DjomlaKS
2019-10-24T10:06:46Z
https://www.google.com/a...-prvi-put-vidio-mladenku 

Bmti maiku nenormalnu., i sad kad bude Daruvarac style odgojne mjere, opet ce se dizat hajka na zloceste tipove koji zlostavljaju i siluju jadne curice...
Kazem vam da je ova danasnja omladina sve manje normalna
bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2019-10-24T11:41:15Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

https://www.google.com/amp/s/amp.index.hr/article/2126376/srdjan-mladjan-se-ozenio-u-zatvoru-na-vjencanju-je-prvi-put-vidio-mladenku

Bmti maiku nenormalnu., i sad kad bude Daruvarac style odgojne mjere, opet ce se dizat hajka na zloceste tipove koji zlostavljaju i siluju jadne curice...

Zatvorske udavace, mislio sam da toga ima samo u americi.

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
hamush
2019-10-24T19:10:57Z
Originally Posted by: bero 

https://www.google.com/amp/s/amp.index.hr/article/2126376/srdjan-mladjan-se-ozenio-u-zatvoru-na-vjencanju-je-prvi-put-vidio-mladenku

to mi je uvijek bio psiholoski fenomen... da se trebe loze na ubojice... ali zapravo kada pogledas nije nesto previse cudno...

kod nas neki svrsavaju u gace na pojavu mercepa i norca... a u srbiji ga bacaju na sliku ratka i radovana...

tako da idolatrija koljaca nije nesto potpuno strano na ovim prostorima :D

no dobro, ako smo bas specificni, ove zatvorske udavace su posebne lujke...
Sta nije neka nasa treba iz ZG se odlucila ozeniti za onog nekog kozojeba kojem su jebali mater sa dronom?

@jupi... LOLOLOLOLOLOLOL
bero
  • bero
2019-10-25T06:09:28Z
https://www.index.hr/vij...kanibalizam/2126670.aspx 

što onda ne zabrani i Bibliju, gdje ima svega toga u stoput većim količinama (nasilje, ubojstva, kanibalizam, incest, silovanja itd..) :)18
- dr jupidu
cayman
2019-10-25T06:47:11Z
Pa nikaj čudno. Oduvijek su najveći lizači oltara bili najveći licemjeri
dr jupidu
2019-10-25T13:47:17Z
Originally Posted by: hamush 

to mi je uvijek bio psiholoski fenomen... da se trebe loze na ubojice... ali zapravo kada pogledas nije nesto previse cudno...

kod nas neki svrsavaju u gace na pojavu mercepa i norca... a u srbiji ga bacaju na sliku ratka i radovana...

tako da idolatrija koljaca nije nesto potpuno strano na ovim prostorima :D

no dobro, ako smo bas specificni, ove zatvorske udavace su posebne lujke...
Sta nije neka nasa treba iz ZG se odlucila ozeniti za onog nekog kozojeba kojem su jebali mater sa dronom?

@jupi... LOLOLOLOLOLOLOL

dobro..od dotične je psihološki profil i život u neredu pa nije neka iz normalne familije

neprimam kućne posjete.
hamush
2019-10-25T17:21:09Z

https://www.index.hr/vijesti/clanak/ultrakatolicki-vigilare-huska-na-lidl-promicu-bolestine-smrt-i-kanibalizam/2126670.aspx

što onda ne zabrani i Bibliju, gdje ima svega toga u stoput većim količinama (nasilje, ubojstva, kanibalizam, incest, silovanja itd..) :)18

A kada je hostija tijelo isusovo i vino njegova krv, to je super 😃

kod takvih ljudi je licemjerje najjace - svi placu za svojom slobodom izrazavanja i prakticiranja religije, ali kada god vide nesto sto nije njihovo, odma bi branili.

cekamo samo osvrt Zrinke K da nam svima objasni Halloween i njegovu sotonsku svrhu 😃
bero
  • bero
2019-10-26T19:12:23Z
https://www.jutarnji.hr/...e-za-pronevjeru/9538760/ 
- dr jupidu
Chiodo
2019-10-26T20:07:54Z
Ovo što je Trump uradio u Siriji i ostavljanje Kurda na bemilost hodžama je dno dna a kako čitam mnogi u vojsci mu se ne slažu s time. Tip je doslovce dno i oni koji njime upravljaju.
bero
  • bero
2019-10-26T20:40:04Z
https://www.index.hr/vij...zenski-spol/2127152.aspx 

jer mengu imaju svi :)18 :)18 :)18

ode svijet u klinac...
- dr jupidu
bbbmarc
2019-10-27T04:21:36Z
Originally Posted by: Chiodo 

Ovo što je Trump uradio u Siriji i ostavljanje Kurda na bemilost hodžama je dno dna a kako čitam mnogi u vojsci mu se ne slažu s time. Tip je doslovce dno i oni koji njime upravljaju.

jebga,
trump kad povlači trupe iz ratnih zona onda je seronja
obama kad šalje trupe i kreira kaos i rat arapska proljeća - nobelova nagrada za mir :)18
bero
  • bero
2019-10-27T07:32:04Z
Originally Posted by: bbbmarc 

jebga,
obama kad šalje trupe i kreira kaos i rat arapska proljeća - nobelova nagrada za mir :)18

nemreš imat spiku "ne bi se štel mešati" kad je riječ o sukobu koji si ti izazvao i miješaš se u njega već 50 godina :)18
i ekipi (kurdima) govoriš da se bore i naoružavaš ih (i u iraku 90-ih i u siriji). i onda ih ostaviš s kitom u ruci.
- dr jupidu
Seded
2019-10-27T08:05:15Z

https://www.index.hr/vijesti/clanak/always-zbog-ravnopravnosti-s-pakiranja-ulozaka-mice-simbol-za-zenski-spol/2127152.aspx

ode svijet u klinac...

Ja stvarno jesam liberalan, manje više se čitav život vodim onom 'live and let live', ali ovo danas više nije normalno. Doslovno mi se već sere od bilo kakvog oblika političke korektnosti, a ova gender/sex mozgoispirujuća propaganda koja je već neko vrijeme na snazi nadilazi granicu zdravog razuma.

Inače, trans osobe su stvarno zanimljiv fenomen. Ima više istraživanja koje kazuju kako je stopa samoubojstava kod transrodnih osoba nevjerojatno visoka (oko 40%) i da se ta stopa ne smanjuje znatno nakon što promijene spol. Što dovodi do još jednog paradoksa, ako postoji razlika između gendera i sexa/spola i roda, odnosno ako je rod društveno, a spol biološki uvjetovan, zašto onda trans osobe idu na promjenu spola? I zašto su nezadovoljstvo i suicide rate nakon promjene i dalje visoki? Ova situacija me podsjeća na ono kad neka baba Đinđiću kaže "nije valjao Broz, nije valjao Milošević, ne valjaju sad ovi, pa kad će da bude bolje?", a Đinđić kaže "a da nije možda problem u vama gospođo?" :)30

Ukratko, čitav taj SJW pokret je još davno izgubio kompas i postaje platforma za ispoljavanje frustracija i liječenje kompleksa razno raznih frustriranih individua koji putem društvenog aktivizma skupljaju poene. I to se već može vidjeti i u Hrvatskoj. Evo Veljača prošli tjedan Stankoviću veli kako je on bijeli muškarac na poziciji moći :)18 jer ono, u Hrvatskoj sve vrvi crncima. Pa ako ćemo se već staviti u ulogu borca za ravnopravnost, ta debilna rečenica joj je seksizam i rasizam u jednom. Takvih primjera ima gro, igrom slučaja poznajem dosta raznoraznih društvenih aktivista po Zagrebu (mlađih ljudi, fakultetski obrazovani, u kasnim dvadesetima/ranim tridesetima) i ne treba biti genijalac da se skuži kako svi furaju istu priču i kako se ništa ne razlikuju od religijskih fanatika. Dogmatski upijaju sve budalaštine koje stižu od aktivista s američkih kampusa i uredno ih serviraju ovdje i onda ovakve intelektualno-moralne nakaze tipa Veljača ih još dodatno motiviraju.

Ozbiljno mislim da će kroz 5-10 god. čitavo mlado društvo ovdje otići u pizdu materinu.
"It's not checkmate. The king has one more move."
shadow
2019-10-27T08:35:59Z

jebga,

nemreš imat spiku "ne bi se štel mešati" kad je riječ o sukobu koji si ti izazvao i miješaš se u njega već 50 godina :)18
i ekipi (kurdima) govoriš da se bore i naoružavaš ih (i u iraku 90-ih i u siriji). i onda ih ostaviš s kitom u ruci.

Ostavio je saveznike na cijedilu, čudi me da to neko opravdava. Jadnik je.
shadow
2019-10-27T08:37:01Z
Originally Posted by: Seded 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/always-zbog-ravnopravnosti-s-pakiranja-ulozaka-mice-simbol-za-zenski-spol/2127152.aspx

ode svijet u klinac...

Ja stvarno jesam liberalan, manje više se čitav život vodim onom 'live and let live', ali ovo danas više nije normalno. Doslovno mi se već sere od bilo kakvog oblika političke korektnosti, a ova gender/sex mozgoispirujuća propaganda koja je već neko vrijeme na snazi nadilazi granicu zdravog razuma.

Inače, trans osobe su stvarno zanimljiv fenomen. Ima više istraživanja koje kazuju kako je stopa samoubojstava kod transrodnih osoba nevjerojatno visoka (oko 40%) i da se ta stopa ne smanjuje znatno nakon što promijene spol. Što dovodi do još jednog paradoksa, ako postoji razlika između gendera i sexa/spola i roda, odnosno ako je rod društveno, a spol biološki uvjetovan, zašto onda trans osobe idu na promjenu spola? I zašto su nezadovoljstvo i suicide rate nakon promjene i dalje visoki? Ova situacija me podsjeća na ono kad neka baba Đinđiću kaže "nije valjao Broz, nije valjao Milošević, ne valjaju sad ovi, pa kad će da bude bolje?", a Đinđić kaže "a da nije možda problem u vama gospođo?" :)30

Ukratko, čitav taj SJW pokret je još davno izgubio kompas i postaje platforma za ispoljavanje frustracija i liječenje kompleksa razno raznih frustriranih individua koji putem društvenog aktivizma skupljaju poene. I to se već može vidjeti i u Hrvatskoj. Evo Veljača prošli tjedan Stankoviću veli kako je on bijeli muškarac na poziciji moći :)18 jer ono, u Hrvatskoj sve vrvi crncima. Pa ako ćemo se već staviti u ulogu borca za ravnopravnost, ta debilna rečenica joj je seksizam i rasizam u jednom. Takvih primjera ima gro, igrom slučaja poznajem dosta raznoraznih društvenih aktivista po Zagrebu (mlađih ljudi, fakultetski obrazovani, u kasnim dvadesetima/ranim tridesetima) i ne treba biti genijalac da se skuži kako svi furaju istu priču i kako se ništa ne razlikuju od religijskih fanatika. Dogmatski upijaju sve budalaštine koje stižu od aktivista s američkih kampusa i uredno ih serviraju ovdje i onda ovakve intelektualno-moralne nakaze tipa Veljača ih još dodatno motiviraju.

Ozbiljno mislim da će kroz 5-10 god. čitavo mlado društvo ovdje otići u pizdu materinu.

Summjam ali iskreno svejedno mi je s ovakvim stvarima koliko god mi nerazumne bile .

Nekako summjam da su nam aktivisti problem društva.
Chiodo
2019-10-27T08:41:55Z

jebga,

Mislio sam da je jasno da je ostavio dosadašnje saveznike izdanima i da to svi shvatili dosada ali vjerojatno slabije se prati stanje i rat tamo. Uostalom ovo je samo Putinu usluga u Siriji i jasan je razlog kome služi. Ovo je čista izdaja na kraju krajeva.

A uvijek govorim najgore je sudit samo po sebi i svojem mišljenju kako ovo i kod Obame tako i ostalo, nitko ne bi trebao opravdavat bilo kakav rat a nobelova je ionako parodija odavna.
Jarac
2019-10-27T08:45:23Z

jebga,

Baš to. Tip je klošar i USA izvrgava ruglu realno. Nikad smiješnije nisu izgledali.
A ovo slavit mogu svi rusofili.
Jarac
2019-10-27T08:48:38Z
Originally Posted by: Seded 

ode svijet u klinac...

Da Veljaća je jednu rečenicu krivo rekla zaista ali sve ostalo Aca je bio nedorasao temi. Potpuno neukusan i neinformiran.
Seded
2019-10-27T09:10:35Z
Aco je često nedorastao temi i goste kojima asertivnost u komunikaciji nije jača strana kvantitavno bombardira pitanjima pa naizgled djeluje dominantno, ali kad s druge strane ima dobrog govornika tipa Sanader, Milanović itd., ispada smiješan.

Što se Veljače tiče, nije ni ona puno obrazovanija o temi u usporedbi s Acom. Jedina razlika je što već u glavi ima naučene modele i fraze pa ih baca kao na traci (npr. sekundarna viktimizacija i sl.) i što je tu i tamo ispratila događaje u SAD-u. Od tud i ta debilna izjava 'bijeli muškarac na poziciji moći'.

Originally Posted by: shadow 

Nekako summjam da su nam aktivisti problem društva.

Govorio sam isključivo o mlađoj generaciji social justice warriora.
"It's not checkmate. The king has one more move."
bero
  • bero
2019-10-27T09:39:09Z
Stankovic totalno izvan svog terena. Valjda ak zena ne prijavi zlostavljanje u roku 5 min, po njemu se nije desilo. Veljaca pak skopirala salabahter iz SAD-a, pa nije ni skuzila da su ovdje svi bijeli muskarci 😃
- dr jupidu
Similar Topics
Users browsing this topic