Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

144 Pages«<138139140141142>»
Options
Go to last post Go to first unread
cayman  
#2781 Posted : Monday, September 7, 2020 9:48:25 PM(UTC)
cayman

Rank: Advanced Member

Was thanked: 571 time(s) in 362 post(s)
Gledal sam u gradu, strašno sam bil zbediran, pička me tješila, Mirko je bio moj wingman
dr jupidu  
#2782 Posted : Monday, September 7, 2020 10:16:05 PM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3881 time(s) in 2985 post(s)
trebali bi tužit mirka za duševnu bol koju nam je nnio porazom od randlemana

ona je bila jaka i istinska
thanks 1 user thanked dr jupidu for this useful post.
Zatoichi on 9/7/2020(UTC)
Mate  
#2783 Posted : Tuesday, September 8, 2020 7:21:16 AM(UTC)
Mate

Croatia

Was thanked: 185 time(s) in 122 post(s)
Originally Posted by: Bronson0 Go to Quoted Post
Originally Posted by: Mate Go to Quoted Post
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
Najjača mi je Mirkova izjava da nema nista protiv Soldica, pa onda dođe ono veliko ALI i nastavi pola sata o njemu Emocija1

Inače, malo se spominje onaj period kad je Mirko postao ovako arogantan i bahat. Prije dolaska u UFC i serije poraza, Mirko se rado pojavljivao u raznim emisijama, bio veseo i zajebavao se. Al kad su krenuli porazi, vjerojatno je i čitao sta se pise o njemu, pa je doslovce odjebao cijelu HR mma scenu i dugo vremena se zaključao u podrum(tu negdje nastaje ona "Mirku ne pakovati").
Tek kad je opet krenuo s pobjedama i skupio ove dupelizce oko sebe, izlazi iz podruma i vraca se u javnost. Al ovaj put vidno živčanij i arogantnij.

Mislim da je nakon pobjede nad Sanchezom Mirko izjavio kao da će poraziti Couturea i da će onda na na Fedora da ujedini UFC i PRIDE FC naslove, ta izjava je toliko arogantna i bahata, i to pogotovo od čovjeka koji je stalno izjavljivao da mu treba jedna lakša borba. Pa reci, nadam se, ali mislim/ne mislim, pesimističan sam, i to, a ne, ja, pa ja, pa ja, pa biti ću P4P GOAT, a onda bude head kick od čovjeka van Top 30.

Mir Vama.

Da bi dosa na tu razinu na kojoj je mirko moras misliti za sebe da si najbolji i najjaci. Nema tu mjesta nekim kalkulacijama i objektivnosti. Ako ne mislis da si bolji tesko da ces biti bolji. Siguran sam da i stipe, fedor, khabib... imaju isti mentalni sklop ali su bili uspijesniji od mirka pa im se to ne zamjera. Connor je prvak u tome pa ga ljudi obozavaju

Mir Tebi

Odličan komentar, samo bih rekao da je Fedor itekako kalkulirao i sad kalkulira, zašto se sada u Bellatoru ne tuče sa Kharitonovom, kao i Khabib, Stipe je isto počeo raditi kao Cain i ležati na tituli i prozivati Jonesa i Lesnara i izbjegavati Nganno-u, ali bit je toga da su njihovi timovi vrhunski, da im točno kažu što valja, a što ne valja, kako je Cainu trener rekao da je Brock bolji hrvač od njega u lice, a Mirko se okružio yes men-ovima koji navlače konjske glave na sebe i ludiraju se pred njim, mislim da je to velika razlika.

Mir Vama.

DayHR  
#2784 Posted : Tuesday, September 8, 2020 12:05:38 PM(UTC)
DayHR

Croatia

Was thanked: 143 time(s) in 94 post(s)

Odličan komentar, samo bih rekao da je Fedor itekako kalkulirao i sad kalkulira, zašto se sada u Bellatoru ne tuče sa Kharitonovom, kao i Khabib, Stipe je isto počeo raditi kao Cain i ležati na tituli i prozivati Jonesa i Lesnara i izbjegavati Nganno-u, ali bit je toga da su njihovi timovi vrhunski, da im točno kažu što valja, a što ne valja, kako je Cainu trener rekao da je Brock bolji hrvač od njega u lice, a Mirko se okružio yes men-ovima koji navlače konjske glave na sebe i ludiraju se pred njim, mislim da je to velika razlika.

Mir Vama.

Ta doza kalkuliranja falila je Mirku, i to je možda razlika. Fedor je to pokazivao, a i danas to stalno gledamo, gdje svatko dobro vodi računa što mu koja borba donosi ili eventualno odnosi.
Mirkova crta lakomislenosti i pretjeranog samopoizdanja znala ga je koštati.

Recimo prihvaćanje borbe protiv Magomedova svega 2 mjeseca prije Fedora bila je prilično glupa greška. Remetiš si kondiciju i pripreme, riskiraš eventualan poraz ili ozljedu pa da dovedeš u pitanje borbu života. I još se boriš sa sparing partnerom svog glavnog rivala i pomažeš njegovom timu u taktičkim pripremama, i da još isprobaju neke stvari.
Isto i Dos Caras mjesec dana prije Nogueire.

Gonzagu mu je UFC uvalio zbog pumpanja prodaje PPVa za borbu protiv Couturea. Vjerojatno je bio i pritisak od strane menađžera Lučića da se uzme honorar od preko 300 000 $ za borbu. Mirko je trebao odbiti Gonzagu koji mu po statusu nije bio ni blizu i inzistirati na borbi protiv Couturea. Pa onda nek bude što bude, ali u borbi ravnopravnih uloga.

Pokazala se pouka da kad imaš priliku za titulu, zagrabi je odmah i ne stavljaj si nikakve dodate prepreke ispred, ma kakve se one činile, jer nikad ne znaš što se može dogoditi.

Edited by user Tuesday, September 8, 2020 12:08:27 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Mate  
#2785 Posted : Tuesday, September 8, 2020 12:54:07 PM(UTC)
Mate

Croatia

Originally Posted by: DayHR Go to Quoted Post

Mir Vama.

Ta doza kalkuliranja falila je Mirku, i to je možda razlika. Fedor je to pokazivao, a i danas to stalno gledamo, gdje svatko dobro vodi računa što mu koja borba donosi ili eventualno odnosi.
Mirkova crta lakomislenosti i pretjeranog samopoizdanja znala ga je koštati.

Recimo prihvaćanje borbe protiv Magomedova svega 2 mjeseca prije Fedora bila je prilično glupa greška. Remetiš si kondiciju i pripreme, riskiraš eventualan poraz ili ozljedu pa da dovedeš u pitanje borbu života. I još se boriš sa sparing partnerom svog glavnog rivala i pomažeš njegovom timu u taktičkim pripremama, i da još isprobaju neke stvari.
Isto i Dos Caras mjesec dana prije Nogueire.

Gonzagu mu je UFC uvalio zbog pumpanja prodaje PPVa za borbu protiv Couturea. Vjerojatno je bio i pritisak od strane menađžera Lučića da se uzme honorar od preko 300 000 $ za borbu. Mirko je trebao odbiti Gonzagu koji mu po statusu nije bio ni blizu i inzistirati na borbi protiv Couturea. Pa onda nek bude što bude, ali u borbi ravnopravnih uloga.

Pokazala se pouka da kad imaš priliku za titulu, zagrabi je odmah i ne stavljaj si nikakve dodate prepreke ispred, ma kakve se one činile, jer nikad ne znaš što se može dogoditi.

Tako je, bravo, kada ti netko nudi instant napad za titulu, odmah je zgrabi, nema čekanja nikakvog, pa i ako izgubiš, pa što, izgubio si od prvaka i boli te briga, a ovako kad te dobije neka anonimus-plutajuća mina e onda te svatko popljca, ali to je sve bilo namješteno, kao što su i svi sportovi, kruha i igara, provjerena metoda, imate jedan moj komentar isto vezan za Fedora i Mirka na tko je HW GOAT? i jako bih volio da dadete mišljenje za to, Fedor je dosta kanti mlatio i produljavao si vladavinu koliko je god mogao.

Mir Vama.

Him  
#2786 Posted : Tuesday, September 8, 2020 1:11:58 PM(UTC)
Him

Was thanked: 76 time(s) in 61 post(s)
Ne znam zašto bi Mirko izbjegavao Couturea, pa imao je solidnu obranu od rušenja, drugo Couture nije prevelik borac. Ne znam kako je mogao prihvatiti borbu s Gonzagom koji je mlađi, veći i grappler. Rizik od nokauta je veći i kada se radi o nekom anonimnom borcu željan pažnje. Mirko ako je odbio borbu za titulu zbog navikavanja na kavez, je bio glup potez. Razumio bih da je bio nepobjediv, pa da ne uništi svoj rekord.

Stipe je sigurno dobro upoznat da je rizik uzet sada borbu protiv Francisa. Stipe je jedini dobro osjetio Francisa, što se tiće snage, čvrstoće i pokazao je dobru volju da se želi boriti i kada je mlohavo "mrtav". Stipe logično želi uzeti borbu protiv Jonesa gdje dobiva veću zaradu. Stipe ima veće opravdanje od nekh boraca koji su tukli kante. Drugo Stipe je imao sigurno 4 teške borbe zaredom i pokazao je da se može sa svakim boriti. Jones mu je manji rizik, Francis u stvari je specifičan borac koji u stvari ne treba nekakvu specijalnu vještinu, samo treba čistiti udarac šakom i borac pada. Stipe ništa specijalno ne dobiva pobjedom protiv Francisa, a riskira krivi korak. Ne vidim ništa loše u tome da sada kalkulira, ako ne dobije Jonesa, borit će se sigurno protiv Francisa.

Po meni je Mirko gledajući Fedor i Caina, puno više riskirao u karijeri. Mislim da ga ne treba previše kritizirati, tip je došao iz kickboxa u mma, mislim da je to prvi prijelaz koji je tada bio tabu. Sam Mirko se prije prijelaza čudio Marku Colemanu da se ide tuć kao životinja u tom kavezu. Mirko je povijest napravio u neku ruku. Ovdje se kod Mirka pokazalo da ne treba sve zdravo za gotovo uzeti. Da je Mirko uzeo UFC pojas 2007 godine, hype oko Fedora bi se smanjio. Mirko je 2006/2007 bio veća zvijezda od bilokojeg teškaša, samo je trebao taj pojas uzeti.

Edited by user Tuesday, September 8, 2020 2:08:01 PM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 1 user thanked Him for this useful post.
DayHR on 9/8/2020(UTC)
Mate  
#2787 Posted : Thursday, September 10, 2020 11:41:07 AM(UTC)
Mate

Croatia

Kad se sjetim kako je mirko (namjerno malim slovom) prebio onog momka na turniru kada su mu rekli da ide lakše, i kad su tog momka jedva nagovorili da se bori s njim i dali mu rukavice od 16 unci, i kad su ga opomenuli pa mirko nisi trebao tako, a on ko ga je#, neka trenira balet, samo upalim ovu snimku i razveselim se:

Mir Vama.
Bronson0  
#2788 Posted : Thursday, September 10, 2020 12:09:57 PM(UTC)
Bronson0

Croatia

Was thanked: 357 time(s) in 231 post(s)
Kad se sjetim kako je mirko (namjerno malim slovom) prebio onog momka na turniru kada su mu rekli da ide lakše, i kad su tog momka jedva nagovorili da se bori s njim i dali mu rukavice od 16 unci, i kad su ga opomenuli pa mirko nisi trebao tako, a on ko ga je#, neka trenira balet, samo upalim ovu snimku i razveselim se:

Mir Vama.

Ima li ta snimka
thelovacluka  
#2789 Posted : Thursday, September 10, 2020 1:29:12 PM(UTC)
thelovacluka

Was thanked: 718 time(s) in 434 post(s)

Mir Vama.

otkud to?
Za popust na IHERB.COM upišite code: WZK091
Mate  
#2790 Posted : Thursday, September 10, 2020 2:10:59 PM(UTC)
Mate

Croatia

Mir Vama.

Ima li ta snimka

Nema te snimke, to sam saznao na profightstore forumu, ne znam na točno kojoj raspravi.

Mir Vama.

dr jupidu  
#2791 Posted : Thursday, September 10, 2020 5:22:51 PM(UTC)
dr jupidu

Zatoichi  
#2792 Posted : Thursday, September 10, 2020 8:18:46 PM(UTC)
Zatoichi

Was thanked: 857 time(s) in 521 post(s)
Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post
https://www.index.hr/sport/clanak/od-1830-pratite-rodjendanski-intervju-mirka-filipovica-u-indexovom-studiju/2211832.aspx

18 30

intervju live

😀😀
“ Razumijem da je nekim ljudima to prebrutalan sport, ali svaka roba ima svog kupca i svaka budala ima svoje veselje", rekao je Cro Cop.”
Bas me intersuje dodje li i mirko na pfs da procita malo avete ili ovu temu gdje se pljuje po njemu
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
DjomlaKS  
#2793 Posted : Thursday, September 10, 2020 8:50:00 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 2098 time(s) in 1455 post(s)
Mate to su ozbiljne optužbe! Budi malo preciznij ako vec nesto tako izjavis. Tko je taj malac i otkud ti to??
Mate  
#2794 Posted : Thursday, September 10, 2020 8:53:01 PM(UTC)
Mate

Croatia

Mate to su ozbiljne optužbe! Budi malo preciznij ako vec nesto tako izjavis. Tko je taj malac i otkud ti to??

Pa to sam saznao i ovdje na Profightstoru na nekoj temi, ne sjećam se točno kojoj, i na jednom YouTube komentaru, gdje je čovjek, kako tvrdi, sam osobno bio tamo i to vidio.

Mir Vama.

Mate  
#2795 Posted : Thursday, September 10, 2020 9:00:46 PM(UTC)
Mate

Croatia

YouTube profila Tomislava Knezovića (citiram):

Tomislav Knezovic
2 years ago
Nele Karajlic sječam se mirka iz amaterskih boksačkih dana, mirko je tad već bio zvijer i radio je borbe u k1. Na jednom turniru zapalo dečka da odradi borbu sa mirkom, dečko se usrao i nakon dugo nagovaranja pristane, al sa rukavicama 16 unc i da mirko ne ide jako...na žalost dečka mirko se zaletio ko sivonja izbio dečka iz cipela...osobno sam tu bio i znam sve po što je bilo dogovoreno, kad su mirku rekli nisi trebo tako, on je dobacio ma ko ga jebe nek trenira balet..

2

Mir Vama.

Mate  
#2796 Posted : Thursday, September 10, 2020 9:03:59 PM(UTC)
Mate

Croatia

Evo tu je i link videa, a odgovor se nalazi u replyima:

Bronson0  
#2797 Posted : Thursday, September 10, 2020 9:16:07 PM(UTC)
Bronson0

Croatia

Was thanked: 357 time(s) in 231 post(s)
To je mate tvoj problem. Vidis nesto na youtubu i bez ikakvih dokaza prenosis to nama ovdje kao cinjenice. Ko zna jeli se taj mec dogodio, a ako se i dogodio ko zna sto je bilo u pozadini
dr jupidu  
#2798 Posted : Thursday, September 10, 2020 9:20:36 PM(UTC)
dr jupidu

YouTube profila Tomislava Knezovića (citiram):

Tomislav Knezovic
2 years ago
Nele Karajlic sječam se mirka iz amaterskih boksačkih dana, mirko je tad već bio zvijer i radio je borbe u k1. Na jednom turniru zapalo dečka da odradi borbu sa mirkom, dečko se usrao i nakon dugo nagovaranja pristane, al sa rukavicama 16 unc i da mirko ne ide jako...na žalost dečka mirko se zaletio ko sivonja izbio dečka iz cipela...osobno sam tu bio i znam sve po što je bilo dogovoreno, kad su mirku rekli nisi trebo tako, on je dobacio ma ko ga jebe nek trenira balet..

2

Mir Vama.

mirko je tu u pravu

trebao je da bude u školiEmocija1

to su ozbiljne optužbe da je meč trebao bit lažiran a crocop to nije dopustio

amen

svaka čast mirku

Mate  
#2799 Posted : Thursday, September 10, 2020 9:25:26 PM(UTC)
Mate

Croatia

To je mate tvoj problem. Vidis nesto na youtubu i bez ikakvih dokaza prenosis to nama ovdje kao cinjenice. Ko zna jeli se taj mec dogodio, a ako se i dogodio ko zna sto je bilo u pozadini

1. To sam pročitao bio ovdje i na profightstore-u, ali to nigdje sada ne mogu naći
2. Pitali ste me kako znam da kraljevske obitelji vladaju svijetom, evo imate primjer britanske kraljevske obitelji, kraljevske obitelji u španjolskoj, u danskoj, imate i posjete zadnjih prežijvelih romanova u Rusiju, imate kraljevsku obitelj Saud itd itd.
3. Priznajem da sam se zaletio i naravno postoji velika mogućnost da je sve laž, zato se sada i ovdje unaprijed ispričavam ako sam Vam pogrešno i lažno prenio, ali ako je ovaj čovjek javno lagao, i ja to prenio Vama jer iskreno mislim da je to istina, onda sam i ja Vama nenamjerno lagao, i ispričavam se AKO je to laž.

Mir Vama.

hamush  
#2800 Posted : Thursday, September 10, 2020 9:26:58 PM(UTC)
hamush

Was thanked: 2059 time(s) in 1154 post(s)

rekla kazala....

Papa Franjo je rekao da je tracanje i ogovaranje gore od COVID19... a mate ovdje traca ko baba u frizeraju... sramota i nimalo moralno... Mate - pozivas sotonu u svoj zivot sa ogovaranjem... preobrati se i prihvati boga natrag u svoj zivot - nemoj ogovarati

https://www.novizivot.ne...ovaranje-grijeh-biblija/
Quote:

Ogovaranjem drugih do klevete

Ne postoje mnoge stvari koje su za kršćane ili crkvu destruktivnije od ogovaranja. To je jedna od sedam stvari koje Bog mrzi i koje se ponekad nazivaju sedam smrtnih grijeha (Izreke 6,16-19). Bog mrzi laži i Biblija izjavljuje da će svi lažljivci (oni koji nikada nisu bili spašeni) imati svoju udio u ognjenom jezeru (Otk 21,8).
Users browsing this topic
Similar Topics
Rizin 13: Cro Cop vs. Martinez (Slobodna borba / MMA)
by bero 9/12/2018 12:08:47 PM(UTC)
On line skola Cro Cop (Razne teme)
by Blackelk 1/7/2017 7:00:54 PM(UTC)
Ante Pavlović vs Mirko Cro Cop (Slobodna borba / MMA)
by IvandGra 10/6/2015 4:46:55 PM(UTC)
Cro Cop vs Anthony Hamilton (Slobodna borba / MMA)
by bero 8/21/2015 4:48:04 PM(UTC)
UFC Fight Night Krakow: Cro Cop vs. Gonzaga (Slobodna borba / MMA)
by bero 1/23/2015 3:33:07 PM(UTC)
Cro Cop ponovno u UFC-u (Slobodna borba / MMA)
by ivces 1/21/2015 2:20:26 PM(UTC)
Cro Cop (Slobodna borba / MMA)
by bero 11/5/2014 9:53:49 AM(UTC)
Cro Cop vs. Ishii 2 (Slobodna borba / MMA)
by bero 9/12/2014 10:50:05 AM(UTC)
Zovko više nije Cro Copov menadžer!! (Slobodna borba / MMA)
by bero 8/25/2014 2:50:49 PM(UTC)
NAGRADNA IGRA: Cro Cop vs. Miller! (Stand up udarački sportovi)
by bero 6/9/2014 10:41:58 AM(UTC)
GLORY 14 Zagreb : Cro Cop vs Bonjasky (Stand up udarački sportovi)
by bero 11/22/2013 11:09:06 PM(UTC)
Legend 2 : "Cro Cop vs. Alexei Oleinik" (Slobodna borba / MMA)
by bero 9/4/2013 8:20:13 AM(UTC)
Cro Cop vs. Manhoef?! (Slobodna borba / MMA)
by bero 4/11/2013 7:57:21 PM(UTC)
15. februara Denis Stojnić protiv Mirka Cro Cop Filipovića! (Slobodna borba / MMA)
by free fighter 12/20/2012 9:02:07 PM(UTC)
Inoki Bom Ba Ye 2012: Cro Cop vs. Suzukawa! (Slobodna borba / MMA)
by bero 12/8/2012 8:49:23 PM(UTC)
144 Pages«<138139140141142>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.