Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

667 Pages«<665666667
Options
Go to last post Go to first unread
dr jupidu  
#13321 Posted : Wednesday, November 25, 2020 8:21:51 AM(UTC)
dr jupidu

Rank: Advanced Member

Was thanked: 3931 time(s) in 3024 post(s)
Originally Posted by: Ivan CRO Cop Go to Quoted Post
Originally Posted by: balkanbomber Go to Quoted Post
https://www.rt.com/sport/507668-kharitonov-yandiev-end-feud-mma/

U Rusiji odrzali press conferenciju na kojoj su pokazali video sastanka izmedu Yandijeva i Kharitonova gdje se Yandijev ispricava ovom, a Sergey prima ispriku.

izgleda da je netko visi natjerao Yandieva da se isprica Kharitonovu, a Kharitonovu da mora prihvatiti ispriku posto je cijela situacija vise nego cudna:

kao prvo se Yandijev ispricao onom dugom liku kojeg je napao (sto je DjomlaX mislio da su stavili krivi video), sto je Sergey komentirao i rekao da on ne bih prihvatio takvu ispriku, i onda poslje toga organizirao press konferenciju na kojoj je htjeo iznijet vise detalja kako mu Yandiev i dalje prijeti (imaju clanci o tome kako Yaniev pise da ne moze garantirati sa Sergejevu sigurnost) a kao drzavni aperat ga ne brani, no umjesto vise informacija je pusten video gdje se vidi kako se kavkaz ispricava a rus prima ispriku, ali obojica to ocigledno rade preko *urca....

izgleda da ga je i Yanijev platio... lol... sve to majmunsko ponasanje, umjesto da je odmah postupio kao covjek, platio dug i ispricao se, sad je morao to javno napraviti i ipak dug platiti... lol...

btw... mnogima to nije dosta, medu njima i Shlemenko, traze da se istrazivanje nastavi i da se Yandiev ne smije samo tako pustiti, sto bi i trebalo biti u svakoj normalnoj drzavi, ali pak je to Rusija Emocija18

Najbolje od svega je sto je Kharitonov par dana prije dogadjaja sa drustvom snimao klipove tipa sta bi radio da ti Sergei dodje ucerat dug, lik skace u more pred njim itd
Najavio mu je utjerivanja duga i dobio po njusci hehe

Cudno mi bili okle to, kad ono medjutim...
Nadam se da nisu maknuti klipovi, ispast ce da lazem 😄

Al nema smisla da yandiev nije u zatvoru.ovo je sredjeno na višoj političkoj razini.a i bolje jer ovako kreću stvari do ubojstva za godinu dvije bezveze

Edited by user Wednesday, November 25, 2020 8:28:32 AM(UTC)  | Reason: Not specified

JA SAM G.O.A.T A VI TITANIK BOAT
dr jupidu  
#13322 Posted : Wednesday, November 25, 2020 8:33:10 AM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3931 time(s) in 3024 post(s)
Originally Posted by: JDS Go to Quoted Post
Meni je nevjerovatno da ovaj sto ga je razbio nije u pritvoru, znači na javnom mjestu ga ubije od batina, nanese teske tjelesne ozljede, slomio mu nos, jagodicnu kost, potres mozga, i još pol sata prije je pretukao i prijatelja od Kharitonova, i ni dana pritvora ni nista, to tamo gore nego kod nas

Nevjerojatno

Al kazem....ovo je sredjeno na višoj političkoj razini
JA SAM G.O.A.T A VI TITANIK BOAT
Ivan CRO Cop  
#13323 Posted : Wednesday, November 25, 2020 12:32:35 PM(UTC)
Ivan CRO Cop

Was thanked: 344 time(s) in 243 post(s)
Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post
Originally Posted by: JDS Go to Quoted Post
Meni je nevjerovatno da ovaj sto ga je razbio nije u pritvoru, znači na javnom mjestu ga ubije od batina, nanese teske tjelesne ozljede, slomio mu nos, jagodicnu kost, potres mozga, i još pol sata prije je pretukao i prijatelja od Kharitonova, i ni dana pritvora ni nista, to tamo gore nego kod nas

Nevjerojatno

Al kazem....ovo je sredjeno na višoj političkoj razini

Ako ranije nije osudjivan itd plati kaznu, odstetu Sergeju, eventualno uslovnu i zdravo. Zasto zatvor odma
Sramota je sto ga drzava nije procesuirala ocigledno....
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
balkanbomber  
#13324 Posted : Wednesday, November 25, 2020 3:00:40 PM(UTC)
balkanbomber

Was thanked: 682 time(s) in 395 post(s)
u tome i lezi glavni problem, sto Ruska Federacije ima puno veci nivo tolerancije prema pristupcima kavkazana nego na primjer rusa ili drugih manjina.

glavni razlog je sto je RF svjesna da su kavkaz zadrzali kroz vojsku i rat, a ne zato sto kavkaz stvarno hoce da bude dio RF, nije to samo Cecenija, sve kavkazke muslimanse respublike tako razmisljaju, pa im zato RF dopusta puno vise sranja nego drugima, to je kao neka vrsta ostete sto im "placaju" a na kraju naplate samo obicni drzavljani RF.

to je cinjenica, kavkazi su prije 15ak godina posli po cijeloj RF i kroz svoj mafia sistem uzeli kontrolu svih pijaca u rusiji, takozvani Rinci (Pijaca = Rynok) i RF nije ucinila k*rac provi tog, da nebi bilo opet sranja posto bi inace morali bukvalno 20% kavkaza po russiji hapsit. to je jedan primjer koji se tice cijele russije, svi to znaju na primjer, svi znaju da su ovi jednog dana dosli i rekli svima na pijaci "od danas smo mi odgovorni za vas, placate nama porez i sve 5!" I RF nista ne radi protiv toga. znaci to je samo jedan mali primjer koji je utjecao na svejednog rusa ur RF, posto su kod njih pijaca jos uvijek vazan dio dnevnog zivota. pa cak su i one babice sto prodaju svoje sirotinjske proizvode uzeli pod kontrolu.

svi znaju moj stav prema kavkazima, ali ja isto tako mislim da zasluzuju svoje drzave, jbt cine 95% stanonistva, druge su etnije, kulture, vjere, i hoce da se osamostale, pa cemu ih drzati pod "robijom"? na kraju bi oni dobili svoje drzave, svi ti kavkaz krimosi bi nestali ili imali puno puno tezi zivot, a rusi bi bili mirni.

On je čovjek jako dobar momak!
DjomlaKS  
#13325 Posted : Wednesday, November 25, 2020 3:35:26 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 2190 time(s) in 1515 post(s)
u tome i lezi glavni problem, sto Ruska Federacije ima puno veci nivo tolerancije prema pristupcima kavkazana nego na primjer rusa ili drugih manjina.

glavni razlog je sto je RF svjesna da su kavkaz zadrzali kroz vojsku i rat, a ne zato sto kavkaz stvarno hoce da bude dio RF, nije to samo Cecenija, sve kavkazke muslimanse respublike tako razmisljaju, pa im zato RF dopusta puno vise sranja nego drugima, to je kao neka vrsta ostete sto im "placaju" a na kraju naplate samo obicni drzavljani RF.

to je cinjenica, kavkazi su prije 15ak godina posli po cijeloj RF i kroz svoj mafia sistem uzeli kontrolu svih pijaca u rusiji, takozvani Rinci (Pijaca = Rynok) i RF nije ucinila k*rac provi tog, da nebi bilo opet sranja posto bi inace morali bukvalno 20% kavkaza po russiji hapsit. to je jedan primjer koji se tice cijele russije, svi to znaju na primjer, svi znaju da su ovi jednog dana dosli i rekli svima na pijaci "od danas smo mi odgovorni za vas, placate nama porez i sve 5!" I RF nista ne radi protiv toga. znaci to je samo jedan mali primjer koji je utjecao na svejednog rusa ur RF, posto su kod njih pijaca jos uvijek vazan dio dnevnog zivota. pa cak su i one babice sto prodaju svoje sirotinjske proizvode uzeli pod kontrolu.

svi znaju moj stav prema kavkazima, ali ja isto tako mislim da zasluzuju svoje drzave, jbt cine 95% stanonistva, druge su etnije, kulture, vjere, i hoce da se osamostale, pa cemu ih drzati pod "robijom"? na kraju bi oni dobili svoje drzave, svi ti kavkaz krimosi bi nestali ili imali puno puno tezi zivot, a rusi bi bili mirni.

U potpunosti se slažem! Emocija36

Općenito mi nema smisla potlačite neke zemlje danas, pogotovo neke nebitne zemlje od kojih i nemas neke koristi. Samo ces na taj način stvarati extreme i sebi probleme.

Jedno je kad se neka pokrajina razvije pa zeli odcjepljenje, il kad se neki narod razmnoži i drugoj drzavi(šipci npr. :D) pa bi otkidali dio. To ne bih tek tako dozvolio.
Al porobljavanje druge države mi nema smisla
Svensson  
#13326 Posted : Wednesday, November 25, 2020 3:47:15 PM(UTC)
Svensson

Sweden

Was thanked: 1482 time(s) in 804 post(s)

da su samostalni to bi bio teži nered u tim novonastalim zemljama jer bi krenula opća pljačka i lov na ono malo šta imaju te egzodus, uostalom nešto slično šta se sa nama desilo

mod prebacuj ovo na aveti Emocija1
balkanbomber  
#13327 Posted : Wednesday, November 25, 2020 8:48:12 PM(UTC)
balkanbomber

1. Hooker prozvao Justina Gaethje

2. Chandler pise da je poceo camp (a ne znamo za koju borbu)

3. Oliveira i Ferguson se bore za 3 tjedna!

to su valjda najnovije mma vijesti.

thanks 1 user thanked balkanbomber for this useful post.
dr jupidu on 11/25/2020(UTC)
DjomlaKS  
#13328 Posted : Wednesday, November 25, 2020 11:39:47 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 2190 time(s) in 1515 post(s)
thanks 1 user thanked DjomlaKS for this useful post.
ZgemboAdislic on 11/25/2020(UTC)
fist  
#13329 Posted : Wednesday, November 25, 2020 11:51:43 PM(UTC)
fist

Was thanked: 1440 time(s) in 770 post(s)
1. Hooker prozvao Justina Gaethje

2. Chandler pise da je poceo camp (a ne znamo za koju borbu)

3. Oliveira i Ferguson se bore za 3 tjedna!

to su valjda najnovije mma vijesti.

Hooker si baš priželjkuje brain damage?
balkanbomber  
#13330 Posted : Thursday, November 26, 2020 12:06:05 AM(UTC)
balkanbomber

mislim da ce biti dobar fight i da Gaethje nece moci kopirat to sto je Poirer napravio.

moze ga nokautirat, to naravno da da, ali Hooker je do sad bio samo jednom nokautiran u 29 borbi i ako mu ne prodje KO onda bi Hooker mogao ici na bodove ili late finish.

Gaethje je imao super streak ali ajmo biti iskreni, osim Tonya koji mu stilski odgovara, je samo tukao borce u zalazu karijere, a prva dva fighta u UFCu protiv Alvareza i Dustina.

ne tvrdim da ce Hooker pobijediti ali znam da ce biti dobar fight.
Black Arrow  
#13331 Posted : Thursday, November 26, 2020 12:49:24 AM(UTC)
Black Arrow

Was thanked: 446 time(s) in 284 post(s)
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
https://www.facebook.com/1623144494593901/posts/2781689822072690/

U Africi se zvijeri stvaraju

Meni je to zlocin nad djetinjstvom.
Ljudi samo zele unovcit ono sto sami nikad nisu mogli a zeleli postici, pa guraju jadnu djecu da u sitnim godinama treniraju spartanski borilacke sportove. Pogledaj one Ruffo brothers njih su prije 10 godina najavljivali kao da ce biti velike MMA Zvijezde. Gdje su danas? Nek puste djecu da budu djeca i sami steknu gust i talenat za neki sport, a ne im namecat kao robovima.
User is suspended until 11/29/2020 2:27:19 PM(UTC) Mate  
#13332 Posted : Thursday, November 26, 2020 12:07:36 PM(UTC)
Mate

Croatia

Was thanked: 226 time(s) in 155 post(s)
Francis "Yes Man" Ngannou:

Naravno, kao i Mirko, Rakić, Overeem i ostali koji slove za prepotentnije, čini se da i Ngannou isto tako ne cijeni onog koji ga je podigao iz siromaštva, doveo u UFC i priliku za titulu UFC prvaka, da bi on za borbu protiv prvaka koji je primarno hrvač i boksač, odbio trenirati hrvanje i rekao da njemu to ne treba, da će on Stipu pogoditi jedanput i da je gotovo, prema tvrdnjama ovog trenera koji se činio vrlo iskren i pogođen sa Ngannouovom nezahvalnošću i bezobrazlukom.

Edited by user Thursday, November 26, 2020 12:09:04 PM(UTC)  | Reason: Not specified

balkanbomber  
#13333 Posted : Friday, November 27, 2020 6:42:45 PM(UTC)
balkanbomber

Jbt pa Anthony Smith se sutra bori... LOL, izgleda da njemu stvarno treba love
thanks 1 user thanked balkanbomber for this useful post.
thelovacluka on 11/27/2020(UTC)
bero  
#13334 Posted : Friday, November 27, 2020 7:31:06 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5922 time(s) in 3696 post(s)
Blaydes ima covid, otkazan main event.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Users browsing this topic
667 Pages«<665666667
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.