DjomlaKS
2020-11-29T19:04:55Z
Originally Posted by: balkanbomber 

Originally Posted by: DjomlaKS 

Jbt pa Anthony Smith se sutra bori... LOL, izgleda da njemu stvarno treba love

Ugušio ga Anthony

tu se vide leveli u toj igri, clarke je na Smitha nasrnuo kao i na Rakica, pogodio ih dobro ali su ga obojica ipak zaustavili unutar prvih par minuta, rakic dok je jos bio zelen a smith sad kakav je, dok se Stosic mucio 3 runde i na kraju jos izgubio odlukom.

Rakic je u tom meču jako lose izgledao. Jednom je čak i oboren bio lijevicom.
JDS
  • JDS
  • Advanced Member
2020-11-29T19:35:19Z

Jbt pa Anthony Smith se sutra bori... LOL, izgleda da njemu stvarno treba love

Ugušio ga Anthony

tu se vide leveli u toj igri, clarke je na Smitha nasrnuo kao i na Rakica, pogodio ih dobro ali su ga obojica ipak zaustavili unutar prvih par minuta, rakic dok je jos bio zelen a smith sad kakav je, dok se Stosic mucio 3 runde i na kraju jos izgubio odlukom.

Rakic je u tom meču jako lose izgledao. Jednom je čak i oboren bio lijevicom.

Dva puta
balkanbomber
2020-11-29T19:55:42Z
Prezivio je nokdaun, hrpu ilegalnih koljena u glavu i unutar dvije minute je preokrenio borbu i zavrsio clarka..., da, uzasno lose 😂
On je čovjek jako dobar momak!
DjomlaKS
2020-11-29T20:25:14Z

Prezivio je nokdaun, hrpu ilegalnih koljena u glavu i unutar dvije minute je preokrenio borbu i zavrsio clarka..., da, uzasno lose 😂

Pogodio je onim spining back fistom i završio borbu. Nije se to radilo o nekom "preokrećanju".

@JDS, odmah na početku je pao al ne znam jel to od udarca bilo ili jer mu je noga bila u zraku zbog bačenog kicka. Kasnije je gadnu lijevicu pokupio i zavrsio na podu.
JDS
  • JDS
  • Advanced Member
2020-11-29T20:38:50Z

Pa do onog udarca je bila totalna dominacija Clarka, okrenuo je borbu jednim udarcem, da je runda otisla do kraja Clark bi je dobio sa 10 : 8. Vjerujem i ja da je Rakic inace puno bolji borac od ovog Clarka, ali tu jednu borbu je bio losiji do onog udarca, nije covjek nista krivo rekao kad kaze da je izgledao lose u toj borbi.
balkanbomber
2020-11-29T23:45:41Z
ma ok je, svatko ima pravo na svoje misljenje, nije mi vazno dali ga netko ne voli jer ga dozivljava kao bahatu osobu, ili sto mu se stil njegov ne svida, ili mozda i zato sto je Srbin.

ono prvo nije bio nokdaun nego overhand right+td u pravom trenutku kad je rakic bacio lowkick, super odradio, ali je Rakic odmah ustao i prirodnom hrvacu izasao iz clincha, drzao ga na distanci minut i poceo nacinat low kickovima, onda slijedi opet clinch i hrpa ilegalnih koljena u glavu, nokdaun ljevicom, ustaju i ide finish. radi se o borbi koja je svega trajala 4 minute i gdje je sjelo nekoliko ilegalnih koljena u glavu, ali ajde nek je bila jako losa izvedba, sve 5, ipak je bio win.
JDS
  • JDS
  • Advanced Member
2020-11-30T04:02:17Z
Znači ako neko kaze da je tu borbu bio los, znači da ga ne voli, ili cak i mrzi jer je Srbin, aj dobro hahaha
DjomlaKS
2020-11-30T15:30:51Z
Originally Posted by: JDS 

Znači ako neko kaze da je tu borbu bio los, znači da ga ne voli, ili cak i mrzi jer je Srbin, aj dobro hahaha

:)18

Eto do čega smo došli. Ne smiješ reci da je Rakic bio u nokdaunu, da Miočić drzi visoko bradu, da Mirko ima los smisao za humor...jer ispada da mrziš Hrvate, a sad i Srbe :)18
bero
  • bero
  • Advanced Member
2020-12-01T13:37:44Z
https://www.index.hr/spo...amo-laktove/2235136.aspx 

eto, MMA kod nas nije sport, pa stoga borci ni ne smiju trenirati jer nisu sportaši.

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
cayman
2020-12-01T14:04:05Z
Quote:

a dobit ćete jedino laktove koji imaju čudne putanje, ali gađaju nenormalno

Hahaha, Forgi malo Bađuna jebe
hamush
2020-12-01T14:22:36Z
Originally Posted by: cayman 

Quote:

sok sak laktovi?

DjomlaKS
2020-12-01T15:49:21Z

Quote:

Forgi, Plazibat, Babic, Erslan, Ursa...su samo jedni od Reptila :)1
doog_kool
2020-12-01T16:08:51Z

Quote:

Svi zajebavaju badjuna osim klempavoga voditelja podcast inkubatora.
DjomlaKS
2020-12-01T16:30:55Z
Originally Posted by: doog_kool 

Quote:

Petrak ga i jeste doveo te počeo promovirat. Kad je ekipa tj. reptili, provalila koliko ovaj sere o svojim pustolovinama krenula je sad vec svima poznata šprdancija
Svensson
2020-12-01T16:38:16Z

Originally Posted by: doog_kool 

Quote:

Petrak ga i jeste doveo te počeo promovirat. Kad je ekipa tj. reptili, provalila koliko ovaj sere o svojim pustolovinama krenula je sad vec svima poznata šprdancija

reptili su odradili poso u stilu Poirota i rastavili ga na proste faktore

balkanbomber
2020-12-02T22:07:05Z

Eto do čega smo došli. Ne smiješ reci da je Rakic bio u nokdaunu, da Miočić drzi visoko bradu, da Mirko ima los smisao za humor...jer ispada da mrziš Hrvate, a sad i Srbe :)18

ne, ja sam naveo tri iz moguca razloga zasto ga netko moze mrziti, kod tebe je ocigledno da ga ne volis (necu reci da ga mrzis) posto ga dozivljavas kao bahatu osobu, sto mogu razumjeti, ali definitivno ne zato sto je Srbin! ne sjecam se da si ikad pisao lose o srpskim borcima ili opcenito nesto lose o Srbiji pa da bi na to sugerirao.

balkanbomber
2020-12-02T23:16:34Z
Leon Edwards otpao radi covida, Magny prozvao Hamzu, Hamzat za sad cuti.

jbg radovao sam se borbi sa edwardsom, ali i Magny je top10 sto su i htjeli.

Becks
2020-12-03T08:13:39Z

ne, ja sam naveo tri iz moguca razloga zasto ga netko moze mrziti, kod tebe je ocigledno da ga ne volis (necu reci da ga mrzis) posto ga dozivljavas kao bahatu osobu, sto mogu razumjeti, ali definitivno ne zato sto je Srbin! ne sjecam se da si ikad pisao lose o srpskim borcima ili opcenito nesto lose o Srbiji pa da bi na to sugerirao.

Lik ti si jedini koji spominje i svaki malo naglasava tko je srbin, tko je rus, tko je dagestanac...

pozdrav velikom švedskom somelieru i keyboard ratniku Senadu koji nas sada prati kao gost (denis hanofer)
Svensson
2020-12-03T15:18:59Z

izbjegavaju magnya ko đavo sveto pismo

khabib eno počeo lovu spominjat, mislim da će on bez oca zastranit ako krene ovako stalno po medijima i u kojekakve biznise upadat
DjomlaKS
2020-12-03T15:23:33Z
Originally Posted by: Svensson 

izbjegavaju magnya ko đavo sveto pismo

khabib eno počeo lovu spominjat, mislim da će on bez oca zastranit ako krene ovako stalno po medijima i u kojekakve biznise upadat

Kaze da je kupio bika, koze, i da ima dobre krave...a onda ga naglo prebaci na Olimpijske igre :)18
Users browsing this topic