Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

71 Pages«<697071
Options
Go to last post Go to first unread
Zatoichi  
#1401 Posted : Thursday, January 14, 2021 1:37:11 AM(UTC)
Zatoichi

Rank: Advanced Member

Was thanked: 928 time(s) in 569 post(s)
Originally Posted by: karl anal Go to Quoted Post
Originally Posted by: Black Arrow Go to Quoted Post
Koji Shitstorm po meni nevjerovatno... Forpfs koji me nazvao trollom i fist uvukli rep i begaj...Emocija20

“Oni zele da ustima svojim utrnu Allahovo svjetlo, a Allah zeli vidljivim uciniti svjetlo Svoje, makar ne bilo po volji nevjernicima.” (Et-Tevba, 32) Emocija20

ako nisi spreman prihvatit kritiku i konstruktivno rspravljat o istoj kao što je činjenica da je alah imao 9ogodišnju konkubinu
bilo bi ti pametno izostavit alaha iz daljnjih rasprava.
isto šta mi je i mate iša na kurac sa onim svojim mir sa vama tako mi i ti ideš sa stalnim povlačenjem alaha
odjebite više sa svojim bogovima jer ako ja umišam odina razjebat ću vas sve

Po wikipediji bila je 19 a ne 9...just saying
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
User is suspended until 1/17/2021 11:53:00 AM(UTC) Black Arrow  
#1402 Posted : Thursday, January 14, 2021 1:41:52 AM(UTC)
Black Arrow

Was thanked: 465 time(s) in 297 post(s)
Koji Shitstorm po meni nevjerovatno... Forpfs koji me nazvao trollom i fist uvukli rep i begaj...Emocija20

“Oni zele da ustima svojim utrnu Allahovo svjetlo, a Allah zeli vidljivim uciniti svjetlo Svoje, makar ne bilo po volji nevjernicima.” (Et-Tevba, 32) Emocija20

ako nisi spreman prihvatit kritiku i konstruktivno rspravljat o istoj kao što je činjenica da je alah imao 9ogodišnju konkubinu
isto šta mi je i mate iša na kurac sa onim svojim mir sa vama tako mi i ti ideš sa stalnim povlačenjem alaha

😂😂😂😂
Nema Odin sanse!!! Allah je the undisputet ima sve pojase wba, wbc, ibf, wbo....

Ne ulazi u zamku koja je postavljena za zabe... 😂😂
User is suspended until 9/5/2045 10:53:34 AM(UTC) Mark1988  
#1403 Posted : Thursday, January 14, 2021 6:10:03 AM(UTC)
Mark1988

Rank: Member

Was thanked: 2 time(s) in 2 post(s)
Kakva...

*cut

Tvoje trolanje po ne znam koji put, čak identično kao ranije i sada još upotpunjeno spamanjem, ponovo zaključeno; ovaj put trajno.

Edited by moderator Thursday, January 14, 2021 11:01:04 AM(UTC)  | Reason: Not specified

Mate  
#1404 Posted : Thursday, January 14, 2021 2:09:11 PM(UTC)
Mate

Croatia

Was thanked: 232 time(s) in 160 post(s)
Jedno pitanje: htio bih izbrisati temu Teorije zavjere, a ne znam kako to učiniti, pa možete li me navesti ili još bolje da sami izbrišete tu temu? Gadi mi se što sam pisao i koga sam podržavao. Unaprijed zahvaljujem.
Bronson0  
#1405 Posted : Thursday, January 14, 2021 3:03:12 PM(UTC)
Bronson0

Croatia

Was thanked: 407 time(s) in 259 post(s)
Originally Posted by: Zatoichi Go to Quoted Post

Krivo pise, 9 je imala
balkanbomber  
#1406 Posted : Thursday, January 14, 2021 7:28:20 PM(UTC)
balkanbomber

Was thanked: 708 time(s) in 414 post(s)
Originally Posted by: Bronson0 Go to Quoted Post

Krivo pise, 9 je imala

da, vecina ih tvrdi da su se uzeli dok je bila 6 i onda konzumirali brak kad je imala 9 godina, tako ne pise samo na wiki nego i svugdje po internetu.

the guardian je izbacio clanak o tome i naravno pisao kako je bilo po ostaloj evropi i da je neki engleski kralj 300 godine poslje muhameda imao zenu koja je imala 12 godina itd.. od svih stvari gdje se islam moze kritikovat, a to je 99% islamisti i 90% konzvervatinih muslimana, a ne islam po sebi, je ovo smijesno posto je bilo prije 1500 godina i takvih slucajeva je bilo po cijelom svijetu i kod svih vjera, iako kod drugih vjera nema (koliko znam) vaznog propheta koji je bio pedophil (po danasnjim mjerama).

Za Isusa neki tvrde da je zaprav ozenio kurvu, mislim, meni to nije za pljuvat nego zapravo bi bio znak pravog krscanstva da se prasta i prilicno progresivno za to doba
On je čovjek jako dobar momak!
Bronson0  
#1407 Posted : Thursday, January 14, 2021 7:46:53 PM(UTC)
Bronson0

Croatia

Originally Posted by: balkanbomber Go to Quoted Post
Originally Posted by: Bronson0 Go to Quoted Post

Krivo pise, 9 je imala

the guardian je izbacio clanak o tome i naravno pisao kako je bilo po ostaloj evropi i da je neki engleski kralj 300 godine poslje muhameda imao zenu koja je imala 12 godina itd.. od svih stvari gdje se islam moze kritikovat, a to je 99% islamisti i 90% konzvervatinih muslimana, a ne islam po sebi, je ovo smijesno posto je bilo prije 1500 godina i takvih slucajeva je bilo po cijelom svijetu i kod svih vjera, iako kod drugih vjera nema (koliko znam) vaznog propheta koji je bio pedophil (po danasnjim mjerama).

Nema tu danasnjih mjerila. Privlacila ga je curica od 12 godina sto znaci da je pedofil. To je psihicka bolest, a ne socijalna konstrukciua. Iskreno ne cudim se stanju u muslimanskim zemljama s obzirom da im je temelj za sve udario stari pedofil.
thanks 1 user thanked Bronson0 for this useful post.
Mate on 1/14/2021(UTC)
Mate  
#1408 Posted : Thursday, January 14, 2021 8:27:53 PM(UTC)
Mate

Croatia

Ljudi alo e, pomoć, trebam izbrisati temu Teorije Zavjere, zna li tko kako se to radi?
DjomlaKS  
#1409 Posted : Friday, January 15, 2021 10:58:40 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 2223 time(s) in 1539 post(s)
Jel mozemo znati ubuduće tko su modovi i adminu? Zasto skrivanje toga?
Jbt nisam znao i da je pecho bio mod.

@mate, obrati ae Stipi za brisanje :D
Mate  
#1410 Posted : Friday, January 15, 2021 11:42:35 AM(UTC)
Mate

Croatia

Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post

Puno hvala.

Mate  
#1411 Posted : Friday, January 15, 2021 11:43:51 AM(UTC)
Mate

Croatia

Originally Posted by: Stipe Go to Quoted Post
Nije. Morat ćemo to smiriti malo.
Vjerujem da se ni tebi ne bi dopadalo da netko tako tebi jebe vjeru i onda još nastavlja po tome, pa će to valjati imati na umu.

-Stipe

Stipe, kako se briše tema? Trebam izbrisati Temu teorije zavjere.

#1412 Posted : Friday, January 15, 2021 12:05:26 PM(UTC)
Black Arrow

Originally Posted by: Mate Go to Quoted Post
Vjerujem da se ni tebi ne bi dopadalo da netko tako tebi jebe vjeru i onda još nastavlja po tome, pa će to valjati imati na umu.

-Stipe

Daj mi lozinku ja cu ti izbrisat!

Mir sa vama.
thanks 1 user thanked Black Arrow for this useful post.
Svensson on 1/15/2021(UTC)
Mate  
#1413 Posted : Friday, January 15, 2021 12:16:58 PM(UTC)
Mate

Croatia

-Stipe

Daj mi lozinku ja cu ti izbrisat!

Mir sa vama.

Poštovani, cijenim Vašu spremnost za pomoć, ali ne treba, hvala.

Stipe  
#1414 Posted : Friday, January 15, 2021 1:06:38 PM(UTC)
Stipe

Rank: Administration

Was thanked: 473 time(s) in 319 post(s)

Pecho nije bio mod.

To u principu nije niti objavljivano niti tajeno. Nikoga nije previše zanimala tema. Emocija20
Sad smo to Bbbmarc, Gosuasus, Joseph Jones, Zatoichi, Losh, i ja.
I tehnički Cain. Emocija20

Nikako, teme se po forumima obično ne brišu na zahtjev i bez konkretnih razloga.

-Stipe

Edited by user Friday, January 15, 2021 1:17:18 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Mate  
#1415 Posted : Friday, January 15, 2021 2:29:49 PM(UTC)
Mate

Croatia

Pecho nije bio mod.

To u principu nije niti objavljivano niti tajeno. Nikoga nije previše zanimala tema. Emocija20
Sad smo to Bbbmarc, Gosuasus, Joseph Jones, Zatoichi, Losh, i ja.
I tehnički Cain. Emocija20

Nikako, teme se po forumima obično ne brišu na zahtjev i bez konkretnih razloga.

-Stipe

Evo razloga:
1. Pune su gluposti i besmislica
2. Ljudi koje reklamiram (MOŽDA čast izuzetcima) u toj temi su potpuno drukčiji od onakvih kakvi stvarno jesu
3. Ako itko nabasa na tu temu, može ga odvesti u stranputicu
4. Sama tema nema nikakog smisla i nema veze sa MMA forumom
5. Imala je na sebi vrijeđanje i često je zalutala i od onako besmislene teme u još gore stranputice.

Svensson  
#1416 Posted : Friday, January 15, 2021 5:11:38 PM(UTC)
Svensson

Sweden

Was thanked: 1518 time(s) in 824 post(s)
Nek vam novinar ne prevodi izjave boraca google translateom, prijevod mora biti kontekstualno adekvatan a ne doslovan

tipa, Ngannou nemože bit "nakaza" bez obzira šta je Jones koristio riječ "freak", u ovom kontekstu bi daleko bolje bilo napisati "monstrum"
thanks 3 users thanked Svensson for this useful post.
Bronson0 on 1/15/2021(UTC), dr jupidu on 1/15/2021(UTC), DjomlaKS on 1/15/2021(UTC)
#1417 Posted : Friday, January 15, 2021 6:01:35 PM(UTC)
Black Arrow

Ako si iskren trebao bi jos jednom od samog vrha teme (razno)od pocetka procitati kad pocinjem doktoru da se obracam pa do mog zadnje posta. Nikoga nisam uvrijedio ali kad mi se je doticni obratio sa velikim P...
Onda sam tek nakon toga primenio malo zescu retoriku... Jel sam trebao da mu se zahvalim?Za njega ni upozorenje ni nista. Ja sam u proslosti cesto bio vrijedjan po nacionalnoj, vjerskoj a i ljudskoj osnovi, nikad se nije na to ukazivalo niti brisalo. Veliko Picketina i dalje stoji kao i druge uvrede...!!!

U katolicanstvu se kaze ako tebe neko kamenom ti njega kruhom... Ja tako ucenje ne zastupam.
Ako tebe neko kamenom ti njega sakom u glavu!!
Inace vrijedjas Stvoritelja ako suprotno uradis, jer niko nema pravo da vrijedja, tlaci i da napada dostojanstvo i cast bilo kojeg ljudskog bica koji je stvoren kao najplemenitiji cin Gospodara, savrsenog Stvoritelja!!!!
dr jupidu  
#1418 Posted : Friday, January 15, 2021 6:16:41 PM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3965 time(s) in 3048 post(s)
može objašnjenje zašto je tema RAZnO ugašena?

NISAM PRIMIJETIO DA SE IKO U TEMI NA IKOG POŽALIOEmocija26 Emocija26 Emocija26 Emocija26

TAMO JE FRENDLY VRIJEĐANJE....... KO KAD SE KONOR SVAĐA S KABIBOM...SVE JE TO DIO BUZINESA

neprimam kućne posjete.
Bronson0  
#1419 Posted : Friday, January 15, 2021 6:43:55 PM(UTC)
Bronson0

Croatia

Ako si iskren trebao bi jos jednom od samog vrha teme (razno)od pocetka procitati kad pocinjem doktoru da se obracam pa do mog zadnje posta. Nikoga nisam uvrijedio ali kad mi se je doticni obratio sa velikim P...
Onda sam tek nakon toga primenio malo zescu retoriku... Jel sam trebao da mu se zahvalim?Za njega ni upozorenje ni nista. Ja sam u proslosti cesto bio vrijedjan po nacionalnoj, vjerskoj a i ljudskoj osnovi, nikad se nije na to ukazivalo niti brisalo. Veliko Picketina i dalje stoji kao i druge uvrede...!!!

U katolicanstvu se kaze ako tebe neko kamenom ti njega kruhom... Ja tako ucenje ne zastupam.
Ako tebe neko kamenom ti njega sakom u glavu!!
Inace vrijedjas Stvoritelja ako suprotno uradis, jer niko nema pravo da vrijedja, tlaci i da napada dostojanstvo i cast bilo kojeg ljudskog bica koji je stvoren kao najplemenitiji cin Gospodara, savrsenog Stvoritelja!!!!

Nije to majstore tvoje postovanje prema stvoritelju nego ego. Reagiras ko i ja i vecina ljudi, nagonski, zivotinjski. Jer mi ustvari i jesmo zivotinje i imas fight or flight. Ali prava vjera je kad si u stanju ici protiv svojih nagona, spustit glavu i progutati ponos ako mislis da je tako ispravno i ako stvarno vjerujes da ce mu bog to naplatiti. Nije to u bibliji bezveze napisano, to je najvece postovanje koje mozes pokazati prema bogu, prakticki mu se dajes u ruke. Takve ljude treba cijeniti i to su pravi vjernici.

Zato je islam inferioran krscanstvu jer podilazi nagonima. Sto ti se ne svida kamenuj, neko te udari, kamenuj, zena te prevari, kamenuj... Nema unutarnje borbe, rodis se, pustis bradu, izabres zenu(nju ne moras ni pitati nista), ako hoces mozes i 2-3 ma mozes biti i pedofil. Eto jedino ne smijes piti alkohol i jesti svinjetinu ali posto smo svi grijesni i bog prasta onda mozes i to.

Edited by user Friday, January 15, 2021 6:48:29 PM(UTC)  | Reason: Not specified

#1420 Posted : Saturday, January 16, 2021 6:46:05 AM(UTC)
Black Arrow

Nije namjenjeno tebi da mi ti odgovaras nego Administrator ili Moderator.A bas si se i ti nasao da mi tumacis...Nedeljama si se ophodio suprotno tome!! Pogotovo ti i forpfs ste puni vidljive mrznje i vi ste prva dva forumasa koja bi ja stvarno najiskrenije vrlo rado natamburao!!

24 sata odmora jer nastavljaš i dalje, nakon upozorenja, po istom, na drugim temama.
Pa te možda prođe.

DjomlaKS jeste jedan cesti psovac svega i svakoga ali kod njega se ne osjeca ta neka mrznja, samo ga treba malo opametit. Mladi hercegovac dvometras koji je pomalo bahat jer misli da je najjaci. :-))

Po drugi put u zadnjih par nedelja se cuti kad ja ukazujem na jednostrano vrijedjanje koje ne pocinje sa moje strane sta je vrlo bitno i sta ukazuje da nisam ja licno inicijator. Drugima se tolerise da me vrijedjaju a meni se sugerise da se ne obracam tako jer je previse agresivno i neprimjereno. Kad vam neko kaze Picketino vi mu se zahvalite i adminu takodje istovremeno jer uopste ne reaguje na prvobitni prekrsaj i vrijedjanje. Selektivno uspostavljanje reda i mira na forumu.

Priznajem takodje za svoje grublje izrazavanje ali je izazvano pocevsi sa vrijedjanjem koje je upuceno meni od strane drugog clana foruma.

Kao što je već obznanjivano, postoji razlika između KW duha, i psihotičnog izazivanja "borbi" gdje se pokušava ostaviti dojam nastupom i stilom kao da bi netko nekoga najradije maltene dočekivao nožem.
Bez obzira što će se to ispuhati u 99% slučajeva, to ne može na nekom civiliziranom forumu prolaziti, a ne može ni na PFS-u. Emocija20.
I ako se pokreće neka priča (ili se nekoga proziva, imenuje i slično) koju se na taj način nastavlja, to svakako ne bi išlo.

Edited by moderator Saturday, January 16, 2021 11:52:38 AM(UTC)  | Reason: Not specified

Users browsing this topic
71 Pages«<697071
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.