Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

1,579 Pages«<15611562156315641565>»
Options
Go to last post Go to first unread
DjomlaKS  
#31241 Posted : Tuesday, September 29, 2020 2:04:25 AM(UTC)
DjomlaKS

Rank: Advanced Member

Germany

Was thanked: 2077 time(s) in 1440 post(s)
Originally Posted by: ksian Go to Quoted Post
Originally Posted by: Mate Go to Quoted Post

Poštovani gospodine, apsolutno se ne slažem s Vama, ovaj komentar je najblaže rečeno ili potpuna neupućenost ili veleizdaja.

Mir Vama.

E, stvarno bi bilo još najbolje da se takav redikul kao što si ti slaže sa mnom. Sine, ne zanimaš me ni ti ni tvoje neslaganje ni bilo koje tvoje drugo mišljenje. Jedina stvar koja eventualno nekome može privući pažnju u vezi tebe je pitanje zašto ti stalno baljezgaš budalaštine i zašto baš ovdje, odnosno, ljudima nije jasno da li si stvarno potpuno retardiran ili ti je samo do prcanja ekipe u zdrav mozak. Nekad bi takva dilema i mene možda zaintrigirala, ali danas imam previše posla i premalo vremena za te igrice. Bilo je i ranije forumaša sa nekom drugačijom spikom i stavovima od uobičajenih, ali za razliku od nekih od njih, koje sam rado čitao i sa njima raspravljao, ti kao ti mi uopće nisi zanimljiv. Adios.

Ako pretpostavimo da je Mate novi nick Dennisa Hannovera., onda mi je malo cudno bas ovako vrijeđanje!? Emocija21
thanks 1 user thanked DjomlaKS for this useful post.
Mate on 9/29/2020(UTC)
Mate  
#31242 Posted : Tuesday, September 29, 2020 6:59:43 AM(UTC)
Mate

Croatia

Was thanked: 168 time(s) in 109 post(s)

Poštovani gospodine, apsolutno se ne slažem s Vama, ovaj komentar je najblaže rečeno ili potpuna neupućenost ili veleizdaja.

Mir Vama.

E, stvarno bi bilo još najbolje da se takav redikul kao što si ti slaže sa mnom. Sine, ne zanimaš me ni ti ni tvoje neslaganje ni bilo koje tvoje drugo mišljenje. Jedina stvar koja eventualno nekome može privući pažnju u vezi tebe je pitanje zašto ti stalno baljezgaš budalaštine i zašto baš ovdje, odnosno, ljudima nije jasno da li si stvarno potpuno retardiran ili ti je samo do prcanja ekipe u zdrav mozak. Nekad bi takva dilema i mene možda zaintrigirala, ali danas imam previše posla i premalo vremena za te igrice. Bilo je i ranije forumaša sa nekom drugačijom spikom i stavovima od uobičajenih, ali za razliku od nekih od njih, koje sam rado čitao i sa njima raspravljao, ti kao ti mi uopće nisi zanimljiv. Adios.

Bravo, svaka čast na odgovoru, eto to je razina "velikog intelektualca" koji ide napadima ad hominem umjesto da ide na argumente koji mu se predstave. Ali mnogo Vam hvala na svemu, pogotovo na uvredama i napadima ad hominem, jer u nedostatku argumenata onda se ide napadima ad hominem, samo nemojte tako loše o sebi govoriti. Nije dobro nositi toliku dozu podcjenjivanja i mržnje, to ubija čovjeka.

Mir Vama.

bero  
#31243 Posted : Tuesday, September 29, 2020 7:12:24 AM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5817 time(s) in 3626 post(s)

Mir Vama.

Bravo, svaka čast na odgovoru, eto to je razina "velikog intelektualca" koji ide napadima ad hominem umjesto da ide na argumente koji mu se predstave. Ali mnogo Vam hvala na svemu, pogotovo na uvredama i napadima ad hominem, jer u nedostatku argumenata onda se ide napadima ad hominem, samo nemojte tako loše o sebi govoriti. Nije dobro nositi toliku dozu podcjenjivanja i mržnje, to ubija čovjeka.

Mir Vama.

Lol, a koje si ti argumente predstavio, u jednoj recenici si samo napisao da je izdajnik. Shvacas pojam 'argument' jednako kao sto Mirko shvaca pojam 'talent'.

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
thanks 1 user thanked bero for this useful post.
thelovacluka on 9/30/2020(UTC)
Mate  
#31244 Posted : Tuesday, September 29, 2020 7:13:14 AM(UTC)
Mate

Croatia

Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post

Mir Vama.

Ako pretpostavimo da je Mate novi nick Dennisa Hannovera., onda mi je malo cudno bas ovako vrijeđanje!? Emocija21

Poštovani gospodine DjomilaKS, Vas daleko najviše cijenim na ovom forumu, i jedino mi je žao ako sam Vas ikada razočarao kada sam uzvraćao na uvrede istom mjerom.

Mir Vama.

Mate  
#31245 Posted : Tuesday, September 29, 2020 7:19:18 AM(UTC)
Mate

Croatia

Originally Posted by: bero Go to Quoted Post

Mir Vama.

Mir Vama.

Lol, a koje si ti argumente predstavio, u jednoj recenici si samo napisao da je izdajnik. Shvacas pojam 'argument' jednako kao sto Mirko shvaca pojam 'talent'.

1. Kako će se netko boriti protiv korupcije u Hrvatskoj koja je stotine milijuna i milijardi kuna, kada je u EU korupcija stotine milijardi eura?
2. Hrvatska kao rob EU nema svoju suverenost, ona je kolonija EU i njezina pokrajina. Samo gospodari su bogati, a robovi ostaju robovi.
3. Otkad smo ušli u EU, provodi se masovno iseljavanje iz Hrvatske, uvoz jeftine radne snage, gmo smeća, nastranih ideologija, nametanja tiranije i eksploatacija hrvatskih voda, šuma i energetskih izvora (i prije se, samo je to sada daleko pojačano)
4. Ova EU je tisuću puta gora od bilo kakve Jugoslavije, Hrvatska je tu barem bila neki faktor, u EU smo kap vode u moru, 12 zastupnika na 750, to je ništa, osim za uhljebine i podrtine koje su se tamo prodale.
5. EU je samo proces stvaranja jedne svjetske države sa jednim svjetskim liderom, a i EU se raspada (Britanija otišla) pred 3.svjetski rat da bi novi poredak kao feniks se uzdigao iz pepela.
6. Uz to, članstvo u NATO-u = hrvatsko topovsko meso
7. Navodni antifašisti podržavaju Četvrti Reich EU, pa to je teška smijurija, samo se sada to radi vojnim putem prikriveno (NATO), a glavne poluge su financijsko-korporativne i politički pritisci.

Mir Vama.

bero  
#31246 Posted : Tuesday, September 29, 2020 3:29:30 PM(UTC)
bero

Ocemo se pripojit Izraelu?

Mate, bi li dao da ti seckaju kožicu?
- dr jupidu
Doc  
#31247 Posted : Tuesday, September 29, 2020 8:59:54 PM(UTC)
Doc

Was thanked: 582 time(s) in 384 post(s)
Da se maknemo malo od Izraela i tamo na drugoj temi smo zakuhali...

Jebi ga montirani procesi u demokraciji, kako to... kao samo Tito diktator... Ili ipak svaka država brani samu sebe i ne bira sredstva...

https://dalmatinskiporta...Px0zILjt-nWX0XIVJLlLOQS4

Edited by user Tuesday, September 29, 2020 9:00:47 PM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 1 user thanked Doc for this useful post.
Mate on 9/30/2020(UTC)
Zatoichi  
#31248 Posted : Wednesday, September 30, 2020 1:36:46 AM(UTC)
Zatoichi

Was thanked: 850 time(s) in 515 post(s)

Treba te banirati za ovo najmanje 7 dana,presjeli mi makaroni od rucka
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
thanks 1 user thanked Zatoichi for this useful post.
bero on 9/30/2020(UTC)
thelovacluka  
#31249 Posted : Wednesday, September 30, 2020 9:59:42 AM(UTC)
thelovacluka

Was thanked: 717 time(s) in 433 post(s)
Mislim da je Mate previše pun informacija o svačemu i da mu se malo miješa od toga pa misli da je dokazano Zemlja ravna, ali po nekim stvarima se slažem što govori.

Naravno da je EU smeće, i USA je smeće. Tj. sve je smeće dok nemaš sposobnost korigirati vlastito dvorište. Ja isto mislim da nije riješenje vječno pušiti k.... većima zato, eto, jer mi nismo za nikaj drugo.
Tim priustupom se samo dodano potiče takav stav, ili bi rekao nedostatak stava. Ta korupcija, smeće od političara, neodgovornost, krađa, primitivizam koji su kod nas. To je zato jer tako narod dopušta.
Treba promjena svijesti kroz generacije. To je najteže, ali jedino pravo rješenje...
Za popust na IHERB.COM upišite code: WZK091
thanks 1 user thanked thelovacluka for this useful post.
Mate on 9/30/2020(UTC)
bero  
#31250 Posted : Wednesday, September 30, 2020 2:37:03 PM(UTC)
bero

https://www.jutarnji.hr/...natom-francuske-15021833

zanimljiv članak, nisam znao dosta toga o Libanonu
- dr jupidu
Doc  
#31251 Posted : Wednesday, September 30, 2020 4:26:19 PM(UTC)
Doc

Kakvi su bili u ratu takvi su i u lažima... Loši 😂

Kamenjar je bar dva članka odlučio ilustrirati slikom fašističkog strijeljanja sekretara Komunističke partije Hrvatske Rade Končara i 25 drugova. Članci ilustirirani strijeljanjem Rade Končara se nalaze u rubrici tragikomično nazvanoj "U potrazi za istinom" u kojima se sotonizira antifašistička borba.

http://www.antifasistick...e_naci_na_Kamenjaru/403/

Edited by user Wednesday, September 30, 2020 4:28:14 PM(UTC)  | Reason: Not specified

hamush  
#31252 Posted : Thursday, October 1, 2020 3:37:01 PM(UTC)
hamush

Was thanked: 2054 time(s) in 1151 post(s)
Originally Posted by: Zatoichi Go to Quoted Post

Treba te banirati za ovo najmanje 7 dana,presjeli mi makaroni od rucka

jbt, ti iz bosne a da neznas da se najbolje lignje jedu iza dzamije!! Emocija1

bero  
#31253 Posted : Friday, October 2, 2020 9:59:26 AM(UTC)
bero

https://www.24sata.hr/ne...a-i-serije-o-titu-719714

veliki pošteni domoljub (za vrijeme juge partizanski, a u neovisnoj Hrvatskoj HDZ-ov redatelj)
- dr jupidu
thanks 1 user thanked bero for this useful post.
Mate on 10/2/2020(UTC)
Doc  
#31254 Posted : Friday, October 2, 2020 2:12:41 PM(UTC)
Doc

Saveznici i najveći zlotvori hrvatskog naroda

https://dalmatinskiporta...znali-i-pustili-ih/76491
balkanbomber  
#31255 Posted : Friday, October 2, 2020 2:12:42 PM(UTC)
balkanbomber

Was thanked: 625 time(s) in 353 post(s)
Njemacki program Welt je publicirao zanimljiv clanak o Armencima u Turskoj i mogu reci da iako nisam imao puno insight-view u tu situaciju, da me iskreno nista nije iznenadilo....

Pisu kako trenutno zivi oko 50.000 Armenaca u Turskoj i u glavnom su jako ugrozeni od strane turskih nacionalista. Kao primjer su naveli da su nacionalisti ubili glavnog urednika Tursko-Armenskih novina. Dalje, zadruga Hrant-Dink koja iztrazuje huskanje naroda u novinama je prosle godine identificirala preko 800 takvih slucajeva u Turskim medijama gdje huskaju protiv Armenaca.

Zbog aktivne i otvorene diskriminacije protiv Armenaca su mnogi roditelji prisiljeni da dadnu djeci tursko prezime da bi izbjegli tu diskriminaciju sto vise.

Kao posljedni cin su turci, pobudjeni od strane erdoganske partije, prije nekoliko dana organizirali ogroman autocorso sa Azerbajdanskim zastavama i usli u kvart gdje je sjediste armenskog patriarcha u turskoj i tu kruzili oko ustanova, crkve, itd.

ukratko, clanak isto tako potvrduje smanjivanje svih drugih vjera sem islama na territoriji turske, najvise jevreji, onda armenci dakle krscani i na trecem mjestu su kurdi.

I onda se pitamo kako je moglo skoro 4.000.000 (milijuna) krscana nestat sa teritorije turske. otvorene i bezsramne represalije protiv krscana i svih drugih, ubojstva, skoro pa nacionalno organizirano huskanje protiv drugih vjera, itd... a turska se gleda kao jedna od vise naprednih muslimanskih drzava... to su ti isti ljudi sto onda u Austriji i Njemackoj najglasnije vicu "Islamophobi" kad se recimo Austrija odluci da uciteljice ne smiju nositi burku....

Edited by user Friday, October 2, 2020 2:14:54 PM(UTC)  | Reason: Not specified

On je čovjek jako dobar momak!
thanks 2 users thanked balkanbomber for this useful post.
nofrx on 10/2/2020(UTC), DjomlaKS on 10/2/2020(UTC)
DugoVecCitam  
#31256 Posted : Friday, October 2, 2020 5:43:42 PM(UTC)
DugoVecCitam

Was thanked: 1554 time(s) in 923 post(s)
Da Azeri nisu prijatelji i poslovni partneri Izraelaca, uvjeren sam da bi im Ameri odavno naredili da prestanu s napadima istog trenutka.

Edited by user Friday, October 2, 2020 5:45:43 PM(UTC)  | Reason: Not specified

DRAGI PRIJATELJI...
DugoVecCitam  
#31257 Posted : Friday, October 2, 2020 5:48:14 PM(UTC)
DugoVecCitam

Iranci srusili azerski dron, a ovi navodno slucajno raketirali pogranicni grad u Iranu.
Iranci koliko sam skonto itekako podupiru Armene, ali ne smiju javno jer oko 15 posto ukupnog stanovnistva Irana cine Azeri. Navodno rusko oruzje Armencima stize preko Irana, a prica se da ih i oni sami naoruzavaju.

Edited by user Friday, October 2, 2020 5:49:17 PM(UTC)  | Reason: Not specified

DRAGI PRIJATELJI...
DjomlaKS  
#31258 Posted : Friday, October 2, 2020 6:04:32 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 2077 time(s) in 1440 post(s)
Originally Posted by: Doc Go to Quoted Post

A kako to su ustaše tocno znali sta ce četnici i talijani napravit??
Manje tih antifašističkih nebuloza čitaj Doc, jer u njima su ustaše krivi za svaki belaj 40-ih, iako s nekima(kao ovaj) nemaju nikakve veze, niti su ga mogli spriječit.

Veli i Milanović da je pital djeda gdje su partizani bili. E sad, ako pitas antifa bili su taman na putu i sekundu zakasnili da sve spase..a ako citas Kamenjar, onda su ih upravo partizani pustili da naprave zločin.
thanks 1 user thanked DjomlaKS for this useful post.
Mate on 10/2/2020(UTC)
nofrx  
#31259 Posted : Friday, October 2, 2020 6:08:03 PM(UTC)
nofrx

Was thanked: 1063 time(s) in 736 post(s)
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
Originally Posted by: Doc Go to Quoted Post

A kako to su ustaše tocno znali sta ce četnici i talijani napravit??
Manje tih antifašističkih nebuloza čitaj Doc, jer u njima su ustaše krivi za svaki belaj 40-ih, iako s nekima(kao ovaj) nemaju nikakve veze, niti su ga mogli spriječit.

Veli i Milanović da je pital djeda gdje su partizani bili. E sad, ako pitas antifa bili su taman na putu i sekundu zakasnili da sve spase..a ako citas Kamenjar, onda su ih upravo partizani pustili da naprave zločin.

Ustaše su znale šta će četnici i talijani napraviti po tome što su Gata partizansko leglo.
Ustaše ne samo da su znale nego im se sviđalo šta će ovi napraviti.

Heroj iz podruma
DugoVecCitam  
#31260 Posted : Friday, October 2, 2020 6:11:31 PM(UTC)
DugoVecCitam

Kamenjar-fasisticko ustaski skart od portala. Ako nista, dali su sami sebi adekvatno ime.
DRAGI PRIJATELJI...
Users browsing this topic
1,579 Pages«<15611562156315641565>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.