Ivan CRO Cop
2021-09-12T06:37:05Z
Nećemo komentirati meč 😄

Ali me zanima kako prognozirate Savo vs Croata? Seljanovac to uzima 💪🏻
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
DjomlaKS
2021-09-12T07:55:39Z
UserPostedImage 

Sve je super opet 🥰
doog_kool
2021-09-12T08:26:11Z
Originally Posted by: Ivan CRO Cop 

Nećemo komentirati meč 😄

Sokrat je navodno dobar hrvač,a i izgleda dosta veći od Croate,bit će vjerovatno gust meč
Velja
2021-09-17T06:28:55Z
Ko je pitao u podkastu jupidu ili reaktivac? 😃
Ivan CRO Cop
2021-09-17T15:55:25Z
Originally Posted by: doog_kool 

Originally Posted by: Ivan CRO Cop 

Nećemo komentirati meč 😄

Sokrat je navodno dobar hrvač,a i izgleda dosta veći od Croate,bit će vjerovatno gust meč

Malo sam gledao
Samo je Pejić 10cm bio vio viši od Croate
Al Savo nije neki udarač, dobar rvač jeste, baš bih volio vidjet taj meč
Naravno navijam za Sava, mogu reć da mi je i prijatelj 💪🏻
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
OldSchoolFan
2021-09-18T04:47:37Z
Iako sam iz Srbije, navijao sam za Croatu, ide mi prilično na kurac Vaso i cela ta FightCompany ekipa sa njihovim "najbolji smo klub, ljudi ne razumeju, ljudi se debili itd. pričama" ali mu ja ovu pobedu uopšte ne vidim kao takvu. Treba da odradi meč sa Savom (verujem da će se to lagano dogovoriti, mislim da je svima u interesu). I mislim da će dosta lako dobiti Savu, on mozda jeste dobar rvač ali ne nivo Croate koga su u podcastima hvalili i vaši olimpijski rvači. A onda očekijem revanš, šta god sada Croata pričao, mislim da će se stvoriti dobar hajp i da će svima biti veoma isplativa borba. Inače, od svih boraca u ovoj sezoni Armagedona, nejozbiljnije mi deluje ovaj Bugarin što trenira u Ahileju. Čovek se nije zadihao u 2 meča.
Anyone can win two fights in one night, but it is the third fight that tells you if you have steel balls or not- Don Frye
doog_kool
2021-09-19T09:09:47Z
Baš sam pogledao borbe Veličkovića i Vlasta Čepe,svaka čast na pobjedama. Moram priznati da mi je ovo prvi put da gledam neku borbu unutar te oktagon promocije. To meni odlično i ozbiljno izgleda. Dvorana puna,produkcijski skroz dobro,sponzorski su,koliko vidim, dobro pokriveni,ne znam kakvi su im rosteri boraca,al vjerujem da je i to dobro za europske prilike. Sve u svemu dosta dosta su oni ispred bilo koje "naše" balkanske promocije,kao cjelokupan proizvod.
Users browsing this topic