Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

616 Pages«<614615616
Options
Go to last post Go to first unread
Đolo  
#12301 Posted : Monday, October 14, 2019 8:23:13 PM(UTC)
Đolo

Rank: Advanced Member

Was thanked: 1466 time(s) in 920 post(s)
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
Cain se umirovio i nekako ga razumijem. Jebu ga ozljede i ne idu vise treninzi kako treba, al mislim da je jednim dijelom i zbog poraza koje je dozivio. Aj protiv Werduma se opravdao losim zrakom, al Stena ga je cisto nokautirao, i sto je najbitnije, to je kasnije sam priznao!
Nema vise tu auru nepobjedivosti, ozljede su tu, porazi poceli dolazit, i sasvim mi je ok sto je otisao u WWE.

caina jebe sto nemoze primit udarac,a nikad ni nije mogo.

stvar je u tome,kako se on dero jeremy stephensu, cain je el puto. nek se drzi wwe i glumi opasnog lika,jel ono da ga blek stena mrko pogleda,cain bi pao u nesvijest.

godinama sam govorio da nikad nista od tog covjeka,da je preslabasan, a smijali ste mi se kao jedan od najvecih hw ikad,da kad se vrati bit ce prvak Emocija18

cayman  
#12302 Posted : Monday, October 14, 2019 8:58:19 PM(UTC)
cayman

Was thanked: 492 time(s) in 321 post(s)
I mislim da on jako mrzi USADU
thanks 1 user thanked cayman for this useful post.
shogo on 10/14/2019(UTC)
pecho  
#12303 Posted : Monday, October 14, 2019 10:23:04 PM(UTC)
pecho

Was thanked: 464 time(s) in 286 post(s)
Originally Posted by: Đolo Go to Quoted Post
Cain se umirovio i nekako ga razumijem. Jebu ga ozljede i ne idu vise treninzi kako treba, al mislim da je jednim dijelom i zbog poraza koje je dozivio. Aj protiv Werduma se opravdao losim zrakom, al Stena ga je cisto nokautirao, i sto je najbitnije, to je kasnije sam priznao!
Nema vise tu auru nepobjedivosti, ozljede su tu, porazi poceli dolazit, i sasvim mi je ok sto je otisao u WWE.

stvar je u tome,kako se on dero jeremy stephensu, cain je el puto. nek se drzi wwe i glumi opasnog lika,jel ono da ga blek stena mrko pogleda,cain bi pao u nesvijest.

godinama sam govorio da nikad nista od tog covjeka,da je preslabasan, a smijali ste mi se kao jedan od najvecih hw ikad,da kad se vrati bit ce prvak Emocija18

Da ga nisu ozljede potrgale i bio bi jer takav mix kardio,hrvača boksača se nije rodio još. Strašan borac je bio.

There isnt a hard time invented that i cannot handle.
Đolo  
#12304 Posted : Monday, October 14, 2019 11:36:00 PM(UTC)
Đolo

Originally Posted by: pecho Go to Quoted Post

Da ga nisu ozljede potrgale i bio bi jer takav mix kardio,hrvača boksača se nije rodio još. Strašan borac je bio.

prvo sam pomislio da o meni pricas,reko jest fin ovaj pecho
DjomlaKS  
#12305 Posted : Tuesday, October 15, 2019 1:32:57 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 1417 time(s) in 1001 post(s)

Ne znam zasto, al Djoli se vec dosta dugo ne isplati odgovarat na postove Emocija18

Slazem se s tobom da je imao sve predispozicije da bude najveci, al u kratkom vremenu sve mu se preokrenulo tako da je ovo najlogicnij potez.

Ozljede su glavni razlog njegova pada jer osim fizickog djela, ne znam koliko psihicki mozes bit motiviran kad znas da ce ti kod svake jace vjezbe nesto puknut. I onda se nekako skrpis da nakon skoro 3g. odradis borbu, i bivas porazen sa par sekundi te jos i ozljedu pokupis...ne znam kako bi nakon toga nasao motivaciju za nastavak karijere...
Tu je naravno i dolazak USADA-e, al opet tu je jedino je borba s Werdumom malo smrdjela., ne mozemo u tom trazit neki razlog pada.!
thanks 2 users thanked DjomlaKS for this useful post.
dr jupidu on 10/16/2019(UTC), Jarac on 10/16/2019(UTC)
fist  
#12306 Posted : Tuesday, October 15, 2019 8:54:06 AM(UTC)
fist

Was thanked: 1120 time(s) in 622 post(s)
Originally Posted by: Him Go to Quoted Post

U svemu se slažem. Najzanimljivije je da su u srednjem vijeku stolovi i stolice na univerzitetima bile drukcije napravljene.
I svakih 30 minuta su ustajali. Negdje se putem to pogubilo.

Svi žele stolicu, ima i osoba koji daju otkaz na direktorskom mjestu, zbog bolova u leđima, traže alternativu.

Ja sam lani dao otkaz, s iznimno dobro plaćene direktorske pozicije, tako da ovo potvrđujem iz prve ruke Emocija1

Ne doduše zbog bolova u leđima već zbog pokretanja privatnog businessa, ali masa mojih bivših kolega managera ima velikih problema, ne samo s leđima, nego i s cijelim kardiovaskularnim, pa i endokrinim sustavom tako da, definitivno je sjedenje jedna od gorih stvari kojima se dobrovoljno izložio moderni čovjek.

thanks 1 user thanked fist for this useful post.
pecho on 10/15/2019(UTC)
dr jupidu  
#12307 Posted : Wednesday, October 16, 2019 4:56:40 PM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3079 time(s) in 2373 post(s)
https://fightsite.hr/ufc...ed-bara-u-petak/9493994/

ako je to on

znaju lukavice kako doć do miliona
sram me šta sam član foruma 5699954
karl anal  
#12308 Posted : Wednesday, October 16, 2019 5:33:31 PM(UTC)
karl anal

Was thanked: 2435 time(s) in 1277 post(s)
Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post
https://fightsite.hr/ufc/velika-irska-sportska-zvijezda-optuzena-za-silovanje-zene-ispred-bara-u-petak/9493994/

ako je to on

jesam ja lipo reka da će njemu lova trajat puno kraće nego većina ljudi misli

eno viski je već počeo prelijevat u prskalice za pranje stakala

krvopije se polipile po njemu, za 3-4 godine će tej molit za borbu
Iznajmljujem prostor za sig
dr jupidu  
#12309 Posted : Wednesday, October 16, 2019 5:55:30 PM(UTC)
dr jupidu

Originally Posted by: karl anal Go to Quoted Post
Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post
https://fightsite.hr/ufc/velika-irska-sportska-zvijezda-optuzena-za-silovanje-zene-ispred-bara-u-petak/9493994/

ako je to on

jesam ja lipo reka da će njemu lova trajat puno kraće nego većina ljudi misli

eno viski je već počeo prelijevat u prskalice za pranje stakala

krvopije se polipile po njemu, za 3-4 godine će tej molit za borbu

samo te krvopijice imaju unaprijed skovane planove milionske...čak i masnice će namjerno napravit iza......

gdje su one gruppie djevojke il normalne sponzoruše kojim ostaviš 1000 eu i bocu šampanjca iza ....

jok....

vrlo zajebano za conora jer iz svakog ugla dolazi neka krvopijica

sve bi on silovao ikoju....

naruči kurve i ok

al i te kurve će postat krvopije

a jbga kom se samo jebe ženu doma....a milioner si i svaka te želi

Đolo  
#12310 Posted : Wednesday, October 16, 2019 6:44:37 PM(UTC)
Đolo

Ma vise ni ne vjerujem da postoje silovatelji, nego samo kurve kojima je do love.

Jebote ono kad si ko Conor, doslovno ti se na tisuce i tisuce drolja nabija na kitu, i sad bi ti kao iso okolo silovat Emocija18 ispred bara Emocija18

ko da imas 100miljona na racunu,a krades krafne u pekari ono,il ubijas ljude za 10lipa... sanse da je to istina,otprilike 0,001%

nema nista gore na ovoj planeti,nego kad si sposobna osoba, zene te oce iskoristit i doc do love,muskarci te mrze jel su jadnici vecinom, i sta ces, sjedit i plakat.

ko kad su tysona sjebali, svi su znali da nije kriv, i da drolja oce lovu samo,ali sudu je to pasalo, zapravo svima je to pasalo, i poslali nevinog covjeka u zatvor uzeli mu sve sto ima,i nesposbni se oparili jel im je smetalo gledat takvog kralja u prime-u kako okupira cijeli svijet,i htjelo mu se stat na kraj.

kazem,najgore je kad si sposoban i sazna se da jesi... svi ti zele zlo odma.

dr jupidu  
#12311 Posted : Wednesday, October 16, 2019 8:12:56 PM(UTC)
dr jupidu

došao na pravo mjestAngel
karl anal  
#12312 Posted : Wednesday, October 16, 2019 11:00:17 PM(UTC)
karl anal

Was thanked: 2435 time(s) in 1277 post(s)
nije baš sve tako

kad možeš imat sve što poželiš postaneš čudan, želiš imat ono što ne možeš

na kraju krajeva svi smo mi takvi, ovik želimo najviše ono što ne možemo imat

samo što takvi ljudi nemaju granice kao mi normalni pa si dozvoljavaju više jer misle da će im bit oprošteno

gadno

samo neka molio boga da se žena ne rastavi od njega, ako mu se to desi jeba je ježa na svim frontama

Edited by user Wednesday, October 16, 2019 11:01:45 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Iznajmljujem prostor za sig
Users browsing this topic
616 Pages«<614615616
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.