Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

303 Pages«<299300301302303>
Options
Go to last post Go to first unread
DjomlaKS  
#6001 Posted : Tuesday, November 26, 2019 8:15:06 PM(UTC)
DjomlaKS

Rank: Advanced Member

Germany

Was thanked: 1496 time(s) in 1054 post(s)
Ja mislim da Ruiz nebi inao nikakve sanse s recimo Klickom., al s ovim ostalima ne znam bas. Joshua voli borbu izbliza, al i Fury je imao dosta tih problema s recimo Chisorom. Ne sumnjam da bi Fury bio u stanju 12rundi plesat oko njega, al nije bas da posjeduje tu moc u prednjem direktu pa da mu ovaj tu i tamo nebi skratio distancu
Wikderu bi pak dobro sjeo i ne vjerujem da bi one desnice prezivio
nofrx  
#6002 Posted : Tuesday, November 26, 2019 8:21:42 PM(UTC)
nofrx

Was thanked: 201 time(s) in 117 post(s)
Originally Posted by: GSP Go to Quoted Post

Glup? Družiš se sa njime? Dečko svojim izjavama izgleda intelingento. Odlično je boksao i skunuo nedodirljivog Wlada! E sada reći da je glup meni je jadno. Isto tako bi bilo jadno reći da je Ruiz glup jer je izgubio od Parkera. Lako sa tipkovnice biti pametan i pametariti i srati po prvacima. Treba navući rukavice i probati odraditi 3.rundi sa prosječnim amaterom u HR. Ako se preživi onda se može srati i kenjati po prvacima. Ali ni onda to po meni ne bi bilo u redu ali ajde barem bi priznao da neko sa prosješnim skilom laprda po tipkovnice i bilda prstiće.

Sparirao sam sa ljudima koji su bili na olimpijadi u boxu i sa profi teškašima bez da me paze.
Tako da po tvojim kriterijima možda ipak imam pravo komentirat?
Ili te prvo trebam pitati da mi pismeno odobris?

Edited by user Tuesday, November 26, 2019 8:27:36 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Činjenica se ne obazire na mišljenja.
nofrx  
#6003 Posted : Tuesday, November 26, 2019 8:43:38 PM(UTC)
nofrx

Nego je li s tobom sve u redu?
Ajde da ga vridjam i pljujem pa da mi prigovoris razumio bih.
Ali ovakav ispad jer sam napisao da je glup, ali ne da bi ga vridja nego jer mi se nije dalo objasnjavat zasto mislim da se borio potpuno promasenom taktikom protiv Ruiza.
Je li imas kakvih privatnih ili zdravstvenih problema?
GSP  
#6004 Posted : Tuesday, November 26, 2019 11:30:23 PM(UTC)
GSP

Was thanked: 222 time(s) in 186 post(s)
Originally Posted by: nofrx Go to Quoted Post

Glup? Družiš se sa njime? Dečko svojim izjavama izgleda intelingento. Odlično je boksao i skunuo nedodirljivog Wlada! E sada reći da je glup meni je jadno. Isto tako bi bilo jadno reći da je Ruiz glup jer je izgubio od Parkera. Lako sa tipkovnice biti pametan i pametariti i srati po prvacima. Treba navući rukavice i probati odraditi 3.rundi sa prosječnim amaterom u HR. Ako se preživi onda se može srati i kenjati po prvacima. Ali ni onda to po meni ne bi bilo u redu ali ajde barem bi priznao da neko sa prosješnim skilom laprda po tipkovnice i bilda prstiće.

Sparirao sam sa ljudima koji su bili na olimpijadi u boxu i sa profi teškašima bez da me paze.

Zvijer neka! Sigurno bi i sa AJ-om izdržao 5 rundi. Bio jednom jedan Mark ako se ne varam na ovom blogu i imate jako slične komantare..
nofrx  
#6005 Posted : Tuesday, November 26, 2019 11:54:07 PM(UTC)
nofrx

Radije malo pogledaj svoje komentare i sebe.
Ima si ludjacki ispad na mene jer sam usput napisa da mi je Joshua glup kako se borio s Ruizom.
Ako nisi neciji klon ne vidim logican i razuman razlog niti povod pa se pitam sta je s tobom?

Edited by user Tuesday, November 26, 2019 11:59:59 PM(UTC)  | Reason: Not specified

nofrx  
#6006 Posted : Wednesday, November 27, 2019 12:05:54 AM(UTC)
nofrx

Je li smim napisat da mi je Bujanec glup?
Hoces li me napast da prvo otvorim emisiju na tv-u i izdrzim 3 godine pa da tek onda serem i pravim se pametan. Je li ga poznajem osobno? Tebi je bas inteligentan.

Ili to vazi samo za sportase koji su ti simpaticni?

Edited by user Wednesday, November 27, 2019 12:09:40 AM(UTC)  | Reason: Not specified

GSP  
#6007 Posted : Wednesday, November 27, 2019 12:19:40 AM(UTC)
GSP

Was thanked: 222 time(s) in 186 post(s)
Hoces li me napast da prvo otvorim emisiju na tv-u i izdrzim 3 godine pa da tek onda serem i pravim se pametan. Je li ga poznajem osobno? Tebi je bas inteligentan.

Glupo je napisati da je netko glup tko ne izgleda i nije glup jer jer doživio prvi poraz u karijeri i to iz udarca u gotovo potiljak koji je presudio borbu. Jeb to je kao da kažeš da je Boban glup jer je skočio na policajca ili Mavrović šta nije u 7.rundi uspio nokautirati Lewisa!
Bujanca, Pernara i družbi Pere Kvržice ne bi komentirao jer nisu vrijedni pisanja.
pecho  
#6008 Posted : Wednesday, November 27, 2019 12:23:12 AM(UTC)
pecho

Was thanked: 510 time(s) in 311 post(s)
Originally Posted by: pecho Go to Quoted Post
Meni je Andy Ruiz zvijer. Jako dobar prednji direkt makar je nizak,odlična kombinatorika udaraca,čvrsta brada,dobar footwork i osjećaj za distancu.

Opet držim da ga Fuy dobiva jer mu stilski ne paše,jednostavno uz sve te fizičke atribute i strašno lijepo boksa,dok Wildera po meni mislim da Andy dobiva. Može biti da sam u krivu,ali opet to je nekakvo moje viđenje stvari.

Ma i meni je on odlican u tom sto radi.
Stvarno je odlican izbliza.
Ne bi imao toliko pobjeda da nije odlican u tome.
Stavi ga sa svima njima da stave prednju nogu u gumu od auta i sve ce ih nokautirat.
I Wildera i Furya i sve ostale.
Cak mu ni gradja tijela ne smeta u tome.
Uz trbusinu je odlican u bliskoj tucnjavi.

Ali postoju nesto u cemu nije odlican, a morao bi biti ako zeli pobjedjivati top dugonje kao sto rjesava vrlo dobre dugonje.
On mora imat kretanje Mikea Tysona, on mora uskakati na njih kao jarac, kao tornado.
A on to ne moze zbog gradje tijela i trbusine.
On se krece odlicno za debeljka, ali da bi njima mogao uskakat kao Tyson on mora prestati biti debeljko.
Dok ne skine trbusinu ja mu me dajem nikakve sanse protiv Furya i Wildera.
Ni protiv Joshue ne bi imao sanse da Joshua nije glup.

Ja mislim da mu taj trbuh ne predstavlja neki problem jer ima dobar footwork i eksplozivnost. Imam dojam da ima sjajan osjećaj za distancu i dosta to dobro krati i radi kombinacije. Jako pametan usprkso fizičom nedostatku.
Nikad se neće roditi jedan teškaš da je imao takvu brzinu i ekplozivnost kao Tyson,nažalost.
Osobno mu dajem velike šanse protiv Wildera ali protiv Furya ne baš jer će ga ovaj ispeglati sa fintama i prednjim direktom te naslanjanjem na njega kroz 12 rundi.

Edited by user Wednesday, November 27, 2019 12:33:18 AM(UTC)  | Reason: Not specified

There isnt a hard time invented that i cannot handle.
thanks 1 user thanked pecho for this useful post.
DjomlaKS on 11/27/2019(UTC)
nofrx  
#6009 Posted : Wednesday, November 27, 2019 12:45:13 AM(UTC)
nofrx

Glupo je napisati da je netko glup tko ne izgleda i nije glup jer jer doživio prvi poraz u karijeri i to iz udarca u gotovo potiljak koji je presudio borbu. Jeb to je kao da kažeš da je Boban glup jer je skočio na policajca ili Mavrović šta nije u 7.rundi uspio nokautirati Lewisa!
Bujanca, Pernara i družbi Pere Kvržice ne bi komentirao jer nisu vrijedni pisanja.

Meni je glupo kad napisem 5 postova sa ukupno 600 rijeci i onda mi netko uleti i napadne me ad hominem zbog doslovno jedne nebitne i usputne rijeci.
Ako ti se ne svidja sta sam pisao lipo procitaj sve pa argumentiraj i diskutiraj a ne tako kao si napravio.
DjomlaKS  
#6010 Posted : Wednesday, November 27, 2019 12:49:35 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Jel ti palo na pamet da je covjek mislio kako je Joshua imao jako glup pristup kad se kao puno vislji borac umjesto distance isao tuci s malim debelim protivnikom??
Ne vjerujem kako je za Joshua rekao da je glup kao osoba, al taktika mu je u mecu bas glupa bila...

Slicno kao sto za Weidmana kazu da ima taktiku poput idiota, sto ne znaci da je on idiot
thanks 2 users thanked DjomlaKS for this useful post.
nofrx on 11/27/2019(UTC), JDS on 11/27/2019(UTC)
nofrx  
#6011 Posted : Wednesday, November 27, 2019 12:50:46 AM(UTC)
nofrx

I ja mislim da se nece vise nikad rodit teskas kao sto je bio Mike.
Ali zato mislim da su neki uspjesno primjenjivali njegov nacin borbe.
Npr Povetkin do prije neku godinu
On se nije kretao, on je doslovno uskakao i iz skoka udarao.
Ne znam je li ostario je li se ozlijedio ili o cemu se radi ali slabije se koristi tim pristupom u zadnje vrijeme.
I David Haye je imao slican stil iako nije pravi teskas.
Ruiz ima stvarmo odlican foorwork ali on ne moze uskocit pola metra naprijed u djelicu sekunde jer mu teziste tijela ne dopusta.

Tko je u pravu najbolje ce presuditi vrijeme.
Pricekajmo njegove naredne borbe pa cemo vidit.
DjomlaKS  
#6012 Posted : Wednesday, November 27, 2019 11:39:14 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Potvrdjen revans Furya i Wildera.
Aj konacno, vec su mi dopizdili sa stalno nekim odugovlacenjem. Ne kuzim zasto nakon drawa odmah revans nije bio!?
pecho  
#6013 Posted : Wednesday, November 27, 2019 11:51:21 AM(UTC)
pecho

Was thanked: 510 time(s) in 311 post(s)
I ja mislim da se nece vise nikad rodit teskas kao sto je bio Mike.
Ali zato mislim da su neki uspjesno primjenjivali njegov nacin borbe.
Npr Povetkin do prije neku godinu
On se nije kretao, on je doslovno uskakao i iz skoka udarao.
Ne znam je li ostario je li se ozlijedio ili o cemu se radi ali slabije se koristi tim pristupom u zadnje vrijeme.
I David Haye je imao slican stil iako nije pravi teskas.
Ruiz ima stvarmo odlican foorwork ali on ne moze uskocit pola metra naprijed u djelicu sekunde jer mu teziste tijela ne dopusta.

Tko je u pravu najbolje ce presuditi vrijeme.
Pricekajmo njegove naredne borbe pa cemo vidit.

Tyson je imao strašnu obranu sa peekaboom stilom i iz doslovce obrane kreirao napad,njegovo mijenjanje kutova u "primeu" i kombinacije udaraca su me više impresionirali.
Kad ga gledas u cijelini ne znas sta bi rekao ali cca tano 86 87 88,poslije je samo bio udarač.
Ne znam,osobno Povetkina i Hayea nisam gledao kao poor man Tysons,imamo drukcije misljenje sto se toga tice.
Wilder-Fury=Fury definitvno.
There isnt a hard time invented that i cannot handle.
nofrx  
#6014 Posted : Wednesday, November 27, 2019 11:57:21 AM(UTC)
nofrx

Ja mislim Wilder knockout 8 - 12 runda
Đolo  
#6015 Posted : Wednesday, November 27, 2019 12:03:41 PM(UTC)
Đolo

Was thanked: 1514 time(s) in 949 post(s)

Emocija18 Emocija18

sparing, ko da si reko, nisam karo ali gledo sam jenu jameson kako se jebe Emocija18

bez uvrede ali ja bi bez dana treninga prebio pola boksaca u drzavi a ja sam šonjo,tako da rec da si spariro sa nekim ko trenira boks,fakat i nije nesto cim bi se trebo hvalit il sto te cini "strucnjakom" nismo mi kuba jebote Emocija18 Emocija18
Đolo  
#6016 Posted : Wednesday, November 27, 2019 12:11:11 PM(UTC)
Đolo

Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post

Jel ti palo na pamet da je covjek mislio kako je Joshua imao jako glup pristup kad se kao puno vislji borac umjesto distance isao tuci s malim debelim protivnikom??
Ne vjerujem kako je za Joshua rekao da je glup kao osoba, al taktika mu je u mecu bas glupa bila...

Slicno kao sto za Weidmana kazu da ima taktiku poput idiota, sto ne znaci da je on idiot

joshui je taktika bila losa? vodio je prvih par rundi,poslo ruiza na pod, iso zavrsit mec i popio kontru... to je losa taktika? kako su ljudi smijesni s tom distancom, pa onda bi svaki put pobijedio covjek sa duzim reachom da je to tak bitno. jedan slip,i rjesen reach. po meni ruiz je jednostavno bio na nivou,neznam dal je joshua imo losu taktiku ili da se borio kako se inace ne borio, mislim da se borio isto kao i uvijek. vidjet cemo u rematchu.

a i inace weidman ti je osim reyesa,svaki mec takticki i bodovno vodio(ovih zadnjih par poraza), a onda izgubio jednim udarcem,souza vodio je bodovno izgubio jednim udarcem, romero isto, sa musasijem je ajde takticki bio los dosta,ali generalno weidman je solidan takticar.
nofrx  
#6017 Posted : Wednesday, November 27, 2019 12:34:00 PM(UTC)
nofrx

Originally Posted by: Đolo Go to Quoted Post

Emocija18 Emocija18

sparing, ko da si reko, nisam karo ali gledo sam jenu jameson kako se jebe Emocija18

bez uvrede ali ja bi bez dana treninga prebio pola boksaca u drzavi a ja sam šonjo,tako da rec da si spariro sa nekim ko trenira boks,fakat i nije nesto cim bi se trebo hvalit il sto te cini "strucnjakom" nismo mi kuba jebote Emocija18 Emocija18

Vidi se da nisi trenirao box po tom sto si sad napisao.
Ako sam sparirao s njima onda se podrazumjeva da sam trenirao ozbiljno i jako dugo i to je jasno valjda svakom ko trenira box.
Samo vi koji nikad niste trenirali box mislite da bi mogli boxat s boxacem jer ste prebili Marka iz c razreda kad ste bili osmaši.

thanks 2 users thanked nofrx for this useful post.
Hendo on 11/27/2019(UTC), pecho on 11/27/2019(UTC)
Đolo  
#6018 Posted : Wednesday, November 27, 2019 12:50:43 PM(UTC)
Đolo

pa buduci da si ozbiljno treniro, mora da i sam znas da glupi ljudi ne dodju daleko u boksu, tako da sanse da su joshua ili ruiz prosjecnog fight iq-a nikako ne stoji, jel osoba mora brzo kopcat stvari u ringu da bi konstantno pobjedjivala i dodje do vrha, a kakav god da si atletski frik ako nemas šlifa neces daleko. a svakako neces postat svjetski prvak ako si glup.

mislim ima hrpa boraca za koje bi i ja reko da su glupi,ali najvjerojatnije kao i inace,nebih bio u pravu.

zicer marka sam se bojo u osnovnoj,nemoj mi ga ni spominjat beži bre, radje bi se sa joshuom pobio, ovaj je piko šestarom Emocija18

za kraj mozemo se slozit da sam najvjerojatnije ja u pravu hehe.
DjomlaKS  
#6019 Posted : Wednesday, November 27, 2019 12:53:14 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Sad vec ne mislim nego inzistiram da se Djoli zabrani komentirati boks topice :D
thanks 3 users thanked DjomlaKS for this useful post.
nofrx on 11/27/2019(UTC), Svensson on 11/27/2019(UTC), pecho on 11/27/2019(UTC)
nofrx  
#6020 Posted : Wednesday, November 27, 2019 12:54:25 PM(UTC)
nofrx

Originally Posted by: Đolo Go to Quoted Post

joshui je taktika bila losa? vodio je prvih par rundi,poslo ruiza na pod, iso zavrsit mec i popio kontru... to je losa taktika? kako su ljudi smijesni s tom distancom, pa onda bi svaki put pobijedio covjek sa duzim reachom da je to tak bitno. jedan slip,i rjesen reach. po meni ruiz je jednostavno bio na nivou,neznam dal je joshua imo losu taktiku ili da se borio kako se inace ne borio, mislim da se borio isto kao i uvijek. vidjet cemo u rematchu.

Osoba A sidne pijana i drogirana u auto i vozi 120 - 180km/h i stigne na odredište bez sudara.

Osoba B ne pije alkohol i vozi po propisima do 80km/h i naleti na antifriz u okuci i sleti pod cestu.

Tebi osoba A ima bolju taktiku jer je stigla na odrediste a osoba B nema dobru taktiku?

Users browsing this topic
Guest (2)
303 Pages«<299300301302303>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.