Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

97 Pages«<9394959697>
Options
Go to last post Go to first unread
nofrx  
#1881 Posted : Sunday, November 22, 2020 7:12:37 PM(UTC)
nofrx

Rank: Advanced Member

Was thanked: 1141 time(s) in 792 post(s)
Niti ga dižem u nebesa sad kad pobjeđuje niti ću ga pljuvat ako bude nokautiran.
Niti mu želim da bude nokautiran.
KW CHAMPION
thanks 3 users thanked nofrx for this useful post.
Ivan CRO Cop on 11/22/2020(UTC), ZgemboAdislic on 11/23/2020(UTC), Mate on 11/23/2020(UTC)
Ivan CRO Cop  
#1882 Posted : Sunday, November 22, 2020 7:18:05 PM(UTC)
Ivan CRO Cop

Was thanked: 346 time(s) in 244 post(s)
Originally Posted by: nofrx Go to Quoted Post
Niti ga dižem u nebesa sad kad pobjeđuje niti ću ga pljuvat ako bude nokautiran.
Niti mu želim da bude nokautiran.

Ja ga ne mogu zamislit u ring sa Furyem, ne znam za vas
Filipa mogu i te kako, vjerovatno vi i on izgubio al bi imao što pokazat...
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
thanks 1 user thanked Ivan CRO Cop for this useful post.
nofrx on 11/22/2020(UTC)
pecho  
#1883 Posted : Sunday, November 22, 2020 8:28:56 PM(UTC)
pecho

Was thanked: 672 time(s) in 410 post(s)
Pričekajmo ozbiljniji meč da možemo davati već sada mišljenja za možebitne neuspjehe. Niti Babić niti Hrgović nisu imali ozbiljnije protivnike, samo od Babića nitko nije očekivao ništa dok se od Hrgovića očekuju velike stvari. Pod većim je pritiskom nego Babić.

Nadam se da će oboje napraviti velike karijere i doći do dobrih novaca za život makar je Hrga već zaradio dobre novce zasada.
There isnt a hard time invented that i cannot handle.
forpfs  
#1884 Posted : Sunday, November 22, 2020 9:06:59 PM(UTC)
forpfs

Was thanked: 140 time(s) in 70 post(s)
Originally Posted by: evander Go to Quoted Post
Za potpuno neupućene, do prije godinu dana potpuno anonimni hrvatski boksač Alen Babić ponovno je sportska priča dana u Hrvatskoj, ali i u Velikoj Britaniji. U šest mečeva ima isto toliko pobjeda nokautima i ponovno će na velikoj sceni boksati 30. siječnja. Četvrti put u samo pet mjeseci, usred pandemije.
Gdje smo ono stali s komentarima? E da, Babićeva je tehnika prepuna mana i netko će ga vrlo brzo nokautirati desnim swingom... A Pijetraj to ne vidi.

naravno da kao odličan boks trener to vidi, ali gura Babića u ovom smjeru jer taj smjer za sad stvara hype.. kad hype prsne kao balon od sapunice, a na trendingu bude slow motion spavanja, glava nateknuta mozda se Savage zapita jel sam ja samo lutka za bal
thanks 1 user thanked forpfs for this useful post.
GSP on 11/22/2020(UTC)
GSP  
#1885 Posted : Sunday, November 22, 2020 9:09:03 PM(UTC)
GSP

Was thanked: 287 time(s) in 230 post(s)
Jedan ala Duhapaus, Areolla ili Huck sada bi dobro došli za pravi test vrijednosti. Pustimo Littla, daleko je on od prve lige. Baš me zanima koda će mu dati na idućem eventu. Ima Babić još nešto prostora za napredak i što prije mora popravite neke stvari i pokušati se dići na jedan viši nivo.
GSP  
#1886 Posted : Sunday, November 22, 2020 9:13:20 PM(UTC)
GSP

Originally Posted by: forpfs Go to Quoted Post
Za potpuno neupućene, do prije godinu dana potpuno anonimni hrvatski boksač Alen Babić ponovno je sportska priča dana u Hrvatskoj, ali i u Velikoj Britaniji. U šest mečeva ima isto toliko pobjeda nokautima i ponovno će na velikoj sceni boksati 30. siječnja. Četvrti put u samo pet mjeseci, usred pandemije.
Gdje smo ono stali s komentarima? E da, Babićeva je tehnika prepuna mana i netko će ga vrlo brzo nokautirati desnim swingom... A Pijetraj to ne vidi.

naravno da kao odličan boks trener to vidi, ali gura Babića u ovom smjeru jer taj smjer za sad stvara hype.. kad hype prsne kao balon od sapunice, a na trendingu bude slow motion spavanja, glava nateknuta mozda se Savage zapita jel sam ja samo lutka za bal

Jebiga Stewart je uspio to napraviti sa Wladom i ode Wlad u povjest teškaša ali nije tu promjenu i drugačiji stil boksa tako lako usaditi u borca. Prvo u biti treba to primijetiti i onda ići u promijene a treneri su tvrdoglava roba i furaju po svoje. Baš sam slušao Lenoxa i kaže da i Dubois ide samo naprijed jer ima tu moć i uopće nema tog straha i razmišljanja da mora opeznije naprijed sve do onog trenutka dok ne bude nokautiran. To se njemu desili 2x i od tada je boksa uz svu svoju silu opreznije.

evander  
#1887 Posted : Sunday, November 22, 2020 10:09:19 PM(UTC)
evander

Was thanked: 199 time(s) in 94 post(s)
Originally Posted by: forpfs Go to Quoted Post

Zar mu je trebao reći: "Slušaj Babo, zvao te neki Hearn, nudi neke dobro plaćene mečeve u nekakvom Londonu na nekakvom SkySportsu, ali najbolje je da to odbiješ, jer prije ili kasnije netko će te nokautirati."?
Pričati o Babiću i spominjati svjetske naslove, Furyja i Usika, potpuno je besmisleno. Nitko ne zna dokad će trajati taj hype, ali za hrvatski boks i ljubitelje boksa općenito bilo bi dobro da potraje godinama. Babićev uspjeh nije u šest pobjeda nokautima protiv vrlo prosječnih suparnika, nego u ogromnom skoku kojeg je napravio u samo godinu i pol. Pa on je u proljeće 2019. odlučio dignuti ruke od boksa i već dogovorio da cijelo ljeto provede na vratima nekog kluba na Jadranu. Znalo se događati da mora prespavati u autu i hraniti se paštetom. Radi se o čovjeku koji ne tako davno nije imao za biber, a danas zajedno s Hearnom daje intervjue za britanske televizije. Babić je već postigao uspjeh koji se protivi svakoj logici i sa svakom sljedećom borbom bit će sve veći pobjednik. Ni ja ne vjerujem da će ikad osvojiti neki bitan naslov, ali to ne mogu ni isključiti i s uživanjem ću ga pratiti na njegovom putu.

thanks 3 users thanked evander for this useful post.
pecho on 11/22/2020(UTC), Kamatar87 on 11/22/2020(UTC), Becks on 11/25/2020(UTC)
karl anal  
#1888 Posted : Sunday, November 22, 2020 10:14:22 PM(UTC)
karl anal

Was thanked: 2635 time(s) in 1385 post(s)
sad će vam tata malo objasnit sa poslovne strane

1. raspisali ste se ovde o babiću ko hrpetina ženskurdača

znači priča se o njemu naveliko

2. nipošto ne smije mijenjat u ovom trenutku bilo šta jer je cijela priča upravo sagrađena plp mkegpvpg trenutaćnog načina borbe

ne pričamo samo mi o njemu nego je svima u ustima i vidim da ga svi vole i da je jako zabavan svima

ako išta promjeni sve pada u vodu

4.hearn nije glup, vidi ogroman novčani potrncijal u ovakvom babiću i sigurno će mu jaaako pažljivo birat protivnike

tako da je slijedećih 2 godine dobar a bogami će se natuć para babić jer i u intervjuima rastura i vole ga intervjuirat

sve je dosad radio odlično, nemam zamjerke

SLAO haha

moraš bit idiot i bacit ovo šta on trenutačno ima

savage army hypetrain is rolling

svima mogu samo reć, keep your dayjobs
za one štrebere koji se jave za 3. to je i majmun ko pročita
thanks 4 users thanked karl anal for this useful post.
evander on 11/22/2020(UTC), pecho on 11/22/2020(UTC), dr jupidu on 11/23/2020(UTC), banky on 11/23/2020(UTC)
GSP  
#1889 Posted : Sunday, November 22, 2020 11:53:23 PM(UTC)
GSP

Ivan CRO Cop  
#1890 Posted : Monday, November 23, 2020 12:10:22 AM(UTC)
Ivan CRO Cop

Was thanked: 346 time(s) in 244 post(s)
A ne mrzi niko Babića od nas, samo govorimo kako jeste
Želimo mu sve najbolje al treba to pametnije sve da bi duže trajalo...
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
thanks 1 user thanked Ivan CRO Cop for this useful post.
nofrx on 11/23/2020(UTC)
Zatoichi  
#1891 Posted : Monday, November 23, 2020 12:28:39 AM(UTC)
Zatoichi

Was thanked: 907 time(s) in 554 post(s)
Originally Posted by: GSP Go to Quoted Post

Cisto nevjerujem,hear pravi hype i to je to
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
Svensson  
#1892 Posted : Monday, November 23, 2020 12:38:25 AM(UTC)
Svensson

Sweden

Was thanked: 1488 time(s) in 806 post(s)

UserPostedImage
thanks 2 users thanked Svensson for this useful post.
Zatoichi on 11/23/2020(UTC), thelovacluka on 11/23/2020(UTC)
karl anal  
#1893 Posted : Monday, November 23, 2020 3:29:22 AM(UTC)
karl anal

Was thanked: 2635 time(s) in 1385 post(s)
Originally Posted by: Ivan CRO Cop Go to Quoted Post

Pa nije čovik glup, ajde neka mi netko kaže šta da radi čovik koji je 20 cm manji i 20 kila lakši

jab dovesgt do savršenstava pa sa diustance svaki put ostat kratak pola metra, ne ide

čovik je osuđen na ovakav stil borbe i odlično to prodaje i prirodan je ispred kameram, izjavca

ako ko zna kakvu bradfu ima naš gimli, jeli primio koju milunovu i kakva je reyakcija

i još nešto, pecho je dobro rekao nije baš lako lika koji se stalmo umosi i stalno baca, držat na distanci

moraš imat jeben rikverc i odlič no na retrovizore vozit da uspostaviš istu a onda ga izbombardirat
za one štrebere koji se jave za 3. to je i majmun ko pročita
doog_kool  
#1894 Posted : Monday, November 23, 2020 8:25:58 AM(UTC)
doog_kool

Was thanked: 56 time(s) in 37 post(s)

Uffff,da bar dodje do toga. Jedva cekam!
nofrx  
#1895 Posted : Monday, November 23, 2020 8:43:22 AM(UTC)
nofrx

Was thanked: 1141 time(s) in 792 post(s)
Originally Posted by: karl anal Go to Quoted Post
Originally Posted by: Ivan CRO Cop Go to Quoted Post

Pa nije čovik glup, ajde neka mi netko kaže šta da radi čovik koji je 20 cm manji i 20 kila lakši

jab dovesgt do savršenstava pa sa diustance svaki put ostat kratak pola metra, ne ide

čovik je osuđen na ovakav stil borbe i odlično to prodaje i prirodan je ispred kameram, izjavca

ako ko zna kakvu bradfu ima naš gimli, jeli primio koju milunovu i kakva je reyakcija

i još nešto, pecho je dobro rekao nije baš lako lika koji se stalmo umosi i stalno baca, držat na distanci

moraš imat jeben rikverc i odlič no na retrovizore vozit da uspostaviš istu a onda ga izbombardirat

Nisi u pravu.
Manji i kraći borac se može borit puno bolje, pametnije i sigurnije bez da odbaci svoje prednosti.
Prednosti zadrži a mane ispravi.
Ali zato mora bit savršen u kretanju i pozicioniranju.
Nema opravdanja za njegovo loše kretanje.

Nitko ne govori da treba radit direkte kao Kličko.

Ali ajde
Neka covjek radi kako želi.
Da ne ispadne da mu želim zlo ili nesreću.
Sretno mu bilo.

KW CHAMPION
thanks 1 user thanked nofrx for this useful post.
Mate on 11/23/2020(UTC)
dr jupidu  
#1896 Posted : Monday, November 23, 2020 9:42:52 AM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3931 time(s) in 3024 post(s)
Ljudi....babić ovo zreba isfurat godinu dvije da zaradi lovu ....dok nepopije nokaut pa onda još jedan meč nakon i zavrsava karijeru i otvara kafić il kuću s 4 apartmana.to je jedini cilj.....

Ovo je čista ekonomija u zadnji čas

Pametni karl anal i ja ... Trala lala lala la
JA SAM G.O.A.T A VI TITANIK BOAT
The Last Emperor  
#1897 Posted : Monday, November 23, 2020 12:30:25 PM(UTC)
The Last Emperor

Was thanked: 907 time(s) in 507 post(s)
Da, svima je jasno da nikad prvaka od njega, ali da je atraktivan i zanimljiv, to svakako. Sto kazu svi treba iskoristiti ovo vrijeme kad je upao u lovu i sto vise zaraditi. Hrgovic je pak druga stvar, on je stvaran da bude prvak, ili bar da pokusa biti. Iako je i meni Babic puno drazi i volio bi da ovoga dobije ako ikad do meca dode, ipak mislim da je Hrga jedan drugi nivo, ponajvise zbog fizikalija.
DjomlaKS  
#1898 Posted : Monday, November 23, 2020 1:46:20 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 2190 time(s) in 1515 post(s)
Babic je miljenik publike, cool lik i svi ga obožavaju. Al realno nema tu potencijala za nesto napravit u teskoj.

Osobno mi nije drago ovo prepucavanje s Hrgom, niti želim gledati taj meč jer svi znamo kako bi završio.
pecho  
#1899 Posted : Monday, November 23, 2020 2:38:08 PM(UTC)
pecho

Was thanked: 672 time(s) in 410 post(s)
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
Babic je miljenik publike, cool lik i svi ga obožavaju. Al realno nema tu potencijala za nesto napravit u teskoj.

Osobno mi nije drago ovo prepucavanje s Hrgom, niti želim gledati taj meč jer svi znamo kako bi završio.

Ne znamo,u tome je stvar. Možemo samo nagađati.
There isnt a hard time invented that i cannot handle.
doog_kool  
#1900 Posted : Monday, November 23, 2020 3:30:29 PM(UTC)
doog_kool

Was thanked: 56 time(s) in 37 post(s)
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post

Ja ga ne obozavam.
thanks 1 user thanked doog_kool for this useful post.
balkanbomber on 11/23/2020(UTC)
Users browsing this topic
Ferrum, Guest
97 Pages«<9394959697>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.