Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

1,563 Pages«<15031504150515061507>»
Options
Go to last post Go to first unread
DugoVecCitam  
#30081 Posted : Friday, July 10, 2020 7:36:21 PM(UTC)
DugoVecCitam

Rank: Advanced Member

Was thanked: 1536 time(s) in 914 post(s)
PITANJE ZA DJOMLU, ili jos nekog od "Svaba" na forumu:
Lani je dobar poznanik bio u Berlinu s tri frenda-skroz normalni likovi, bez tetovaza, oziljaka i slicnih stvari, a uz to su sva cetvorica imucni, oblace se pristojno, nose skupe brendove-U NIJEDAN KLUB IH NISU PUSTILI DA UDJU! A pokusali su u dvije veceri uci u ukupno 7 klubova. Zasto??? Cak su negdje redaru davali 400 eura da ih pusti, i nije zelio. Samo bi im rekli "Not tonight guys" i to je to.
DRAGI PRIJATELJI...
Bronson0  
#30082 Posted : Friday, July 10, 2020 7:38:29 PM(UTC)
Bronson0

Croatia

Was thanked: 343 time(s) in 222 post(s)
Originally Posted by: DugoVecCitam Go to Quoted Post
Lani je dobar poznanik bio u Berlinu s tri frenda-skroz normalni likovi, bez tetovaza, oziljaka i slicnih stvari, a uz to su sva cetvorica imucni, oblace se pristojno, nose skupe brendove-U NIJEDAN KLUB IH NISU PUSTILI DA UDJU! A pokusali su u dvije veceri uci u ukupno 7 klubova. Zasto??? Cak su negdje redaru davali 400 eura da ih pusti, i nije zelio. Samo bi im rekli "Not tonight guys" i to je to.

Nisam svabo ali ne kuzim poantu pitanja. Sto ne valja s njima i zasto ih nije pustilo?
DugoVecCitam  
#30083 Posted : Friday, July 10, 2020 8:48:29 PM(UTC)
DugoVecCitam

Originally Posted by: Bronson0 Go to Quoted Post
Originally Posted by: DugoVecCitam Go to Quoted Post

Nisam svabo ali ne kuzim poantu pitanja. Sto ne valja s njima i zasto ih nije pustilo?

Pa pitam zasto ih nisu pustili...Zanima me je li netko tko zivi gore zna kakve kriterije imaju redari i zasto potpuno normalne likove na 7 mjesta nisu pustili?
Iskreno, nikad nisam cuo nesto slicno.
DRAGI PRIJATELJI...
DjomlaKS  
#30084 Posted : Friday, July 10, 2020 9:11:40 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 2012 time(s) in 1398 post(s)
Ma imaju neku foru s tim omjerom muskih i zenski u disku. Ako idu tri tipa i tri ribe, onda pustaju al 4-5 tipova uvijek ih tako prcaju. Il negdje moras rezervirati prije. Debilne fore po mom misljenju al meni su dobro dosle jer su me s time u potpunosti odmakli od diskoteka.
Također je neka fora da cekas na vratima preko pola sata u redu, kao guzva ovo ono, marketing neki, a kad konacno udjes unutra mjesta slobodnog za odigrat jednu utakmicu.
Bronson0  
#30085 Posted : Friday, July 10, 2020 9:19:40 PM(UTC)
Bronson0

Croatia

Was thanked: 343 time(s) in 222 post(s)
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
Ma imaju neku foru s tim omjerom muskih i zenski u disku. Ako idu tri tipa i tri ribe, onda pustaju al 4-5 tipova uvijek ih tako prcaju. Il negdje moras rezervirati prije. Debilne fore po mom misljenju al meni su dobro dosle jer su me s time u potpunosti odmakli od diskoteka.
Također je neka fora da cekas na vratima preko pola sata u redu, kao guzva ovo ono, marketing neki, a kad konacno udjes unutra mjesta slobodnog za odigrat jednu utakmicu.

Koja politika hahahahaha ali ne vjerujem da je to kad im je nudio 400 eura
Doc  
#30086 Posted : Saturday, July 11, 2020 3:59:16 PM(UTC)
Doc

Was thanked: 524 time(s) in 342 post(s)
Danas se sjećamo 8372 žrtve genocida iz Srebrenice. Ne smijemo nikad zaboraviti i nikad više dozvoliti da mržnja i oni koji na mržnji grade političko djelovanje preuzmu naša društva bez obzira kojem narodu na Balkanu pripadali...

https://www.index.hr/vij...2PkCQtpUOEJVO0iQrogX10Xo
bero  
#30087 Posted : Saturday, July 11, 2020 4:16:34 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5780 time(s) in 3604 post(s)
Originally Posted by: Doc Go to Quoted Post
Danas se sjećamo 8372 žrtve genocida iz Srebrenice. Ne smijemo nikad zaboraviti i nikad više dozvoliti da mržnja i oni koji na mržnji grade političko djelovanje preuzmu naša društva bez obzira kojem narodu na Balkanu pripadali...

tko je ono u srbiji na vlasti?

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
bero  
#30088 Posted : Saturday, July 11, 2020 4:17:43 PM(UTC)
bero

američke fore znači.
pa znate da u američkim filmovima isto nemoš diska vidjet osim ako znaš redara Emocija18

- dr jupidu
bero  
#30089 Posted : Saturday, July 11, 2020 4:22:41 PM(UTC)
bero

Originally Posted by: The Last Emperor Go to Quoted Post
Znači 21 stoljeće, uz svu tehniku, forenziku , medije koji su snimali ne mogu naći za 1000 ubijenih posmrtne ostatke, a ubijeno je 8000 ljudi... Naši ekstremni desničari istovremeno za Jasenovac gdje je ubijeno cca 80 000 ljude ne priznaju zločin ako nema kostura, a sve se događalo od 41-45te ... Njihovom logikom ovih 1000 jadnih muslimana nije ubijeno, negdje se skrivaju valjda svih ovih godina, jer jebi ga - nema kostura ... Fašistička anti-logika je čudo ...

https://www.jutarnji.hr/...te-necu-vidjeti-15007328

Doc moras se maknuti od 45', stalno vracanje na tu temu te nagriza iznutra. Okreni se buducnosti, zivot je lijep negdje travka negdje cvijet.

Doc kolko vidim govori o srebrenici, mislim da je to nije '45

Lijep savjet mu daješ u biti, ali baš ne pali ako je budućnost ista kao prošlost. Ne možeš ostavit prošlost ako ti balavurdija danas kliče ZDS, a Vučić npr negira Srebrenicu i Vukovar a Jasenovac uvećava za 10-20 puta.

Edited by user Saturday, July 11, 2020 4:29:03 PM(UTC)  | Reason: Not specified

- dr jupidu
thanks 1 user thanked bero for this useful post.
nofrx on 7/11/2020(UTC)
User is suspended until 10/1/2020 9:31:36 PM(UTC) nofrx  
#30090 Posted : Saturday, July 11, 2020 4:26:34 PM(UTC)
nofrx

Was thanked: 990 time(s) in 679 post(s)
U svemu treba imati mjeru, pa tako i u vraćanju u proslost.

Apsolutna zabrana spominjanja proslosti je također štetna.

dr.Jupidu CHAMPION
The Last Emperor  
#30091 Posted : Saturday, July 11, 2020 4:45:35 PM(UTC)
The Last Emperor

Was thanked: 869 time(s) in 488 post(s)
Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
Znači 21 stoljeće, uz svu tehniku, forenziku , medije koji su snimali ne mogu naći za 1000 ubijenih posmrtne ostatke, a ubijeno je 8000 ljudi... Naši ekstremni desničari istovremeno za Jasenovac gdje je ubijeno cca 80 000 ljude ne priznaju zločin ako nema kostura, a sve se događalo od 41-45te ... Njihovom logikom ovih 1000 jadnih muslimana nije ubijeno, negdje se skrivaju valjda svih ovih godina, jer jebi ga - nema kostura ... Fašistička anti-logika je čudo ...

Doc moras se maknuti od 45', stalno vracanje na tu temu te nagriza iznutra. Okreni se buducnosti, zivot je lijep negdje travka negdje cvijet.

Lijep savjet mu daješ u biti, ali baš ne pali ako je budućnost ista kao prošlost. Ne možeš ostavit prošlost ako ti balavurdija danas kliče ZDS, a Vučić npr negira Srebrenicu i Vukovar a Jasenovac uvećava za 10-20 puta.

Procitaj boldano. Znaci poceo je pisati o Srebrenici i onda naravno ocekivano povukao usporedbu sa 2. svjetskim, vjerojatno nadajuci se da ce navuci Reakta na polemiku posto je on jedini ovdje spreman zagristi mamac.

Ali da tebi odgovorim na ovo tvoje, bas zbog te balavudrije i kretena poput Vucica treba to ostaviti iza sebe i ne kontrirati im kroz drugu krajnost npr. velicajuci Tita, nego im ukazivati da se ostave tih gluposti i okrenu buducnosti ne osvrcuci se ni desno ni lijevo ni iza, vec samo ravno naprijed.
thanks 1 user thanked The Last Emperor for this useful post.
DjomlaKS on 7/12/2020(UTC)
Doc  
#30092 Posted : Saturday, July 11, 2020 6:34:03 PM(UTC)
Doc

Was thanked: 524 time(s) in 342 post(s)

Procitaj boldano. Znaci poceo je pisati o Srebrenici i onda naravno ocekivano povukao usporedbu sa 2. svjetskim, vjerojatno nadajuci se da ce navuci Reakta na polemiku posto je on jedini ovdje spreman zagristi mamac.

Ali da tebi odgovorim na ovo tvoje, bas zbog te balavudrije i kretena poput Vucica treba to ostaviti iza sebe i ne kontrirati im kroz drugu krajnost npr. velicajuci Tita, nego im ukazivati da se ostave tih gluposti i okrenu buducnosti ne osvrcuci se ni desno ni lijevo ni iza, vec samo ravno naprijed.

Stvarno mi nije jeasno kakve ti zaključke vučeš i na osnovu čega, ali moram te razočarat...

Ja ovdje ne pišem ni zbog tebe, ni zbog Bere, ni zbog navedenog forumaša ni zbog NoFrxa - pišem prvenstveno zbog činjenica i zbog iznošenja svog stava koji se nekome sviđa više ili manje....

Znači ja sam napravio usporedbu sa Srebrenicom jedino kako bi logički pobio na ovoj temi iznesen stav o suludoj tezi da ako nema kostura, nema ni žrtve... Znači meni je tu cilj argumentom osposrit neki stav, a ne navlačit nekoga na polemiku , a pogotovo ne tog forumaša kojeg ako si primjetio uredno ignoriram ... Niti mu odgovaram ni kad me citira ... Tako da stvarno ne vidim od kud ti taj zaključak...

Ako je neki stav o 45toj netočan (ili ja mislim da je netočan) , pobijanje tog iznešenog stava nije nikakvo stalno vraćanje na 41-45 , nego najobičnije komentiranje netočnog navoda kojeg je netko naveo za to razdoblje... Ne vidim ni tu problem ... Pa ovo je tema o povjesti ....

Što se tiče veličanja Tita , čovjek koji je napravio 45godina mira i prosperiteta bez da se bilo nečija sluga na ovom području zaslužuje veličanje i divljenje... ali to je samo moj stav i tu te potpuno podržavam da se ne slažeš s time... tu svatko ima svoje mišljenje ...

Edited by user Saturday, July 11, 2020 6:37:09 PM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 1 user thanked Doc for this useful post.
nofrx on 7/11/2020(UTC)
bero  
#30093 Posted : Sunday, July 12, 2020 2:26:05 PM(UTC)
bero

Protiv ekstremista sutnja nije rjesenje. Pogotovo kad kao u srbiji osvajaju i do 70 posto na izborima.

- dr jupidu
thanks 1 user thanked bero for this useful post.
Doc on 7/12/2020(UTC)
DjomlaKS  
#30094 Posted : Sunday, July 12, 2020 2:41:43 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Ne treba šutjeti o prošlosti, al ne treba ni pretjerivati s velicanjem druge strane. Slazem se s Emperorom po tom pitanju

P.S.

Stigao sam kuci na godišnji. Stari i stric pripremaju neku festu jer su dobili mirovine. Mirovine koje su zaradili za vrijeme Juge plus stari na racun jedne tvornice iz vremena Juge kojoj su kasnije morali ispostovat dugove prema radnicima... Kasnije nisu centa dobili od drugih firmi

Ok, necu vise nikad srat o Jugi Emocija18
DjomlaKS  
#30095 Posted : Sunday, July 12, 2020 10:41:09 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

balkanbomber  
#30096 Posted : Sunday, July 12, 2020 10:47:50 PM(UTC)
balkanbomber

Was thanked: 558 time(s) in 307 post(s)
https://www.google.com/amp/s/amp.index.hr/article/2197566/manuel-neuer-zapjevao-thompsona-oj-zagoro-lijepa-li-si

https://www.google.com/a...view=amp.bildMobile.html

Bild izvjestava kako pjeva skandaloznu nacionalisticku pjesmu :D

pise da pjeva pjesmu nacionaliatickog banda, ne da je pjesma nacionalisticka, sto i nije netocno

Edited by user Sunday, July 12, 2020 10:51:08 PM(UTC)  | Reason: Not specified

On je čovjek jako dobar momak!
Zatoichi  
#30097 Posted : Monday, July 13, 2020 12:13:16 AM(UTC)
Zatoichi

Was thanked: 776 time(s) in 462 post(s)
Originally Posted by: balkanbomber Go to Quoted Post
https://www.google.com/amp/s/amp.index.hr/article/2197566/manuel-neuer-zapjevao-thompsona-oj-zagoro-lijepa-li-si

pise da pjeva pjesmu nacionaliatickog banda, ne da je pjesma nacionalisticka, sto i nije netocno

Nekad sam volio citati bild.de al sad je klik bejt sranje kao i vecina medija....zasto uvlace momka u sranje i jos kao postavljaju pitanje:”Da li je on znao sta pjeva?”.......koja su to govna a ocigledno taj sto je pisao nezna o cemu je pjesma...pjesma je prelijepa i neko bi stvarno trebao da autoru clanka da dadne prevod i da mu kaze da nesere......moj njemacki je nekad bio ko rodjeni a sad hrdjav pa vise mucam nego sto pricam,inace bi ja uletio da mu kazem par.....shajz foce...
Pirilipa pisma

https://m.youtube.com/watch?v=Dbmy_oSdJyE

A evo croatia week link na engleskom,kaze pjeva pjesmu sto je vrlo popularna u hrvatskoj...nista ruzno....kad sam pukusao da procitam resto sranja na bild.de izasao pop-up da moram platiti 3.99 eura da bi mogao procitati o skandalu......klik bejt

https://www.croatiaweek....lijepa-li-si-in-croatia/

Edited by user Monday, July 13, 2020 12:28:37 AM(UTC)  | Reason: Not specified

It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
e.peace  
#30098 Posted : Monday, July 13, 2020 12:52:29 AM(UTC)
e.peace

Man

Was thanked: 659 time(s) in 362 post(s)
Ne treba šutjeti o prošlosti, al ne treba ni pretjerivati s velicanjem druge strane. Slazem se s Emperorom po tom pitanju

P.S.

Stigao sam kuci na godišnji. Stari i stric pripremaju neku festu jer su dobili mirovine. Mirovine koje su zaradili za vrijeme Juge plus stari na racun jedne tvornice iz vremena Juge kojoj su kasnije morali ispostovat dugove prema radnicima... Kasnije nisu centa dobili od drugih firmi

Ok, necu vise nikad srat o Jugi
Emocija18

Trebaš shvatiti ti i takvi da bilo kakvo sranje ili pohvaljivanje onog vremena treba potkrijepiti činjenicama,a mrziteljima yuge činjenice nisu drage...
Sad opletite po meni Emocija1
thanks 1 user thanked e.peace for this useful post.
DjomlaKS on 7/13/2020(UTC)
DugoVecCitam  
#30099 Posted : Monday, July 13, 2020 9:40:02 AM(UTC)
DugoVecCitam

DRAGI PRIJATELJI...
DjomlaKS  
#30100 Posted : Monday, July 13, 2020 12:24:26 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Originally Posted by: balkanbomber Go to Quoted Post

Istina, al na to sam mislio.
Pogotovo mi je upao u oci ovaj boldani dio "jeli znao sta pjeva", tako da do kraja nisam ni citao.

U svakom slučaju, ovo je smećarski nepotreban clanak. Slicno su raznorazni indexi pisali kad je Merkelica pjevala ovu pjesmu
Users browsing this topic
Guest
1,563 Pages«<15031504150515061507>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.