Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

1,344 Pages«<13241325132613271328>»
Options
Go to last post Go to first unread
dr jupidu  
#26501 Posted : Thursday, February 20, 2020 10:20:28 AM(UTC)
dr jupidu

Rank: Advanced Member

Was thanked: 3177 time(s) in 2442 post(s)
Originally Posted by: hamush Go to Quoted Post
Originally Posted by: balkanbomber Go to Quoted Post
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
Ne govorim o hapsenju nego o nekakvoj kazni, novcanoj il sl.
Eto reci u kojoj je jos drzavi dozvoljeno ovako izokrenut himnu?? Pogotovo jer za prosjecno uho njezina muzika zvuci kao tjeranje macaka u veljači

jao na koje su sve nacine otpjevali USA himnu, of country do pop, pa nikom nista... kao da smo u sjevernoj Koreji... to je njen stil i fajrunt!

dal’ minse svida kako opcenito pjeva? ne! dali ima zena pravo otpjevat kako njoj odgovara i kako za mju dobro zvuci, da!

ovo je vrh vrhova...

a sa Josipom su znali sta ce dobit... Josipu...
e sada ko se ljuti, uvalimo mu kruti... dal je bila dobar izbor? sigurno ne, ali nimalo neocekivano sto se nje tice. zena je super za svoj stil... al taj stil po meni NIMALO nije za himnu, no jbg.
Ali tuzit nekog zbog toga sto im se ne svidja izvedba je debilana totalna.. ali s obzirom da se radi o drzavi u kojoj mozes najebat ako uvrijedis drota ili tudje vjerske osjecaje, jebaji ga.. ni prvi ni zadnji put da se neko
hvata debilnog zakona kako bi se osjecao bolje.

koliko znam llik ima svoj portal i kaznena prijava je samo dobar folklor koja će bit odbačena

dobar marketing

ja sam prvak
DjomlaKS  
#26502 Posted : Thursday, February 20, 2020 11:18:28 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 1535 time(s) in 1083 post(s)
https://www.google.com/a...izaciju-staru-303-godine

Emocija18

Najtajnija organizacija na svijetu a oni se ponasaju ko posvadjane tinejdžerke Emocija20

https://www.google.com/a...atska-s-ovakvim-masonima

Prvi put da se s debelim slazem

Edited by user Thursday, February 20, 2020 11:25:25 AM(UTC)  | Reason: Not specified

bero  
#26503 Posted : Thursday, February 20, 2020 11:46:01 AM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5409 time(s) in 3358 post(s)
Zavičajni klubovi Hercegovaca su jedina relevantna masonska društva u Hrvatskoj Emocija20 Emocija20
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
thanks 1 user thanked bero for this useful post.
brzi on 2/20/2020(UTC)
DjomlaKS  
#26504 Posted : Thursday, February 20, 2020 12:34:42 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
Zavičajni klubovi Hercegovaca su jedina relevantna masonska društva u Hrvatskoj Emocija20 Emocija20

I ocito im dobro ideEmocija42
The Last Emperor  
#26505 Posted : Thursday, February 20, 2020 5:54:59 PM(UTC)
The Last Emperor

Was thanked: 704 time(s) in 387 post(s)
ljudi ne kuže da ako su za kažnjavanje/zabranjivanje jedne glazbe, da drugi isto tak mogu tražit kažnjavanje onog što oni vole slušat Emocija22

zato ako ti nešto ne zvuči dobro - jednostavno ne slušaš.

Pa ne pricamo o muzici tko sta slusa, nego o katastrofalnom izvodjenju himne pobogu Emocija18
Josipu niti slusam niti mi je ikad smetala, al nebi se ovoliko brujilo o himnoj da je normalno otpjevala.

Originally Posted by: Seded Go to Quoted Post
Nije Josipa za svačije uho. Emocija15

Držte se Jale, Raste, Bake Prase i sličnih debilana.

Jao sto je smijesno Applause

Eto slusat Josipu Lisac je nesto za pohvalu Emocija26

Djomla ti si odrastao u nekom okruzenju koje bas i ne cijeni umjetnost. To si dosta puta i pokazao otvoreno priznavajuci da ti je najdraza muzika turbofolk, a to ti btw. i nije bas na cast. Josipa Lisac je opcepriznata glazbena diva, ne mora ti se svidati njen stil pjevanja, ali ne bi ga trebao ni pljuvati jer argumenti nisu na tvojoj strani. Tebi su vjerovatno Picassove slike uzas, ali zamisli se nades u nekom obrazovanom drustvu i pocnes govoriti takve pizdarije, ljudi bi se zgrazali. Stoga ako nesto ne razumijes, onda je najbolje ni ne komentirati. Nemoj zamjerit ;)

thanks 1 user thanked The Last Emperor for this useful post.
dr jupidu on 2/20/2020(UTC)
Bronson0  
#26506 Posted : Thursday, February 20, 2020 6:55:19 PM(UTC)
Bronson0

Croatia

Was thanked: 225 time(s) in 154 post(s)
Josipi lisac svaka cast, ima dobrih pjesama ali ono s himnom je debakl. Neko sa strane je nebi pola toga razumio. A ti intelektualci, pogotovo nasi nisu vrijedni spomena. Gluma i izigravanje neke umjetnosti. Sad je urban umjetnik i intelektualac jer nosi suknje po gradu
Him  
#26507 Posted : Thursday, February 20, 2020 7:49:40 PM(UTC)
Him

Was thanked: 9 time(s) in 7 post(s)
Kaznena prijava je možda za neka stara vremena. Nekako je himna izvedena u skladu s današnjim stanjem u državi.
Među mladima je učinjen tihi revolt, država nam sve vise liči na leš. Više ima pesimizma u našem društvu, budućnost nije blistava. Treba dobro razmisliti koliko se u RH isplati raditi i kakva će nam starost biti. Tako da Josipa Lisac je najmanji problem
thanks 1 user thanked Him for this useful post.
e.peace on 2/21/2020(UTC)
nofrx  
#26508 Posted : Thursday, February 20, 2020 7:51:18 PM(UTC)
nofrx

Was thanked: 275 time(s) in 167 post(s)
Ne treba pretjerati u nijednu krajnost, nije u redu ta prica sa kaznemnom prijavom Josipi.

Ali isto tako nije u redu pretvarati se da je izvedba bila umjetnicka i vrhunska.
Svaka njoj cast za karijeru ali ovo je bez imalo diskusije totalna grozota od izvedbe.
Tko god kaze da mu je super,taj ili je član SDP-a ili laze ili se pretvara da se razumije u umjetnost, a ustvari ne konta nista o muzici ili umjetnosti.

Edited by user Thursday, February 20, 2020 7:54:59 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Imali smo i većih problema,
pa ih nismo riješili.
thanks 2 users thanked nofrx for this useful post.
Bronson0 on 2/20/2020(UTC), DjomlaKS on 2/21/2020(UTC)
bero  
#26509 Posted : Thursday, February 20, 2020 8:00:15 PM(UTC)
bero

evo, poslušao sam, i što reć, ovo je ispod njenog ranga.
Mogla je bolje.
- dr jupidu
dr jupidu on 2/20/2020(UTC)
dr jupidu  
#26510 Posted : Thursday, February 20, 2020 8:23:30 PM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3177 time(s) in 2442 post(s)
Mogla je bolje.

čudno da već nije u istražnom ztvoru na mjeec dana dok ne ispitaju jeli to bio zločinački udruženi pokret za destabilizaciju zemlje i novog presjednika

ja sam prvak
DjomlaKS  
#26511 Posted : Friday, February 21, 2020 1:30:46 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Originally Posted by: The Last Emperor Go to Quoted Post

Djomla ti si odrastao u nekom okruzenju koje bas i ne cijeni umjetnost. To si dosta puta i pokazao otvoreno priznavajuci da ti je najdraza muzika turbofolk, a to ti btw. i nije bas na cast. Josipa Lisac je opcepriznata glazbena diva, ne mora ti se svidati njen stil pjevanja, ali ne bi ga trebao ni pljuvati jer argumenti nisu na tvojoj strani. Tebi su vjerovatno Picassove slike uzas, ali zamisli se nades u nekom obrazovanom drustvu i pocnes govoriti takve pizdarije, ljudi bi se zgrazali. Stoga ako nesto ne razumijes, onda je najbolje ni ne komentirati. Nemoj zamjerit ;)

Ajmo redom:
Ne pridajem toliku vaznost muzici nit sam neki hardcore fan turbofolka. Slusam sve sto mi pase, jednako narodnjake kao i tamburice., i ne vidim zasto bi mi to "islo" na cast jer slusam nesto sto slusa 97% moje i mladje generacije? Normalno da cu u disku slusat Jala a u restoranu Gibonija.!

Josipa je diva i umjetnica, al ako cemo iskreno te dvije fraze su malo precijenjene, pogotovo na nasim prostorima, jer kao sto rece drug Bronson, i Urban je neki umjetnik samo zato sto skunju nosi. Ocito da je najpotrebnije biti drugacij i imati svoj stil da bi se stekao taj status, a kvaliteta moze bito upitna.
Josipu nikad nisam slusao niti mi se svidja njeno pjevanje, al eto respektao sam to jer o ukusima se ne raspravlja. Ima svoj stil i to mi je ok., sve dosad kad je katastrofalno otpjevala himnu, a pjevanje bilo cije himne je meni neki odraz kulture, i kad se ovako, za prosjecno uho degutantno, otpjeva bas sam osjetio potrebu za kritiku. Doduse jesam pretjerao, kritiku je zasluzila al kakva prijava., isprika za to :D
I btw, sto se glazbenih umjetnika tice, za mene su tu broj 1 Oliver i Kemal Monteno., nikakva Josipa il turbofolk ekipa

A sad malo o licemjerju. O ukusima se ne raspravlja, al zasto se onda uvijek omalozavaju oni koji ne slusaju tzv. umjetnost, il onaj metal i sl.? Evo usporedimo Josipu i Severinu, obje su pjevačice al razlicitog stila, i zasto bi se onda omalovažavali Severinini fanovi samo zato jer su razlicitog ukusa tj. ne vole bas "umjetnost"??

I ne brini, nema zamjerki, forum je tu da se rasoravljamo ;).. prosla su vremena kad te 6-7klonova napada i ubjedjuje u jedno :D
DjomlaKS  
#26512 Posted : Friday, February 21, 2020 1:55:08 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Mogla je bolje.

Koliko je lose bilo cak sam i zaboravio njene hitove Emocija25

e.peace  
#26513 Posted : Friday, February 21, 2020 6:54:29 AM(UTC)
e.peace

Man

Was thanked: 611 time(s) in 327 post(s)
Mogla je bolje.

Koliko je lose bilo cak sam i zaboravio njene hitove Emocija25

A gdje ti je ona njena "Omer beže" ????
bero  
#26514 Posted : Friday, February 21, 2020 8:37:15 AM(UTC)
bero

- dr jupidu
shogo on 2/21/2020(UTC)
shogo  
#26515 Posted : Friday, February 21, 2020 10:23:18 AM(UTC)
shogo

Was thanked: 214 time(s) in 145 post(s)
Pa to su demokrati, ona ekipa iz Odesse...Revolucija obrazovane UkrajineEmocija18 Emocija18 Emocija18
Majdan partija

Edited by user Friday, February 21, 2020 10:30:55 AM(UTC)  | Reason: Not specified

The Last Emperor  
#26516 Posted : Friday, February 21, 2020 10:45:25 AM(UTC)
The Last Emperor

Was thanked: 704 time(s) in 387 post(s)
Djomla, sad cu napravit 6-7 klonova kao svojedobno Chiodo pa cu te izbombardirat replikama dok se ne povuces u misju rupu. Emocija18

Salu na stranu. Moras uzet u obzir da su umjetnici najcesce malo caknuti u glavu, uglavnom i jesu umjetnici jer su malo drugaciji. Ima tu i dosta preseravanja, ali to je njihov stil i pravo. Spomenuo si npr Urbana i njegovo nosenje suknje. Urban i jest vrhunski glazbenik i umjetnik, jedan od najboljih definitivno na nasoj sceni. To sto nosi suknju meni ne smeta, to je dio tog njegovog osebujnog umjetnickog stila. Na kraju krajeva on se mora nositi sa pogledima na cesti i kritikama i dobacivanjima, a ne ja ili ti. I Josipa Lisac koja izgleda kao karikatura cijeli svoj zivot, ona je jednostavno drugacija i boli je briga. Ako ti se svida njoj super, a ako ne briga ju. Netko je nju zvao tamo da pjeva i tocno je znao kako ce to otprilike izgledati. Da su htjeli klasicnu himnu uzeli bi nekog drugog. Na kraju krajeva i americki izvodaci na superbowlu svake godine karikiraju svoju himnu do bola pa ih nitko ne napada zbog toga.

A to sto ti i tvoja generacija ciljano slusate turbofolk, to je na krivnju svih nas, cijelog drustva u cjelini jer to je posljedica trenutnog drustvenog stanja. Govori o opcoj degradaciji drustva, pogotovo mladih, moralnom propadanju i krivim vrijednostima kojima mladi teze. Jebat ga. Emocija28
thanks 2 users thanked The Last Emperor for this useful post.
DjomlaKS on 2/21/2020(UTC), shogo on 2/21/2020(UTC)
shogo  
#26517 Posted : Friday, February 21, 2020 11:34:27 AM(UTC)
shogo

Dečki...di je bila Lady Gaga kada je Josipa isfuravala novine i ostaloEmocija18 Emocija18 Emocija18
bero  
#26518 Posted : Friday, February 21, 2020 11:47:15 AM(UTC)
bero

Djomla, sad cu napravit 6-7 klonova kao svojedobno Chiodo pa cu te izbombardirat replikama dok se ne povuces u misju rupu. Emocija18

Salu na stranu. Moras uzet u obzir da su umjetnici najcesce malo caknuti u glavu, uglavnom i jesu umjetnici jer su malo drugaciji. Ima tu i dosta preseravanja, ali to je njihov stil i pravo. Spomenuo si npr Urbana i njegovo nosenje suknje. Urban i jest vrhunski glazbenik i umjetnik, jedan od najboljih definitivno na nasoj sceni. To sto nosi suknju meni ne smeta, to je dio tog njegovog osebujnog umjetnickog stila. Na kraju krajeva on se mora nositi sa pogledima na cesti i kritikama i dobacivanjima, a ne ja ili ti. I Josipa Lisac koja izgleda kao karikatura cijeli svoj zivot, ona je jednostavno drugacija i boli je briga. Ako ti se svida njoj super, a ako ne briga ju. Netko je nju zvao tamo da pjeva i tocno je znao kako ce to otprilike izgledati. Da su htjeli klasicnu himnu uzeli bi nekog drugog. Na kraju krajeva i americki izvodaci na superbowlu svake godine karikiraju svoju himnu do bola pa ih nitko ne napada zbog toga.

A to sto ti i tvoja generacija ciljano slusate turbofolk, to je na krivnju svih nas, cijelog drustva u cjelini jer to je posljedica trenutnog drustvenog stanja. Govori o opcoj degradaciji drustva, pogotovo mladih, moralnom propadanju i krivim vrijednostima kojima mladi teze. Jebat ga. Emocija28

ne sluša ni zapad ništa bolje, pogledaj top liste, razlike između toga i današnjih cajki jedva da i ima.

- dr jupidu
bero  
#26519 Posted : Friday, February 21, 2020 11:58:56 AM(UTC)
bero

Originally Posted by: shogo Go to Quoted Post
Pa to su demokrati, ona ekipa iz Odesse...Revolucija obrazovane UkrajineEmocija18 Emocija18 Emocija18
Majdan partija

a da, njihovi krajišnici znači, niš čudno Emocija18

radio mi frend na istoku Ukrajine (u jednoj našoj naftaškoj firmi), kaže doslovce rang balkanskih zabiti u 50-im godinama prošlog stoljeća.

- dr jupidu
shogo  
#26520 Posted : Friday, February 21, 2020 12:00:48 PM(UTC)
shogo

ne sluša ni zapad ništa bolje, pogledaj top liste, razlike između toga i današnjih cajki jedva da i ima.

Da nema razlike, pa produkcija je i boljaEmocija18 Emocija18

Ha mislio sam na one druge, pravednike demonstrante, Pravda i te...naci obožavateljeEmocija18 Emocija18

Edited by user Friday, February 21, 2020 12:01:51 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Users browsing this topic
Guest (8), Reaktivac
1,344 Pages«<13241325132613271328>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.