Black Arrow
2021-01-14T00:22:45Z
Doktore posto ne vidim ovdje boljeg organizatora od tebe,zelim da mi ti budes Don King !!!

Hocu da mi sredis turnir po Pride Open Weight Grand Prix pravilima !!!

Zelim za jedno vecer da razbijem Forpfsa,DjomlaKS-a, i Bronsona... nakon toga se povlacim sa foruma...!!!
dr jupidu
2021-01-14T03:17:25Z
Originally Posted by: Black Arrow 

Doktore posto ne vidim ovdje boljeg organizatora od tebe,zelim da mi ti budes Don King !!!

Zelim za jedno vecer da razbijem Forpfsa,DjomlaKS-a, i Bronsona... nakon toga se povlacim sa foruma...!!!

vidi se svjetlo na kraju tunela

debela odvratna svinja wannabe otići će s foruma blokirala je organizaciju al sad odkad je pobjegla u šumu ...sad smo slobodni

+rješili smo se potrošenih i starih moderatora koji je vrijeme pregazilo

kw is coming back!

Malo lakše, i neka bude manje gacanja prema KW vodama. :)1
neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2021-01-14T15:02:23Z
stipe lakše malo s baniranjem

smanjuješ nam kw roster s kvalitetnim borcima
neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2021-01-14T22:58:09Z
zatoichi...može kilogrami update?

129,4? popij kriglu pive nemoraš se stidit...imat ćeš 129,9 kg..........s tom kilažom nemoraš ić s foruma.........

s tom kilažom imaš sigurno još par godina života prije srčanog ili moždanog

no moždani udar si već dobio stavljanjem debelom gadu na raspolaganje

sad sam odlučuješ

ili masa

ili smrt:)1

neprimam kućne posjete.
Black Arrow
2021-01-14T23:49:53Z
Doktore I WANT TONG PO !!!! GIVE ME TONG PO !!!!
Reaktivac
2021-01-14T23:52:29Z
Zatoichi je pravi mužjak. Rasni HW.
Što bi štakor dao da nema koščatih grba te strija, nastalih od onanije, lošeg duvana i plastičnih bućkuriša na akciji u Konzuma ?
Umjesto da pusti dlake, zamaskira ožiljke i bore, redikul se depilira ? :)2

S obzirom da je forum u krizi vladajućih struktura, štakor se razgoropadio...
Uvijek je tako kada nema revnih komunalaca, koji su kolektivno otkazali s volontiranjem.

Vrijeme je za deratizaciju. :)7
Black Arrow
2021-01-15T00:03:17Z
Hajde sta ste se prepali 172 cm i 95 kg u nikakvoj sam formi. Ali udaram ko Bog!!! Ako vas jedan moj desni krose pogodi „that, it's !!!!:)20
Zatoichi
2021-01-15T01:35:49Z

Hajde sta ste se prepali 172 cm i 95 kg u nikakvoj sam formi. Ali udaram ko Bog!!! Ako vas jedan moj desni krose pogodi „that, it's !!!!:)20

Na to be dr jupidu rekao nesto u smislu:
” prvo moram da vidim video kako treniras na vreci,ako si smotan mozemo odmah napraviti termin za borbu na jesen,ako opasno izgledas onda od borbe nema nista posto nemas dovoljno kilaze da se boris samnom....and still kw champion.”

It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
dr jupidu
2021-01-15T08:01:15Z
Originally Posted by: Zatoichi 

Na to be dr jupidu rekao nesto u smislu:
” prvo moram da vidim video kako treniras na vreci,ako si smotan mozemo odmah napraviti termin za borbu na jesen,ako opasno izgledas onda od borbe nema nista posto nemas dovoljno kilaze da se boris samnom....and still kw champion.”

kako komentiraš odlazak i nagli povratak tvoje prve violine?:)1 :)1 :)1 :)1 :)1

zar nije prije 2 dana otišao?

zatoichi kg update?

pitaj savjet frenda od 113 kg ili fista stručnjaka koji trenira 345 godina a nemože skinuti 3,45 kg ccc

neprimam kućne posjete.
forpfs
2021-01-15T08:09:28Z

Slušaj D.... na repeat

Imaš samnom meč kad hoćes, 3 puta ti je nuđen PIČKO

za sve ostalo inboks, over and out

Reaktivac
2021-01-15T08:32:05Z
Čestitke generalu Zatoichiju na moderatorskim ovlastima. :)36

Nakon 11 godina, prošao je moj favorit.
Mali korak za čovjeka, ali veliki za napaćeni narod.

Nekome neće biti drago... 👏

UserPostedImage 
Black Arrow
2021-01-15T09:08:36Z
Originally Posted by: forpfs 

Slušaj D.... na repeat

Imaš samnom meč kad hoćes, 3 puta ti je nuđen PIČKO

za sve ostalo inboks, over and out

Nadam se da ti je jasno da nece biti kW fight kao Dr jupidu vs Reaktivac. Ja cu te stvarno razbit!! Izbit cu ti nekoliko zuba iz prednjeg reda!!! I nemoj da mi dovodis tvoje duguljaste 198 cm retardirane sincice ili rodjake iz Kutine ili Duvna. Jer onda nece biti samo fight nego cu vas stvarno ohladit i to trajno!!! Ali ne bi zbog kretena u corku.

Sad idi cuvaj koze i ovce dalje... Dogovorit cemo se za kad ne brini.

Black Arrowe, tvoj pristup ovoj temi, tematici i ostalim forumašima djeluje prilično nezdravo i previše nabrijano, kao neki prevelik konflikt, i valjalo bi ga korigirati.

U osobne razmirice ovog tipa odrasli se ljudi na forumima (a i drugdje) ne upuštaju; i u svakom slučaju, na forumu nisu dobrodošle.
DjomlaKS
2021-01-15T10:58:05Z

Nadam se da ti je jasno da nece biti kW fight kao Dr jupidu vs Reaktivac. Ja cu te stvarno razbit!! Izbit cu ti nekoliko zuba iz prednjeg reda!!! I nemoj da mi dovodis tvoje duguljaste 198 cm retardirane sincice ili rodjake iz Kutine ili Duvna. Jer onda nece biti samo fight nego cu vas stvarno ohladit i to trajno!!! Ali ne bi zbog kretena u corku.

Bilo bi fora da forpfs dovede jednu kozu, pa da konačno izađes iz ormara i demonstriras nam pravo značenje riječi "kozojeb". Očito da te najviše pogađa ta riječ :)1
Čergar
2021-01-15T11:15:41Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

Bilo bi fora da forpfs dovede jednu kozu, pa da konačno izađes iz ormara i demonstriras nam pravo značenje riječi "kozojeb". Očito da te najviše pogađa ta riječ :)1

Djomlaks,wugic,dwid casius ,clayu, gangsteru,marče,988marče88epsone,arlovski....hoćeš li ti na jesen kad doje prva bračna noć šutit il' ćeš priznat da si već prčio i da ti nije prvi puta, samom što je koza/🐑 bila u pitanju 🤣🤣🤣
Users browsing this topic