bero
  • bero
  • Advanced Member Topic Starter
2020-11-02T22:05:40Z
Radi ovakvih sranja mi je drago sto nismo bogata zemlja.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
fist
  • fist
  • Advanced Member
2020-11-02T22:05:56Z
Originally Posted by: cayman 

Ima jedan problem. Takvih radikala ispranih mozgova ima na 3 sata do Zagreba. Ovo je užasno

Imaš ih na 20 min od Zg, pune su ih šume

cayman
2020-11-02T22:06:56Z
Znam nažalost. Ja sam ciljao na Maoču doduše
balkanbomber
2020-11-02T22:13:54Z
Originally Posted by: fist 

Ima jedan problem. Takvih radikala ispranih mozgova ima na 3 sata do Zagreba. Ovo je užasno

sjecam se da je prije 15ak godina u DS bila neka celija islamista, na to mislis?

On je čovjek jako dobar momak!
fist
  • fist
  • Advanced Member
2020-11-02T22:25:55Z
Originally Posted by: balkanbomber 

Originally Posted by: fist 

sjecam se da je prije 15ak godina u DS bila neka celija islamista, na to mislis?

Ne, mislim na migrante. Krcate su ih šume, noćima prolaze kroz sela, provaljuju u stare kuće, ja sam nedavno dvojicu Marokanaca zatekao na Staroj Riječkoj, 20 m od moje kuće. Dečki 25+. Dođe mi da šamar zviznem svakom tko ih nazove rječju "izbjeglica". Od kojeg rata iz Maroka bježiš?

Šta je najgore, dio ih ostaje za stalno. U D.Resi njih 15-ak našlo posao. Zaposlio ih lakomi smrad da mu rade za sitniš. Žive ko cigani, u jednoj napuštenoj srpskoj kući (od rata), bojim se da je pitanje vremena kad će nešto napraviti. Ljudi sve više razmišljaju o nabavi oružja, a dio lagano vadi zalihe iz rata. Ne miriši na dobro sve skupa.

DugoVecCitam
2020-11-02T22:27:17Z
Originally Posted by: forpfs 

https://www.kurir.rs/planeta/austrija/3560407/-

vratio se da ga ovjeri

Jebem ti sve, sta ti je zivot. U jednom trenu opusteno pusis ispred restorana ili kafica, a vec za 10 sekundi te nema. :)6 :)6 :)6 A zasto? Jer olos ubija radi lika mrtvog preko 1000 godina.
DRAGI PRIJATELJI...
forpfs
2020-11-02T22:28:53Z
Originally Posted by: DugoVecCitam 

Originally Posted by: forpfs 

https://www.kurir.rs/planeta/austrija/3560407/-

vratio se da ga ovjeri

Jebem ti sve, sta ti je zivot. U jednom trenu opusteno pusis ispred restorana ili kafica, a vec za 10 sekundi te nema. :)6 :)6 :)6

ne samo to, nego se na snimci oz drugog kuta vidi da je prvo pucao sredovječnoj ženi u leđa pa na dečka
forpfs
2020-11-02T22:31:40Z
vidim da Keba na instagramu i dalje ustraje u svojoj retorici

stvaranje ove atmosfere sukoba je i njegov doprinos

UFC pod HITNO mu mora oduzeti pojas i poništiti sve borbe

možda si imao 13-0, al si 0 i govno
DugoVecCitam
2020-11-02T22:32:15Z
Ovi mi djeluju kao neka celija "spavaca" a ne neki koje je odjednom prenijelo.
DRAGI PRIJATELJI...
balkanbomber
2020-11-02T22:35:02Z
Originally Posted by: DugoVecCitam 

Ovi mi djeluju kao neka celija "spavaca" a ne neki koje je odjednom prenijelo.

oko 10 napadaca je, imaju automatske puske ak-47 i jedan je se digao u zrak... da, ovo je celija i ovo je planirano

On je čovjek jako dobar momak!
DjomlaKS
2020-11-03T05:01:11Z
Izgleda da su ovi zadnji napadi uamjereni uglavnom na vjerske objekte.
Posebno mi je zanimljiv profil onog napadaču u Nici koji je u crkvi ubio troje ljudi. Kako ga opisuju, skroman, radišan mladic koji se prije 2g. "okrenuo" Bogu(čitaj postaje fanatik). U ovoj izbjegličkoj krizi on dolazi iz tesko zaraćenog Tunisa, i crnči po Europi dok mu nije prekipjelo, odnosno do prve uvrede dragom mu proroku. I bez ikakve pripreme uzme noz i pokolje neduzne ljude.!

I sad se postavlja pitanje, koliko je jos takvih kozojeb fanatika doselilo kod nas u Europu, crnči negdje, i samo čeka kad ce mu netko uvrijedit Alaha ili Muhameda pa da pokolj napravi!? Mozda ovaj put nece sjesti za Francusku ili negdje dalje, vec s nožem u ruci pravac prva crkva, pa makar se nalazio negdje po našim šumama i skrovištima... Jer na kraju krajeva, njima smo mi ionako svi isti, europljani(uglavnom kršćani) koji ne poštuju prorok pedofila i jos ga vrijeđaju!
Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2020-11-03T06:04:34Z
Slijedi veliki sukob civilizacija, po svemu sudći. Ali ako se kršćani i muhamedijanci međusobno pobiju, tko najviiše profitira?

Mir Vama.
bero
  • bero
2020-11-03T06:31:03Z
prijašnji ratovi su bili jednostavni. imaš neprijateljsku vojsku/državu i znaš s kim ratuješ.
za ovo što se sad zbiva nema rješenja, jer ispada da je doslovce svaki musliman potencijalni terorist ako "pronađe" boga.
kada kršćanin pronađe boga on postane uglavnom naporan i dosadan, dok musliman postaje opasan, uz podršku njihovih vjerskih vođa.

kako se zemlje s velikom muslimanskom zajednicom mogu boriti protiv toga? deportirati sve muslimane ne mogu.
rješenje nije na vidiku.
- dr jupidu
bero
  • bero
2020-11-03T06:31:57Z
Originally Posted by: Mate 

Slijedi veliki sukob civilizacija, po svemu sudći. Ali ako se kršćani i muhamedijanci međusobno pobiju, tko najviiše profitira?

Mir Vama.

let me guess...

UserPostedImage

- dr jupidu
bero
  • bero
2020-11-03T08:53:34Z
https://www.jutarnji.hr/...jenog-policajca-15029358 

muslimani napadaju, muslimani spašavaju.... imal u tom Beču još pokoji Austrijanac?
- dr jupidu
cayman
2020-11-03T09:05:25Z
Seven
2020-11-03T09:10:28Z

Mir Vama.

Sotona pravi zabavu i pleše kad god zarati .. a religijsko-političke vođe će ubrati profit , jer su glavni odgovorni .

jeli moguće da u 2020. narodi još imaju ovakve ideologije , religije i motive ?

Gates je bio mali digitalni kameleon koji je postao komodski varan epidemiologije .
bero
  • bero
2020-11-03T09:13:26Z
Originally Posted by: Seven 

Mir Vama.

Sotona pravi zabavu i pleše kad god zarati .. a religijsko-političke vođe će ubrati profit , jer su glavni odgovorni .

jeli moguće da u 2020. narodi još imaju ovakve ideologije , religije i motive ?

boldano je oksimoron samo takav 🙂
- dr jupidu
Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2020-11-03T09:14:22Z
Originally Posted by: bero 

Mir Vama.

let me guess...

UserPostedImage

Poštovani moderatore Bero, vidio sam jučer Vašu poruku da sam krivo postavio temu, nisam na MMA, nego negdje, ne znam ni sam, a kako se popravlja, isto ne znam. Ali, kada ste postavili sliku, pogledajte ovo: jedan je intervju (dobro to ignorirajte ako želite, ali bilo bi dobro kada bi sve uvažili), ali drugi dio vrlo kratkog videa je mainstream:

Mir Vama.
DjomlaKS
2020-11-03T11:10:42Z
Dvije stvari mi upadaju u oči na drustvenim mrežama.
1. sve se vise šire poruke kozojeba koji pričaju o "svetom ratu". Osobno bih sve takve priveo na ispitivanje.

2. licemjerje naših bošnjaka!
Kad se dogodio napad na Novom Zelandu danima se kukalo, kad treba o migrantima onda i tu masovno pametuju(isti im kozojeb iz Pakistana i neki izbjeglica kršćanin iz Sirije), čak i kad je bleiburška misa u Sarajevu danima su kmečali.! A sad, u ovoj seriji terorističkih napada ili šute ili im iza svakog obraćanja stoji ono ALI! Dakle, opet niti osuđuju niti se ograđuju od takvih idiota, nego po ko zna koji put traze nekakvo opravdanje za ovakvo nesto, kao npr. opravdanje "sta su Francuzi radili po Africi", za ovo ubojstvo profesora. Jadno da ne moze jadnije!

Bas me zanima koliko je ovakvih "spavača" ostalo po Bosni, spremni da svaki tren uzmu oružje u ruku i krenu ubijati zbog jednog pedofila!
Similar Topics
Users browsing this topic