balkanbomber
2020-07-13T23:01:28Z
Mislim da je Rakicev camp u ATT ZG svima dobro dosao.
Izgleda da imaju dobru ekipu, pokraj Aleksa i Erslana su i Delija i Ishii bili, ostatak ATT ekipe, pa ima i onaj Iranac Babak, mma coach i wrestling trener, trenirao sa nekoliko UFC boraca poput Reema, Oezdemira, Hermansona, Meeka... i vidim na Insti da ima jos nekoliko krupnih boraca na treningu, sve u svemu solidno za vrijeme corone
On je čovjek jako dobar momak!
Ivan CRO Cop
2020-07-14T14:32:22Z
Originally Posted by: balkanbomber 

Izgleda da imaju dobru ekipu, pokraj Aleksa i Erslana su i Delija i Ishii bili, ostatak ATT ekipe, pa ima i onaj Iranac Babak, mma coach i wrestling trener, trenirao sa nekoliko UFC boraca poput Reema, Oezdemira, Hermansona, Meeka... i vidim na Insti da ima jos nekoliko krupnih boraca na treningu, sve u svemu solidno za vrijeme corone

Prebiće ih sve i opet dobro 😁
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
dr jupidu
2020-07-14T15:15:39Z

vrhunski posloženo na korist svima...

neprimam kućne posjete.
DugoVecCitam
2020-07-20T09:14:58Z
Sto mislite koliko ce Gus imati kg u HW?
DRAGI PRIJATELJI...
Svensson
2020-07-20T09:42:31Z
Originally Posted by: DugoVecCitam 

cca 110
dr jupidu
2020-07-20T10:50:23Z
Originally Posted by: Svensson 

cca 110

glava mu izgleda kao da ga je napao roj pčela

neprimam kućne posjete.
The Last Emperor
2020-07-20T13:27:36Z

Proci ce slicno kao OSP, jednostavno nije navikao na tu masu u ringu. Ali ne zna covjek sto bi sa sobom, jedino sto je radio u zivotu su te borbe, ali bez motivacije si samo kanta za nabijanje mladim gladni borcima. Sreca jedino sto je i Werdum u jos nepovoljnijoj poziciji, dosao zaraditi jos nesto para dok moze 😉
balkanbomber
2020-07-20T22:06:18Z
Procitao na sherdogu da je keba navodno rekao aliju da rekne justinu da se bori sa conorom. Justin navodno odbio i rekao da samo hoce kabiba.

Istina? Ali prca Conora? Keba se ne misli borit u septembru? Discuss!
maljky
2020-07-21T18:25:54Z
https://www.index.hr/mob...y=vijesti&id=2199819 
ne treba mi sex... mene fax je... svakodnevno
balkanbomber
2020-07-21T22:47:11Z
Gledao na instagramu da je Dijakovic skupio dobru ekipu u makarskoj za ljetnji camp: Hadzovic, Soldic, Jun, Racic, Zawada, Mahmoud Char, Beljo, Martin Batur i vidio sam negdje i Eryk Andersa... jbt jako jako...

zanima me dali ce netko otic na podkast, Rakic nije, da vidimo ove, Hadzo je govorio da bi htjeo doci uzivo
DjomlaKS
2020-07-23T06:27:06Z

Gledao na instagramu da je Dijakovic skupio dobru ekipu u makarskoj za ljetnji camp: Hadzovic, Soldic, Jun, Racic, Zawada, Mahmoud Char, Beljo, Martin Batur i vidio sam negdje i Eryk Andersa... jbt jako jako...

zanima me dali ce netko otic na podkast, Rakic nije, da vidimo ove, Hadzo je govorio da bi htjeo doci uzivo

I Artukovic je izgleda tamo.
Danas cu biti kratko u Makarskoj, pa cu pokusat uhvatit poneki foto s nekima od njih :)27
dr jupidu
2020-07-23T12:16:37Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

Danas cu biti kratko u Makarskoj, pa cu pokusat uhvatit poneki foto s nekima od njih :)27

DOK TEBE NE UHVATE PLAĆENICI:)1

neprimam kućne posjete.
DjomlaKS
2020-07-23T16:35:02Z
I Stojnić dolazi u Makarsku., gasi sve :)1
dr jupidu
2020-07-23T17:20:20Z

ma daaaaj

:)1 :)1 :)1

izvor?
neprimam kućne posjete.
Svensson
2020-07-24T08:07:37Z

obavezno intervjuiraj za PFS o povratku u UFC
balkanbomber
2020-07-24T08:20:45Z

Jel bilo slikanja?

Ivan CRO Cop
2020-07-24T22:15:44Z
Alex Emelianenko popio opasne batine noćas
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
Zatoichi
2020-07-30T13:08:10Z
😁
https://www.sportbible.c...and-beat-him-up-20200729 
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
Users browsing this topic