Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

294 Pages«<292293294
Options
Go to last post Go to first unread
Jarac  
#5861 Posted : Sunday, September 15, 2019 11:48:27 AM(UTC)
Jarac

Rank: Advanced Member

Was thanked: 718 time(s) in 437 post(s)
116-112 Tyson. Posjekotina gadna i dobro da ga nije više omela, možda je malo podcijenio ali morat će puno bolje ako misli Wildera na 12 rundi držat. Nije nokauter i ovo je na decision moralo biti, nije ovaj ni loš uopće.
thanks 1 user thanked Jarac for this useful post.
shadow on 9/15/2019(UTC)
Đolo  
#5862 Posted : Sunday, September 15, 2019 2:05:06 PM(UTC)
Đolo

Was thanked: 1444 time(s) in 903 post(s)
zaboravljate furija kakav je borac, protiv klicka,klicko nije puno radio nije ni fury ali je radio dovoljno da bude skoro svaku rundu malo bolji.

cim protivnik digne tempo borbe digne i fury,i obicno uspije nadjacat protivnike. wilder je promasivo nevjerojatno puno protiv furija,ali furi nije cesto kontriro nego je samo eskiviro,a sada je poceo radit na tome da iz eskivaze odma i baca udarce ili se postavlja na neku kombnaciju,samim time bio je malo i otvoreniji za udarce.

fury je po meni pokazo kvalitetu u mecu,vidjeli smo tysona da pada od douglasa puno slabijeg borca od sebe, evo nedavno joshua izgubio od dotada manje vise covjeka za kojeg je malo ljudi znalo,a i oni koji su ga znali nisu mu davali pretjerano sansi,a sada se smatra favoritom u rematchu.
Fury je takodjer isprobavo neke nove stvari u mecu,i u nekim trenucima ga je to kostalo,a u nekima mu dobro doslo.

tyson je grd cut primio i unatoc tomu vecinu meca je bio fokusiran,izbjegavo je udarce,bio brzi i aktivniji od manjeg i lakseg borca, prilagodio je taktiku unutar samoga meca nakon cuta, i solidno je to bilo.
shadow  
#5863 Posted : Sunday, September 15, 2019 3:09:37 PM(UTC)
shadow

Was thanked: 208 time(s) in 132 post(s)
Gadna je posjekotina ali nije prvi puta da Furry odradi lošiju borbu , taman dovoljno za pobijedit na bodove. Mislio sam da bude to uvjerljivije.
Mislim da ga Wilder bude KO u uzvratu ali nikad se ne zna, on je oprezan podosta , ne srlja tako puno . Ne volim njegove borbe toliko ali nije ga lako nokautirat a na bodove ga ne može nitko dobiti.
Jarac  
#5864 Posted : Sunday, September 15, 2019 4:23:14 PM(UTC)
Jarac

http://www.croring.com/n...-bio-prekinut/24641.aspx
A ovi jako vole Tysona i nikad nikakva kritika , čudi me da su i ovu prenijeli.Zaista je njihov favorit uvijek. Ovo je prvi puta ovako neki tekst.
GSP  
#5865 Posted : Sunday, September 15, 2019 9:42:49 PM(UTC)
GSP

Was thanked: 214 time(s) in 179 post(s)
Originally Posted by: Jarac Go to Quoted Post
http://www.croring.com/news/furyjev-otac-ako-tyson-ostane-s-ovim-trenerom-to-ce-biti-kraj-njegove-karijere-da-nije-bio-borac-organizatora-mec-bi-bio-prekinut/24641.aspx
A ovi jako vole Tysona i nikad nikakva kritika , čudi me da su i ovu prenijeli.Zaista je njihov favorit uvijek. Ovo je prvi puta ovako neki tekst.

Meni njegov trener sa 26 godina ne odaje neku sigurnost i znanje. I Rocha je udario po njemu..Ne znam ali pre zelen mi je za top boksača držati.
thanks 1 user thanked GSP for this useful post.
dako on 9/17/2019(UTC)
pecho  
#5866 Posted : Monday, September 16, 2019 5:18:41 PM(UTC)
pecho

Was thanked: 440 time(s) in 267 post(s)
Originally Posted by: GSP Go to Quoted Post
http://www.croring.com/news/furyjev-otac-ako-tyson-ostane-s-ovim-trenerom-to-ce-biti-kraj-njegove-karijere-da-nije-bio-borac-organizatora-mec-bi-bio-prekinut/24641.aspx

Meni njegov trener sa 26 godina ne odaje neku sigurnost i znanje. I Rocha je udario po njemu..Ne znam ali pre zelen mi je za top boksača držati.

Tysonu Furyu nažalost nitko ne može bit neki trener da će ovaj njega slušati,on sluša sebe i bok. Pa nije slušao Johna Furya koji mu je otac bože sveti,sad ovaj sere a kad je Fury imao mentalnih problema onda ga nije šljivio 5 posto.

Ben je je napravio dobar posao i dobar je trener,ali ta posjekotina je bila ogromna,svaka čast cutmanu na tome. Najgore je što je i ispod te posjekotine bila još jedna. Nije vidio niti jedan lijevi udarac u svoju desnu stranu,zato je i gurao svoju glavu na tu stranu.

Wallin je imao dva dobra momenta,jednom kad je napravio posjekotinu i jednom na početku 12te runde. Toliko prljavih stvari je radio,od guranja palca i glave u posjekotinu,pa držanja sa jednom rukom i udaranju u istu.

Edited by user Monday, September 16, 2019 10:50:19 PM(UTC)  | Reason: Not specified

There isnt a hard time invented that i cannot handle.
thanks 1 user thanked pecho for this useful post.
Đolo on 9/17/2019(UTC)
Jarac  
#5867 Posted : Monday, September 16, 2019 5:42:04 PM(UTC)
Jarac

To je ovaj i rekao!
Chiodo  
#5868 Posted : Tuesday, September 17, 2019 10:08:53 AM(UTC)
Chiodo

Croatia

Was thanked: 1296 time(s) in 752 post(s)
Tesko je Tysonom sigurno, ima on jak karakter i dugo je u sportu, vjerojatno ima razlog za ovu ekipu.
shadow  
#5869 Posted : Tuesday, September 17, 2019 11:16:42 AM(UTC)
shadow

A sada Wildera čekat.
dako  
#5870 Posted : Tuesday, September 17, 2019 12:14:06 PM(UTC)
dako

Croatia

Was thanked: 369 time(s) in 226 post(s)

Sigurno mu je teško da mu je autoritet.
shadow  
#5871 Posted : Tuesday, September 17, 2019 4:36:29 PM(UTC)
shadow

Originally Posted by: Đolo Go to Quoted Post
zaboravljate furija kakav je borac, protiv klicka,klicko nije puno radio nije ni fury ali je radio dovoljno da bude skoro svaku rundu malo bolji.

Tko bi to zaboravio.Nažalost nemoguće.Emocija18 najgore od ikada za titulu. Dobio ga je Emocija36 ali ne daj Bože više ponovilo se. To se ne može zaboravit. Zato kažem Tyson zna imat loših borbi ali i u njima on dobiva. Njega sigurno nije nikome lako dobiti a na bodove ne vjerujem da je moguće.

Edited by user Tuesday, September 17, 2019 4:49:08 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Users browsing this topic
Guest
294 Pages«<292293294
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.