igorr
2020-09-24T12:40:35Z
Mate u postu kojim me forumaš nofrx qvotao i u istom mi izravno jebao mater ti si mu zahvalio za taj post.

Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2020-09-24T12:41:01Z
Originally Posted by: nofrx 

Mate

Nemoj tako.

Svima vama ne uključuje tebe.

Da si uključio i sebe napisao bi svima nama.

A ako si napisao da svima nama treba mentalno centriranje, u nas sve si uključio mene.
Ne moraš nas poimenice imenovati jer si jasno naglasio da mislis na nas sve.

Sve više postaješ kao Vepar.

Ne sviđa mi se to.

Mir s tobom

Aha, dobro, onda svima NAMA. Najdublje se ispričavam i priznajem pogrešku.

Mir Vama.

Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2020-09-24T12:43:06Z
Originally Posted by: igorr 

Mate u postu kojim me forumaš nofrx qvotao i u istom mi izravno jebao mater ti si mu zahvalio za taj post.

Da, jesam. I to priznajem da sam pogriješio, ali moram priznati da ste teški trol, ali da bar ajde napade iznad pojasa, ne vi idete pravo u međunožje, i zato sam mu zahvalio na replici. I gdje se to uopće vidi tko je kome zahvalio?

Mir Vama.

Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2020-09-24T12:46:00Z

Mate

Nemoj tako.

A ako si napisao da svima nama treba mentalno centriranje, u nas sve si uključio mene.

Ne sviđa mi se to.

Mir s tobom

Evo, svima NAMA treba mentalno centriranje, i da tu sam uključio i Vas da se prestanete loviti na bombe ovog Igorra.

Mir Vama.
igorr
2020-09-24T12:46:50Z
To mi je isto kao da si i ti to napisao.
Doc
  • Doc
  • Advanced Member
2020-09-24T12:52:11Z
Originally Posted by: Mate 

Mate

Nemoj tako.

Ne sviđa mi se to.

Mir s tobom

Evo, svima NAMA treba mentalno centriranje, i da tu sam uključio i Vas da se prestanete loviti na bombe ovog Igorra.

Mir Vama.

Bravo Mate , imaš podršku od mene ....:)16

Doc
  • Doc
  • Advanced Member
2020-09-24T12:54:35Z

Da, jesam. I to priznajem da sam pogriješio, ali moram priznati da ste teški trol, ali da bar ajde napade iznad pojasa, ne vi idete pravo u međunožje, i zato sam mu zahvalio na replici. I gdje se to uopće vidi tko je kome zahvalio?

Mir Vama.

u lijevom donjem uglu svakog tvog upisa ti piše je li ti netko zahvalito, evo na ovom sam ti ja zahvalio pa ti piše - 1 user thanked Mate for this useful post. Doc ...
Bronson0
2020-09-24T13:01:24Z
Kako ste bili uvjereni da vas Boris nece vise sjebavati.Kad ono kroz par mjeseci eto Borisa opet,ovaj put s novim indetitetom.Sad je specijalac iz antitalmudisticke jedinice Lucko koji lomi orase sakama dok gleda ljude gustere na YouTubeu .Nije vam malo cudno sto su dosli skoro u isto vrijeme,a cista su suprotnost jedan drugom.A tu je i tzv Borisov manevar gdje se svada sam sa sobom
igorr
2020-09-24T13:03:25Z
Ne osvećujte se ljubljeni, sami, već to prepustite srdžbi Božjoj, jer stoji pisano:"Osveta je moja-veli Gospodin-ja ću je vratiti. R12.19
nofrx
2020-09-24T13:04:07Z

Mate

Nemoj tako.

Ne sviđa mi se to.

Mir s tobom

Aha, dobro, onda svima NAMA. Najdublje se ispričavam i priznajem pogrešku.

Mir Vama.

Hvala.
Ispričavam se i ja.

Mir s tobom

KW CHAMPION
Doc
  • Doc
  • Advanced Member
2020-09-24T13:05:21Z
Originally Posted by: Bronson0 

Kako ste bili uvjereni da vas Boris nece vise sjebavati.Kad ono kroz par mjeseci eto Borisa opet,ovaj put s novim indetitetom.Sad je specijalac iz antitalmudisticke jedinice Lucko koji lomi orase sakama dok gleda ljude gustere na YouTubeu .Nije vam malo cudno sto su dosli skoro u isto vrijeme,a cista su suprotnost jedan drugom.A tu je i tzv Borisov manevar gdje se svada sam sa sobom

jebeno je dans zatrolao, ali ono ispod žita... top troll :)1

prvo gurnio Reakta preko ruba koji se uhvatio na njegovo anonimno gađenje Nofrxa ispod pojasa , onda Nofrx jebeno poludio na Reaktu , pa Djomili izvukao prljav materijal iz prošlosti za kojeg nisam ni znao - tukao starce po selu :)18 :)18

MUP-ovac Boris se i dalje negdje s pepeljakama na očima ispred monitora, u sobi gdje još živi od djetinstva s roditeljima , smije i kesi... top..
nofrx
2020-09-24T13:06:17Z

Molim te da me ne spominješ i ne quotaš.

Ja tebe ne spominjem i ne quotam.

A mater ti nisam nijednom spomenuo otkad nas je Bero upozorio da ne spominjemo obitelj.

KW CHAMPION
Doc
  • Doc
  • Advanced Member
2020-09-24T13:11:24Z
BREAKING NEWS - OTKRILI SMO BORISOV IDENTITET...

Više manje ovako bi trebao izgledat nabildani MUP-ovac Boris ... možda malo manje kose (ne smijemo stavljati prave fotografije forumaša zbog pravila foruma ali za ilustraciju to je više manje to ) ... ako ga primjetite budite na oprezu, jebeno opasan Troll , obavezno javiti Dalmatian temu ... Hvala ...

https://brettduncan.files.wordpress.com/2007/05/geek.jpg
nofrx
2020-09-24T13:13:31Z
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

KW CHAMPION
nofrx
2020-09-24T13:17:23Z
Je li se ovo cijedi sperma na njegovom desnom staklu ili je samo odsjaj?

Ovakvi šmokljani vole da im se svrši po faci i naočalama.
KW CHAMPION
Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2020-09-24T13:34:15Z
Originally Posted by: Bronson0 

Je li Vi možda aludirate na to da sam ja Boris?

Mir Vama.

Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2020-09-24T13:35:54Z

To mi je isto kao da si i ti to napisao.

Nisam ja nisao ništa, ja sam samo dao zahvalu. Postoji razlika između izravnog napada i podrške, ja sam dao podršku.

Mir Vama.

Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2020-09-24T13:46:10Z
Jupidu - Reaktivčev pečeni šampinjon.

Mir Vama.
Mate
  • Mate
  • Advanced Member
2020-09-24T14:35:08Z

24:37 i 25:00