dr jupidu
2020-07-13T15:39:34Z
Originally Posted by: Svensson 

Originally Posted by: DjomlaKS 

Ti si nesto tako bio napisao, pa sam ja i tada pitao kako to kad je u tebi oko 110kg, pa si onda objasnjavao da je velika razlika u znanju BJJa.

Btw, primijeti se fizicka razlika u odnosu na one prosle slike sto si stavljao, bome dobar napredak :)36

ma bilo je neugodnih trenutaka al nije sad baš da me kažnjavao, ponižavao, da sam mu bio igračka :)20

BJJ je svemir za sebe koliko je to kompleksan sport u vidu da možeš trenirati godinama ali opet imaš ljude koji su duplo manji od tebe a nemožeš im ništa jer treniraju 30+ godina. Doživio sam i tako nešto :)1

Fizička razlika se primjeti otkako sam kupio power rack i složio teretanu. Nije baš da turbo pazim na prehranu ovih dana ali ne jedem previše, redovito treniram i dovoljno spavam. Jasno da će biti rezultata.

bjj je kompleksan sport al mene je konkretno nervirao jer sam išao na bjj a razmišljam na mma način tako da bi me jako nerviralo trenirat kad je većina stvar neupotrebljiva u mma.... a imao sam i ja isto iskustvo s tim manjim žoharima s pojasevima gdje bi ih gnječio i gnječio.....a mali žohar me čekao da se umorim nakon 4-5 minuta,,,,,e al štos je u tome da nema udaraca pa mali žogari čekaju i čekaju zgodan trenutak...koji im nebi dao da su dozvoljeni udarci:)))
Bravo swennsone... za prehranu treninge i spavanje
Pa to je sad i moj recept...................samo šta sam ja super discipliniran u prehrani i spavanju ...jasno povećao sam prehranu duplo neg kad sam imao 77 kg i sad s 100-102 kg jedem normalno tj što je sad za mene normalno......
Al mala digresija za sve "mrcine" preko 110 kg a da nisu viši od 200 m

Nisam baš vidio mnogo njih zdravih kad vaga ode preko 120 kg...a uhvate 50 +godina
Redovito trenirati,raditi kardio s biciklom,plivati,držati kilažu under 115-120 kg da ne prelazi i to može funkcionirati

vaš doktor

neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2020-07-13T15:41:38Z
Originally Posted by: DugoVecCitam 

Nakon skoro 7 godina foruma, i jos 2-3 prije toga pracenja, jos ne mogu odgonetnuti je li Jupi lud ili se vrhunski sprda...

neprimam kućne posjete.
Zatoichi
2020-07-13T16:21:07Z

Nakon skoro 7 godina foruma, i jos 2-3 prije toga pracenja, jos ne mogu odgonetnuti je li Jupi lud ili se vrhunski sprda...

Sprda se, a lud......normalan covjek nebi izazivao koga stigne a onda zivio u strahu da ce ga uhvatiti pa razbiti.....mozda mu je to ko neki trill,ko oni sto se bacaju sa visoke stjene u vodu,mozda udari u kamen a mozda i ne](*,)
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
dr jupidu
2020-07-13T16:45:23Z
Evo upravo se vidio s karlom...

karl je ko plaćeni ubojica koji obavi posao i zaradi 1 000 000 i onda pita nakon par dana ima li šta novog posla?

pa nema karl trenutno ..................vjerojatno spiskao si 1 000 000 $ od prije neki dan u neki automat klub u kaštelima dok si pilio u zgodnu konobaricu i pio razvodnjen viski dok mu "tehničar"casina ključem 18 šteli aparat iza da karl izgubi:)11

no pohvala karlu na 100 + kg

prava mrcina
neprimam kućne posjete.
DjomlaKS
2020-07-13T20:29:12Z
Originally Posted by: dr jupidu 

Ti si nesto tako bio napisao, pa sam ja i tada pitao kako to kad je u tebi oko 110kg, pa si onda objasnjavao da je velika razlika u znanju BJJa.

Btw, primijeti se fizicka razlika u odnosu na one prosle slike sto si stavljao, bome dobar napredak :)36

ma bilo je neugodnih trenutaka al nije sad baš da me kažnjavao, ponižavao, da sam mu bio igračka :)20

BJJ je svemir za sebe koliko je to kompleksan sport u vidu da možeš trenirati godinama ali opet imaš ljude koji su duplo manji od tebe a nemožeš im ništa jer treniraju 30+ godina. Doživio sam i tako nešto :)1

Fizička razlika se primjeti otkako sam kupio power rack i složio teretanu. Nije baš da turbo pazim na prehranu ovih dana ali ne jedem previše, redovito treniram i dovoljno spavam. Jasno da će biti rezultata.

bjj je kompleksan sport al mene je konkretno nervirao jer sam išao na bjj a razmišljam na mma način tako da bi me jako nerviralo trenirat kad je većina stvar neupotrebljiva u mma.... a imao sam i ja isto iskustvo s tim manjim žoharima s pojasevima gdje bi ih gnječio i gnječio.....a mali žohar me čekao da se umorim nakon 4-5 minuta,,,,,e al štos je u tome da nema udaraca pa mali žogari čekaju i čekaju zgodan trenutak...koji im nebi dao da su dozvoljeni udarci:)))
Pa to je sad i moj recept...................samo šta sam ja super discipliniran u prehrani i spavanju ...jasno povećao sam prehranu duplo neg kad sam imao 77 kg i sad s 100-102 kg jedem normalno tj što je sad za mene normalno......

Nisam baš vidio mnogo njih zdravih kad vaga ode preko 120 kg...a uhvate 50 +godina
Redovito trenirati,raditi kardio s biciklom,plivati,držati kilažu under 115-120 kg da ne prelazi i to može funkcionirati

vaš doktor

Svu raskos svog BJJ znanja si pokazao kad si lezao ispod Reakta i govorio "nema udarat", "nema u glavu"...
dr jupidu
2020-07-13T20:54:54Z
Originally Posted by: Zatoichi 

Sprda se, a lud......normalan covjek nebi izazivao koga stigne a onda zivio u strahu da ce ga uhvatiti pa razbiti.....mozda mu je to ko neki trill,ko oni sto se bacaju sa visoke stjene u vodu,mozda udari u kamen a mozda i ne](*,)

netočno

borilački forumi i borilački sportovi(osim bjj-a)imaju dosta budala.........više neg forumi ljubitelja šansona npr.....(by the way ivo robić i ivica šerfrezi su oduvijek bili dobri klasici ops)

a obično te budale nemaju razumijevanja za moju finu nježbu pjesničku iskrenu dušu poete i romantika

neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2020-07-13T20:57:14Z

vaš doktor

Svu raskos svog BJJ znanja si pokazao kad si lezao ispod Reakta i govorio "nema udarat", "nema u glavu"...

neznam o kom pričaš

neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2020-07-14T11:12:49Z

vaš doktor

Kako naša koalicija ima potporu od swennssona mase od 115 kg čistih mišića............................ koji navija za nofrxa.....

tako se i tebi trese stolica u dalmatian coalition jer nevolimo članove koji u neku ruku vrijedjaju lik i djelo druga tit...pardon jupidua......

predložit cu glasanje dali ti dajemo povjerenje ili letiš

jbga....imaš ispod 90 kg......

ili jedi

ili leti

neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2020-07-14T16:11:31Z

fin dečko

jasno nekoć mali huligančić

al opametio se

nek se tako opamete mnogi huligančići iz kw-a:)1
neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2020-07-15T06:44:56Z

velika pobjeda našeg nekoć forumaša...

neponovljivo:)1
neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2020-07-15T14:54:10Z
O simptomima

"Simptomatologija uključuje i dalje simptome koji su klasični za koronu. Moramo provesti jasnu usporedbu i analizu bolesnika kako bismo znali točno koji su simptomi karakteristični za koje pacijente. Dojam je da ljeti imamo probavne smetnje kao simptom, ali ne mogu detaljno govoriti dok ne završimo analizu. Dojam je da su blaže kliničke slike. Prosječna dob zaraženih je danas 47-48 godina. I mlađi mogu oboljeti, pet-šest ima teže simptome. Jedna ima 16 godina. Oni bi mogli biti kandidati za respirator. Kod tri osobe koje su mlađe je i pretilost jedan od faktora", objasnila je Alemka Markotić.

pretilost jedan od faktora?

protivnička koalicija na aparatima:)1 :)1 :)1 :)1 :)1 :)1 :)1

zatoichi......

130 kg

na 195 cm

hm hm:)26
neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2020-07-15T16:24:47Z

moj vic:

čovjek zagrlio u zagrebu tramvaj broj 5 i ljudi u nevjerici gledaju a vozač nemože krenit jer čovjek ispred grli tramvaj

i dolazi policajac i pita čovjeka: molim vas maknite se ..i zašto uopće grlite tramvaj??

čovjek: to je moj ZET za 5 !

i odvedu ga na psihijatriju
neprimam kućne posjete.
The Last Emperor
2020-07-15T16:25:53Z
Otkad je nofrx napokon otvorio objekt brze prehrane, a Reakto navodno posao guzit na more, tema je umrla...
Bronson0
2020-07-15T17:28:56Z

moj vic:

Dr jupidu zagrlio u zagrebu tramvaj broj 5 i ljudi u nevjerici gledaju a vozač nemože krenit jer Dr jupidu ispred grli tramvaj

i dolazi policajac i pita Dr jupidua: molim vas maknite se ..i zašto uopće grlite tramvaj??

Dr jupidu: to je moj ZET za 5 !

i odvedu ga na psihijatriju

Dobar vic, da nije to prema istinitom dogadaju
dr jupidu
2020-07-15T19:43:11Z
Originally Posted by: The Last Emperor 

Otkad je nofrx napokon otvorio objekt brze prehrane, a Reakto navodno posao guzit na more, tema je umrla...

kw je kao požar

sve mirno

dok ne krene:)1

neprimam kućne posjete.
Zatoichi
2020-07-15T21:11:32Z
Ostalo malo zara a jupi puse,odrzava plamen...
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
dr jupidu
2020-07-16T05:43:55Z
Originally Posted by: Zatoichi 

Ostalo malo zara a jupi puse,odrzava plamen...

u stara vremena na ovim prostorima a i u plemenima na svijetu postojala je ili obitelj u selu koja je imala zadatak da održava vatru tj plamen...tj žar

neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2020-07-16T06:12:45Z

za djomlu
neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2020-07-17T06:08:34Z

"prijateljski" sparinzi
neprimam kućne posjete.
Similar Topics
Users browsing this topic