DjomlaKS
2021-05-02T10:59:21Z
https://fightsite.hr/fig...-sudacke-odluke-15069802 

Kako mi je gust gledati Jonesa protiv većih riba u trash talku 😄. Inače je Jon taj koji poklapa svoje protivnike, ali protiv Stene u ovoj priči nema šanse. Roka post za postom a sve nesto besmisleno, dok ga Stena lagano spusti
Mate 2
2021-05-05T12:24:09Z
https://fightsite.hr/fig...ufc-mogao-ubiti-15070717  - Sad će ovo neki proglašavati teorijama zavjere, ali s obzirom tko je osnovao UFC i u čijem je sada vlasništvu, ne čudi me ništa.
thelovacluka
2021-05-05T13:26:32Z
pa ne znam zbog čega bi im tolko smetao?
Za popust na IHERB.COM upišite code: WZK091
hamush
2021-05-05T14:42:45Z
Originally Posted by: thelovacluka 

pa ne znam zbog čega bi im tolko smetao?

Ma ako malo pratis njegovu karijeru zadnje 2 godine vidit ces da ima kompletnog egomanijaka za menadzera koji vise brine o svojem imidzu nego o diegu kojega je do sada koristio kao kravu muzaru...

lik je smijurija teska, a diegu je mozak ispran na najjace. tragikomedija koju imas na YT u vise nastavaka.
Nedavno je UFC nogirao diega, bas zbog ovog debila.

Najbolji video je razgovor Joshua Fabia sa Matt Serra - imas na YT. plakanje..
hamush
2021-05-05T14:44:54Z
Originally Posted by: Mate 2 

https://fightsite.hr/fightsite/ufc/video-zabrinjavajuci-intervju-mma-legende-sanchez-strahuje-za-zivot-tvrdi-da-bi-ga-ufc-mogao-ubiti-15070717 - Sad će ovo neki proglašavati teorijama zavjere, ali s obzirom tko je osnovao UFC i u čijem je sada vlasništvu, ne čudi me ništa.

Pojasni malo sta mislis tu...
Art Davie???

Mate 2
2021-05-05T16:41:00Z
Mislio sam na braću Fertita, čiji je otac bio mafijaš i vlasnik kockarnica širom Las Vegas, o Dani White-u pogledajte kakvo mišljenje ima njegova vlastita majka, a i sve je to veliki biznis s ogromnom lovom (za početak, a gdje je tek tu politika, neki youtube govore i o namještanjima borbi, okultnim ritualima itd itd), a Sanchez sigurno ima nekakve insajderske informacije koje, da se pročuju, nikako ne bi odgovarale UFC-u, pa se ne čudim ničemu, evo izjave majke Dana Whitea o Dani White-u:

hamush
2021-05-05T18:20:13Z

Mislio sam na braću Fertita, čiji je otac bio mafijaš i vlasnik kockarnica širom Las Vegas, o Dani White-u pogledajte kakvo mišljenje ima njegova vlastita majka, a i sve je to veliki biznis s ogromnom lovom (za početak, a gdje je tek tu politika, neki youtube govore i o namještanjima borbi, okultnim ritualima itd itd), a Sanchez sigurno ima nekakve insajderske informacije koje, da se pročuju, nikako ne bi odgovarale UFC-u, pa se ne čudim ničemu, evo izjave majke Dana Whitea o Dani White-u:

Ajmo od pocetka... Fertite NISU osnovali UFC. oni su ga kupili od SEG... Okultni rituali u UFC-u... LOL..
a ocigledno je da ne pratis Sancheza i njegov razlaz sa stvarnoscu u zadnje vrijeme...

Ti bi vidio zavjeru u casi vode.....

Mate 2
2021-05-05T18:25:26Z
Ispričavam se, hvala na ispravku, pogriješio sam to za osnivača UFC-a. U svakom slučaju, UFC je još od kad su ga kupile Fertite teška mafijaška organizacija, a otkad ga je kupio WWE-IMG to je stanje samo zacemetirano. Nisam rekao da JA promoviram ni podržavam teorije da je okultizam u UFC-u, nego neki youtuberi, a mogu postaviti i linkove ako želite, ali to je i sve na razini teorije zavjere, ja sam samo rekao što drugi objavljuju, ali kako to da je Lesnar sa omjerom 2-1 dobio izravan napad na UFC-u titulu (naravno i zbog popularnosti, ali i zbog snage WWE-a koji je očito imao veliki utjecaj na UFC već tada). Znam za Sanchezovog "gurua" Joshu Fabia koji ga je izludio, ali ovo što je on rekao o UFC-u ne doima mi se nimalo bezazleno, to je tipična korporacija kojoj je cilj okrenuti novac, a ako on zna neke tajne ili informacije koje mogu našteti UFC-u, a NE mogu ga kupiti, onda se ide na prisilu pa do likvidacije.

Usput, evo i novosti o Rakiću:
https://fightsite.hr/fig...taviti-taj-hype-15070834 
thelovacluka
2021-05-05T19:56:30Z
🙄da, vidio sam toga, nisam vidio razgovor sa Serrom , niti ovaj zadnji s UFC komentatorima.Lik je žešći kompleksaš i živi u svojem svijetu. a Diego očito ima probleme što se kači na takve..

al ono, to su sitne ribe, bude Diego OK. Samo je dobio prst u guzicu..
hamush
2021-05-05T20:17:25Z

Ispričavam se, hvala na ispravku, pogriješio sam to za osnivača UFC-a. U svakom slučaju, UFC je još od kad su ga kupile Fertite teška mafijaška organizacija, a otkad ga je kupio WWE-IMG to je stanje samo zacemetirano. Nisam rekao da JA promoviram ni podržavam teorije da je okultizam u UFC-u, nego neki youtuberi, a mogu postaviti i linkove ako želite, ali to je i sve na razini teorije zavjere, ja sam samo rekao što drugi objavljuju, ali kako to da je Lesnar sa omjerom 2-1 dobio izravan napad na UFC-u titulu (naravno i zbog popularnosti, ali i zbog snage WWE-a koji je očito imao veliki utjecaj na UFC već tada). Znam za Sanchezovog "gurua" Joshu Fabia koji ga je izludio, ali ovo što je on rekao o UFC-u ne doima mi se nimalo bezazleno, to je tipična korporacija kojoj je cilj okrenuti novac, a ako on zna neke tajne ili informacije koje mogu našteti UFC-u, a NE mogu ga kupiti, onda se ide na prisilu pa do likvidacije.

Usput, evo i novosti o Rakiću:
https://fightsite.hr/fig...taviti-taj-hype-15070834 

nemoj. neka te...
Mate 2
2021-05-06T09:16:58Z
U redu. Sam Blachowitz je izjavio da sa sobom nosi konopac čovjeka koji se objesio i da mu je to amaljija i da sa njome uvijek pobjeđuje, e sad to je u najmanju ruku čudno, znači ili je obmanjen i zatucan, nešto okultno ili oboje.
hamush
2021-05-06T16:29:58Z

U redu. Sam Blachowitz je izjavio da sa sobom nosi konopac čovjeka koji se objesio i da mu je to amaljija i da sa njome uvijek pobjeđuje, e sad to je u najmanju ruku čudno, znači ili je obmanjen i zatucan, nešto okultno ili oboje.

ne, to je direktni dokaz da ufc vode udba, masoni i dejvid ajk glavom i bradom.... iz Vatikana (velikim slovom).

ti svoje teorije zavjere pokusavas uvesti u gotovo svaki kutak rasprave. ali bas svaki. da pricamo o kupusu i celeru, ti bi nasao zavjeru u tome.

Ovo ti je zadnje upozorenje da prestanes. MMA tema je za MMA a ne za tvoje vidjenje realnosti i zavjera u svemu sto postoji.
Mate 2
2021-05-07T05:22:03Z
To ste vi rekli, ne ja, zašto meni trpate u usta nešto što nisam rekao? Rekao sam da ja NISAM rekao da JA to zastupam, nego što netko DRUGI o tome informira ljude, ti DRUGI ljudi, a ne JA su to potkrijepljivali svojim argumentima i činjenicama koje Vi, ako tvrdite da su to samo teorije, trebate pobijati drugim ČINJENICAMA i ARGUMENTIMA, a ne etiketiranjem i prijetnjama (namjerno sve velikim slovima da konačno shvatite). Ajmo reći da ste Vi u pravu, evo, Ja sam potpuno spreman na to, zar nije zatucanost, glupost i praznovjerje da nosiš okolo sa sobom konopac osobe koja se objesila i okolo govoriš da ti je to amajlija za sreću. Što se tiče teorija zavjere, ja sam znam koliko sam puta bio baniran i blokiran zbog drukčijeg mišljenja, makar dosta toga bilo i POGREŠNO što sam govorio (i to priznajem i žao mi je zbog toga) na forumu koji se diči "slobodom govora" i "demokracijom", ali ima i istinitih zavjera, nisu sve samo teorije, a to što ti zloupotrebljavaš svoju poziciju pa okolo pljuješ i baniraš svakog tko ti ne odgovara, puno više govori o tebi nego o meni, vidio sam ja kako ste se znali ponašati prema Reaktivcu i koje su njegove kritike bile, tako da očito nisam jedini.

Evo što mainstream mediji pišu o Blachowiczu i njegovom amajlijom:

https://www.essentiallys...-with-rope-ufc-mma-news/ 
Becks
2021-05-07T12:01:34Z
Ne, to je dobra zajebancija i fora trolanje za razliku od tvog postojanja.

Ali ti i slicni mamlazi koji su nekim cudom dobili pristup internetu popuse takva sranja pa zavrsi u mainstrim medijima
pozdrav velikom švedskom somelieru i keyboard ratniku Senadu koji nas sada prati kao gost (denis hanofer)
hamush
2021-05-07T13:03:00Z

To ste vi rekli, ne ja, zašto meni trpate u usta nešto što nisam rekao? Rekao sam da ja NISAM rekao da JA to zastupam, nego što netko DRUGI o tome informira ljude, ti DRUGI ljudi, a ne JA su to potkrijepljivali svojim argumentima i činjenicama koje Vi, ako tvrdite da su to samo teorije, trebate pobijati drugim ČINJENICAMA i ARGUMENTIMA, a ne etiketiranjem i prijetnjama (namjerno sve velikim slovima da konačno shvatite). Ajmo reći da ste Vi u pravu, evo, Ja sam potpuno spreman na to, zar nije zatucanost, glupost i praznovjerje da nosiš okolo sa sobom konopac osobe koja se objesila i okolo govoriš da ti je to amajlija za sreću. Što se tiče teorija zavjere, ja sam znam koliko sam puta bio baniran i blokiran zbog drukčijeg mišljenja, makar dosta toga bilo i POGREŠNO što sam govorio (i to priznajem i žao mi je zbog toga) na forumu koji se diči "slobodom govora" i "demokracijom", ali ima i istinitih zavjera, nisu sve samo teorije, a to što ti zloupotrebljavaš svoju poziciju pa okolo pljuješ i baniraš svakog tko ti ne odgovara, puno više govori o tebi nego o meni, vidio sam ja kako ste se znali ponašati prema Reaktivcu i koje su njegove kritike bile, tako da očito nisam jedini.

Evo što mainstream mediji pišu o Blachowiczu i njegovom amajlijom:

https://www.essentiallys...-with-rope-ufc-mma-news/ 

vidi ovako... moderatori su bili vise nego obazrivi prema tebi jos u doba dok si trolao 100 na sat o ravnoj zemlji i 5G koroni...

Dano ti je xxx sansi da se skuliras i prestanes pisat stvari koje nemaju veze sa realnoscu...

Ovdje nisi krenuo sa pricom o Janu nego o UFC-u i njihovom vlasnistvu i okultizmu.... i po x-ti put se izvlacis na "nisam JA to reko nego netko drugi"... a uvijek se TI nadjes kao taj ko vjeruje u te pizdarije, i uvijek ih TI kacis na forum, a ne recimo Becks, ili Bero ili bilo tko drugi.

Sa time u vidu prestani raditi zrtvu od sebe. Jedina osoba koja je zasluzna za tvoj status i reputaciju ovdje si sam ti. Gro ljudi ti je ovdje milion puta reklo da ne trujes teme sa svojim trolanjem.

Ponavljam, ovo ti je zadnje upozorenje da se skuliras.
hamush
2021-05-07T13:17:52Z

🙄da, vidio sam toga, nisam vidio razgovor sa Serrom , niti ovaj zadnji s UFC komentatorima.Lik je žešći kompleksaš i živi u svojem svijetu. a Diego očito ima probleme što se kači na takve..

sapunica se nastavlja... Helwani pricao kako je dobivao PM-ove od Diega za koje je bilo ocigledno da ih on sam ne pise nego Joshua Labia...
Da stvar bude jos boljam masu boraca i novinara se samo pridruzilo u hajku na ovog ludjaka. U njegovoj glavi to samo potvrdjuje arhetip zrtve.

Mate 2
2021-05-07T16:37:21Z
Originally Posted by: Becks 

Ne, to je dobra zajebancija i fora trolanje za razliku od tvog postojanja.

Ali ti i slicni mamlazi koji su nekim cudom dobili pristup internetu popuse takva sranja pa zavrsi u mainstrim medijima

Hvala na komplimentu, kada bi me takvi kao ti hvalili, e onda bih se tek zabrinuo i uvrijedio, zato mnogo hvala na komplimentu, ti bi me jako uvrijedio kad bi nešto lijepo rekao o meni. I nemoj tako o sebi govoriti, možda još ima nade za tebe, istina vrlo male, ali ima. Vrlo je žalosno što ne znaš ništa nego vrijeđati i mrziti, toliko mrziš sebe i sve oko sebe da mrziš nečije postojanje, koliko ti kompleksa i trauma imaš, moj sinko, ajde se liječi, bolje ti je, vidiš da te mržnja pojela. Uostalom ,ja sam antinatalist, ja sam protiv postojanja CJELOKUPNOG života, kako svojeg, tako i tvojeg i svog ostalog, ali iz LJUBAVI, ne iz mržnje kao ti, jer vidim da je ovaj život i materijalni svijet jedna velika mučionica i tamnica, tako da hvala na potpori antinatalizma, makar slučajnoj, evo vidiš da ima nade za tebe.
thelovacluka
2021-05-07T19:11:56Z
Originally Posted by: hamush 

sapunica se nastavlja... Helwani pricao kako je dobivao PM-ove od Diega za koje je bilo ocigledno da ih on sam ne pise nego Joshua Labia...
Da stvar bude jos boljam masu boraca i novinara se samo pridruzilo u hajku na ovog ludjaka. U njegovoj glavi to samo potvrdjuje arhetip zrtve.

televisa presenta 😃 očekujem zajednički fejs profil Diega i Joshue 😃
Svensson
2021-05-11T18:21:45Z
Anthony Johnson uhićen za korištenje ukradene kreditne kartice u 2019-oj

https://www.mmafighting....ebut-win-in-bellator-mma 
Svensson
2021-05-15T11:58:09Z
"Otkako je Venum postao glavni pokrovitelj, članovi UFC-a uživaju nešto bolje financijske potpore"

ovaj navod vam je skroz netočan, uračunato za inflaciju borci od Venuma dobivaju manje nego od Reeboka 2015-te
Users browsing this topic