Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

663 Pages«<607608609610611>»
Options
Go to last post Go to first unread
Bronson0  
#12161 Posted : Thursday, September 24, 2020 7:33:57 PM(UTC)
Bronson0

Rank: Advanced Member

Croatia

Was thanked: 387 time(s) in 246 post(s)
Originally Posted by: Mate Go to Quoted Post
Originally Posted by: Bronson0 Go to Quoted Post
Kako ste bili uvjereni da vas Boris nece vise sjebavati.Kad ono kroz par mjeseci eto Borisa opet,ovaj put s novim indetitetom.Sad je specijalac iz antitalmudisticke jedinice Lucko koji lomi orase sakama dok gleda ljude gustere na YouTubeu .Nije vam malo cudno sto su dosli skoro u isto vrijeme,a cista su suprotnost jedan drugom.A tu je i tzv Borisov manevar gdje se svada sam sa sobom

Je li Vi možda aludirate na to da sam ja Boris?

Mir Vama.

Da
User is suspended until 12/7/2020 11:47:45 AM(UTC) Mate  
#12162 Posted : Thursday, September 24, 2020 8:44:10 PM(UTC)
Mate

Croatia

Was thanked: 226 time(s) in 155 post(s)
Kako ste bili uvjereni da vas Boris nece vise sjebavati.Kad ono kroz par mjeseci eto Borisa opet,ovaj put s novim indetitetom.Sad je specijalac iz antitalmudisticke jedinice Lucko koji lomi orase sakama dok gleda ljude gustere na YouTubeu .Nije vam malo cudno sto su dosli skoro u isto vrijeme,a cista su suprotnost jedan drugom.A tu je i tzv Borisov manevar gdje se svada sam sa sobom

Je li Vi možda aludirate na to da sam ja Boris?

Mir Vama.

Da

Nisam.

Mir Vama.

dr jupidu  
#12163 Posted : Thursday, September 24, 2020 9:11:07 PM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3931 time(s) in 3024 post(s)
Djomla...koliko god se ti pripremao..znaj da te čekaju jake batine..... Ja dugujem naciji pravi meč
JA SAM G.O.A.T A VI TITANIK BOAT
thanks 2 users thanked dr jupidu for this useful post.
nofrx on 9/24/2020(UTC), Doc on 9/24/2020(UTC)
nofrx  
#12164 Posted : Thursday, September 24, 2020 9:23:07 PM(UTC)
nofrx

Was thanked: 1142 time(s) in 793 post(s)
Dok je Svinja lagala da se sprema i trenira, a samo je ležala i žderala i jednom mjesečno se popela na Sljeme, mi smo lagali da ne treniramo.

Hihihihi
KW CHAMPION
hamush  
#12165 Posted : Thursday, September 24, 2020 9:30:40 PM(UTC)
hamush

Was thanked: 2131 time(s) in 1191 post(s)
Spominjanje obitelji je oduvijek bila JEDINA stvar koja je bila verboten... No bas to se upravo i koristilo kao niski udarci u KW-u.

Neki misle da su snalazljivi sa spominjanjem kovrcavih, plavih, ili bosanki ili hercegovki jer eto nisu imenom i prezimenom prozvali neciju djevojku ili suprugu...

Drugi su popizdili na indirektne provokacije pa su direktno krenuli sa *ebanjem matere... to je jednako lose.

Nadalje ljepiti slike nekakvih zena i pricat kako su zeljne kurca itd... to su necije sestre, mame, zene... sumnjam da bi im bilo drago da ih se povlaci po forumima u takvom kontekstu.

Vrijeme je za odmor i pauzu od ove kaljuze. A odgovorni ce ici na hladjenje.

Od sada na dalje - mozete racunati da ce bilo cije spominjanje tudjih zena, majki, sestara, djevojaka, baba i slicno biti rijeseno ekspresno, a pocinitelji ce odjebati sa foruma.
I nemojmo se pravit blesavi... Aluzije na iste su prozirne i jednako ce se tretirati.

Mogla bi i tema malo pod kljuc da se smire strasti.
thanks 7 users thanked hamush for this useful post.
Doc on 9/24/2020(UTC), pecho on 9/24/2020(UTC), dr jupidu on 9/24/2020(UTC), ZgemboAdislic on 9/24/2020(UTC), fist on 9/24/2020(UTC), forpfs on 9/27/2020(UTC), cayman on 9/28/2020(UTC)
Zatoichi  
#12166 Posted : Wednesday, September 30, 2020 1:33:39 AM(UTC)
Zatoichi

Was thanked: 907 time(s) in 554 post(s)
Ocekujem kaos kad se pjedinci vrate,ocekujem svadje da idu sve po pravilu,znaci bice “ ma znas sta idi u …… …………”, a ovaj drugi odgovori sa” idi ti u ……… ……… ............. i da ti .........
............ ...... ..... . ..
..........
Bas ce lijepo izgledati,.........
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
dr jupidu  
#12167 Posted : Wednesday, September 30, 2020 10:05:35 AM(UTC)
dr jupidu

ne..krenut ćemo fino i kulturno

m iz kw dalmatan koaicije suglasn smo da malo prevrtljivo smeće djomlaks sad treba me zazvat s službenim vdeom .znači naočale za sunce..neka kapa ...malo shadowa i obraćanje prvaku i vama fanovma

eni je smješno da mali prevrtljvac misli da ima šanse sad kad sam 102 kg i utreniran .......al zato je onaj meč mene s 77 nez trennga čisto zlato i navlakuša

al ako dečko msli da može okEmocija1

dakle čekamo

pozdrav montani i ovaj meč bit će psvećen jedinom istinskom rodoljubu ove hrvatske..................................pravma

za razliku od zagrebačkog rodoljuba oji se grao kukala s poštarima

dakle djmlakse ili djomlakse.....................dat ćemo ti šansu a čekamo video

a onda slijedi naš video odgovor,,ja fokuseri nofrx i doc
DjomlaKS  
#12168 Posted : Wednesday, September 30, 2020 11:07:41 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 2197 time(s) in 1517 post(s)
Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post

m iz kw dalmatan koaicije suglasn smo da malo prevrtljivo smeće djomlaks sad treba me zazvat s službenim vdeom .znači naočale za sunce..neka kapa ...malo shadowa i obraćanje prvaku i vama fanovma

eni je smješno da mali prevrtljvac misli da ima šanse sad kad sam 102 kg i utreniran .......al zato je onaj meč mene s 77 nez trennga čisto zlato i navlakuša

dakle čekamo

pozdrav montani i ovaj meč bit će psvećen jedinom istinskom rodoljubu ove hrvatske..................................pravma

dakle djmlakse ili djomlakse.....................dat ćemo ti šansu a čekamo video

Ukratko, snimi video gdje izgledas poput idiota i opet ce te nasa koalicija odbiti., ne hvala!

Ti si prvak, tebe je red da snimis video za potencijalne izazvače jer nas većina smatra da nisi nista bolji za 102 nego sa 77kg. Razuvjeri nas doktore i snimi video!
DjomlaKS  
#12169 Posted : Wednesday, September 30, 2020 11:19:56 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 2197 time(s) in 1517 post(s)
Bas gledam malo, Norfx i Reakto se vracaju ubrzo.,al igor/boris izgleda da je završio svoju karijeru! Koliko vidim, ima ban doživotno.

Dakle povijest se ponavlja. Zahvaljujući saveznicima preko bare, ovaj put bombadovanju zute podmornice, dalmatinsko-partizanska koalicija je opet izvojevala pobjedu bez da se oznojila. A sad naravno slijedi pisanje(lažiranje) povijesti, pripisivanje sebi svih zasluga i naravno odmazda nad poraženom manjinskom vojskom, u ovom slučaju nesretnom Reaktu.

Ne znam, drago mi je sto je Boris konačno otprdio jer je bio zloban igrač, al opet je činjenica da je bio ključan za ovaj vječiti derbi. Sad mi se bas ne gleda repriza "Koalicija-Reakto" gdje omjer 3 naspram 1 nije bas fer.
Jbg, sve se čini da nije losa ideja baciti temu pod ključ...
thanks 3 users thanked DjomlaKS for this useful post.
Mate on 9/30/2020(UTC), The Last Emperor on 9/30/2020(UTC), ZgemboAdislic on 10/1/2020(UTC)
#12170 Posted : Wednesday, September 30, 2020 12:06:32 PM(UTC)
Mate

Croatia

Jupidu = Charlie Zelenoff 2.0

Mir Vama.
dr jupidu  
#12171 Posted : Wednesday, September 30, 2020 12:21:57 PM(UTC)
dr jupidu

Djomlaks....
Maca papala jezik?
Snimi promo video gdje izazivaš i imaš meč.stvari su jednostavne u teoriji
Al kad si malko razmislio znaš i sam da bi te razbio.
Dakle to si na potezu

A ja vraćam videom u roku 7 dana ili gubim pojas.

Dakle red se zna

Ne daš li video do nedjelje u 22 h ostajem prvak a ti si luzer po mogućnosti nek ti mecena bude zatoichi....nakon propalice koja trazi 1000 unaprijed... Daj zatoichiu šansu da napokon vidi mene na patosu. Ajd..ima gymova u njemačkoj....možeš ti to
#12172 Posted : Wednesday, September 30, 2020 12:50:21 PM(UTC)
Mate

Croatia

Djomlaks....
Maca papala jezik?
Dakle to si na potezu

Dakle red se zna

Ne daš li video do nedjelje u 22 h ostajem prvak a ti si luzer po mogućnosti nek ti mecena bude zatoichi....nakon propalice koja trazi 1000 unaprijed... Daj zatoichiu šansu da napokon vidi mene na patosu. Ajd..ima gymova u njemačkoj....možeš ti to

Želim sa tobom meč, ali samo ako će biti u Šibeniku. Ne moraš ništa platiti, neka svih 1,000 eura ostane tebi, pobijedio ili izgubio.

Mir s tobom.

dr jupidu  
#12173 Posted : Wednesday, September 30, 2020 1:15:57 PM(UTC)
dr jupidu

Djomlaks....
Maca papala jezik?
Dakle to si na potezu

Dakle red se zna

Želim sa tobom meč, ali samo ako će biti u Šibeniku. Ne moraš ništa platiti, neka svih 1,000 eura ostane tebi, pobijedio ili izgubio.

Mir s tobom.

žao mi je..imao si priliku i predao si se

jbga......................................................................................

sad je na djomlaksu red no i on čini i se pokušava izvlačenje..no ima rok do nedjeje u 22 h.......................................................

jbga.....svi su željni pojasa...al ih sad čeka 102 kg opasnih namjera

jako opasnih

morate znati da moj nokaut nekg od vas znači bezbroj gifova ...................................i to znači vječna sramota

ta teret nije lako nositi

pa je najbolje izisliti npr 1000-10 000 eu unaried i tako izbjeći ruku pravde

dakle djomla....................snimi video.ionako su tu cvike i kapa i neprepoznatljiv ima da me izazoveš

čekamo

#12174 Posted : Wednesday, September 30, 2020 2:19:52 PM(UTC)
Mate

Croatia

Djomlaks....
Maca papala jezik?
Dakle to si na potezu

Dakle red se zna

Mir s tobom.

žao mi je..imao si priliku i predao si se

jbga......................................................................................

sad je na djomlaksu red no i on čini i se pokušava izvlačenje..no ima rok do nedjeje u 22 h.......................................................

jbga.....svi su željni pojasa...al ih sad čeka 102 kg opasnih namjera

jako opasnih

morate znati da moj nokaut nekg od vas znači bezbroj gifova ...................................i to znači vječna sramota

ta teret nije lako nositi

pa je najbolje izisliti npr 1000-10 000 eu unaried i tako izbjeći ruku pravde

dakle djomla....................snimi video.ionako su tu cvike i kapa i neprepoznatljiv ima da me izazoveš

čekamo

Što se mene tiče, ne trebam biti ni izazivč niti mi treba tvoja titula, slobodno je zadrži, kao i 1,000 eura, moj jedini uvjet je da borba bude u Šibeniku. A ja se nisam predao, nego sam samo prepustio mjesto izazivača nekom drugom (dobro, onda možemo reći i da sam se i predao, u redu) kada sam vidio koliko se Reaktivac počeo laktariti da bude izazivač i njegova i norfrx-ova vrijeđenja, kad se još ubacio onaj igorr onda je još počelo biti i osobno, pa sam se makao i predao nekom drugom mjesto jer je to bio jad, ali ja želim meč s tobom.

Mir Vama.

dr jupidu  
#12175 Posted : Wednesday, September 30, 2020 2:27:24 PM(UTC)
dr jupidu

Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post

dakle čekamo

Ukratko, snimi video gdje izgledas poput idiota i opet ce te nasa koalicija odbiti., ne hvala!

Ti si prvak, tebe je red da snimis video za potencijalne izazvače jer nas većina smatra da nisi nista bolji za 102 nego sa 77kg. Razuvjeri nas doktore i snimi video!

Nije lijepo da matu nazivaš idiotom.
On je kasbije razmislio i odbio borbu i izgubio šansu. Dali si ti taj odabrani...možda.... Nek ti zatoichi bude patreon priprema npr...
dr jupidu  
#12176 Posted : Wednesday, September 30, 2020 2:28:49 PM(UTC)
dr jupidu

Mate...kw organizacija ne bori se po selima ....

thanks 1 user thanked dr jupidu for this useful post.
Bronson0 on 9/30/2020(UTC)
#12177 Posted : Wednesday, September 30, 2020 2:47:05 PM(UTC)
Mate

Croatia

Kao što sam rekao. Jupidu = Charlie Zelenoff 2.0. Ali ajde, dobro, zašto izazivate ljude i onda se ne tučete s njima? Ja sam barem imao opravdanje, a koliko sam čitao po forumu, već ste imali problema prije sa DCvitkušićem, a onda ste zvali policiju i na neke koji su htjeli u meč s Vama. Vrijeđanjem ne ispadate ozbiljni, nego smiješni. Žalosno je da Šibenik, kraljevski grad, nazivate selom, ali kada bih se ljutio na Vas, to nikako ne bi bilo u redu. To bi bilo kao da se ljutim na neko dijete koje uzme zemlju iz kantice i baci je po po parketu u kući, samo je žalosno da se tako mora postupati s odraslom osobom.

Mir Vama.

Edited by user Wednesday, September 30, 2020 3:42:31 PM(UTC)  | Reason: Not specified

dr jupidu  
#12178 Posted : Wednesday, September 30, 2020 3:10:34 PM(UTC)
dr jupidu

ajde djomla pussy......

smogni snage

malo ćeš završit u njemačka klinika koju će ti platit zatoichi vjerojatno i internet će bit pun memea kako te nokautiram

tako da jedva čekam meč

t video do nedjelje...

pa ja vraćam video u 7 dana

i to je to

ti si izazivač..............................................................................................

nadamo se

ili je ono od prije 7 dana bo amo trenutak nadahnjuća uz 2 velike bavarske pive i malko hrabrosti
dr jupidu  
#12179 Posted : Wednesday, September 30, 2020 3:13:10 PM(UTC)
dr jupidu

Kao što sam rekao. Jupidu = Charlie Zelenoff 2.0. Ali ajde, dobro, zašto izazivate ljude i onda se ne tučete s njima? Ja sam barem imao opravdanje, a koliko sam čitao po forumu, već ste imali problema prije sa DCvitkušićem, a onda ste zvali policiju i na neke koji su htjeli u meč s Vama. Vrijeđanjem ne ispadate ozbiljni, nego smiješni. Žalosno je da Šibenski, kraljevski grad, nazivate selom, ali kada bih se ljutio na Vas, to nikako ne bi bilo u redu. To bi bilo kao da se ljutim na neko dijete koje uzme zemlju iz kantice i baci je po po parketu u kući, samo je žalosno da se tako mora postupati s odraslom osobom.

Mir Vama.

mate.zabranjeno je iznositi prava prezimena osoba z kw-a pa makni to prezime...

hvala

zovemo ga ufk vinkovci

kažem..kw organizira mečeve u većim gradovima pogotovo crvenim

a split je bio crveni grad

drug tito je za kw dalmatinsku koaliciju kao mao ce tung za kinu

te male nebite gradiće na karti njima prepuštao dječje festivale ,dalmatinske klape i večeri šansona

Edited by user Wednesday, September 30, 2020 3:14:13 PM(UTC)  | Reason: Not specified

#12180 Posted : Wednesday, September 30, 2020 3:34:56 PM(UTC)
Mate

Croatia

Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post

dakle čekamo

Nije lijepo da matu nazivaš idiotom.
On je kasbije razmislio i odbio borbu i izgubio šansu. Dali si ti taj odabrani...možda.... Nek ti zatoichi bude patreon priprema npr...

Poštovani gospodine jupidu, nemojte skretati temu, prvak ste i red je da se borite sa najboljim izazivačima.

Mir Vama.

Users browsing this topic
Guest
663 Pages«<607608609610611>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.