Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

1,453 Pages«<14421443144414451446>»
Options
Go to last post Go to first unread
nofrx  
#28861 Posted : Saturday, May 23, 2020 10:57:04 AM(UTC)
nofrx

Rank: Advanced Member

Was thanked: 487 time(s) in 318 post(s)
Ne zamjeram nista dezerterima.
Svaka im cast.
Smatram da su bili vizionari.

Gade mi se dezerteri koji su uz to ratni huškači, ustaše koji bi slali tuđu djecu u smrt.

Dezerteru koji je protiv rata skidam kapu.
KW Champion
Makarska Hooligans Academy
thanks 1 user thanked nofrx for this useful post.
Doc on 5/24/2020(UTC)
dr jupidu  
#28862 Posted : Saturday, May 23, 2020 10:58:21 AM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3284 time(s) in 2518 post(s)
Originally Posted by: nofrx Go to Quoted Post
Kad napuštaš forum?
Obećao si.
Ne mogu čekat više.

Kad odeš odavde gdje ti nije ni bilo mjesto, s obzirom da se razumiješ u borilačke sportove kao nepismena baba u nuklearnu fuziju i fisiju, imam dobar forum za tebe.
Preporuka.
Dobronamjerna.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=733287

zanimljiv forum

nofrx  
#28863 Posted : Saturday, May 23, 2020 11:02:33 AM(UTC)
nofrx

Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post
Kad napuštaš forum?
Obećao si.
Ne mogu čekat više.

Kad odeš odavde gdje ti nije ni bilo mjesto, s obzirom da se razumiješ u borilačke sportove kao nepismena baba u nuklearnu fuziju i fisiju, imam dobar forum za tebe.
Preporuka.
Dobronamjerna.

zanimljiv forum

Ima sam jednog prijatelja koji je ovako kao Reakt bio nenaočit i neprivlačan ženama (da budem pristojan).

Ulazio je vec u godine i svi smo se zabrinuli za njega da ne napravi kakvu glupost.
Nakon sto smo mu preporučili forum našao je curu i oženio se.

Ne znam je li za Reakta vec kasno s obzirom da je glupost vec napravio.
Ali neka pokusa.

KW Champion
dr jupidu  
#28864 Posted : Saturday, May 23, 2020 11:05:05 AM(UTC)
dr jupidu

Kad napuštaš forum?
Obećao si.
Ne mogu čekat više.

Preporuka.
Dobronamjerna.

zanimljiv forum

Ima sam jednog prijatelja koji je ovako kao Reakt bio nenaočit i neprivlačan ženama (da budem pristojan).

Ulazio je vec u godine i svi smo se zabrinuli za njega da ne napravi kakvu glupost.
Nakon sto smo mu preporučili forum našao je curu i oženio se.

Ne znam je li za Reakta vec kasno s obzirom da je glupost vec napravio.
Ali neka pokusa.

velik si čovjek

nastojiš pomoć svakome

svakačast

netrebaš ić u crkvu kad si se izdigao na veće razine

thanks 1 user thanked dr jupidu for this useful post.
nofrx on 5/23/2020(UTC)
nofrx  
#28865 Posted : Saturday, May 23, 2020 11:06:48 AM(UTC)
nofrx

Hvala doktore.
Nije da se hvalim ali se trudim.

Uzor mi je Stepinac.
KW Champion
Reaktivac  
#28866 Posted : Saturday, May 23, 2020 11:18:01 AM(UTC)
Reaktivac

Was thanked: 1134 time(s) in 849 post(s)
Ponosan sam na sebe, jer sam seksualno isnfrustriranog i priučenog, psiholabilnog pečenjara odvratio od ideje da po noći siluje stoku po dalmatinskoj zagori, kao i od ideje da se osveti bivšoj curi koju je proganjao i darivao izgubljenim zlatnim narukvicama izronjenih s plaža, povoljno kupljenih novcem, otetih od klijenata koji su plaćali otpatke umjesto čevapa.

Nego, jedan prijatelj ima namjeru ove sezone ući u fast food biznis na plaži pa razmišlja je li mu isplativije učlaniti se u lokalni hdz ili kao savjestan građanin steći uvjete: sanitarni čvor, minimalni tehnički uvjeti, certifikat za termičku pripremu hrane, razna rješenja, itd... ?

Sramota da čevape peku neprocesuiran nasilnik nad romskom djecom s kožnim oboljenjem radi polutoksičnih sastojaka u namirnicima, koje uvaljuje pod čevape !

Edited by user Saturday, May 23, 2020 11:25:03 AM(UTC)  | Reason: Not specified

nofrx  
#28867 Posted : Saturday, May 23, 2020 11:23:30 AM(UTC)
nofrx

Da si ti bar ima bivsu curu.
Ali nisi.
Zasto nisi?
Zato sto nikad nisi ima curu.
Kmeee
KW Champion
thanks 1 user thanked nofrx for this useful post.
dr jupidu on 5/23/2020(UTC)
nofrx  
#28868 Posted : Saturday, May 23, 2020 11:27:45 AM(UTC)
nofrx

Nemate pojma koliko je Lea Horvat imala srece.
Zamislite da je stvarno došla na spoj i da joj je Vepar stavio nesto u piće i zatočio je u podrumu.
A podrum uređen kao skrovište još iz rata tako da je nitko nikad ne bi pronašao.

Kad vojna i poštari nisu pronašli Vepra kroz 4 godine rata, a znali su da se skriva u kući, kakve su šanse da bi netko pronašao siroticu?

KW Champion
thanks 2 users thanked nofrx for this useful post.
dr jupidu on 5/23/2020(UTC), balkanbomber on 5/23/2020(UTC)
bero  
#28869 Posted : Saturday, May 23, 2020 4:16:16 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5560 time(s) in 3458 post(s)
malo zanimljivih mapa:

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

Edited by user Saturday, May 23, 2020 4:17:21 PM(UTC)  | Reason: Not specified

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
cayman  
#28870 Posted : Saturday, May 23, 2020 6:34:42 PM(UTC)
cayman

Was thanked: 552 time(s) in 352 post(s)
Moj stari je bio iz miješanog braka. Na prvi dan rata je otišao u rat. Na njega sam jako ponosan jer danas bi takvi kao Reaktivac meni skakali po glavi. Samo zato jer sam rođen u krivoj situaciji i od krivih ljudi. I onda ce mi pizda koja je devedesetih bila u naponu snage govoriti o nekom domoljublju, a u podrumu je grlio štangu. Smećari

Edited by user Saturday, May 23, 2020 6:35:38 PM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 5 users thanked cayman for this useful post.
dr jupidu on 5/23/2020(UTC), balkanbomber on 5/23/2020(UTC), nofrx on 5/23/2020(UTC), ZgemboAdislic on 5/24/2020(UTC), Doc on 5/24/2020(UTC)
Reaktivac  
#28871 Posted : Saturday, May 23, 2020 7:08:21 PM(UTC)
Reaktivac

Originally Posted by: cayman Go to Quoted Post
Moj stari je bio iz miješanog braka. Na prvi dan rata je otišao u rat. Na njega sam jako ponosan jer danas bi takvi kao Reaktivac meni skakali po glavi. Samo zato jer sam rođen u krivoj situaciji i od krivih ljudi. I onda ce mi pizda koja je devedesetih bila u naponu snage govoriti o nekom domoljublju, a u podrumu je grlio štangu. Smećari

Nisam baš razumio to sa "skakanjem po glavi", ali OK ?

Drugari... tatatatira ! Emocija1

Bio u HV, redov.
Nisam se čmario preko hdz-a i laktario preko reda.

Nikad kazneno gonjen, nikad tukao slabije od sebe, a pogotovo ne cigane u pubertetu.

Nadam se da će doći netko iz ureda za lobotomiju da vam objasni da je taj ušljivi hdz-ejčić, kvazitrener i psycho - prevara.

Pusa svima i ne padajte na pm poruke. Emocija15

Edited by user Sunday, May 24, 2020 9:10:24 AM(UTC)  | Reason: Not specified

Seven  
#28872 Posted : Saturday, May 23, 2020 7:09:47 PM(UTC)
Seven

Netherlands

Was thanked: 67 time(s) in 47 post(s)
Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
malo zanimljivih mapa:

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

Zanimljivo ..kaže mapa zelene i plave oči , ali ima tu caka , nema u nas bar u dalmaciji osoba sa svijetlo zelenim očima , a kamoli južnije dolje jug italije , grčka i niže . dolje su samo smeđe oči i skoro ništa drugo . u dalmaciji ima isto jedan manji promil osoba zelene oči , ali nisu svijetlo zelene , nego tamno zelene . nikad u životu nisam sreo nikoga da ima svijetlo zelene oči u nas , uvijek je to tamno zeleno i to je jako rijetko . sve što sam čitao sugerira na to da je rijetka pojava . a mi ovdje smo baš ta granica europa/sredozemlje/sjever afrike mješanje stoljećima , tisućljećima . dok plave oči ima nemalo populacije u hr čak u dalmaciji često se to vidi , ali to je ništa prema skandinavcima , rusima , zapadnoj europi tamo većina ljudi ima plave oči . Rusi iako većinski nordijci , imaju te sjeverne narode što žive skroz u vrhu gore na polarnoj regiji i oni imaju crne oči . jer da imaju plave odbljesak od polarnog leda bi im spržio vid , čak i sa crnim očima masu njih postanu slijepi u polarnoj regiji . tako da rusi su mješavina na jugu atlantskog haplotipa a to su svi ti ukrajinci i južni rusi tipa braća Emalianenko i sl. sportaši , onda imaš većinu - nordijski tip , onda žuta rasa polarni ljudi sa puno masti , niski i zdepasti/široki , kosih očiju i ostalim atributima dizajna za extremno hladnu klimu ( viši IQ izmedju ostalog ) . Svi ruski pisci su opisivali Ruse kao mekan i osjećajan narod , sami Rusi sebe smatraju toplim narodom koji je osjetljiv i druželjubiv narod . Suprotno mišljenju stvorenom kroz Holywood i propagandu . Rusi su dosta mekši od balkanaca , poljaka i sl. Što je i normalno radi većinskog udjela u vidu nordida i žute rase .

dr jupidu  
#28873 Posted : Saturday, May 23, 2020 7:23:27 PM(UTC)
dr jupidu

Originally Posted by: Seven Go to Quoted Post
malo zanimljivih mapa:

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

Zanimljivo ..kaže mapa zelene i plave oči , ali ima tu caka , nema u nas bar u dalmaciji osoba sa svijetlo zelenim očima , a kamoli južnije dolje jug italije , grčka i niže . dolje su samo smeđe oči i skoro ništa drugo . u dalmaciji ima isto jedan manji promil osoba zelene oči , ali nisu svijetlo zelene , nego tamno zelene . nikad u životu nisam sreo nikoga da ima svijetlo zelene oči u nas , uvijek je to tamno zeleno i to je jako rijetko . sve što sam čitao sugerira na to da je rijetka pojava . a mi ovdje smo baš ta granica europa/sredozemlje/sjever afrike mješanje stoljećima , tisućljećima . dok plave oči ima nemalo populacije u hr čak u dalmaciji često se to vidi , ali to je ništa prema skandinavcima , rusima , zapadnoj europi tamo većina ljudi ima plave oči . Rusi iako većinski nordijci , imaju te sjeverne narode što žive skroz u vrhu gore na polarnoj regiji i oni imaju crne oči . jer da imaju plave odbljesak od polarnog leda bi im spržio vid , čak i sa crnim očima masu njih postanu slijepi u polarnoj regiji . tako da rusi su mješavina na jugu atlantskog haplotipa a to su svi ti ukrajinci i južni rusi tipa braća Emalianenko i sl. sportaši , onda imaš većinu - nordijski tip , onda žuta rasa polarni ljudi sa puno masti , niski i zdepasti/široki , kosih očiju i ostalim atributima dizajna za extremno hladnu klimu ( viši IQ izmedju ostalog ) . Svi ruski pisci su opisivali Ruse kao mekan i osjećajan narod , sami Rusi sebe smatraju toplim narodom koji je osjetljiv i druželjubiv narod . Suprotno mišljenju stvorenom kroz Holywood i propagandu . Rusi su dosta mekši od balkanaca , poljaka i sl. Što je i normalno radi većinskog udjela u vidu nordida i žute rase .

pa na karti ni nema zelene boje

kakve su osobe s tim tamnozelenim očima? imam neke ljude oko sebe pa imaš kakav info

Seven  
#28874 Posted : Saturday, May 23, 2020 7:37:31 PM(UTC)
Seven

Netherlands

Ne zamjeram nista dezerterima.
Svaka im cast.
Smatram da su bili vizionari.

Gade mi se dezerteri koji su uz to ratni huškači, ustaše koji bi slali tuđu djecu u smrt.

Dezerteru koji je protiv rata skidam kapu.

stari rimljani su imali pravilo svatko mora 10 godina vojske , aktivne na ratištu imati . tek onda može i razmišljati o karijeri u sistemu , a kamoli postati političar i sl. Cezar je ne samo solidan vojnik bio , nego i najbolji pisac u Rimu . to su čak njegovi neprijatelji govorili . ali kad je imao već 30+ godina govorio je za sebe da je nitko i ništa i da je kasno da uspije . čovjek letvicu postavio solidno visoko .

neću uopće govorit ni prozivat naše bisere , lokalne šerife , ratne profitere koji se vratiše i otvorili biznis i hodaju gradovima kao da su bogovi se umislili . u Rimu starom za mito bila smrtna kazna , u Kartagi si bio heroj , a ne zločinac . kad je Pir od Epira napao Rimljane htio je podmititi koga je god našao od službenika , pošto nije uspio začudio se i rekao kako to nemogu ni sa čime podmititi što god ponudim vi nećete .
thanks 1 user thanked Seven for this useful post.
nofrx on 5/23/2020(UTC)
Seven  
#28875 Posted : Saturday, May 23, 2020 7:44:56 PM(UTC)
Seven

Netherlands

malo zanimljivih mapa:

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

pa na karti ni nema zelene boje

kakve su osobe s tim tamnozelenim očima? imam neke ljude oko sebe pa imaš kakav info

pregledaj bolje kartu

googlaj malo više o tome , ja znam da malo ljudi ima tamnozelene oči , ja osobno imam baš tamno zeleno i čudno mi bilo uvijek na filmovima i na netu kad se spominje zelene oči stave svijetlije zeleno . a imaš i hazel oči to nije zeleno iako se na prvu čini zeleno , uopće nije zeleno . meni bilo čudno kako u mene tamno -zeleno i našao sam da ima i to , ali da nije često u svijetu .

balkanbomber  
#28876 Posted : Saturday, May 23, 2020 7:51:31 PM(UTC)
balkanbomber

Was thanked: 442 time(s) in 251 post(s)
tako da rusi su mješavina na jugu atlantskog haplotipa a to su svi ti ukrajinci i južni rusi tipa braća Emalianenko i sl. sportaši , onda imaš većinu - nordijski tip , onda žuta rasa polarni ljudi sa puno masti , niski i zdepasti/široki , kosih očiju i ostalim atributima dizajna za extremno hladnu klimu ( viši IQ izmedju ostalog ) . Svi ruski pisci su opisivali Ruse kao mekan i osjećajan narod , sami Rusi sebe smatraju toplim narodom koji je osjetljiv i druželjubiv narod . Suprotno mišljenju stvorenom kroz Holywood i propagandu . Rusi su dosta mekši od balkanaca , poljaka i sl. Što je i normalno radi većinskog udjela u vidu nordida i žute rase .

bez da ulazim preduboko u tu temu, ali kod Rusa sam najneobicnije oci, dakle plave/svjetlozelene/mijesane variante najcesce vidio kod onih koji ocigledno imaju i najvise mijesane krvi u sebi, dakle tatarske/mongolske/Aziatske itd... kod ovih standardnih cistokrvnih slavena, kao sto se rusi opcenito vide ali kojih je manje od 20%, ces uvijek vidjed stanardno svjetlosmede oci...

On je čovjek jako dobar momak!
thanks 1 user thanked balkanbomber for this useful post.
Bronson0 on 5/23/2020(UTC)
nofrx  
#28877 Posted : Saturday, May 23, 2020 7:52:34 PM(UTC)
nofrx

Originally Posted by: Reaktivac Go to Quoted Post
Originally Posted by: cayman Go to Quoted Post

Nisam baš razumio to sa "skakanjem po glavi", ali OK ?

Od drugari... tatatatira ! Emocija1

Bio u HV, redov.
Nisam se čmario preko hdz-a i laktario preko reda.

Nikad kazneno gonjen, nikad tukao slabije od sebe, a pogotovo ne cigane u pubertetu.

Nadam se da će doći netko iz ureda za lobotomiju da vam objasni da je taj ušljivi hdz-ejčić, kvazitrener i psycho - prevara.

Pusa svima i ne padajte na pm poruke. Emocija15

Moze li se nekako prosirit inbox za pm?
Ne stignem obrisat stare poruke koliko mi novih pristiže.
Kolinje Day.

KW Champion
Reaktivac  
#28878 Posted : Saturday, May 23, 2020 8:00:46 PM(UTC)
Reaktivac

Moze li se nekako prosirit inbox za pm?
Ne stignem obrisat stare poruke koliko mi novih pristiže.
Kolinje Day.

Da imaš obraza, sam bi se banirao.

- psihotik
- nasilnik prema slabijima
- lažni trener
- kvazikatolik
- škrtac
- lažov
- hdz žohar i grebator

Seven  
#28879 Posted : Saturday, May 23, 2020 8:02:22 PM(UTC)
Seven

Netherlands

Originally Posted by: balkanbomber Go to Quoted Post
tako da rusi su mješavina na jugu atlantskog haplotipa a to su svi ti ukrajinci i južni rusi tipa braća Emalianenko i sl. sportaši , onda imaš većinu - nordijski tip , onda žuta rasa polarni ljudi sa puno masti , niski i zdepasti/široki , kosih očiju i ostalim atributima dizajna za extremno hladnu klimu ( viši IQ izmedju ostalog ) . Svi ruski pisci su opisivali Ruse kao mekan i osjećajan narod , sami Rusi sebe smatraju toplim narodom koji je osjetljiv i druželjubiv narod . Suprotno mišljenju stvorenom kroz Holywood i propagandu . Rusi su dosta mekši od balkanaca , poljaka i sl. Što je i normalno radi većinskog udjela u vidu nordida i žute rase .

bez da ulazim preduboko u tu temu, ali kod Rusa sam najneobicnije oci, dakle plave/svjetlozelene/mijesane variante najcesce vidio kod onih koji ocigledno imaju i najvise mijesane krvi u sebi, dakle tatarske/mongolske/Aziatske itd... kod ovih standardnih cistokrvnih slavena, kao sto se rusi opcenito vide ali kojih je manje od 20%, ces uvijek vidjed stanardno svjetlosmede oci...

da zanimljivo je to , ali karta nepobitno pokaziva da krajnji sjever nema plavih očiju , slučajno je to područje crnom bojom i na karti stavljeno možda . ali zaista eskimi/ inuiti , tatari , mongoli itd imaju jako tamne oči i onda imaš samo kod baš samo ekvatora opet crne oči . ima bit da je to radi jakog uv zračenja . čisti nordijci bi trebali imati svijetlo plave oči i plavu kosu . u nas toga ima skoro samo gore zg i okolica . slovenci dosta 'njizi' imaju .

nofrx  
#28880 Posted : Saturday, May 23, 2020 8:08:42 PM(UTC)
nofrx

Originally Posted by: balkanbomber Go to Quoted Post

da zanimljivo je to , ali karta nepobitno pokaziva da krajnji sjever nema plavih očiju , slučajno je to područje crnom bojom i na karti stavljeno možda . ali zaista eskimi/ inuiti , tatari , mongoli itd imaju jako tamne oči i onda imaš samo kod baš samo ekvatora opet crne oči . ima bit da je to radi jakog uv zračenja . čisti nordijci bi trebali imati svijetlo plave oči i plavu kosu . u nas toga ima skoro samo gore zg i okolica . slovenci dosta 'njizi' imaju .

I ja sam primjetio da rusi vise imaju smeđe oči, a ukrajinci plave.
KW Champion
Users browsing this topic
DjomlaKS, Guest (3)
1,453 Pages«<14421443144414451446>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.