DjomlaKS
2020-11-20T21:38:45Z
Originally Posted by: bero 

https://filmdaily.co/obsessions/shockingly-offensive-moments-friends/

Sokantno, kako ce milenijalci prezivjet! :D

Kaj bi tek rekli na Oz, haha.

Koji psihopati majko mila.
Friends su TV svetinja, i kad vidim kako to ovi bolesnici dozivljavaju, jasno je da je svijet otisa u qrac!
Bronson0
2020-11-20T21:43:56Z
Evo nedavno je johnny depp optuzen da je zlostavlja zenu, na kraju ispalo da je ona njega zlostavljala ali je ipak izbacen iz par filmova. Njoj normalno nista
Zatoichi
2020-11-20T22:15:42Z
Tv kompanija iz ukraine ima super crtane filmove za djecu,moje djete voli bas da gleda...crtani je o djecaku i djevojcici na farmi koja ima puno zivotinja...ima grupa malih majmuna koji su obuceni u fudbalske majice...pise jedna amerikanka koment ,kao,da li je ona jedina koja misli da je to “racist”......na to sam ja kao iz topa uskocio i rekao ne,mi svi vidimo majmune obucene kao nogometase,ti Si jedina koja asocira majmune sa black people.......krikets,......lako je to,svi imaju instagrame,fejsbuk,twiter,i svako nesto pipe...ako ti bas neko zapne,lako je pronaci informacije,slike od prije 5 godina i onda iskoristiti u svhre mentalne osvete...evo kod nas je bilo dosta slucajeva gdje je nekima bas pukao film,poceli da prate ove stu woke i sto vole da sjebu ljude online...pratilo ih,naslo informacije,postavili stare poruke od ovih sto su woke u kojima se vidi cisto zlo....neki dobili odkaze,placu po instagramu i twiteru......lako je uci u kontraofanzivu i sve te max woke supke i novinare koji su unistili drugima zivote expose no treba ima ti vremena i zivaca za to......ovi sa 4 chan su zadnje vrijeme se zezali sa antifa i blm,koje suze po internetu
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
hamush
2020-11-20T22:42:33Z
Originally Posted by: e.peace 

Originally Posted by: hamush 

Originally Posted by: Zatoichi 

Originally Posted by: dr jupidu 

Baš smo zato i razapeli zatoichia na kw temi kad se šalio da mi se obrt jedan zvao DUGA....😃
Aludirajuci na gay

Ha ha

I ispričao se zatoichi jer zna šta prolazi danas ili ne ha ha

Ispricao sam se jer sam mislio da si peder pa nisam htjeo da ispadne da napadam manjinu :)26 .....:)1

ne kaze se peder nego topli brat.... mislim stvarno... grozan si.

Da ili bosanski "Šupak meraklija"

Analni Jarani...:)!

bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2020-11-21T11:38:46Z
https://www.index.hr/mob...y=vijesti&id=2232335 

Dobar potez.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Zatoichi
2020-11-21T12:15:34Z

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2232335

Dobar potez.

Mislim da si u pravu,dobar potez ....makedonija ima lokacije,ako uspiju to da pretvore u novi amsterdam ,bice turizma...nikome nesmeta “relaksirani”turista dobre volje koji casti citav kafic.......Ako to uspije mislim da bi hrvatska bila sledeca sto ni to uradila.....btw,jeli trebaju dobiti neki aproval od EU da bi to uradili ili je to unutar drzave

It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
bero
  • bero
2020-11-21T12:19:04Z
Mislim da im ne treba EU dozvola.
Sto se nas tice, tu vladajuci nista ne rade bez blagoslova Crkve, tako da nista od toga.
- dr jupidu
Becks
2020-11-21T13:27:36Z
Ameri su uvijek bili jaki i imali utjecaj u makedoniji stoga i ne čudi. Makedonci su vec par godina dosta jaki u proizvodnji i izvozu medicinske marihuane. otvoreno je nekoliko postrojenja za uzgoj i preradu proizvoda od kanabionoida sponzoriranih od strane amerikanaca. Ministar poljoprivrede im je vrlo dobro upoznat s kulturom marihuane i ovo je bilo očekivano. Drago mi je za njih.

Kod nas da se i legalizira, biokracija bi te ubila jako brzo.

I po 879. puta. U amsterdamu marihuana nije legalizirana i coffe shopovi rade ilegalno. Vidim da premijer priča kako ce legalizirati kao i u amsterdamu...
pozdrav velikom švedskom somelieru i keyboard ratniku Senadu koji nas sada prati kao gost (denis hanofer)
nofrx
2020-11-21T14:50:36Z

Baš smo zato i razapeli zatoichia na kw temi kad se šalio da mi se obrt jedan zvao DUGA....😃
Aludirajuci na gay

Ha ha

I ispričao se zatoichi jer zna šta prolazi danas ili ne ha ha

Ispricao sam se jer sam mislio da si peder pa nisam htjeo da ispadne da napadam manjinu :)26 .....:)1

ne kaze se peder nego topli brat.... mislim stvarno... grozan si.

Da ili bosanski "Šupak meraklija"

Analni Jarani...:)!

Tur-operatori

KW CHAMPION
dr jupidu
2020-11-21T15:00:15Z

Dobar potez.

Mislim da si u pravu,dobar potez ....makedonija ima lokacije,ako uspiju to da pretvore u novi amsterdam ,bice turizma...nikome nesmeta “relaksirani”turista dobre volje koji casti citav kafic.......Ako to uspije mislim da bi hrvatska bila sledeca sto ni to uradila.....btw,jeli trebaju dobiti neki aproval od EU da bi to uradili ili je to unutar drzave

Moji poznanici iz kanade uzivaju u thc kolačima bonbonima i uljima....
Biznis cvate. I bome niko nevozi napušen i slično...jer su kazne gadne.....tipa oduzmu ti dozvolu na 3 god odma.
Nisam pobornik pušenja al ovi thc proizvodi su čisto zdravlje.

I sam bi tako nešto koristio da se ima kupiti

neprimam kućne posjete.
e.peace
2020-11-21T17:28:36Z

Dobar potez.

Moji poznanici iz kanade uzivaju u thc kolačima bonbonima i uljima....
Biznis cvate. I bome niko nevozi napušen i slično...jer su kazne gadne.....tipa oduzmu ti dozvolu na 3 god odma.
Nisam pobornik pušenja al ovi thc proizvodi su čisto zdravlje.

I sam bi tako nešto koristio da se ima kupiti

Ja sam nedavno čini mi se oko Rotterdama negdje,kupio 2 grama da počastim neku raju.
Kupio u nakvom cannabis store i platio karticom regularno....
Peace with you all :)18
e.peace
2020-11-21T17:29:49Z
I da dodam,kako je lijepo mirisala pa to je čudo.
Nije ko naša brlja dolje.
U nas fakat ništa ne valja.
Osim žena
Black Arrow
2020-11-21T22:26:36Z

Osim žena

E ako ti nase zene valjaju ja onda stvarno ne znam.:)14
DjomlaKS
2020-11-22T09:50:24Z
Originally Posted by: Black Arrow 

Osim žena

E ako ti nase zene valjaju ja onda stvarno ne znam.:)14

Ne samo da valjaju, nego garantiram da su jedne od najboljih u Europi(ako ne i najbolje), a kladio bih se i u svijetu.
Ako otkinemo Makedoniju(i gore na sjeveru malo slavene :D), onda nam je genetika čudo. Kao sto su muškarci mrgalji, tako su i žene picke samo takve.
Problem su naravno opet baksuzi Srbi, koji pored onakvih ljepotica uvijek guraju raznorazne silikonuše u prve redove.,pa to malo kvari sliku.
Al sve u svemu, imamo odličnu bolju polovicu.
bero
  • bero
2020-11-22T09:54:29Z
Najljepsa zena npr Britanije ovdje ne bi bila ni prosjek. Isto vrijedi i za vecinu zapadne europe.
- dr jupidu
dr jupidu
2020-11-22T09:55:50Z

neprimam kućne posjete.
e.peace
2020-11-22T11:39:53Z

Najljepsa zena npr Britanije ovdje ne bi bila ni prosjek. Isto vrijedi i za vecinu zapadne europe.

Pa da,nisam imao snage ni da im odgovorim bgm...
Black Arrow
2020-11-22T12:12:54Z

Pa da,nisam imao snage ni da im odgovorim bgm...

Normalno kad ti je transvestit uzeo sva osjecanja...:)20
Zatoichi
2020-11-22T13:04:55Z
Citam vase postove o zenama pa se sjeti scene iz Lepa Sela Lepo Gore...:”Jeli,a jeste vi ista karali izvan svga sela”.....😁😁
DjomlaKS
2020-11-22T13:24:41Z

Citam vase postove o zenama pa se sjeti scene iz Lepa Sela Lepo Gore...:”Jeli,a jeste vi ista karali izvan svga sela”.....😁😁

Ti se ložiš na Staniju, tako da 🤫 :)2
Similar Topics
Users browsing this topic