Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

9 Pages123>»
Options
Go to last post Go to first unread
dr jupidu  
#1 Posted : Monday, September 28, 2020 9:20:22 PM(UTC)
dr jupidu

Rank: Advanced Member

Was thanked: 3886 time(s) in 2989 post(s)
https://www.index.hr/spo...isao-za-ufc/2217604.aspx

NAPOKONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Edited by moderator Monday, October 12, 2020 11:41:54 AM(UTC)  | Reason: Not specified

balkanbomber  
#2 Posted : Monday, September 28, 2020 11:02:37 PM(UTC)
balkanbomber

Was thanked: 644 time(s) in 367 post(s)
Cestitke Andi za ugovor, definitivno je zasluzijo!

sad za protivnika, jbg, zao mi je zato jel mi je Gane drag a i bilo bi bolje da je dobio nekog losijeg protivnika, ALI mislim da nije sve tako crno, mislim da se Ante moze nositi za Cyrilom! nije sad 50/50 ali meni Gane isto tako nije sad prevelik favorit i mora se i on paziti, Ante ga itekako moze rusiti a i nije lako Antu nokautirati, bit ce zanimljivo!
On je čovjek jako dobar momak!
JDS  
#3 Posted : Tuesday, September 29, 2020 2:19:32 AM(UTC)
JDS

Croatia

Was thanked: 771 time(s) in 552 post(s)
Kud bas Ganea, pojest ce ga nazalost, ovaj 5 levala iznad njega u stand up-u, bolje se krece, bolji BJJ, a nisam nesto siguran ni da je bas losiji hrvac, bojim se da je ovo lagana pobjeda za Ganea. Jedino se nadam da je na Ganeu ona teska bolest pluća sto je imao, ostaviti tragu za ovu prvu borbu nakon povratka, pa da Delija nekako dobije, ali tesko ce to biti.
thanks 1 user thanked JDS for this useful post.
Mate on 9/29/2020(UTC)
Mate  
#4 Posted : Tuesday, September 29, 2020 6:54:18 AM(UTC)
Mate

Croatia

Was thanked: 194 time(s) in 130 post(s)
Delija gubi prekidom u 1.rundi.

Mir Vama.
rikimartin  
#5 Posted : Tuesday, September 29, 2020 8:47:12 AM(UTC)
rikimartin

Croatia

Was thanked: 273 time(s) in 162 post(s)
Ne znam zašto nitko ne vjeruje u Antu . Dobar je Gane , ali ne baš toliko . Pa koga je on pobijedio ?
S druge strane , Ante ima poraz od najjadnijeg teškaša u povijesti , Tybure ...
thanks 1 user thanked rikimartin for this useful post.
ZgemboAdislic on 9/29/2020(UTC)
stipeb  
#6 Posted : Tuesday, September 29, 2020 9:38:35 AM(UTC)
stipeb

Was thanked: 210 time(s) in 103 post(s)
Originally Posted by: JDS Go to Quoted Post
Kud bas Ganea, pojest ce ga nazalost, ovaj 5 levala iznad njega u stand up-u, bolje se krece, bolji BJJ, a nisam nesto siguran ni da je bas losiji hrvac, bojim se da je ovo lagana pobjeda za Ganea. Jedino se nadam da je na Ganeu ona teska bolest pluća sto je imao, ostaviti tragu za ovu prvu borbu nakon povratka, pa da Delija nekako dobije, ali tesko ce to biti.

Obožavam činjenicu da će ovako razmišljati i bookmakeri na kladionicama. Biti će metla! Nema Ganeu pojma što ga čeka.
thanks 1 user thanked stipeb for this useful post.
fist on 9/29/2020(UTC)
Mate  
#7 Posted : Tuesday, September 29, 2020 10:26:15 AM(UTC)
Mate

Croatia

Was thanked: 194 time(s) in 130 post(s)
Bila je euforija i oko dolaska Mirka u UFC, pa kad se sve zbroji i oduzme bolje bi bilo da nikad nije ušao ni u pregovore s UFC-om. I oko Pokrajca se nešto nadalo, da bi isto bio potop. Ovo će isto biti potop, samo epskih razmjera - izgubit će 2 borbe u nizu i izbaciti ga iz UFC-a.

Mir Vama.
DjomlaKS  
#8 Posted : Tuesday, September 29, 2020 10:44:20 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 2118 time(s) in 1467 post(s)
Originally Posted by: rikimartin Go to Quoted Post
Ne znam zašto nitko ne vjeruje u Antu . Dobar je Gane , ali ne baš toliko . Pa koga je on pobijedio ?

Poraz zbog loma noge, u borbi gdje je dominirao. A malkice je razlika Tybura u Rusiji(💉💉💉) i Tybura u SADu.

Full mi drago zbog Ante.
Nadam se pobjedi, ili bar odličnoj borbi pa da zasluži drugu priliku, jer za ovu je sada fakat premalo vremena.
I jos nesto bitno, poslije ove borbe Ante mora sto dalje od podruma!! Mirkov podrum je najbolja odskočna daska za UFC u regiji, al jednom kad se uđe u kavez, taj isti podrum gubi svaki smisao. Jednostavno nije toliko dobar za UFC o gotovo! Bolje je na vrijeme bježat, nego da zavrsi poput Stošića pa bude slusao kako su mu Mirko i Drvis govorili sta da napravi, a on to nije...
thanks 1 user thanked DjomlaKS for this useful post.
Mate on 9/29/2020(UTC)
DjomlaKS  
#9 Posted : Tuesday, September 29, 2020 10:45:23 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Originally Posted by: stipeb Go to Quoted Post

Obožavam činjenicu da će ovako razmišljati i bookmakeri na kladionicama. Biti će metla! Nema Ganeu pojma što ga čeka.

Nadam se da cete ga dobro izbrusit Emocija36 Emocija36
DayHR  
#10 Posted : Tuesday, September 29, 2020 11:33:28 AM(UTC)
DayHR

Croatia

Was thanked: 143 time(s) in 94 post(s)
Ovisit će o tome hoće li ga Delija uspjevat srušit dolje i da ne naleti glavom na koljeno. Gagne je raznovrstan i opasan u stojci, ali koliko vidim bori se često sa spuštenim rukama dolje i oslanja se na pokretljivost i distancu za obranu; možda bi se to moglo iskoristit za nekakav boks pripremljen s Drvišem.
JDS  
#11 Posted : Tuesday, September 29, 2020 11:35:28 AM(UTC)
JDS

Croatia

Was thanked: 771 time(s) in 552 post(s)
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post

Poraz zbog loma noge, u borbi gdje je dominirao. A malkice je razlika Tybura u Rusiji(💉💉💉) i Tybura u SADu.

Full mi drago zbog Ante.
Nadam se pobjedi, ili bar odličnoj borbi pa da zasluži drugu priliku, jer za ovu je sada fakat premalo vremena.
I jos nesto bitno, poslije ove borbe Ante mora sto dalje od podruma!! Mirkov podrum je najbolja odskočna daska za UFC u regiji, al jednom kad se uđe u kavez, taj isti podrum gubi svaki smisao. Jednostavno nije toliko dobar za UFC o gotovo! Bolje je na vrijeme bježat, nego da zavrsi poput Stošića pa bude slusao kako su mu Mirko i Drvis govorili sta da napravi, a on to nije...

Borba protiv Tybure je trajala samo 2 minute, izvini ali o kojoj ti dominaciji pricas kad borba praktički nije ni pocela kako treba kad se desila ta ozljeda, aj da je ozljeda dosla u 2,3 rundi a da je Delija prije izdominirao runde.
thanks 1 user thanked JDS for this useful post.
Mate on 9/29/2020(UTC)
The Last Emperor  
#12 Posted : Tuesday, September 29, 2020 11:37:07 AM(UTC)
The Last Emperor

Was thanked: 899 time(s) in 502 post(s)
Pitanje je s kakvim gas tankom ce se Delija pojaviti, ako bude mogao gurati svoju igru kroz 3 runde mogao bi i pobjediti na bodove.
DjomlaKS  
#13 Posted : Tuesday, September 29, 2020 11:59:09 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Full mi drago zbog Ante.

Borba protiv Tybure je trajala samo 2 minute, izvini ali o kojoj ti dominaciji pricas kad borba praktički nije ni pocela kako treba kad se desila ta ozljeda, aj da je ozljeda dosla u 2,3 rundi a da je Delija prije izdominirao runde.

Ako me sjećanje sluzi, Delija ga je rusio i nesto tukao s gornje pozicije. Kad su se digli na noge eto loma.
Dakle svejedno jel 2 ili 10 min, Delija je tu borbu bio bolji do loma.
DugoVecCitam  
#14 Posted : Tuesday, September 29, 2020 12:35:48 PM(UTC)
DugoVecCitam

Was thanked: 1560 time(s) in 926 post(s)

Full mi drago zbog Ante.

Ako me sjećanje sluzi, Delija ga je rusio i nesto tukao s gornje pozicije. Kad su se digli na noge eto loma.
Dakle svejedno jel 2 ili 10 min, Delija je tu borbu bio bolji do loma.

Borba se odvijala samo u stojci.
DRAGI PRIJATELJI...
balkanbomber  
#15 Posted : Tuesday, September 29, 2020 12:36:45 PM(UTC)
balkanbomber

Was thanked: 644 time(s) in 367 post(s)
jbt led, gledao sve 3 borbe Ganea u UFC i bio je dobar ali je lik jos zelen i ima dosta rupa dok je Delija vec preko 3x vise borbi imao tako da ne kuzim 100% zasto skoro cijeli forum misli da ce pomest Antu samo tak...

mislim da Delija ima dobre sanse da odradi kao protiv Gluhova, koji za mene nije nista losiji udarac nego Gane, mislim da je i bolji kad pogledamo njegov resumee, i vjerujem da Ante to moze ponoviti. Pa Gane ima 6 borbi, nije on jos sve vidio i moze ga se dobit sa dobrim planom i kad ga stisnes u pravi trenutak.

a ovo za camp u USA ili Canadi se isto tako ne slazem 100%, mislim da ga ATT i Mirko + sparring trening u ATT Floridi, mogu pripremiti bolje nego neki americki camp, ne zato sto mislim da je u HR sve bolje nego zato sto ce ovaj HR-Camp biti fokusiran 100% na njega sto je definitivno prednost. ako bi stvarno htjeo samo u USA onda bi to trebao bit dugorocni plan i treba otici tam pola godine prije borbe da se upozna i moze sebi sredit put. vidili smo kod Stosica da "last minute" mijenjaneje campa nece bas nista promijeniti. Stole je njima kao sparring partner koristio puno vise nego sto su oni njemu kao treneri i team.

On je čovjek jako dobar momak!
thanks 1 user thanked balkanbomber for this useful post.
DayHR on 9/29/2020(UTC)
dr jupidu  
#16 Posted : Tuesday, September 29, 2020 12:47:07 PM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3886 time(s) in 2989 post(s)
ante dobiva i kreće po naslov

pušite ku.... hejteriEmocija1
thanks 1 user thanked dr jupidu for this useful post.
fist on 9/29/2020(UTC)
Svensson  
#17 Posted : Tuesday, September 29, 2020 12:55:47 PM(UTC)
Svensson

Sweden

Was thanked: 1446 time(s) in 781 post(s)
Originally Posted by: DayHR Go to Quoted Post
Ovisit će o tome hoće li ga Delija uspjevat srušit dolje i da ne naleti glavom na koljeno. Gagne je raznovrstan i opasan u stojci, ali koliko vidim bori se često sa spuštenim rukama dolje i oslanja se na pokretljivost i distancu za obranu; možda bi se to moglo iskoristit za nekakav boks pripremljen s Drvišem.

Gane je kombinacija Ovince St Preuxa i Stephena Thompsona

Na nogama je ko Thompson, često sa spuštenim rukama i od svih ljudi u teškoj kategoriji najviše mijenja gard, konstantno prelazi iz jednog u drugi. Mislim da trenutno nema pokretljivijeg teškaša tih gabarita.

Vjerojatno će se oslanjati na pokretljivost kukova, sprawl i lateralno kretanje kako bi izbjegao Delijine pokušaje rušenja. Delija mora paziti kad ide u koje rušenje jer bi mogao otići u prazno.
Mislim da bi do rušenja prije mogao doći ako ga uspije gurnuti prema žici što opet ne očekujem da će bit lako jer je Gane duži i dobro se bori iz "rikverca" , tu je neortodoksan slično ko StPreux.
Osim odličnih koljena i kickova, jako dobro koristi lijevi kroše i zadnji direkt. Isto tako čak i kad čisto pogađa na nogama - ako mu se otvori šansa ići će na rušenje a to pokazuje koliko je inteligentan borac jer zna da mora mixati napade.
shogo  
#18 Posted : Tuesday, September 29, 2020 1:31:02 PM(UTC)
shogo

Was thanked: 215 time(s) in 146 post(s)
Ajme...gadan start, i nažalost ovo je gadan mtf....teško će Ante s njim na kraj
DjomlaKS  
#19 Posted : Tuesday, September 29, 2020 1:34:09 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Originally Posted by: DugoVecCitam Go to Quoted Post

Borba se odvijala samo u stojci.

Bas jbt, taman pogledao opet. Čini mi se da sam pobrkao nesto. Koga je Ante onda rusio pa izgubio borbu? Smoldarev mozda? Emocija10

Al evo i od Tybure je bio bolji do loma. Vise udaraca pogodio i bolje radio.
DugoVecCitam  
#20 Posted : Tuesday, September 29, 2020 1:35:03 PM(UTC)
DugoVecCitam

Was thanked: 1560 time(s) in 926 post(s)
Cyril se spremao za Ruse, sto znaci da je radio na hrvanju.
Inace, je li on zaista sparing partner od Ngannoua ili su to samo price?
DRAGI PRIJATELJI...
Users browsing this topic
9 Pages123>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.