Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

75 Pages«<7172737475>
Options
Go to last post Go to first unread
The Last Emperor  
#1441 Posted : Thursday, June 25, 2020 9:45:51 AM(UTC)
The Last Emperor

Rank: Advanced Member

Was thanked: 792 time(s) in 439 post(s)
Ovaj stožer se pretvara u totalne klaune, da ne spominjem kako su podržavajući Plenkovićevu samoodluku da izbjegne samoizolaciju izgubili ikakvu vjerodostojnost. Jutros me izuzetno naživcirala odluka da se moraju nositi maske u javnom prijevozu na području cijele države, bez obzira što u nekim gradovima nema niti jednog jedinog aktivnog slučaja kao što je slučaj kod mene. Mislim se kako nema šanse da bi nosio, ali moram dijete odvest u vrtić pa se naguzio i popušio.

Druga stvar, ove izolacije i pizdarije su sve krenule da bi se zaštitio zdravstveni sustav. Ali pošto je očito kako je virus izrazito oslabio jer nema niti jednog jedinog slučaja na respiratoru, zdravstveni sustav nije u nikakvoj opasnosti i sad se zaista i radi o običnoj prehladici. Umjesto da sada budemo pametni i pustimo virus da se nesmetano širi bez velikih kontrola i testiranja da se stvori taj famozni imunitet krda kako bi bili zaštićeniji na jesen ako opet ojača, oni idu raditi pizdarije u sred ove jadne turističke sezone. Jebo ih stožer da ih jebo.
thanks 7 users thanked The Last Emperor for this useful post.
DjomlaKS on 6/25/2020(UTC), e.peace on 6/25/2020(UTC), FaceDesigner on 6/25/2020(UTC), fist on 6/25/2020(UTC), DugoVecCitam on 6/25/2020(UTC), dr jupidu on 6/26/2020(UTC), ZgemboAdislic on 6/26/2020(UTC)
bero  
#1442 Posted : Friday, June 26, 2020 10:33:27 AM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5676 time(s) in 3532 post(s)
stožer se skroz kompromitirao.

glede maski u javnom prijevozu, ok, ali kakva vajda od toga ako maske nisu obvezne u noćnim klubovima, svadbama itd itd gdje se okupljaju na stotine i na tisuće ljudi.

onda ostavi isto za sve ili ništa za nikog.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
dr jupidu  
#1443 Posted : Friday, June 26, 2020 10:40:55 AM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3603 time(s) in 2776 post(s)
Originally Posted by: The Last Emperor Go to Quoted Post
Ovaj stožer se pretvara u totalne klaune, da ne spominjem kako su podržavajući Plenkovićevu samoodluku da izbjegne samoizolaciju izgubili ikakvu vjerodostojnost. Jutros me izuzetno naživcirala odluka da se moraju nositi maske u javnom prijevozu na području cijele države, bez obzira što u nekim gradovima nema niti jednog jedinog aktivnog slučaja kao što je slučaj kod mene. Mislim se kako nema šanse da bi nosio, ali moram dijete odvest u vrtić pa se naguzio i popušio.

Druga stvar, ove izolacije i pizdarije su sve krenule da bi se zaštitio zdravstveni sustav. Ali pošto je očito kako je virus izrazito oslabio jer nema niti jednog jedinog slučaja na respiratoru, zdravstveni sustav nije u nikakvoj opasnosti i sad se zaista i radi o običnoj prehladici. Umjesto da sada budemo pametni i pustimo virus da se nesmetano širi bez velikih kontrola i testiranja da se stvori taj famozni imunitet krda kako bi bili zaštićeniji na jesen ako opet ojača, oni idu raditi pizdarije u sred ove jadne turističke sezone. Jebo ih stožer da ih jebo.

i sjebu do kraja makarskoj turističku sezonu jer nema bosanaca npr...

niko neće u samoizolaciju 14 dana d'oh!
bero  
#1444 Posted : Friday, June 26, 2020 11:56:56 AM(UTC)
bero

Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post
Originally Posted by: The Last Emperor Go to Quoted Post

i sjebu do kraja makarskoj turističku sezonu jer nema bosanaca npr...

niko neće u samoizolaciju 14 dana d'oh!

https://www.index.hr/mag...u-hrvatskoj/2193293.aspx

Emocija18

- dr jupidu
Joeseph Jones  
#1445 Posted : Friday, June 26, 2020 1:44:41 PM(UTC)
Joeseph Jones

Was thanked: 225 time(s) in 146 post(s)
Spominje se da bi HR mogla ukinuti mjere sljedeci tjedan prema BiH..

bero  
#1446 Posted : Friday, June 26, 2020 3:17:54 PM(UTC)
bero

Originally Posted by: Joeseph Jones Go to Quoted Post

hm, što li je sljedeći tjedan...? Emocija20

- dr jupidu
thanks 4 users thanked bero for this useful post.
Svensson on 6/26/2020(UTC), Joeseph Jones on 6/26/2020(UTC), DjomlaKS on 6/26/2020(UTC), ZgemboAdislic on 6/26/2020(UTC)
DjomlaKS  
#1447 Posted : Friday, June 26, 2020 4:35:47 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 1865 time(s) in 1291 post(s)
Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
Originally Posted by: Joeseph Jones Go to Quoted Post

hm, što li je sljedeći tjedan...? Emocija20

Pa sta bi ti? Kako cemo 2 puta glasat za HDZ ako nam ne otvore granice?

P. S.

https://www.24sata.hr/ne...sata%20Facebook%20status

Logicno je otvorit klubove gdje se nekoliko stotina ljudi nabije, dišu jedni drugima u facu, dodiruju se, ljube, jebu i sve ostalo.., a zatvarat granice d'oh!
m&m  
#1448 Posted : Friday, June 26, 2020 5:50:49 PM(UTC)
m&m

Was thanked: 90 time(s) in 49 post(s)
Originally Posted by: blazer44 Go to Quoted Post
Originally Posted by: Svensson Go to Quoted Post
ja sam u financijama i ovo što se trenutno događa na tržištima, o tome ću valjda unucima pričati

Ja sam okrenio pare ko nikad zahvaljujuci coroni, a tek je pocelo Emocija18
Inace long term tradeam koju godinu, zasad uspjesno, daleko sam od profesionalca Emocija1
Najvise vrtim dionice i indekse, nesto forex i nesto crypto.
Kad je krenilo ovo u Kini, pratio sam situaciju i cim se pocelo sirit i padat trziste prodao sam sve i stavio shortat vise manje sve indexe.
Ocekivao sam da je pad od 10% siguran, moguc i bear market, tako da nisam puno oklijevao. Ovo je zasad premasilo moja skromna ocekivanja Emocija1
Zao mi je sta nisam i leverage stavio, inace ne tradeam s leverageo pa mi nije palo ni na pamet.
Kad je udrilo u bear market, bio je oni skok kad su vlade upumpale para, skoro sam zaustavio sve shortove Emocija18 Ali trudim se bit strpljiv koliko mogu.
Ocekujem da ce se ovo padanje kroz sljedecih dva tjedna stabilizirat, mozda americki indeksi padnu vise.
Uglavnom uskoro cu zaustavit vise manje sve shortove (pratit jos americke indekse) i kupit opet dionice, ether sam vec kupio na 111.
Onda preostaje samo cekat, sljedeci kvartal ce mislim bit uzasan, ali nakon sto se corona izdivlja ocekujem oporavak. Pa kad naraste dobro naraste, ja se nadam solidnom oporavku krajem godine.

Kako shortaš indekse?

Seded  
#1449 Posted : Monday, June 29, 2020 4:01:11 PM(UTC)
Seded

Was thanked: 2019 time(s) in 1271 post(s)
UserPostedImage
"It's not checkmate. The king has one more move."
thanks 2 users thanked Seded for this useful post.
nofrx on 6/29/2020(UTC), Svensson on 6/29/2020(UTC)
Doc  
#1450 Posted : Monday, June 29, 2020 7:19:59 PM(UTC)
Doc

Was thanked: 389 time(s) in 243 post(s)
Originally Posted by: Seded Go to Quoted Post
UserPostedImage

Ne zamaraj se , nije to za naše glupe glavice... Gledaj presice stožera, slušaj šta govore i najvažnije bezpogovorno radi ono što ti oni kažu da moraš radit te ne zaboravi pogledat upute kako se ispravno peru ruke ...

Edited by user Monday, June 29, 2020 7:20:49 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Svensson  
#1451 Posted : Monday, June 29, 2020 11:37:21 PM(UTC)
Svensson

Sweden

Was thanked: 1387 time(s) in 748 post(s)
Originally Posted by: m& Go to Quoted Post
Originally Posted by: blazer44 Go to Quoted Post
Originally Posted by: Svensson Go to Quoted Post
ja sam u financijama i ovo što se trenutno događa na tržištima, o tome ću valjda unucima pričati

Ja sam okrenio pare ko nikad zahvaljujuci coroni, a tek je pocelo Emocija18
Inace long term tradeam koju godinu, zasad uspjesno, daleko sam od profesionalca Emocija1
Najvise vrtim dionice i indekse, nesto forex i nesto crypto.
Kad je krenilo ovo u Kini, pratio sam situaciju i cim se pocelo sirit i padat trziste prodao sam sve i stavio shortat vise manje sve indexe.
Ocekivao sam da je pad od 10% siguran, moguc i bear market, tako da nisam puno oklijevao. Ovo je zasad premasilo moja skromna ocekivanja Emocija1
Zao mi je sta nisam i leverage stavio, inace ne tradeam s leverageo pa mi nije palo ni na pamet.
Kad je udrilo u bear market, bio je oni skok kad su vlade upumpale para, skoro sam zaustavio sve shortove Emocija18 Ali trudim se bit strpljiv koliko mogu.
Ocekujem da ce se ovo padanje kroz sljedecih dva tjedna stabilizirat, mozda americki indeksi padnu vise.
Uglavnom uskoro cu zaustavit vise manje sve shortove (pratit jos americke indekse) i kupit opet dionice, ether sam vec kupio na 111.
Onda preostaje samo cekat, sljedeci kvartal ce mislim bit uzasan, ali nakon sto se corona izdivlja ocekujem oporavak. Pa kad naraste dobro naraste, ja se nadam solidnom oporavku krajem godine.

Kako shortaš indekse?

preko futuresa, opcija, ili cfd-a ...čisto ovako s vrha jezika
DjomlaKS  
#1452 Posted : Tuesday, June 30, 2020 2:49:28 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

UserPostedImage

Ovdje bi samo jos dodao testiranje.
Šanse da cete na 3 testiranja imati isti rezultat su gotovo nemoguce. Sve je vise onih koji budu pozitvni tel na drugom, trecem testu i onih koji na trecem ipak budu negativni.
balkanbomber  
#1453 Posted : Tuesday, June 30, 2020 4:23:48 PM(UTC)
balkanbomber

Was thanked: 507 time(s) in 279 post(s)
ovdje Buenos Aires vracaju opet na prvu fazu, sve se zatvara, jedino su ukljucili nekoliko industrija vise u "exeptional list" a inace se sve zatvara....

ono, sve sportske aktivnosti napolju su zabranjenje, a setat smijes samo u radiusu od 500m oko kuce, a dalje samo u shoping ili ako radis u jednoj ot dopustenih industriija....

ja sam vec tu od 5.1 jbt, sad bi trebao vec 2gi put putovat kuci a ja jos uvijek ne znam kad ce biti letova
On je čovjek jako dobar momak!
FaceDesigner  
#1454 Posted : Thursday, July 2, 2020 5:36:07 PM(UTC)
FaceDesigner

Was thanked: 692 time(s) in 362 post(s)
Znači gledajte kako to u praksi izgleda.
Imao sam u planu izaći vani za vikend prvi put nakon ovog sranja, ali organizator dan prije eventa stavlja obavijest da prema preporukama stožera svi koji dođu moraju pokazati osobnu i dati OIB i broj mobitela.
Što znači ako u tih 500njak ljudi netko prehladi i bude dovoljno dokon pa se testira na coronu i bude pozitivan, nas 499 ćemo u izolaciju 15 dana ili sta.
Pa sad ti vidi kako se pomaže turizmu i event industriji. Hvala HDZ-u i stožeru. Mene su odgovorili.
PFS Bets : 2 wins.3 losses.1 NC
1000 posts 13.5.2012.

pušim kurčinu svojom odlukom a ti je pušiš jer ti je netko rekao kako to treba pušit da bi vidio nebo
-karl anal
thanks 1 user thanked FaceDesigner for this useful post.
dr jupidu on 7/2/2020(UTC)
Joeseph Jones  
#1455 Posted : Thursday, July 2, 2020 6:03:02 PM(UTC)
Joeseph Jones

Was thanked: 225 time(s) in 146 post(s)
Originally Posted by: FaceDesigner Go to Quoted Post
Znači gledajte kako to u praksi izgleda.
Imao sam u planu izaći vani za vikend prvi put nakon ovog sranja, ali organizator dan prije eventa stavlja obavijest da prema preporukama stožera svi koji dođu moraju pokazati osobnu i dati OIB i broj mobitela.
Što znači ako u tih 500njak ljudi netko prehladi i bude dovoljno dokon pa se testira na coronu i bude pozitivan, nas 499 ćemo u izolaciju 15 dana ili sta.
Pa sad ti vidi kako se pomaže turizmu i event industriji. Hvala HDZ-u i stožeru. Mene su odgovorili.

Planinarim inače i ne mogu ti opisati kakav je osjećaj otići u mirnoću gdje nema ovoga svega.

DjomlaKS  
#1456 Posted : Thursday, July 2, 2020 7:45:00 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
UserPostedImage

Šanse da cete na 3 testiranja imati isti rezultat su gotovo nemoguce. Sve je vise onih koji budu pozitvni tel na drugom, trecem testu i onih koji na trecem ipak budu negativni.

Kao sto sam rekao, Đokovic ispao negativan nakon samo par dana, tj. nakon cini mi se drugog testiranja. Dodajmo tome da uopce nije imao nikakve simptome.

Netko il je nesposoban il nesto ovdje gadno ne stima!
dr jupidu  
#1457 Posted : Thursday, July 2, 2020 7:49:02 PM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3603 time(s) in 2776 post(s)
UserPostedImage

Kao sto sam rekao, Đokovic ispao negativan nakon samo par dana, tj. nakon cini mi se drugog testiranja. Dodajmo tome da uopce nije imao nikakve simptome.

Netko il je nesposoban il nesto ovdje gadno ne stima!

šta neštima

ima ok imunitet

ja npr 10 godina nisam uopće nikad bio bolestan

doktor znaEmocija1
niti ću dobit koronu

karl anal  
#1458 Posted : Thursday, July 2, 2020 11:32:12 PM(UTC)
karl anal

Was thanked: 2559 time(s) in 1342 post(s)
Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post

ima ok imunitet

ja npr 10 godina nisam uopće nikad bio bolestan

doktor znaEmocija1
niti ću dobit koronu

deobro zvuči kad tako kažeš, ali okrutna realnost je da imaš sreće da i virus ima svoj ponos
Iznajmljujem prostor za sig
thanks 2 users thanked karl anal for this useful post.
Bronson0 on 7/2/2020(UTC), ZgemboAdislic on 7/3/2020(UTC)
DjomlaKS  
#1459 Posted : Friday, July 3, 2020 5:54:56 AM(UTC)
DjomlaKS

Germany

https://www.croexpress.e...di-da-nista-ne-zaraduju/

Dalmatinci, kakvo je bas stanje s turizmom ove godine? Osjete li se velika razlika il jos uvijek ne?
nofrx  
#1460 Posted : Friday, July 3, 2020 11:12:55 AM(UTC)
nofrx

Was thanked: 768 time(s) in 510 post(s)
https://www.croexpress.eu/mobile/aktualno/22750/video-njemacka-televizija-objavila-tuzni-prilog-iz-hrvatske-zao-mi-je-hrvata-jer-se-vidi-da-nista-ne-zaraduju/

Dalmatinci, kakvo je bas stanje s turizmom ove godine? Osjete li se velika razlika il jos uvijek ne?

Totalna nula od sezone.
Unistile su nas mjere.
Svaka im čast.

KW Champion
Orao ne lovi muhe
thanks 2 users thanked nofrx for this useful post.
DjomlaKS on 7/3/2020(UTC), balkanbomber on 7/3/2020(UTC)
Users browsing this topic
75 Pages«<7172737475>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.