Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

1,343 Pages«<12631264126512661267>»
Options
Go to last post Go to first unread
User is suspended until 4/15/2036 8:29:40 AM(UTC) Jarac  
#25281 Posted : Saturday, September 21, 2019 6:31:07 PM(UTC)
Jarac

Rank: Advanced Member

Was thanked: 815 time(s) in 504 post(s)
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
https://www.index.hr/vijesti/clanak/anketa-hrta-sdp-gotovo-dostigao-hdz-zivi-zid-potpuno-propao/2117954.aspx

Eu vs. Živi Zid:
EU by armbar 1R

Kako to da HSS propada?
Za Beljaka se pisalo da i nije toliko los, al ono stranka nikako korak naprijed

Pa imali su 1, 1 kad ih je preuzeo, ovo je valjda neki maksimum koji im ide.
fanatic  
#25282 Posted : Saturday, September 21, 2019 8:02:07 PM(UTC)
fanatic

Was thanked: 1614 time(s) in 936 post(s)
Originally Posted by: Jarac Go to Quoted Post
https://www.index.hr/vijesti/clanak/anketa-hrta-sdp-gotovo-dostigao-hdz-zivi-zid-potpuno-propao/2117954.aspx

Eu vs. Živi Zid:
EU by armbar 1R

Kako to da HSS propada?

ma ova anketa nije mjerodavna jer se čitava Hrvatska gleda kao 1 izborna jedinica i onda ispada da npr IDS, HNS i HSS ne prelaze izborni prag, što definitivno nije točno

IDS će uhvatit 3 mandata u Istri
HNS na sjeveru Hrvatske
a HSS će vjerojatno preko koalicije sa SDP-om uhvatit par mandata, a ako ne onda Beljak sigurno osvaja preko Samobora a ostatak stranke preko Slavonije i Baranje
"I was in Las Vegas when the Nogueira brothers first touched down in America. There was a bus, this is a true story. There was a bus that pulled up to a red light, and Little Nog tried to feed it a carrot, while Big Nog was petting it. He thought it was a horse"
User is suspended until 4/15/2036 8:29:11 AM(UTC) Chiodo  
#25283 Posted : Saturday, September 21, 2019 8:45:12 PM(UTC)
Chiodo

Croatia

Was thanked: 1345 time(s) in 784 post(s)
Originally Posted by: fanatic Go to Quoted Post
Originally Posted by: Jarac Go to Quoted Post

Eu vs. Živi Zid:
EU by armbar 1R

Kako to da HSS propada?

ma ova anketa nije mjerodavna jer se čitava Hrvatska gleda kao 1 izborna jedinica i onda ispada da npr IDS, HNS i HSS ne prelaze izborni prag, što definitivno nije točno

IDS će uhvatit 3 mandata u Istri
HNS na sjeveru Hrvatske
a HSS će vjerojatno preko koalicije sa SDP-om uhvatit par mandata, a ako ne onda Beljak sigurno osvaja preko Samobora a ostatak stranke preko Slavonije i Baranje

To je istina.
Stipe  
#25284 Posted : Sunday, September 22, 2019 12:38:10 AM(UTC)
Stipe

Rank: Administration

Was thanked: 373 time(s) in 244 post(s)

Eu vs. Živi Zid:
EU by armbar 1R

Kako to da HSS propada?

Kako misliš propada? Imaju kontinuirano oko 3%.

HSS ima stabilno članstvo, lidera, i ima par lokalnih jedinica gdje je jak.

Prije Beljaka su bili pali na 1 mandat u Saboru (sa 17 početkom 2000., kroz doba koalicija s HDZ-om) i potpuno se izgubili, prijetila im je sudbina HSLS-a.
Sad su znatno jači, i to usprkos nekim odlascima članova pod HDZ-ove skute.

Jedino ih je Kožićev odlazak koštao, u smislu da im je on bio jedan od lokalnih aduta.

-Stipe
#25285 Posted : Wednesday, September 25, 2019 9:39:27 AM(UTC)
Jarac

DjomlaKS  
#25286 Posted : Monday, September 30, 2019 10:37:06 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 1535 time(s) in 1083 post(s)
Di su forumasi iz Srbije? Kakva je ovo Marina Abramovic kojoj ste masno platili da sat vremena bulji u magarca :D
I vidim da se neki tamo zgorzavaju jer je sotonistica ili sta vec?
hamush  
#25287 Posted : Monday, September 30, 2019 7:36:18 PM(UTC)
hamush

Was thanked: 1861 time(s) in 1038 post(s)
Di su forumasi iz Srbije? Kakva je ovo Marina Abramovic kojoj ste masno platili da sat vremena bulji u magarca :D
I vidim da se neki tamo zgorzavaju jer je sotonistica ili sta vec?

aj progluglaj ko je ona prije nego sto pitas jel sotonistica Emocija1 Emocija1 Emocija1 Emocija1
DjomlaKS  
#25288 Posted : Tuesday, October 1, 2019 1:29:03 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Originally Posted by: hamush Go to Quoted Post

aj progluglaj ko je ona prije nego sto pitas jel sotonistica Emocija1 Emocija1 Emocija1 Emocija1

Pa vidim da je u Srbiji mnogi tako dozivljavaju i pisu, pa zato i pitam kakvo je tamo stanje

Guglao sam nesto al nije me previse zanimljivo djelovalo pa sam odustao., al baca mi malo na dramu oko instambulske u HR Emocija1

FeEm  
#25289 Posted : Thursday, October 3, 2019 7:03:41 PM(UTC)
FeEm

Was thanked: 77 time(s) in 60 post(s)
Jel se iko pitao gde sam nestao?nije niko znam :)

Vise sam i zaboravio od kad sam iznenada blokiran, bez obrazloženja i to na nekoliko godina.
To je za mene bio veliki šok,pao sam u depresiju,pomišljao na samoubistvo...
I evo sad sasvim slučajno da probam prijavu,da bih video jupijevu sliku i ono prošlo,a mnogo puta pre nije.
Hvala tom nekom ko se smilovao i dao još jednu šansu, ovom teškog zločincu, da se proba ubuduće složit sa svim što mr.bero kaže i misli.Inace takvo slično ponašanje ima glavni baja u Srbiji,hoće da se svi slažu sa njim i da ga svi vole.Lav u svojoj državi(forumu),mačić kod stranih svetskih lidera(u realnom životu).

Živela sloboda govora Emocija1
bero  
#25290 Posted : Thursday, October 3, 2019 10:53:20 PM(UTC)
bero

Was thanked: 5409 time(s) in 3358 post(s)
Originally Posted by: FeEm Go to Quoted Post

Vise sam i zaboravio od kad sam iznenada blokiran, bez obrazloženja i to na nekoliko godina.
I evo sad sasvim slučajno da probam prijavu,da bih video jupijevu sliku i ono prošlo,a mnogo puta pre nije.
Hvala tom nekom ko se smilovao i dao još jednu šansu, ovom teškog zločincu, da se proba ubuduće složit sa svim što mr.bero kaže i misli.Inace takvo slično ponašanje ima glavni baja u Srbiji,hoće da se svi slažu sa njim i da ga svi vole.Lav u svojoj državi(forumu),mačić kod stranih svetskih lidera(u realnom životu).

Sorry što moram da te razočaram, ali nemam blage veze o čemu pričaš. Emocija18
Niti sam te ja blokirao, niti sada odblokirao, ustvari jedva da te se i sjećam (kroz maglu mi poznat tvoj nick i originalni postovi tipa "srebrenica je mit" itd, ništa više). Ja kada nekom moram stavit suspenziju radi kršenja pravila to i obrazložim (finim lepim crvenim slovima) i stavim javno vremenski rok. Isto rade i svi modovi.

No vidim da imaš tipična "vasionski narod" razmišljanja, ceo svet je protiv vas, a realnost je da svet nikad čuo za vas Emocija20

Ako nisi mogao pristupiti forumu mogao si meni ili nekom drugom modu poslati poruku i vidjeli bi o čemu je riječ. No ako ti je egu lakše da je riječ o masonskoj uroti protiv tebe (a ne da je neka greška i da si nebitan), onda nek ti bude. U svakom slučaju, welcome back Lave Vučićev ;)

Edited by user Thursday, October 3, 2019 10:59:04 PM(UTC)  | Reason: Not specified

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
DjomlaKS  
#25291 Posted : Sunday, October 6, 2019 4:12:50 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

https://www.index.hr/mob...y=magazin&id=2121835

Vjerujete li vi da vam ga netko na silu moze popusit Think
hamush  
#25292 Posted : Sunday, October 6, 2019 5:25:43 PM(UTC)
hamush

Originally Posted by: FeEm Go to Quoted Post

Sorry što moram da te razočaram, ali nemam blage veze o čemu pričaš. Emocija18
Niti sam te ja blokirao, niti sada odblokirao, ustvari jedva da te se i sjećam (kroz maglu mi poznat tvoj nick i originalni postovi tipa "srebrenica je mit" itd, ništa više). Ja kada nekom moram stavit suspenziju radi kršenja pravila to i obrazložim (finim lepim crvenim slovima) i stavim javno vremenski rok. Isto rade i svi modovi.

No vidim da imaš tipična "vasionski narod" razmišljanja, ceo svet je protiv vas, a realnost je da svet nikad čuo za vas Emocija20

Ako nisi mogao pristupiti forumu mogao si meni ili nekom drugom modu poslati poruku i vidjeli bi o čemu je riječ. No ako ti je egu lakše da je riječ o masonskoj uroti protiv tebe (a ne da je neka greška i da si nebitan), onda nek ti bude. U svakom slučaju, welcome back Lave Vučićev ;)

hristosa mu...
bero  
#25293 Posted : Monday, October 7, 2019 12:55:09 PM(UTC)
bero

https://www.jutarnji.hr/...-u-tom-podrucju/9452678/

Jadni kurdi su fakat uklet narod :(
- dr jupidu
dr jupidu  
#25294 Posted : Monday, October 7, 2019 5:41:52 PM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3176 time(s) in 2441 post(s)

nema zajebancije u kiniii

samo je pitanje treba li svijetu nova libija

Mario Manga
Ako netko zna kako upravljati sa milijardu i 400 milijuna ljudi uz slobode jedne Danske, Norveške ili Nizozemske neka se javi. Dakle pričanje a bez imalo iskustva u vođenju bar omanje kompanije je besmiseno. Nema demokracije sa tako mnogobrojnom populacijom niti im dekadencija zapada treba, ne treba nikome istini za volju. Uvijek su postojale i postojaće koleteralne žrtve zradi nekog višeg cilja. Pa to i sami radimo svakodnevno, naravno na jednom nižem i manje primjetnom nivou. No teško kažnjavanje dilera i pedofila kao i ekstremista u tako mnogoljudnoj zemlji je stvar potrebe a ne izbora. Sad da netko ''hekla'' doma a pokuca mu policija na vrata čisto sumnjam. Neke južne pokrajune Kina smarta svojima a Indija svojima, postoje mnogobrojna neriješena pitanja kao i drugdje u svijetu. Neki problemi postoje stotinama godina i čekaju. Naravno neki neredi su umjetno inicirani i vođeni, primjeri su mnogi, to su uglavnom radile i rade Velika Britanija i USA. Kina ide u dobrom smijeru i polako, s tako velikom populacijom nagle promjene nisu dobrodošle. Kada bi svaka zemlja gledala sebe i svoje probleme, probleme svojih ljudi rješavala, planeta bi bila bolje mjesto za življenje.
Sviđa mi se · Odgovor · 6 · 4 h · Uređeno

Edited by user Monday, October 7, 2019 5:43:54 PM(UTC)  | Reason: Not specified

ja sam prvak
dr jupidu  
#25295 Posted : Tuesday, October 8, 2019 7:43:23 AM(UTC)
dr jupidu

ja sam prvak
hamush  
#25296 Posted : Tuesday, October 8, 2019 4:12:24 PM(UTC)
hamush

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/amerikanci-ostavili-kurde-na-cjedilu-turci-planiraju-veliku-ofenzivu-u-sjevernoj-siriji-trump-pere-ruke-mi-vise-necemo-biti-u-tom-podrucju/9452678/

Jadni kurdi su fakat uklet narod :(

"Kurds have no friends but the mountains"

To je stara izreka koja jos dan danas stoji.
thanks 2 users thanked hamush for this useful post.
Jarac on 10/8/2019(UTC), bero on 10/8/2019(UTC)
bero  
#25297 Posted : Tuesday, October 8, 2019 4:54:00 PM(UTC)
bero

https://www.vecernji.hr/...e-ona-tko-sam-ja-1350548

Puncher, kako komentiraš činjenicu da NIJEDAN medij u Srbiji nije objavio ovu vijest?
jel to demokracija u zemlji Vučićevog blagostanja, kako sam kažeš da je tamo sve super.
- dr jupidu
brzi  
#25298 Posted : Tuesday, October 8, 2019 6:49:27 PM(UTC)
brzi

Was thanked: 177 time(s) in 114 post(s)
Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post
https://www.youtube.com/watch?v=gGYoeJ5U7cQ

Mario Manga
Ako netko zna kako upravljati sa milijardu i 400 milijuna ljudi uz slobode jedne Danske, Norveške ili Nizozemske neka se javi. Dakle pričanje a bez imalo iskustva u vođenju bar omanje kompanije je besmiseno. Nema demokracije sa tako mnogobrojnom populacijom niti im dekadencija zapada treba, ne treba nikome istini za volju. Uvijek su postojale i postojaće koleteralne žrtve zradi nekog višeg cilja. Pa to i sami radimo svakodnevno, naravno na jednom nižem i manje primjetnom nivou. No teško kažnjavanje dilera i pedofila kao i ekstremista u tako mnogoljudnoj zemlji je stvar potrebe a ne izbora. Sad da netko ''hekla'' doma a pokuca mu policija na vrata čisto sumnjam. Neke južne pokrajune Kina smarta svojima a Indija svojima, postoje mnogobrojna neriješena pitanja kao i drugdje u svijetu. Neki problemi postoje stotinama godina i čekaju. Naravno neki neredi su umjetno inicirani i vođeni, primjeri su mnogi, to su uglavnom radile i rade Velika Britanija i USA. Kina ide u dobrom smijeru i polako, s tako velikom populacijom nagle promjene nisu dobrodošle. Kada bi svaka zemlja gledala sebe i svoje probleme, probleme svojih ljudi rješavala, planeta bi bila bolje mjesto za življenje.

doktore, nemoj zamjerit, al ovo je najlucidniji tekst koji si ikad natipkao ...i onda skužim da je c/p sa drugog foruma Emocija18
Quod non audit Vuco, penis non elevare.
thanks 1 user thanked brzi for this useful post.
The Last Emperor on 10/8/2019(UTC)
#25299 Posted : Tuesday, October 8, 2019 7:03:28 PM(UTC)
Jarac

Originally Posted by: brzi Go to Quoted Post

Mario Manga

doktore, nemoj zamjerit, al ovo je najlucidniji tekst koji si ikad natipkao ...i onda skužim da je c/p sa drugog foruma Emocija18

Standardno laprdanje o drugima i drugim sustavima, pametovanje a na kraju isto bezglavo opravdanje gluposti , kao i ovi drugi što im traže zamjerke, samo su ovi ljigaviji jer ne žive tako a hvale na sva usta sustav.
Tipičan internet bez mozga u biti.
thanks 2 users thanked Jarac for this useful post.
dr jupidu on 10/8/2019(UTC), pjac on 10/8/2019(UTC)
dr jupidu  
#25300 Posted : Tuesday, October 8, 2019 9:49:38 PM(UTC)
dr jupidu

Originally Posted by: brzi Go to Quoted Post

Mario Manga

pa djelomično se slažem s tekstom..al ako si vidio ja sam napisao da treba li svijetu nova libija...

preraikalne kaze za prekršaje me odvraća posjetit ovu zemlju ikada..

da ne govorim ako neko nekom želi naudit stavit će toj osobi vrećicu kokaina pred put u kinu,potapšat ga po ramenu i rješio ga se za sva vremena

na suptilan način

ja posjećujem samo moderne civilizirane zemlje a ostae ne hvala bez obzira na povijest tradiciju i kulturu...koja je zanimjiva ljubiteljima povijesti

ja volim lijepu vilu..s toplim tušem i svim ugodnostima a oko vile okruženje visokoobrazovanih i ok ljudi u više moralnom smislu

uopće nem ni zemlju posjećivat zemlje đeparoša tipa brazi rio de janeiro gdje bi ako me neko opljačkao ili krenuo pljačkat zamalo ubio jer sve gledam kao napad na život

itd itd

nek mi neko plati 10 000 eu i plaćen smještaj u najboljem pakistanskom hotelu mjesec dana glatko bi ga odbio...

isto vrijedi i za indiju i ostale još nerazvijene zemlje u svim segmentima

Edited by user Tuesday, October 8, 2019 10:13:47 PM(UTC)  | Reason: Not specified

ja sam prvak
thanks 1 user thanked dr jupidu for this useful post.
pjac on 10/8/2019(UTC)
Users browsing this topic
1,343 Pages«<12631264126512661267>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.