Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

1,500 Pages«<14911492149314941495>»
Options
Go to last post Go to first unread
Doc  
#29841 Posted : Wednesday, July 1, 2020 12:09:25 AM(UTC)
Doc

Rank: Advanced Member

Was thanked: 384 time(s) in 240 post(s)
Znači ako Tursku računamo kao Euopsku državu, najodvratniji Europski narod su mi Turci... Znači dno dna, kad su bili na vrhuncu svog jebenog carstva širili su samo zatucanost ... Nije na njihovom području bllo razvoja cesta, škola, bolnica, oni su baš suprotno radili na tome da Raja ostane što zaostalija.... Posljedice njihova vladanja imamo i danas, točno vidiš gdje su Turci duže vladalli to je vćei jad , bjeda i zaostalost....

Da ne pričam o ovom poduhvatu kojem se Hitler divio , tko se sjeća još Armenaca

https://hr.wikipedia.org...ki/Genocid_nad_Armencima

I dan danas oni se nisu ispričali za ta sranja, kao nije se dogodilo ... Odvratno i vrijedno prezira takav zločin negirat... Pa dio našeg naroda (onaj lošiji dio) je sto puta manje ljudi druge nacije ubio pa se to obilježava svake godine, predsjednik, premjer nosi vjenac, to je civilizacija... Ovi kozojebi i dan danas glume da se ništa nije dogoidlo u milijunskom masakru.. Zato sam ponosan na Hrvatsku ...

https://www.dw.com/hr/ka...nad-armencima/a-18299844

Nabijanje na kolac na našim područima, pravo prvenstva i ostala sranja koja su radili kod nas 200 godina , a u jadnoj Bosni 500 godina...

Nekad razumjem Srbe i njihovu netpreljivost prema Turcima , naravno da ne opravdavam njihove poteze. Ali jasno mi je zašto ih toliko mrze... Zajebavali su ih toliko godina i izživljavali se nad njima, donjelil su im od napretka jedino burek, čevape i kebab...

Gadan narod ... Ja moram kao liberal radit na sebi da tako ne razmišljam, da nemam predrasuda ma koliko činjenice bilil jasne, jer svugdje ima debila... Ali što se Turaka tiče , ne mogu si još uvijek pomoć... Jednsotavno preloši su ...

Edited by user Wednesday, July 1, 2020 12:16:39 AM(UTC)  | Reason: Not specified

DjomlaKS  
#29842 Posted : Wednesday, July 1, 2020 5:58:41 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 1856 time(s) in 1284 post(s)
Čak je i taj genocid dokaz o kolikim se monstrumima radilo, i koliko je odvratno sto to danas ne priznaju.
Usporedbe radi, švabe su mrzili Židove al vecinom su ih na human način gusili plinom.
Turci su radili zločine koje danasnji čovjek ne moze razumijeti, tipa da siluju skupa majku i kćer pa ih onda onako žive razapnu na kriz da se gledaju i umiru u mukama. To samo pokazuje koliko je to bolestan um bio.

Pisalo se na forumu kako smo ta mučenja i zvjerstva pokupili od turaka(za razliku od npr. Slovenaca gdje nisu bili), al sreća da nismo bas sve pokupili.
thanks 1 user thanked DjomlaKS for this useful post.
Doc on 7/1/2020(UTC)
Him  
#29843 Posted : Wednesday, July 1, 2020 6:55:54 AM(UTC)
Him

Was thanked: 49 time(s) in 41 post(s)
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
Čak je i taj genocid dokaz o kolikim se monstrumima radilo, i koliko je odvratno sto to danas ne priznaju.
Usporedbe radi, švabe su mrzili Židove al vecinom su ih na human način gusili plinom.
Turci su radili zločine koje danasnji čovjek ne moze razumijeti, tipa da siluju skupa majku i kćer pa ih onda onako žive razapnu na kriz da se gledaju i umiru u mukama. To samo pokazuje koliko je to bolestan um bio.

Pisalo se na forumu kako smo ta mučenja i zvjerstva pokupili od turaka(za razliku od npr. Slovenaca gdje nisu bili), al sreća da nismo bas sve pokupili.

Četnici se jesu oformili da pokažu otpor Turcima, zato više djeluju kao neka banda. Imaju neku svoju pisanu povijest i pokupili su od Turaka, gdje se popišam moje je.
gubili
Edit: Turci su na današnji prostor RH bili više u prolazu, a Hrvati su vodili 100 godišnji rat s Turcima gdje su gubili i dobivali ratove pod tuđom zastavom. Bosna i Srbija je imala veću torturu s njima i takva dugotrajna opsada im je izmjenila mentalni sklop i vjeru.

Edited by user Wednesday, July 1, 2020 7:07:36 AM(UTC)  | Reason: Not specified

bero  
#29844 Posted : Wednesday, July 1, 2020 8:20:54 AM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5671 time(s) in 3528 post(s)
Originally Posted by: Him Go to Quoted Post
Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
da, turci su veliki nacionalisti. i neće ni dan danas priznat sranja koja su radili po armeniji i slično.

Zašto bi priznali? Je li Osmankso carstvo krivo što je moglo do Beča raditi sranja ili Europa koja je to mirno gledala. Nisu Turci ništa krivi i znaju što to znači ako otvore politiku ispričavanja, vide kako su Njemci u banani.

Da, nijemci su bas u banani, druga ekonomska sila svijeta... :D

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
DugoVecCitam  
#29845 Posted : Wednesday, July 1, 2020 8:43:04 AM(UTC)
DugoVecCitam

Was thanked: 1521 time(s) in 902 post(s)
Turci su mi kao klijenti uzas, ali kao domacini top 5 (od 30ak proputovanih zemalja). :)
DRAGI PRIJATELJI...
dr jupidu  
#29846 Posted : Wednesday, July 1, 2020 8:51:12 AM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3593 time(s) in 2767 post(s)
Originally Posted by: DugoVecCitam Go to Quoted Post
Turci su mi kao klijenti uzas, ali kao domacini top 5 (od 30ak proputovanih zemalja). :)

trgovački putnik za suhomesnate svinjske proizvode si:)?

jasno je da svima nama neki narodi leže a neki ne leže

tako i njima

ništa specijalno

npr je i jedna tad kolegica i dodje šiptar ..........i krene s tom kolegicom pričati na ti i to bahato...

onda sam mu pojasnio i održao predavanje o kulturiEmocija18

recimo nih kao i svih poštujeem al mi ne leže

nofrx  
#29847 Posted : Wednesday, July 1, 2020 8:54:08 AM(UTC)
nofrx

Was thanked: 756 time(s) in 502 post(s)

Četnici se jesu oformili da pokažu otpor Turcima, zato više djeluju kao neka banda. Imaju neku svoju pisanu povijest i pokupili su od Turaka, gdje se popišam moje je.
gubili
Edit: Turci su na današnji prostor RH bili više u prolazu, a Hrvati su vodili 100 godišnji rat s Turcima gdje su gubili i dobivali ratove pod tuđom zastavom. Bosna i Srbija je imala veću torturu s njima i takva dugotrajna opsada im je izmjenila mentalni sklop i vjeru.

Ima i hrvatska puno vise veze s turcima i bosnom nego sto se misli.

Evo recimo tucepi, i citava makarska rivijera, gdje zivim.
Kompletno stanovnistvo potjece iz hercegovine i doseljeno je oko 1715.

Sinjska krajina iz duvna, imotska krajina iz hercegovina.

Vrlika uglavnom iz crne gore.

KW Champion
for lifetime
thanks 1 user thanked nofrx for this useful post.
DjomlaKS on 7/1/2020(UTC)
nofrx  
#29848 Posted : Wednesday, July 1, 2020 9:07:15 AM(UTC)
nofrx

Stanovnistvo makarske rivijere koje je tu zivilo prije turske okupacije pobjeglo je na Hvar, Brac, Korculu i talijansku pokrajinu Molize.
Kad je Venezia zauzela makarsku rivijeru a i imotsku krajinu bile su prakticki puste.
Citava imotska krajina je recimo imala samo 80 stanovnika

Onda su pozivani katolici i pravoslavci iz hercegovine da se nasele i poklanjana im je zemlja.
Pravoslavci su jako brzo postali katolici jer je u to vrijeme to bila normalna stvar.
Ako nemaju pravoslavnog popa u selu i u blizini vrlo brzo postanu katolici.
KW Champion
for lifetime
thanks 1 user thanked nofrx for this useful post.
Doc on 7/1/2020(UTC)
Him  
#29849 Posted : Wednesday, July 1, 2020 9:13:21 AM(UTC)
Him

Was thanked: 49 time(s) in 41 post(s)
Originally Posted by: nofrx Go to Quoted Post

gubili

Ima i hrvatska puno vise veze s turcima i bosnom nego sto se misli.

Evo recimo tucepi, i citava makarska rivijera, gdje zivim.
Kompletno stanovnistvo potjece iz hercegovine i doseljeno je oko 1715.

Sinjska krajina iz duvna, imotska krajina iz hercegovina.

Vrlika uglavnom iz crne gore.

Zato sam napomenuo Bosnu. U Hrvatskoj ima puno Bosanaca mozda milijun. Srbi svojetavaju Hrvatsku upravo zbog invazije Turaka. Hrvati su isto se radikalizirali u prvoj Jugoslaviji zbog dominacije Srba.

Hercegovci su potlaceni od Turaka i od tuda su oni zatvoreniji ili kako ih SDP-ovci vrijedjaju s raznim epitetima. Ne kuze bazican problem loseg odnosa Hrvata i Srba.
thanks 1 user thanked Him for this useful post.
nofrx on 7/1/2020(UTC)
nofrx  
#29850 Posted : Wednesday, July 1, 2020 9:22:47 AM(UTC)
nofrx

A za turski genocid nad armencima navodno je krivo fasovanje od rusa.

Turski sultan je odlucio pomoci njemcima i napasti ruse s juga maršom preko kavkaza.

Njemci su mu govorili da ne ide jer su procjenili da je vojska slabo opremljena i odjevena za snijeg i hladnocu na kavkazu.

Savjetovali ga da priceka dok ga oni ne opreme adekvatno.on je savjete odbio i krenuo odmah.

Vojska je dozivila pravi debakl i pokolj i od hladnoce i gladi prilikom prelaska tako velike planine i od rusa koji su ih spremni docekali i porokali.

To je navodno jako snazno utjecalo na sultanov krhki ego a i na podrsku naroda koji je bio ogorcen.

Tako da se morao hitno pronaci dezurni krivac

I za krivca su proglaseni armenci.
Oni su tobože krivi jer su špijali za ruse i mrzili tursku.

Turski narod je uzivao u pokolju.

Sultan je uzivao u novozarađenom ugledu velikog vojskovođe.

I usput se rjesili jednog velikog problema, mnogobrojne krscanske armenske manjine.

Edited by user Wednesday, July 1, 2020 9:25:21 AM(UTC)  | Reason: Not specified

KW Champion
for lifetime
DjomlaKS  
#29851 Posted : Wednesday, July 1, 2020 11:59:19 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

To sam i ja gledao na par dokumentaraca. Turski sultan je pozvao sve ruske muslimane na "sveti rat" tj. pobunu, al se nitko nije odazvao. Kad su dobili po picki od rusa, odlučili su krivicu svalit na armence i izmasakrirali ih.
Ja sam misljenja da je armence svejedno ista sudbina čekala, al eto pozurili su radi pogazenog ega
thanks 1 user thanked DjomlaKS for this useful post.
nofrx on 7/1/2020(UTC)
DugoVecCitam  
#29852 Posted : Wednesday, July 1, 2020 4:19:38 PM(UTC)
DugoVecCitam

Was thanked: 1521 time(s) in 902 post(s)
U Armeniji sam bio u "Muzeju genocida" i to me potreslo vise od Ausvica...
Strava, stravaaaa! :(

Edited by user Wednesday, July 1, 2020 4:20:52 PM(UTC)  | Reason: Not specified

DRAGI PRIJATELJI...
Doc  
#29853 Posted : Wednesday, July 1, 2020 5:36:08 PM(UTC)
Doc

Jedan od razloga zašto volim Ruse je što uredno daju po piksi Turcima kroz povjest... Ovi se nešto uvjek bahate u regiji, a onda dođe ruski medo i uzme im teritorij... Ostalo je to i do danas, da nema Mede u Siriji Turci bi zauzeli tko zna koliko teritorija Sirije, ovako su na lancu i grckaju koliko mogu...

Žao mi je samo što su uspjeli vratiti Europski dio pod Ataturkom, ali nema veze, kad se sjetim na koliko su područja vladali i radili zla sad su u dobroj mjeri svedeni na nekiu prihvatljivu razinu

Edited by user Wednesday, July 1, 2020 5:37:56 PM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 1 user thanked Doc for this useful post.
nofrx on 7/1/2020(UTC)
Doc  
#29854 Posted : Wednesday, July 1, 2020 5:43:00 PM(UTC)
Doc

Igleda sa u svog donedavnog Idola i kako su govorili jedinog novinara koji govori o temama o kojima nitko ne želi pročitali i na desnici.. Ništa čudno da kasne, bilo je ono istraživanje gdje je generalo ispalo da su desničari nešto niže inteligencije od ostalih ljudi.. vidi se ... :D

https://teleskop.hr/rat-...ps6dIlP7cIw6T159lfQdO87Q

Nije im bilo dovoljno što je uhvaćen da kokainom plaća kurve , jebit ga , reklamirao je ustašluk pa su mu večiki lažni katolici to nekako na jedno oko zažmirili ... Normalan čovjek Bujicu ne može gledat zbog mentalne higijene niti pet minuta, a sad se mako komešaju ... Peviše krokodila, a mala bara
Doc  
#29855 Posted : Wednesday, July 1, 2020 5:48:05 PM(UTC)
Doc

Šatoraši Emocija15 Emocija15 Emocija15

Tko god nije bio u šatoru i dao im podršku nije Hrvat Emocija18 Emocija18 Emocija18 , pardon nije glup Hrvat...

https://www.jutarnji.hr/...-tudmanov-cuvar-15005757

ne mogu da se ne prisjetim i ove legengde, kad je već prigoda

https://express.24sata.h...ta-do-vo-enja-zrca-15895

Dmooljubi ,,,,
Reaktivac  
#29856 Posted : Wednesday, July 1, 2020 8:48:42 PM(UTC)
Reaktivac

Was thanked: 1186 time(s) in 892 post(s)
Originally Posted by: Doc Go to Quoted Post
Igleda sa u svog donedavnog Idola i kako su govorili jedinog novinara koji govori o temama o kojima nitko ne želi pročitali i na desnici.. Ništa čudno da kasne, bilo je ono istraživanje gdje je generalo ispalo da su desničari nešto niže inteligencije od ostalih ljudi.. vidi se ... :D

https://teleskop.hr/rat-...ps6dIlP7cIw6T159lfQdO87Q

Nije im bilo dovoljno što je uhvaćen da kokainom plaća kurve , jebit ga , reklamirao je ustašluk pa su mu večiki lažni katolici to nekako na jedno oko zažmirili ... Normalan čovjek Bujicu ne može gledat zbog mentalne higijene niti pet minuta, a sad se mako komešaju ... Peviše krokodila, a mala bara

Ne znam na koga aludiraš, ali ako hoćeš mišljenje - potpuna potpora Marku Ljubiću.

S kojim sam čak pomalo u kontaktu.

Što se tiče Bujanca, dosta se je kompromitirao samom činjenicom da je zapravo medijski trgovac, s obzirom da isključivo te monopolistički promovira škorin DP.

Očito Budnica pomalo preuzima dio medijskog kolača i prilično sam upućen u zakulisne detalje.

Onaj tko želi razumijeti što se događa, pogledati će obje emisije. Ako ga već zanima navedeni konflikt te medijsko-interesni rivalitet. Pogotovo ako nije inficiran prijezirom te intatilnom isključivošću, a da su u pitanju zanimljivi gosti u emisijama.

U tome se iščitava očigledna razlika između intelekta boljševiziranog mentalnog sklopa konfuznog ljevičara i realnog desničara koji malo šire promatra zamršene obzore političkog spektra.

Edited by user Wednesday, July 1, 2020 9:01:31 PM(UTC)  | Reason: Not specified

bero  
#29857 Posted : Wednesday, July 1, 2020 9:49:51 PM(UTC)
bero

https://www.jutarnji.hr/...sipa-broza-tita-15005805

bogme gotovo da i nema manifestacije na kojoj drug Škoro u Jugi nije bio Emocija18
- dr jupidu
thanks 1 user thanked bero for this useful post.
nofrx on 7/1/2020(UTC)
DjomlaKS  
#29858 Posted : Wednesday, July 1, 2020 9:56:02 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/novi-prilozi-za-biografiju-miroslava-skore-nastupao-u-cast-stafete-mladosti-i-josipa-broza-tita-15005805

bogme gotovo da i nema manifestacije na kojoj drug Škoro u Jugi nije bio Emocija18

https://www.index.hr/mob...y=vijesti&id=2194027

Meni fali samo pjevač Škoro Emocija21
bero  
#29859 Posted : Wednesday, July 1, 2020 10:00:33 PM(UTC)
bero

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/novi-prilozi-za-biografiju-miroslava-skore-nastupao-u-cast-stafete-mladosti-i-josipa-broza-tita-15005805

https://www.index.hr/mob...y=vijesti&id=2194027

Meni fali samo pjevač Škoro Emocija21

uzorni komunista koji je oženio djevojku iz obitelji četničkih emigranata u SAD, ima li boljeg rezimea za vodit hrvatsku desnicu Emocija18

- dr jupidu
thanks 2 users thanked bero for this useful post.
nofrx on 7/1/2020(UTC), ZgemboAdislic on 7/2/2020(UTC)
balkanbomber  
#29860 Posted : Wednesday, July 1, 2020 10:14:59 PM(UTC)
balkanbomber

Was thanked: 495 time(s) in 273 post(s)
To sam i ja gledao na par dokumentaraca. Turski sultan je pozvao sve ruske muslimane na "sveti rat" tj. pobunu, al se nitko nije odazvao. Kad su dobili po picki od rusa, odlučili su krivicu svalit na armence i izmasakrirali ih.
Ja sam misljenja da je armence svejedno ista sudbina čekala, al eto pozurili su radi pogazenog ega

Turci su simpa, pristupacni, nisu ukoceni kao Njemci, mozes snjima popricat, sve ok, lako objasnjeno, Njemci su po tipu covjeka inzinjeri a turci prodavaci na bazaru, znam da je ovo sad stereotip ali stereotipi postoje sa razlogom, i uvijek je lakse imat neku funny conversation sa prodvacem nego inzinjerem, sto ne znaci da je ovaj
bolja osoba...

kakvi su oni pak mozemo vidjet kroz pravac u koji truska ide, gleda se kao naj naprednija islamska drzava na svijetu a idu backwards, i to vecina njih hoce, u turskoj
su negdje na 60/70% sto to podrzavaju, u dijaspori valjda preko 90%.

Vec sam tu na forumu pisao, bez reakcije, ali meni nije jasno kako jedan politicar, sad predsjednik, moze reci ovako nesto a da nema neke reakcije:

https://stockholmcf.org/...ms-and-staff-to-an-army/

jedinu Austrija je isla protiv toga, zabranili su da se "importiraju" hodze iz inozemstva i da ne smiju bit financirani od stranih drzava itd... i naravno da ih turska i
Erdogan sam do dan danas naziva Islamophobima...

Edited by user Wednesday, July 1, 2020 10:16:39 PM(UTC)  | Reason: Not specified

On je čovjek jako dobar momak!
thanks 2 users thanked balkanbomber for this useful post.
DjomlaKS on 7/1/2020(UTC), Doc on 7/1/2020(UTC)
Users browsing this topic
Guest (2)
1,500 Pages«<14911492149314941495>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.