balkanbomber
2021-05-01T14:02:43Z
UserPostedImage 
On je čovjek jako dobar momak!
Zatoichi
2021-05-01T14:17:49Z
Originally Posted by: balkanbomber 

UserPostedImage 

Sretan praznik

It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
DjomlaKS
2021-05-02T11:03:14Z
https://www.index.hr/mob...y=vijesti&id=2273086 

https://www.telegram.hr/...j-ga-ubio-u-komentarima/ 

Evo zasto ne volim leftarde i smatram da su najopasnije štetočine danas. Niti je "pop" niti branitelj rekao to sto su oni prenijeli., ali njima to nije bitno. Bitan je naslov gdje se branitelj(ono sto oni ne vole) suprostavlja crkvi(ono sto oni baš ne vole), i onda slijedi orgijanje njihovih trolova u komentarima ispod članka.
A na kraju se javi taj isti branitelj, pravda Iketa i poruči ovim medijima da se srame zbog svojih laži!
Bronson0
2021-05-02T11:24:40Z
DjomlaKS
2021-05-02T16:30:39Z
Originally Posted by: Bronson0 

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2273103

I ko je sad opasnija stetocina?

1. Ovakvi nisu opasni. Obično su to navijači koji nikad nece imati nikakvu vlast i utjecaj.

2. Kad se događaju ovakve stvari u istočnoj Slavoniji, onda ne mogu reci da sažaljevam tamošnju "manjinu". Nigdje hrvati nisu stradali kao u tom dijelu Hrvatske, u ratu od srba, a kasnije od hrvatske politike. Tako da, dok se god u tom dijelu pjevaju četničke pjesme, postavljanju spomenici istima, povremeno napadaju hrvati...nek im bude i ovakvih situacija s druge strane! Pogotovo podržavam razbijanje ćiriličnih ploča na istoku Slavonije.
Mate 2
2021-05-02T17:01:36Z
Ja nisam za razbijanje ćiriličnih ploča, naprotiv, ja sam da se u Hrvatskoj uči i glagoljica i ćirilica i latinica, ali spomenici četničkim zločincima trebaju biti uklonjeni, abolicija se treba ukinuti a zločince treba najstrože kazniti, a sve ove koji su za velikosrpsko-četničku politiku treba potjerati iz Hrvatske, neće ovdje četnici nama soliti pamet, ali problem je što svi imaju veća prava nego Hrvati i svaka šuša, podrtine i četnik ima zadnju riječ i profitira u Hrvatskoj, a Hrvati nisu građani 2., nego 10. reda. Ja nemam ništa protiv Srba koji vole i poštuju Hrvatsku i Hrvate, naprotiv, ja ih volim i poštujem, ali ne mogu ovdje četnici krojiti politiku, a to vrijedi i za sve ostale manjine i za njihove iredentiste, velikomađare, veliko-ove-one itd.
doog_kool
2021-05-02T17:27:29Z
Jel gleda neko od vas emisiju 5dan? Bas je neki dan bila dobra emisija sa temom ideologije. Kronični problem hr. politike i društva je manjak ideologija.
Bronson0
2021-05-02T18:20:14Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2273103

I ko je sad opasnija stetocina?

1. Ovakvi nisu opasni. Obično su to navijači koji nikad nece imati nikakvu vlast i utjecaj.

2. Kad se događaju ovakve stvari u istočnoj Slavoniji, onda ne mogu reci da sažaljevam tamošnju "manjinu". Nigdje hrvati nisu stradali kao u tom dijelu Hrvatske, u ratu od srba, a kasnije od hrvatske politike. Tako da, dok se god u tom dijelu pjevaju četničke pjesme, postavljanju spomenici istima, povremeno napadaju hrvati...nek im bude i ovakvih situacija s druge strane! Pogotovo podržavam razbijanje ćiriličnih ploča na istoku Slavonije.

Imamo drugacije defincije opasnog. Pitaj nekog kome je danas uskrs bili radije sreo putem indexovog novimara ili ovu simpaticnu grupicu.

Sto se tice ploca ako je zakon da se za 30% neke manjine stavljaju te ploce onda tako mora biti bez obzira sto se radi o srbima. Ja bi prije razbijao te cetnicke spomenike.
DjomlaKS
2021-05-02T19:08:51Z

Imamo drugacije defincije opasnog. Pitaj nekog kome je danas uskrs bili radije sreo putem indexovog novimara ili ovu simpaticnu grupicu.

Da se ovo dogodilo na bilo kojem drugom mjestu u HR, nazvao bih ih idiotima, kao sto sam nazvao one balavce u Zagrebu s onim natpisom o srbima. Al posto se radi o Borovu gdje su na današnji dan izmasakrirani hrvati, i gotovo nitko nije odgovarao, onda mi nije žao. Dodajmo tome jos to četnikovanje po Borovu, spomenike, i otvareni prijezir prema HR državi.

Sto se tice ploca ako je zakon da se za 30% neke manjine stavljaju te ploce onda tako mora biti bez obzira sto se radi o srbima. Ja bi prije razbijao te cetnicke spomenike.

Znam da mora biti. Al isto tako i ako netko napravi zločin mora za to odgovarati, zar ne? Pa ako su vec svim tim zločincima progledali kroz prste, onda trebaju napraviti i izuzetak po pitanju ploča!
Ako se ne varam, samo je jedan lik odležao 3,5 godine za zločin u Borovu, kao da se radi o švercu cigara a ne masakriranju ljudi. Da ne spominjem zločine po Vukovaru.
Bronson0
2021-05-02T20:00:59Z
Pa bas zato mi je cudno sto oni razbijaju neke dvojezicne ploce za koje srbe boli kurac umjesto da razbiju spomem plocu od tih sto su napravili pokolj
Him
  • Him
  • Advanced Member
2021-05-02T21:41:09Z

Pupovac o skandiranju u Borovu kaže 'to je govor koji želi održati ratno stanje.

Ovo je predstavnik Srba i član vlade.

Bronson0
2021-05-02T23:33:55Z
E djomla ipak se slazem s tobom. Retardidraniji su ovi leftardi
https://www.jutarnji.hr/...ikaturalizacija-15069775 
Him
  • Him
  • Advanced Member
2021-05-03T08:07:28Z
Leftardi, od kuda taj pojam?

To se odnosi na ljude koji žele potpuni kaos u ime slobode ako sam dobro razumio?
DjomlaKS
2021-05-03T18:42:35Z

E djomla ipak se slazem s tobom. Retardidraniji su ovi leftardi
https://www.jutarnji.hr/...ikaturalizacija-15069775 

Kazem vam ja 😄
Jednostavno kod njih vlada to ludilo guranja nekih prava i novog normalnog, toliko da su se pogubili u svemu tome. Jbt čim vidim sto sve pišu o omiljenim serijama i filmovima uz koje smo odrastali, bude mi jasno koliki su to luđaci.
DjomlaKS
2021-05-03T19:06:33Z
Originally Posted by: Him 

Leftardi, od kuda taj pojam?

To se odnosi na ljude koji žele potpuni kaos u ime slobode ako sam dobro razumio?

Vidis, ovo si čak odlično napisao.
Desnica je puno povezanija, društvenija, a samim time malo i primitvnija prema "drugačijem". Letardima, tj. radikalnoj ljevici, to nimalo ne paše. Zbog tog želi sto više kaosa i razbijanja bilo kakvog zajedništva, kako bi njima bilo što ugodnije u podjeljenom društvu gdje svatko gleda svoja posla.
Najbolji primjer je Babića pulen Gordan Duhaček, pretili gay iz Sarajeva. To je ogorčeni tipa kojeg ama baš nitko ne voli! Sarajlije ne vole gayeve, Zagrepčani ne vole bosanske gayeve, a najmanje ga voli njegovi populacija gayeva, jer je pretilo ružno govedo. I sta mu onda preostaje? Kakav on užitak u životu moze imati, osim kvalitetnog ručka? U Sarajevu ne smije ni pomisliti pisati protiv bošnjaka jer zna kako bi završio., pa se zbog toga smjestio u modernijoj Hrvatskoj, gdje može pljuvati do mile volje na sve ono što mrzi, a nitko mu ništa ne može. U njegovom slučaju to su prije svega svi Hrvati, a pogotovo branitelji i desnica!
Dodaj tome ostalu ekipu leftarda, sa cijelom armijom lažnih profila po internetu, i nije teško skužiti da ciljaju bas na taj kaos, nebi li njima bilo što ugodnije.

Dobro se to promijetilo i sad oko korona mjera, HOS-ovih zastava, i svega ostalog. Ako se održi misa onda je to zgražanje, dok vec sutra podržavaju nekakvo okupljanje za njima omiljenog pokojnika.
Mate 2
2021-05-03T19:24:06Z
I onda kad takvi novinari veličaju Jugoslaviju, a pljuju po Hrvatskoj, a vidio bi ga ja da je u Titovo vrijeme pljuvao po Jugoslaviji, brzo bi ga pojeo mrak.
balkanbomber
2021-05-03T19:41:31Z

Originally Posted by: DugoVecCitam 

ako cemo objektivno gledati-je li "croatin" otac argentinac, koji se borio na hrvatskoj strani, u istom kosu kao random grk koji se borio na srpskoj i random pakistanac koji se borio na bosnjackoj strani? svaka im cast na mudima, ali sva trojica su usla u rat s kojim nikakve veze nemaju,osim zajednicke vjere s vojnicima kojim su pristupili.
meni je to van svake pameti, ici ginuti par tisuca km dalje za nekoga tko s tobom vjeru dijeli...

Jel njegov otac bas argentinac ili je jedan od iseljenika iz HR?

ovo je bas star upis ali kako sam sad malo preputovao Argentinu mozda i imam razlog zasto je Croatin otac dosao braniti Hrvatsku.

Hrvati cine jedan od tih naroda (pokraj Talijana, Spanjolaca i Engleza) koji je jako utjecao a razvoj Argentine, a to pogotovo na jugu gdje su bili medu prvima.
Na samom jugu Argentine, ili opcenito cijelog svijeta, u gradu Ushuaia imas kod memoriala za Rat Otoka Los Malvinas i Hravstku zastavu i pricao sam sa direktoricom turistickog ureda tamo i rekla je da su Hrvati zasluzni za razvoj cijele Tierra del Fuego i da je zastava postavljena kod Memoriala zato sto su i hrvati ratovali za otoke Las Malvinas.

pa eto mozda objasnjenje zasto je Croatin otac otisao u rat, dakle ne kao vjerski fanatik nego da se zahvali hrvatima koji su branili njegovu zemlju.

UserPostedImage 
On je čovjek jako dobar momak!
Him
  • Him
  • Advanced Member
2021-05-04T12:49:20Z
Ovo već postaje šizofrenija na kvadrat. Takvi ljudi bi trebali posjetiti psihijatra da malo korigiraju svoja razmišljanja.
hamush
2021-05-04T14:49:53Z

https://www.google.com/amp/s/www.index.hr/amp/mame/clanak/snjeguljica-u-sredistu-polemike-jer-ju-je-princ-poljubio-bez-pristanka/2273552.aspx

😂😂😂😂😂

Sta se cudis.. u Australiji je ludjakinja isla na televiziji govorit da roditelji nesmiju bebama mijenjat posrane pelene ako beba ne daje eksplicitnu suglasnost da ju se dira...
Ne serem...

U Kanadi su feministkinje raspravljale na skupu oko toga da li musko prdjenje je znak dominacije i patrijarhata....
Similar Topics
Users browsing this topic