hamush
2021-04-23T16:20:06Z
Originally Posted by: dr jupidu 

zamolio bi neke forumaše..kvazi trenere..kvazi borce kvazi boks stručnjake da se ubuduće obrate moderatorima a ne meni u pm

jel jasno?

jer bero više nema funkciju na forumu pa se nema kome prjavit report koji de automatski na beru

tako da molm moderatore da nadju novog moda koji prima raport

hvala

dr jupidu-the real deal

Jupidu, svoje neodredjene zamolbe uputi tim ljudima u inboks, a ne ovako na javno, a bez imena i prezimena...

A ako nesto zelis prijavit moderatorima, to mozes ovdje ili u PM, ali pod uvjetom da detaljno objasnis sta te danas muci.

dr jupidu
2021-04-23T18:09:57Z
Originally Posted by: hamush 

zamolio bi neke forumaše..kvazi trenere..kvazi borce kvazi boks stručnjake da se ubuduće obrate moderatorima a ne meni u pm

jel jasno?

jer bero više nema funkciju na forumu pa se nema kome prjavit report koji de automatski na beru

hvala

dr jupidu-the real deal

Jupidu, svoje neodredjene zamolbe uputi tim ljudima u inboks, a ne ovako na javno, a bez imena i prezimena...

A ako nesto zelis prijavit moderatorima, to mozes ovdje ili u PM, ali pod uvjetom da detaljno objasnis sta te danas muci.

pa samo kažem da promjenite osobu na report crvenoj zastavici report kom se možemo požalit i to je to

neću ovdje javno pisat s kim mam problem već osobi koja radi na mjestu gdje je crvena zastavica report. poštujmo pravilnik

neprimam kućne posjete.
hamush
2021-04-23T18:35:53Z

Originally Posted by: hamush 

jel jasno?

hvala

dr jupidu-the real deal

pa samo kažem da promjenite osobu na report crvenoj zastavici report kom se možemo požalit i to je to

neću ovdje javno pisat s kim mam problem već osobi koja radi na mjestu gdje je crvena zastavica report. poštujmo pravilnik

Jupidu, report funkcija ne radi onako kako ti mislis da radi.
Kada je post prijavljen, mail se salje na vise adresa. Ako imas nekih specificnih problema, posalji mi PM.
pecho
2021-04-24T09:26:55Z

jel jasno?

hvala

dr jupidu-the real deal

Ne,nije jasno. Rekao sam ti već prije da me se kloniš i da me ne spominješ. Pošto sam ja moderator onda nema smisla nekome drugome govoriti da ti se obrati.
Niti te nisam vrijeđao niti ti nisam prijetio.
Lijepo i normalno sam ti rekao.

There isnt a hard time invented that i cannot handle.
dr jupidu
2021-07-06T18:56:48Z
Forum je dotakao samo dno kako vidim..........................................
Trebaju neke promjene

Hvala
neprimam kućne posjete.
Zatoichi
2021-07-06T20:58:45Z
Vrijeme odmora,od 10 ljudi 8 je na odmoru,dvojica su jos tu(ti i ja)
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.