Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

274 Pages«<272273274
Options
Go to last post Go to first unread
balkanbomber  
#5461 Posted : Sunday, March 29, 2020 5:57:58 PM(UTC)
balkanbomber

Rank: Advanced Member

Was thanked: 403 time(s) in 225 post(s)
Originally Posted by: Hendo Go to Quoted Post
nijedna od ovih fora nije smiješna i svaki izsek je dovoljno dug; posebno je usrao sa onim doktorom koji prića 3 puta bolje engleski nego Schaub. Kakve god 30 sekundne izseke napraviš od stand upa Billa Burra, ni slučajno nećeš pronači takvog jeftinog sranja.

da, ne sporim, nije smijesan, ali ponavljam da su vjerovatne sve najbolje stand up scene donekle izmisljene i predstavljaju manje od 50% od realne situacije kak je bilo. Kao sto rekoh, Eddie Murpy je pricao kako mu je Jackson prijetio, to je sigurno prenapumpano, pa nitko ne pita dali je realno, ili kak Mr. T napada ljude, sto je jos veca izmisljotina, ili eto mali milion drugih stvari i ako se onda neko tako okaci na Schauba onda znas da ga jednostavno ne podnosi.

Originally Posted by: Hendo Go to Quoted Post

Rogan ga forsira malo, a ujedno ga je razpeo uživo sa onim mišljenjem o njegovom potencialu odnosno mma karieri, to se prijatelju kaže na 4 oči....

a to je American way of thinking, oni su drugaciji nego mi, nama je to pre otvoreno, a oni opcenito nece nist napravit a da nije public i da nije barem netko 3i video pa da moze prepricati.

sa druge strane, pises da bi to frendu rekao na 4 oci, a to tako da ispricas Irancu da bi tak istinu rekao frendu on bi vjerovatno klimao glavom na to kao sto ti to radis sad kod te roganove intervencije, posto Iranci nikad ne govore istinu otvoreno nego je skrivaju ispod jako mnogo hvale i toplih rijeci pa bi njima nas pristup bio banalan i skoro pa vulgaran da se tako otvoris
pred frendom i bez sminke reknes istinu... different cultures, jbg

Edited by user Sunday, March 29, 2020 5:58:53 PM(UTC)  | Reason: Not specified

PederiFafajteSi))
Hendo  
#5462 Posted : Sunday, March 29, 2020 6:53:24 PM(UTC)
Hendo

Rank: Advanced Member

Slovenia

Was thanked: 177 time(s) in 116 post(s)
Zapravo sam ja zajebo, jer spominjen i radim reklamu takvom liku, kad ima tona pravih znalaca u USA za stand up. Bilo mi je samo zanimljivo kako kad si samouvjeren i poznat na nekom području, možeš to dobro iskoristiti svugdje, kako god (ispod)prosjećan bio.

Ja to prijatelju ne bi nikada reko samoinciativno, dakle da nije baš extra, ako ima takvu želju za radom..osim ako me pita, pa i onda je mogao to reči sa više prijateljskog tona. Pa to je i najmanje bitno, stvar Rogana i Schauba.

Puna prića, koje služe u stand upu je izmišljenih, poanta je, da je prića dobar temelj za foru, ne da je izmišljena, ako je fora dobra, mogu ostalo sve izmislit zbog mene.

Priče vuče, i večina onih oko poduzeća dakle kako je sve skupa počelo etc, je često izmišljenih, ne toliko produkt. Ali od elokventnog doktora u UFC ne treba raditi polupismenog Azijata sa riževih polja.

thanks 1 user thanked Hendo for this useful post.
thelovacluka on 3/29/2020(UTC)
Users browsing this topic
274 Pages«<272273274
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.