balkanbomber
2020-11-17T14:37:41Z
Mislim da bi mec Delije protiv Werduma mogao izgledati kao Erslanov sa Narkunom.

Werdum ima skoro duplo vise borbi od Ante, bivsi Pride-ovac, bivsi Prvak UFCa, prebio par dobrih ljudi.

Ante bi se vjerovatno dobro drzao rundu/dvije i onda bi ili popusio KO ili SUB nakon sto ga ovaj procita.

To jedino mislim zato sto mislim da ce Werdum doci u losoj formi, zato bi Ante mogao izdrzati rundu/dvije u stojci a ne zato sto je Ante bolji udarac,
nego sto je mlad i jak a ovaj (moje prognoza) dolazi ne u najboljoj trenutnoj formi.

budimo realni, Werdum je monstrum za Antu i trenutno Ante jedino moze ici na godine i snagu, to je to, u svakom drugom segmentu je inferioran.

On je čovjek jako dobar momak!
Svensson
2020-11-17T16:30:45Z
Originally Posted by: balkanbomber 

To jedino mislim zato sto mislim da ce Werdum doci u losoj formi

Werdum tu dolazi sa svijetlećim urinom :)1 :)18
karl anal
2020-11-17T18:41:59Z
Originally Posted by: Svensson 

Originally Posted by: balkanbomber 

To jedino mislim zato sto mislim da ce Werdum doci u losoj formi

Werdum tu dolazi sa svijetlećim urinom :)1 :)18

ulazi u ring sa ruksakom spojen intervenozno

ala solinski bane

za one štrebere koji se jave za 3. to je i majmun ko pročita
DjomlaKS
2020-11-17T19:05:42Z
Nisam bas siguran o kojem Werdumu pričamo.? O onom na kvalitetnoj konjetini koji izvodi spinig back kickove, ili ovome poslije doping afere koji je slinio po Oleiniku i izgubio., a kasnije pobijedio Gustafssona koji nije ni sjena onog nekadašnjeg borca!?

Protiv ovog novog jedan Delija ima itekako šanse, al posto je PFL u pitanju, onda ce se vjerojatno Werdumu opet konjetina naci na jelovniku.
Svensson
2020-11-18T22:52:22Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

Nisam bas siguran o kojem Werdumu pričamo.? O onom na kvalitetnoj konjetini koji izvodi spinig back kickove, ili ovome poslije doping afere koji je slinio po Oleiniku i izgubio., a kasnije pobijedio Gustafssona koji nije ni sjena onog nekadašnjeg borca!?

Protiv ovog novog jedan Delija ima itekako šanse, al posto je PFL u pitanju, onda ce se vjerojatno Werdumu opet konjetina naci na jelovniku.

jedan od rijetkih koji su pali na trenbolon

btw, vrijedi spomenuti u ovom topicu da je Antunu Račiću hakiran FB i da je to s obzirom na sadržaj, teška komedija :)20
DjomlaKS
2020-11-19T07:42:21Z
Originally Posted by: Svensson 

btw, vrijedi spomenuti u ovom topicu da je Antunu Račiću hakiran FB i da je to s obzirom na sadržaj, teška komedija :)20

Taman gledam :)18
DjomlaKS
2020-11-19T15:40:54Z
Izgleda da se Jones nije zajebavao s HW. Poprilično je narastao, i navodno je na 109kg!
balkanbomber
2020-11-19T16:37:55Z
sa 109kg je taman tu kao Rakic i Reyes, znaci jos moze skidati na LHW :)1

to zapravo pokazuje da Jones po kilama nikad i nije bio prevelik, njemu je jedino frame velik a kile nikad nije puno skidao.

thelovacluka
2020-11-19T16:43:33Z
S OSP-om dok je dosta trenirao s utezima je bio manje mobilan kolko se sjećam, a sada bude to još gore.

Joj da ga Stipe skine, ja bi se malo popišao u gaćice.
Za popust na IHERB.COM upišite code: WZK091
dr jupidu
2020-11-19T16:51:45Z
Ako može odrzavat 109 kg vjezbama s svojim tijelom onda je to to.. al ako mora dizat utege da bi odrzavao kilazu i ako ne bilda tezina opada onda zo mozda nije to.bumo vidjeli....
neprimam kućne posjete.
JDS
  • JDS
  • Advanced Member
2020-11-19T17:10:36Z
Originally Posted by: thelovacluka 

S OSP-om dok je dosta trenirao s utezima je bio manje mobilan kolko se sjećam, a sada bude to još gore.

Bas je i meni prvo na pamet palo borba sa OSP kad sam vidio ove slike, prije te borbe je radio na snazi i puno dizao utege i nabijao misicnu masu, pricali su kao o nekom eksperimentu za tesku kategoriju, i u toj je borbi bio najgori do tada, spor, OSP ga je dobro pogadjao rukama u stojci. Ja isto mislim da ce sa tom dodatnom masom jos gore izgledati.
Ivan CRO Cop
2020-11-19T18:28:51Z
Originally Posted by: JDS 

Bas je i meni prvo na pamet palo borba sa OSP kad sam vidio ove slike, prije te borbe je radio na snazi i puno dizao utege i nabijao misicnu masu, pricali su kao o nekom eksperimentu za tesku kategoriju, i u toj je borbi bio najgori do tada, spor, OSP ga je dobro pogadjao rukama u stojci. Ja isto mislim da ce sa tom dodatnom masom jos gore izgledati.

Nije isto, onda je morao skidat kile, sad ne mora
A na kraju krajeva uvijek može poteć onaj high kick
Preopasan je svakako... Stipe ako ga pobijedi zacimentirani GOAT
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
JDS
  • JDS
  • Advanced Member
2020-11-19T19:01:27Z
Originally Posted by: Ivan CRO Cop 

Pa dobro vidjeti cemo, ja mislim da ce biti puno losiji sa tom dodatnom masom, ne može svako nositi vecu kilazu a da bude jednako dobar. Naravno da ce biti opasan, ali sto se tiče high kicka koliko puta mu je prosao, samo je DC-a sa njim uzdrmao i ta borba je proglašena NC jer je bio narokan, a i lakse mu je bilo high kickom pogoditi nekoga ko je za glavu manji, tako da ne ocekujem da ce on sad poceti tim kickom gasiti protivnike, ali vidit ćemo, ja u svakom slučaju dok ga ne vidim u oktagonu ne vjerujem da ce se on uopće boriti u toj kategoriji, jer od 2012 to prica pa nikako više to vidjeti.
Ivan CRO Cop
2020-11-19T20:09:20Z

Pa dobro vidjeti cemo, ja mislim da ce biti puno losiji sa tom dodatnom masom, ne može svako nositi vecu kilazu a da bude jednako dobar. Naravno da ce biti opasan, ali sto se tiče high kicka koliko puta mu je prosao, samo je DC-a sa njim uzdrmao i ta borba je proglašena NC jer je bio narokan, a i lakse mu je bilo high kickom pogoditi nekoga ko je za glavu manji, tako da ne ocekujem da ce on sad poceti tim kickom gasiti protivnike, ali vidit ćemo, ja u svakom slučaju dok ga ne vidim u oktagonu ne vjerujem da ce se on uopće boriti u toj kategoriji, jer od 2012 to prica pa nikako više to vidjeti.

Sve stoji sem za high kick
Slomio je ruku OSP-u sa njim
a za ostale mu nije ni trebao mnogo 😁
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
JDS
  • JDS
  • Advanced Member
2020-11-19T21:04:48Z

Sve stoji sem za high kick
Slomio je ruku OSP-u sa njim
a za ostale mu nije ni trebao mnogo 😁

Nisam to znao, nedavno sam gledao tu borbu, nisam uopće to skuzio kad se to desilo, bome svaka čast OSP-u, izdržao je do kraja borbe, i bio ravnopravan u stojci, i to sa slomljenom rukom
DjomlaKS
2020-11-19T21:19:31Z
Znaci Jones bez dopinga nije uspio završiti lika sa slomljenom rukom, i lika bez noge :D
balkanbomber
2020-11-19T22:20:20Z
Tony Ferguson prati Soldica na instagramu :)1 :)18
dr jupidu
2020-11-20T08:53:02Z

neprimam kućne posjete.
Seded
2020-11-20T09:41:07Z
Fenomenalan neck crank AJ McKeea na Bellatoru sinoć. Odličan borac, pratim ga od samih početaka.

"It's not checkmate. The king has one more move."
fanatic
2020-11-20T19:03:27Z
Idiot Mike Perry promašio vagu za 2 kila :)18
"I was in Las Vegas when the Nogueira brothers first touched down in America. There was a bus, this is a true story. There was a bus that pulled up to a red light, and Little Nog tried to feed it a carrot, while Big Nog was petting it. He thought it was a horse"
Users browsing this topic