Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

305 Pages«<302303304305>
Options
Go to last post Go to first unread
GSP  
#6061 Posted : Tuesday, March 17, 2020 11:00:16 PM(UTC)
GSP

Rank: Advanced Member

Was thanked: 276 time(s) in 222 post(s)
Britanci zavladali potpuno teškom - AJ-Pulev, Chisora-Usyk, Fury-Wilder, Dubois-Joyce, Whyte-Povetkin!
ksian  
#6062 Posted : Friday, March 20, 2020 9:54:37 PM(UTC)
ksian

Was thanked: 1650 time(s) in 766 post(s)
http://www.croring.com/n...i-protiv-mene/25836.aspx

Kralj Cigana’ u studenom te godine priredbio je veliko iznenađenje i nakon 12 rundi pobijedio 11 godina nedodirljivog Ukrajinca i osvojio WBA, WBO, IBF i IBO naslove u teškoj kategoriji.

Britanac je naveo 5 razloga zbog kojih legendarnog prvaka gleda drugačijim očima od većine.

“Ja sam povjesničar boksa, posebno što se tiče teškaša. Kličko je bio dobar prvak i napravio je dobre stvari za svoju karijeru, ali uopće ga ne poštujem kao osobu. Nimalo.”

“Čovjek je varalica. U svakom pogledu. Uz to je ljubomorna osoba i zlopamtilo. Kad sam se borio s Kličom to mi je bio prvi takav meč i bio sam autsajder u omjeru 10-1.”

“Pobjeda mu je toliko značila da bi učinio sve da do nje dođe. Mislim doslovno sve jer je bio voljan varati.”

“Za početak muljali su sa službenom vagom. Rekli su da imam 112 kilograma. Nisam imao 112 kilograma valjda od svoje desete godine. To je bila još jedna mentalna igra zato jer pomislite da ste izgubili više od 6 kilograma. Čak mi je i stric Peter rekao: Mislio sam da jedeš. Zar ne možeš jesti?”

“Rekao sam mu da imam 116 kilograma. Vratili smo se i na mojoj vagi sam imao 116 kila. To je bila jedna mala prevara.”

“Rekao sam mu na vaganju da je namjestio vagu, a kad je već tu da može i izvaditi uloške iz cipela. Bio je visok kao i ja. Vladimir ima 196 centimetara, a ja ne gledam prema gore ako netko ima metar 96. Bio je kao na štulama, na platformi. To je bila druga stvar.”

Fury je visok 206 centimetara.

Zatim je na dan borbe iskrslo novo pitanje – podloga u ringu.

“Na dan borbe zaputio sam se u arenu kao što to i inače činim da pogledam stadion i provjerim ring.”

“Uđem u ring, a na njemu 25 centimetara pjene. Kao memorijska pjena za madrace. Rekao sam svom ocu i stricu Peteru da se ne mogu boriti u tom ringu. Osjećao sam se kao da hodam po Mjesecu. Ta podloga crpi energiju, a ja sam boksač koji se kreće. Htio mi je oduzeti noge.”

“Johnny Nelson (bivši svjetski prvak u cruiserweightu s rekordnim brojem obrana uz Marca Hucka i analtičar Sky Sportsa) mi je rekao da je bio na Kličkovim pripremama u Austriji i da je trenirao na istoj takvoj podlozi tako da se privikao na nju.”

“Prvi put nakon dugo vremena boksao je s nekime koga nije bila briga za novac, koga nisu zanimali pojasevi. Ja sam došao pobijediti. Ako je to napravio meni, koliko je to puta napravio protivnicima prije mene tijekom cijele karijere? A koliko boksača je trebalo novac i nije reklo ništa.”

“Reagirao sam u stilu: Ne treba mi ova borba, idemo lijepo kući.”

“Ostalo je sat vremena do početka, a borbe i dalje nije bilo, planirali smo krenuti kući. Na kraju je Vitalij Kličko rekao da skinu podlogu i na kraju je ostala normalna podloga.”

“A onda je došao problem s rukavicama. U borbi za naslov svjetskog prvaka kao obvezni izazivač imate pravo izabrati koje god rukavice hoćete. Ja sam naručio udaračke rukavice, a one koje su mi donijeli su bile poput dva jastuka. Rekli su mi: Ovo imamo, uzmi ili ostavi. Odgovorio sam im: Znate što, dajte mi te rukavice nije me briga.”

“U tom trenutku nismo mogli nabaviti nove rukavice, bilo je već kasno. Zato smo uzeli te usrane rukavice koje nismo htjeli.”

“U borbama za naslov prvaka osoba iz suparničkog tima dođe u vašu svlačionicu i gleda kako vam stavljaju bandaže. Vitalij je bio u mojoj svlačionici, a mi smo poslali mog oca u Vladimirovu svlačionicu da gleda kako mu stavljaju bandaže.”

“Ali, dok je moj otac tamo stigao njegove su ruke već bile zamotane. Stavljene bandaže i rukavice. Rekao mu je da ih skine ili mi idemo kući. Zatim je izjurio iz svlačionice i posvađao se s njegovim menadžerom. Vratio se i rekao: Idemo kući, ovo su prevarantske pizde.”

“U tom trenutku ja si mislim: Svemogući Bože je li moguće da mu ovo toliko znači? Moraš li toliko muljati da bi došao do pobjede protiv suparnika koji je autsajder u omjeru 10-1.”

“Skužili smo vsaki pokušaj prevare i natjerali ga da se pošteno bori. Vjerujem da je Vladimir Kličko bio poražen i prije nego je izašao na ring te večeri.”

“Dok je hodao prema ringu imao je izraz lica gubitnika zbog svih tih budalaština koje nisu prošle. Sve što sam ja morao bilo je ući u ring, odigrati svoju ulogu i pobijediti.”
Seded  
#6063 Posted : Friday, March 20, 2020 10:11:43 PM(UTC)
Seded

Was thanked: 2053 time(s) in 1295 post(s)
Baš sam neki dan čitao ovo, a zanimljiv je i video iz članka.
"It's not checkmate. The king has one more move."
bbbmarc  
#6064 Posted : Saturday, March 21, 2020 12:07:28 AM(UTC)
bbbmarc

Was thanked: 748 time(s) in 405 post(s)
uvijek se sapuna daska i vjeroajtno je većina istina, ali sere ga fury i čudi se, svi oni to rade svojim underdogovima na ovaj ili onaj način.. pa cijela hughijeva karijera je napravljena 80% na hypeu, a 20% na njegovom boksu

što me podsjeća na... jednom izgubio jedan naš boksač, pisao ja to, poslije mi on kaže, imao sam upalu uha, mogao si me kontaktirati pa bi znao da sam bio bolestan, ovako ispada čisti poraz... ja sam mu rekao: može, ali onda trebam kontaktirati i sve boksače koje si pobijedio u karijeri, možda je netko od njih u meč s tobom ušao bolestan ili ozlijeđen, pa onda to nije čista pobjeda isto
GSP  
#6065 Posted : Monday, March 30, 2020 6:34:16 PM(UTC)
GSP

Ne volim Canela ali bih volio da ga dobro prebije.

https://gol.dnevnik.hr/c...endiran-je---599678.html
GSP  
#6066 Posted : Monday, April 20, 2020 9:27:47 PM(UTC)
GSP

dr jupidu  
#6067 Posted : Tuesday, May 5, 2020 10:19:47 PM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3886 time(s) in 2989 post(s)
https://www.mmamania.com...man-eddie-hall-las-vegas

2 najjača strongmana svijeta..2 planine imaju boksački meč

ovo gledam

bit će smiješno al objica su mi pozitivni likovi i bit će spektakl:))
bero  
#6068 Posted : Friday, May 8, 2020 2:22:49 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5836 time(s) in 3638 post(s)
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
DjomlaKS  
#6069 Posted : Monday, May 18, 2020 12:12:40 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 2115 time(s) in 1465 post(s)
Ivan CRO Cop  
#6070 Posted : Monday, May 18, 2020 1:59:06 PM(UTC)
Ivan CRO Cop

Was thanked: 339 time(s) in 238 post(s)
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
http://www.croring.com/news/video-sparing-hrgovica-i-wildera-duza-verzija/25936.aspx

Dobar Hrga

Dobar je bio i Ortiz 😁 stvar je da će ga svi namlatit, al treba preteć par bombi koje on isporuči
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
Svensson  
#6071 Posted : Monday, June 29, 2020 10:26:36 PM(UTC)
Svensson

Sweden

Was thanked: 1446 time(s) in 781 post(s)
Jarrell 'Big Baby' Miller opet pao na doping Emocija20

mislim da je ovo četvrti put
DugoVecCitam  
#6072 Posted : Tuesday, August 4, 2020 11:30:14 AM(UTC)
DugoVecCitam

Was thanked: 1560 time(s) in 926 post(s)
One day after tweeting "I accept," Conor McGregor has once again posted the same message, but this time in Filipino 👀
DRAGI PRIJATELJI...
GSP  
#6073 Posted : Thursday, August 6, 2020 10:14:50 PM(UTC)
GSP

Ajagba potpisao za Top rank i promjenio trenera!
pecho  
#6074 Posted : Sunday, August 23, 2020 12:41:05 AM(UTC)
pecho

Was thanked: 643 time(s) in 391 post(s)
Kako je Povetkin ugasio Whytea. Predivna kombinacija.
There isnt a hard time invented that i cannot handle.
thanks 1 user thanked pecho for this useful post.
Svensson on 8/23/2020(UTC)
ksian  
#6075 Posted : Sunday, August 23, 2020 1:19:42 AM(UTC)
ksian

Originally Posted by: pecho Go to Quoted Post

Saša ima cilu 41 godinu, dosta je stariji i dosta manji boksač od Whytea, ali je doktor boksačkih znanosti u odnosu na njega, koji je u principu samo još jedan Hearnov napuhani projekt. Whyte se stalno širio preko štampe, ali, ko god da nešto zna o boksu, lako vidi da vrhunski boksač teško može imati takve rupe u svojoj igri. Naravno da nije bezazlen u ringu, u pitanju je pristojan komad medvjeda koji može potegnuti jako, ali, sa druge strane, ima brojne rupe u igri od kojih je ključna ne rupa, već rupetina, njegov očajan rad nogu, npr. da ikad podijeli ring sa Usykom, pitanje bi li ga uopće uspio dotaknuti, a kamo li šta drugo napraviti.

Teško će Hearn nakon ovoga ikoga uvjeriti da je u pitanju dostojan contender, ma koliko da se bude trudio, inače su frajeru već prije suci dodjelili par pobjeda koje to definitivno nisu bile.

thanks 2 users thanked ksian for this useful post.
Svensson on 8/23/2020(UTC), nofrx on 8/23/2020(UTC)
GSP  
#6076 Posted : Sunday, August 23, 2020 11:05:12 AM(UTC)
GSP

Originally Posted by: ksian Go to Quoted Post
Originally Posted by: pecho Go to Quoted Post

Saša ima cilu 41 godinu, dosta je stariji i dosta manji boksač od Whytea, ali je doktor boksačkih znanosti u odnosu na njega, koji je u principu samo još jedan Hearnov napuhani projekt. Whyte se stalno širio preko štampe, ali, ko god da nešto zna o boksu, lako vidi da vrhunski boksač teško može imati takve rupe u svojoj igri. Naravno da nije bezazlen u ringu, u pitanju je pristojan komad medvjeda koji može potegnuti jako, ali, sa druge strane, ima brojne rupe u igri od kojih je ključna ne rupa, već rupetina, njegov očajan rad nogu, npr. da ikad podijeli ring sa Usykom, pitanje bi li ga uopće uspio dotaknuti, a kamo li šta drugo napraviti.

Teško će Hearn nakon ovoga ikoga uvjeriti da je u pitanju dostojan contender, ma koliko da se bude trudio, inače su frajeru već prije suci dodjelili par pobjeda koje to definitivno nisu bile.

Ide revanš kaže Hearn. Dillan nije po meni za sam vrh teške. Dubois ga je izazvao kad prođe Joyca, a vjerjem da hoće ali ništa od te borbe iako bi bila jako zanimljiva za Britance. Vjerujem da bo ga Dubois uspavao. Nekako me Dubois, Usyk i Hrga najviše zanimaju te smatram da pripadaju u top 6-7 boraca teške. Zanimljivo će biti vidjeti i Ajaygbu i Yoku.
Ivan CRO Cop  
#6077 Posted : Sunday, August 23, 2020 12:22:48 PM(UTC)
Ivan CRO Cop

Was thanked: 339 time(s) in 238 post(s)
Yoan Pablo Hernandez se sinoć vratio boksu
Nokautirao ga Kingpin Johnson 💪🏻😁

Edited by user Sunday, August 23, 2020 12:25:35 PM(UTC)  | Reason: Not specified

"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
pecho  
#6078 Posted : Sunday, August 23, 2020 2:21:54 PM(UTC)
pecho

Dillian bi trebao otpustit tu cijelu ekipu kondicijskih trenera jer mu očito ne koriste za ništa, a boks mu pati. Mislio sam da će dobiti Povetkina zbog mladosti i snage,ali ne mogu vjerovati kako mu je zavukao onaj predivan aperkat.
pecho  
#6079 Posted : Sunday, August 23, 2020 2:26:11 PM(UTC)
pecho

ksian  
#6080 Posted : Sunday, October 18, 2020 11:26:46 PM(UTC)
ksian

Pogledao sam meč Lomačenka i Lopeza, moram reći da sam očekivao još jednu pobjedu Lomačenka. Lopeza nisam gledao do danas, ali, momak je čisto dobio meč, bar 8 rundi je bilo njegovo. Ovaj meč je pokazao još jednu bitnu razliku amaterskog boksa u kojem je Lomačenko definitivno bio jedan od najboljih ikad, ako ne i najbolji, sa tek 1 porazom u 397 mečeva, i profesionalnog boksa, gdje je pretrpio već 2 poraz u svega 16 borbi : ne samo da je 4 puta više rundi nego u amaterskom boksu, ne samo da je drugačije suđenje i bodovanje i sustav natjecanja, već bi se ova dva boksača u ovakvim izdanjima teško našla zajedno u amaterskom ringu: Lopez je dosta veći i jači čovjek, vjerujem da je bio bar 3,4 ako ne i svih 5 kila teži od Lomačenka, očito da mu skidanje kila i vraćanje istih itekako ide od ruke, u amaterskom boksu njih dva ne bi bila ista kategorija, jer je vaga par sati prije meča.

U prvih 7 rundi je bilo jako malo akcije, pretpostavljam da se Lomačenko nadao da će mu mlađi protivnik naletjeti na ljevu, očekivao je da će ga rušiti, ali Lopez nije imao nikakav problem raditi prednjom na distanci, i povremeno pogađati desnom u tijelo kad bi Loma otišao previše u stranu. Lomačenko je ušao u meč u 8. rundi, poslije odradio dosta dobrih par rundi, pokazao koliki je majstor u pitanju, ali je finalnu, gdje je Lomačenko krenuo naprijed hrabrije nego prije odnio Lopez. Jednostavno, mlađi, jači, tvrđi i boksač, kojega su odlično pripremili i koji disciplinirano sluša kut. Lopez je djelovao kao dosta motiviraniji boksač. Momka su inače pokrali na Olimpijadi 2016, gdje je nastupao za Honduras, tako da mu je vjerovatno bio dodatni motiv pobijediti apsolutnog superheroja amaterskog boksa.

Da me se pita za mišljenje, vjerujem da bi ga Loma mogao dobiti, ali ne bez velikih muka i najbolje odrađenih priprema u životu. Momak mu je pokazao veću snagu i moć i veće srce i bio je taktički spremniji, znao je kad treba stati, a kad krenuti. Kad se to sve zbroji, Lomačenkova vještina, usprkos svoj svojoj neupitnoj raskoši, nije mogla doći do izražaja toliko da bude presudna. U svakom slučaju poraz velikog Lomačenka u trenutku kad se činio nedodirljiv, i što je još važnije, pobjeda mladog Lopeza, je samo dobitak za boks.

thanks 3 users thanked ksian for this useful post.
The Last Emperor on 10/19/2020(UTC), zinedine on 10/19/2020(UTC), nofrx on 10/19/2020(UTC)
Users browsing this topic
305 Pages«<302303304305>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.