Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

307 Pages«<305306307
Options
Go to last post Go to first unread
pecho  
#6121 Posted : Sunday, November 15, 2020 3:45:44 PM(UTC)
pecho

Rank: Advanced Member

Was thanked: 667 time(s) in 406 post(s)
Originally Posted by: GSP Go to Quoted Post
Dubois- Joyce ubrzo. Dosta ekipe vjeruje da Joyce može to dobiti. Ja nikako!

Može ako mu brada izdrži i odvede Duboisa u daljnje runde, što ne vjerujem kada gledam moć Duboisa.

60:40 za Duboisa po mojem osobnom mišljenju.

There isnt a hard time invented that i cannot handle.
Black Arrow  
#6122 Posted : Sunday, November 22, 2020 4:45:18 PM(UTC)
Black Arrow

Was thanked: 442 time(s) in 281 post(s)
Sta mislite kako bi se odvijao mec izmedju Vitalija Klicka i Tyson Fury-a? Obojica spodrazumeva se u najboljem izdanju ? Da li bi Vitali isto prosao kao Vladimir ?

Zatoichi  
#6123 Posted : Sunday, November 22, 2020 4:52:42 PM(UTC)
Zatoichi

Was thanked: 904 time(s) in 551 post(s)
Originally Posted by: Black Arrow Go to Quoted Post
Sta mislite kako bi se odvijao mec izmedju Vitalija Klicka i Tyson Fury-a? Obojica spodrazumeva se u najboljem izdanju ? Da li bi Vitali isto prosao kao Vladimir ?

Mislim da bi vitali to uzeo,on je skriveni egomanijak,kad dobije udarac mora odmah vratiti sa tri,takodje ima jacu bradu od vladimira,sto se vidjelo sa lenoxom i sandersom....borba sa sandersom mi je bila najbolja,nesjecam se jeli ga zaustavio u 7 ili desetoj,sjecam se da sam drekao ko lud” Udriiii” 😀........mislim da bi furija dobio na poene
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
Black Arrow  
#6124 Posted : Sunday, November 22, 2020 5:06:09 PM(UTC)
Black Arrow

Originally Posted by: Zatoichi Go to Quoted Post

Mislim da bi vitali to uzeo,on je skriveni egomanijak,kad dobije udarac mora odmah vratiti sa tri,takodje ima jacu bradu od vladimira,sto se vidjelo sa lenoxom i sandersom....borba sa sandersom mi je bila najbolja,nesjecam se jeli ga zaustavio u 7 ili desetoj,sjecam se da sam drekao ko lud” Udriiii” 😀........mislim da bi furija dobio na poene

Ja bi uglavnom bez razmisljanja platio jednu vecu novcanicu da je moguce gledati taj mec.:-) Slazem se sa navedenim.Vitali je stvarno bio mentalno jak, a i znao je da primi dobro.
Sandersa je mislim u 10-oj zavrsio.Nevjerovatno isto koliko je Sanders primao udaraca.
thanks 1 user thanked Black Arrow for this useful post.
Zatoichi on 11/22/2020(UTC)
Zatoichi  
#6125 Posted : Sunday, November 22, 2020 5:16:50 PM(UTC)
Zatoichi

Was thanked: 904 time(s) in 551 post(s)
Originally Posted by: Zatoichi Go to Quoted Post

Ja bi uglavnom bez razmisljanja platio jednu vecu novcanicu da je moguce gledati taj mec.:-) Slazem se sa navedenim.Vitali je stvarno bio mentalno jak, a i znao je da primi dobro.
Sandersa je mislim u 10-oj zavrsio.Nevjerovatno isto koliko je Sanders primao udaraca.

Bila osma sa sandersom,koji fucking war,mislim da je sanders cak uzeo prve 3-4 runde....sanders je imao bradu od betona
https://m.youtube.com/watch?v=thKRtRbXbpo
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
pecho  
#6126 Posted : Sunday, November 22, 2020 5:18:51 PM(UTC)
pecho

Vitali je jači psihički ali po meni Fury to uzima jer ima više tehničkih sposobnosti. Stalno se trza, fintira i kretanje mu je strašno .

Black Arrow  
#6127 Posted : Sunday, November 22, 2020 6:45:00 PM(UTC)
Black Arrow

Originally Posted by: pecho Go to Quoted Post

Vitali je jači psihički ali po meni Fury to uzima jer ima više tehničkih sposobnosti. Stalno se trza, fintira i kretanje mu je strašno .

Da ima smisla, jos kad se sjetimo meca sa Chris Byrd-om... Jako mu je smetalo to fintiranje i kretanje.Poslije je predao zbog one ozljede ali revansa nikad vise nije bilo.
Isto kao sto je i Vladimir zaobisao Sandersa...
karl anal  
#6128 Posted : Sunday, November 22, 2020 10:19:44 PM(UTC)
karl anal

Was thanked: 2630 time(s) in 1380 post(s)

Da ima smisla, jos kad se sjetimo meca sa Chris Byrd-om... Jako mu je smetalo to fintiranje i kretanje.Poslije je predao zbog one ozljede ali revansa nikad vise nije bilo.

oprosti što ti moram reć ali brate pričaš pizdarije, vitaly ga je sve do jednu rundu dobio wtf

ja mislim da bi vitaly dobio tysona, ima muda i bradu za razliku od maloga
za one štrebere koji se jave za 3. to je i majmun ko pročita
Black Arrow  
#6129 Posted : Sunday, November 22, 2020 11:29:57 PM(UTC)
Black Arrow

Originally Posted by: karl anal Go to Quoted Post

oprosti što ti moram reć ali brate pričaš pizdarije, vitaly ga je sve do jednu rundu dobio wtf

ja mislim da bi vitaly dobio tysona, ima muda i bradu za razliku od maloga

Nisam nista pogresno rekao nego si pogresno shvatio.:-)) Pricamo o stilu koji ne odgovara bas Vitaliju uporedjivajuci sa Fury-om.
Byrd se je dobro kretao i sa lakocom izbjegavao mnoge udarce od Vitalija pogotovo njegovu desnicu.Nije si za dzabe sjebao rame u tom mecu...:-))
Za mene je Vitali uvijek bio velik sta je i pokazao protiv Lewisa nije upitno. Ali cisto onako spekulisemo kako bi to izgledalo protiv Furya.
fanatic  
#6130 Posted : Sunday, November 22, 2020 11:41:57 PM(UTC)
fanatic

Was thanked: 1661 time(s) in 962 post(s)
meni je Vitaly bio užasno precijenjen borac Emocija10

npr Vladimir u primeu mi je bio 3 klase bolji od Vitalyja

što se tiče meča Lewis-Vitaly, istina je da ga je Vitaly uzdrmao u 2.rundi i da je Lewis plesao na rubu poraza, al kako su runde prolazile tako je Lewis izgledao sve bolje i bolje a Vitalyju je kopnila snaga. Nevjerojatno je da nije umro nakon onog aperkata u 6.rundi
"I was in Las Vegas when the Nogueira brothers first touched down in America. There was a bus, this is a true story. There was a bus that pulled up to a red light, and Little Nog tried to feed it a carrot, while Big Nog was petting it. He thought it was a horse"
Black Arrow  
#6131 Posted : Sunday, November 22, 2020 11:51:46 PM(UTC)
Black Arrow

Originally Posted by: fanatic Go to Quoted Post
meni je Vitaly bio užasno precijenjen borac Emocija10

npr Vladimir u primeu mi je bio 3 klase bolji od Vitalyja

što se tiče meča Lewis-Vitaly, istina je da ga je Vitaly uzdrmao u 2.rundi i da je Lewis plesao na rubu poraza, al kako su runde prolazile tako je Lewis izgledao sve bolje i bolje a Vitalyju je kopnila snaga. Nevjerojatno je da nije umro nakon onog aperkata u 6.rundi

Ako ti neko pozvoni narednih 30 minuta na vratima ni slucajno ne otvaraj.To je Karl... Emocija20
thanks 2 users thanked Black Arrow for this useful post.
Zatoichi on 11/23/2020(UTC), Svensson on 11/23/2020(UTC)
fist  
#6132 Posted : Monday, November 23, 2020 3:53:23 PM(UTC)
fist

Was thanked: 1430 time(s) in 766 post(s)
Ne znam, mene Dubois nije impresionirao i očekujem da će ga Joyce dobiti
Kamatar87  
#6133 Posted : Monday, November 23, 2020 6:08:31 PM(UTC)
Kamatar87

Was thanked: 222 time(s) in 105 post(s)
Originally Posted by: fist Go to Quoted Post
Ne znam, mene Dubois nije impresionirao i očekujem da će ga Joyce dobiti

Same here, mislim da Joyce ovo uzima.

Svida mi se i sto se boks sve vise vraca u centar borilackih sportova.
Mma je jako bio u trendu posljednjih godina ali nekako imam osjecaj da se boks opet dobro dize i to mi je drago.
pecho  
#6134 Posted : Monday, November 23, 2020 6:45:38 PM(UTC)
pecho

Ako Joyce izdrži te bombe u glavu prvih 5 rundi onda dobija. Dubois je nemjerljivo bolji tehničar ali Joyce ima takav neiscrpan cardio i bradu da je to za nepovjerovat.
mangup  
#6135 Posted : Monday, November 23, 2020 6:54:13 PM(UTC)
mangup

Was thanked: 21 time(s) in 17 post(s)
moje pare idu na Joyca... jos sam uvijek pod dojmom kad je prakticki k'o anonimus outclass'o i upset'o hrgovica u WSBu...
e da i onda za kraj lik baci jos par salta u ringu... show...

Edited by user Monday, November 23, 2020 6:56:06 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Kamatar87  
#6136 Posted : Monday, November 23, 2020 9:27:58 PM(UTC)
Kamatar87

Was thanked: 222 time(s) in 105 post(s)
Ako Joyce izdrži te bombe u glavu prvih 5 rundi onda dobija. Dubois je nemjerljivo bolji tehničar ali Joyce ima takav neiscrpan cardio i bradu da je to za nepovjerovat.

Da, cardio mu je top, mislim da se on jedno vrijeme paralelno bavio ronjenjem ili plivanjem i boksom..
Users browsing this topic
Guest (2)
307 Pages«<305306307
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.