Poll Question : Hocete li se cijepiti?

Total: 17

Joeseph Jones
2020-07-10T09:14:22Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

Izgleda da korona opet hvata maha. U BiH se ruse rekordi po broju novozarazenih, a i u Hrvatskoj opet sranje.
Bitno da narodnjacki klubovi rade., jbg prioriteti prije svega.

Neka samo da pređem granicu, zvali me da radim u hotelu, Onda nek se zatvaraju granice :)

Doc
  • Doc
  • Advanced Member
2020-07-10T12:43:27Z
Struka zna, treba nam stroga karantena iz ožujka ili smo gotovi... Šta čeka taj stožer..

https://novac.jutarnji.h...-dnevnih-smrti/10422985/ 
e.peace
2020-07-10T14:25:59Z
Ma sad će i vakcina,ebo koronu.:)1
Kupio sam kartu povratnu Keln- Sarajevo-Keln za august.
Ko želi neka čestita :)20 :)20 :)20
Imate antifa pozdrav iz Aachena....
Him
  • Him
  • Advanced Member
2020-07-10T20:00:32Z
Kolakusic mi je jedan od najkvalitetnijih politicara. Steta da nema politicko iskustvo.
bero
  • bero
  • Advanced Member
2020-07-11T14:27:19Z
Originally Posted by: Him 

Kolakusic mi je jedan od najkvalitetnijih politicara. Steta da nema politicko iskustvo.

Vjerujem, dosta raje pada na takve facebook mesije koji će potezom prsta riješit sve probleme.

Meni je Kolakušić isto simpa, majstorski si je s 2-3 facebook posta stvorio hype i osigurao EU mandat, i onda simpatizere sve laganini odjebo i u zemlju propao :)18

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Stipe
2020-07-11T14:55:28Z
Originally Posted by: bero 

Vjerujem, dosta raje pada na takve facebook mesije koji će potezom prsta riješit sve probleme.

Meni je Kolakušić isto simpa, majstorski si je s 2-3 facebook posta stvorio hype i osigurao EU mandat, i onda simpatizere sve laganini odjebo i u zemlju propao :)18

Slažem se.
Uostalom, isto to se i danas traži.

Pritom je upravo potegnuo index i pljuvanje po SDP-u spomenuto na susjednoj temi. I to po temi nagodbi koje postoje u cijeloj Europi, koje su normalna i neizbježna stvar, i koje se odvijaju nesmetano i dan danas u HR (kroz cijeli mandat sljedeće vlade kojoj se nije nikad ni A reklo zbog toga).

Koliko ono Kolakušić ima plaću plus diskrecijska sredstva za to?

Jedno deset-petnaest puta više od plaće suca, zar ne?
Nije to loše, zaraditi u četiri godine koliko inače zaradiš u četrdeset. :)20

-Stipe

Him
  • Him
  • Advanced Member
2020-07-12T06:33:41Z

Pa mi imamo hype od HDZ-a i SDP-a od kada postoji država, pa se nitko ne buni na njihovu muljažu i pljačku. Kolakušić nije dobro odradio kampanju, premalo je bio među ljudima. Po mom mišljenju ostavio je najbolji dojam od svih političara.

Originally Posted by: Stipe 

Slažem se.
Uostalom, isto to se i danas traži.

Pritom je upravo potegnuo index i pljuvanje po SDP-u spomenuto na susjednoj temi. I to po temi nagodbi koje postoje u cijeloj Europi, koje su normalna i neizbježna stvar, i koje se odvijaju nesmetano i dan danas u HR (kroz cijeli mandat sljedeće vlade kojoj se nije nikad ni A reklo zbog toga).

Koliko ono Kolakušić ima plaću plus diskrecijska sredstva za to?

Jedno deset-petnaest puta više od plaće suca, zar ne?
Nije to loše, zaraditi u četiri godine koliko inače zaradiš u četrdeset. :)20

-Stipe

Što je s ostalim kandidatima koji su ušli u EU parlament? Oni kao nisu išli po novce:)18
Him
  • Him
  • Advanced Member
2020-07-12T10:20:52Z
Kada god dođe neki novi, odmah se to prezentira da gleda osobni interes u politici. Vjerujem da nisu 100% samoubojice, da isključivo gledaju interes običnog čovjeka, ali vjerujem da netko od njih uz veliku plaću želi nešto iza sebe ostaviti, osim mito i korupcije, koja se širi progresivno. Ovi iz stožera mogu pričati gluposti, oni sve rade za dobrobit ljudi. Jako me zanima kako će se ovce u Hrvatskoj ponašati, kada budu stavili pravi "lockdown" slično kao u Srbiji.
bero
  • bero
  • Advanced Member
2020-07-12T12:23:44Z

Kada god dođe neki novi, odmah se to prezentira da gleda osobni interes u politici. Vjerujem da nisu 100% samoubojice, da isključivo gledaju interes običnog čovjeka, ali vjerujem da netko od njih uz veliku plaću želi nešto iza sebe ostaviti, osim mito i korupcije, koja se širi progresivno. Ovi iz stožera mogu pričati gluposti, oni sve rade za dobrobit ljudi. Jako me zanima kako će se ovce u Hrvatskoj ponašati, kada budu stavili pravi "lockdown" slično kao u Srbiji.

Nije stvar samo sto je novi, vec sto je jeftini populist koji je nakon EU izbora nestao i za svoje suradnike. Ima puno boljih i zrelijih trecih opcija (tipa Pametno) ali ocito takvi nisu za tebe i naivne mase jer ne nude carobna rjesenja ni velike vodje.

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
dr jupidu
2020-07-12T15:16:31Z
sad kreće jebanje u mozak.......

neprimam kućne posjete.
Him
  • Him
  • Advanced Member
2020-07-12T18:43:08Z

Nije stvar samo sto je novi, vec sto je jeftini populist koji je nakon EU izbora nestao i za svoje suradnike. Ima puno boljih i zrelijih trecih opcija (tipa Pametno) ali ocito takvi nisu za tebe i naivne mase jer ne nude carobna rjesenja ni velike vodje.

Nudio je brzo rješenje, pritisak na vladu ako postane predsjednik. Nije na kraju dobio dovoljno velik broj glasova. Jasno je dobio informaciju od naroda, da ne žele njega gledati kao mesiju. Zato imamo HDZ i stožer kao rješenje, korupcija koja će samo cvasti i profiterstvo. Slažem se u tome da je njegova metoda brza i možda bi moglo stvoriti kaos među uhljebe a sigurno ih ima 1.000,000,00 ako uračunamo i njihove familije. Treba napomenuti da puno pridošlica rade sranja, kada bi se smanjila državna uprava, automatski je teže uspostaviti vezu i interes. Možda Korona prisli HDZ da naprave neke rezove, neke općine da se pripoje s onima općinama koje se mogu samoodržavati.
dr jupidu
2020-07-13T16:09:23Z
https://www.index.hr/vij...i-najboljim/2197771.aspx 

DOC polako postaje stručnjak:)36
neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2020-07-15T06:41:54Z
https://www.index.hr/mag...-prvom-redu/2198221.aspx 

doc na aparatima:)1 :)1 :)1 :)1 :)1 :)1 :)1 :)1 🤦 🤦 🤦 🤦 🤦 🤦 🤦
neprimam kućne posjete.
DjomlaKS
2020-07-15T08:31:14Z
Evo par zanimljivosti iz mog kraja od ljudi koji su preboljeli koronu;
Starij par(40-50g) koji je imao koronu u 4. mje. je imao teskih problema. Imali su velikih problema s disanjem, temperatura, slabost... Jos uvijek osjecaju posljedice, mali bolovi u prsima kod određenih pokreta ili udaha. Taj par je inace jako aktivan u fitnessu, tako da nisu neki bezveznjaci bez imuniteta.
A sad čak par primjera u zadnjih mjesec dana. Znaci 2 momka mojih godina su pozitivni na koronu a simptomi su doslovce bili glavobolja JEDAN dan, slabost i temperatura 2-3 dana, i gotovo! Doslovce su lezali dva tjedan a da bolest nije bila jača od obicne gripe.
Jos jedan primjer je starij covjek u 50-ima, koji je također to prelezao bez nekih vecih problema.

Ako je to sad razlog za masovno dizanje histerije, ubijanje gospodarstva, zatvaranje granica., onda stvarno ne znam sta vise reci.
dr jupidu
2020-07-15T08:37:57Z
Originally Posted by: DjomlaKS 

Evo par zanimljivosti iz mog kraja od ljudi koji su preboljeli koronu;
Starij par(40-50g) koji je imao koronu u 4. mje. je imao teskih problema. Imali su velikih problema s disanjem, temperatura, slabost... Jos uvijek osjecaju posljedice, mali bolovi u prsima kod određenih pokreta ili udaha. Taj par je inace jako aktivan u fitnessu, tako da nisu neki bezveznjaci bez imuniteta.
A sad čak par primjera u zadnjih mjesec dana. Znaci 2 momka mojih godina su pozitivni na koronu a simptomi su doslovce bili glavobolja JEDAN dan, slabost i temperatura 2-3 dana, i gotovo! Doslovce su lezali dva tjedan a da bolest nije bila jača od obicne gripe.
Jos jedan primjer je starij covjek u 50-ima, koji je također to prelezao bez nekih vecih problema.

Ako je to sad razlog za masovno dizanje histerije, ubijanje gospodarstva, zatvaranje granica., onda stvarno ne znam sta vise reci.

ta jaka aktivnost u fitnessu nemora uopće bit znak dobrog imuniteta....ops

nekima je to trošenje ako neznaju ostale bitne segmente

neprimam kućne posjete.
Him
  • Him
  • Advanced Member
2020-07-15T09:04:18Z
Drzava ti prodaje pricu o zdravlaju, a sutra ce odlucivati tko moze imati prava a tko ne.
Seded
2020-07-15T09:38:11Z
Osobno poznajem dvoje koji su preboljeli koronu. Taj poznanik je u ranim 30-ima, nije ni znao da ju ima dok se nije saznalo da je bio u klubu u kojemu je netko imao covid. Nije imao nikakve simptome, bio je doma sa svojima par dana prije nego je i saznao da je pozitivan, a njihovi nalazi su bili negativni.

Drugi primjer je frendova cura. Njemu nije prenijela covid, nije imala nikakvih simptoma, ali ko za vraga ju je u izolaciji počeo boliti zub. Kaže da ju je tri dana bolio zub toliko da je umirala, ali NIJEDAN, doslovno NIJEDAN zubar ju nije htio primiti. Katastrofa.
"It's not checkmate. The king has one more move."
dr jupidu
2020-07-15T09:44:45Z
moglo bi bit nereda.........
neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2020-07-15T14:52:44Z
O simptomima

"Simptomatologija uključuje i dalje simptome koji su klasični za koronu. Moramo provesti jasnu usporedbu i analizu bolesnika kako bismo znali točno koji su simptomi karakteristični za koje pacijente. Dojam je da ljeti imamo probavne smetnje kao simptom, ali ne mogu detaljno govoriti dok ne završimo analizu. Dojam je da su blaže kliničke slike. Prosječna dob zaraženih je danas 47-48 godina. I mlađi mogu oboljeti, pet-šest ima teže simptome. Jedna ima 16 godina. Oni bi mogli biti kandidati za respirator. Kod tri osobe koje su mlađe je i pretilost jedan od faktora", objasnila je Alemka Markotić.

PRETILOST JEDAN OD FAKTORA

:)15 :)15 :)15 :)15 :)15 :)15 :)15 :)15 :)15 :)15 :)15 :)15 :)15

neprimam kućne posjete.
Similar Topics
Users browsing this topic