nekog zagorenog flat erthera pošalju gore nek gleda Zemlju i da prestane ovo ludilo.

Za popust na IHERB.COM upišite code: WZK091
Reaktivac
2020-10-20T11:33:07Z
Milanović je spontaniji te intiligentniji od briselskog apartičika.
Doslovno ga je razvalio u javnim prepucavanjima.

HL od 4:47 do 7:20 min.

Puna potpora artikuliranom predsjedniku. Budući da demistificira te iznosi pred javnost, brojne trgovačko-klijentelističke, premrežene dogovore ili bolje rečeno - manipulativne diktate, suspektno ili protivno interesima RH. Tim više ako je premijer vlade namjesničko-oligarhijski apartčik, sklon apsolutizmu, trgovačkoj vazalštini te lakrdijaškom dodovoravanju stranim interesima kartela, globalističkih agendi. Bravo, Milanoviću.
Respect !

Mnogi smatraju kako je Plenković vodeći Hrvatski političar s najboljom prezentacijom ?

Plenković je birokratska administrativna forma, uhodana i dovedena do savršenstva. Ispraznog, birokratskog govora, nešto što je brušeno od debatnog kluba pravnog fakulteta te studentskih udruga. Za mene je politika strast, sadržaj, miris, okus i vizija. Ja politiku poimam drugačije.
Nino Raspudić.

bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2020-10-20T12:11:22Z
Bujanec novi Zokijev fanboy, gasi sve!
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Reaktivac
2020-10-20T15:30:30Z
Originally Posted by: bero 

Bujanec novi Zokijev fanboy, gasi sve!

Bero, ostavi se politike.
Niti je pratiš, niti je točno to što si napisao.
Paušalan i površan pristup vode u zablude.

Bujanec je manipulator i Škorin zagovornik.

Milanović je trenutno najpopularniji političar.

nofrx
2020-10-20T16:06:52Z
Suverenisti polupali sve kompase.
KW CHAMPION
DugoVecCitam
2020-10-20T20:33:45Z
Azeri zauzeli 112 gradica i sela. Veliki zastitnici pravoslavlje Rusi nista. Zao mi Armence, kome su vjerovali i nadali se da ce ih braniti.
Azeri ispali genijalci jer su prijatelji Izraela. Nitko im ne smije A reci, i rade sto god zele.
DRAGI PRIJATELJI...
nofrx
2020-10-20T20:39:10Z
Mislim da su Azeri prijatelji turaka, a ne izraelaca.
Čak mislim da im je i jezik jako sličan.
A armenci nisu ni pravoslavci ni katolici.
Oni imaju svoju samostalnu crkvu.
KW CHAMPION
DugoVecCitam
2020-10-20T22:28:25Z
Originally Posted by: nofrx 

Mislim da su Azeri prijatelji turaka, a ne izraelaca.
Čak mislim da im je i jezik jako sličan.
A armenci nisu ni pravoslavci ni katolici.
Oni imaju svoju samostalnu crkvu.

U super su odnosima s Izraelom, ovi im oruzje prodaju.
U Kanadi je u srpnju cak zidovska zajednica izasla na ulice da pruze Azerima podrsku (u srpnju je bilo sukoba takodjer)
DRAGI PRIJATELJI...
nofrx
Similar Topics
Users browsing this topic