Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

1,452 Pages«<14411442144314441445>»
Options
Go to last post Go to first unread
Reaktivac  
#28841 Posted : Friday, May 22, 2020 7:31:51 PM(UTC)
Reaktivac

Rank: Advanced Member

Was thanked: 1134 time(s) in 849 post(s)
Originally Posted by: nofrx Go to Quoted Post
Je li s tobom sve u redu?
Ali ozbiljno pitam

Mi svi ovde tvrdimo da je zrtava oko 80 tisuca i da pomahnitali četnici lažu da je 700 tisuca a pomahnitali ustaše lažu da je bio radni kamp.

Ti linkas clanak koji kaze da je zrtava od 83 do 130 tisuca i da pomahnitali četnici lažu da je 700 tisuca a pomahnitali ustaše lažu da je bio radni kamp.

Ti linkaš takav clanak i u svojoj glavi mislis da si nekog razbio argumentima.

Je li ti uopce procitas to sta pises i linkas?
Je li ti ovo mozda prekomplicirano pa se pogubis na pola misli ili na pola članka?

Meni si stvarno prejak.
Nemam rijeci da opisem tvoje lupetanje.
Treba izmislit neku novu riječ, npr. veprovanje, da opise ovo sta radiš.

Uhvati se čevapa.
Tvoja razina svijesti i analitika, dostatna je za grilanje, a dalje je već intelektualan napor.

Jer da imaš barem malo svijesti i pristojnosti, shvatio bi da je smisao upisa o tome kako je velikosrpska mitomanija, besramno krivotvorila broj žrtava. dok hrvatske vlasti pokajnički i dogmatski tijekom zadnjih desetljeća, uglavnom umanjuju broj žrtava, koje su se "zaustavile" oko 83.000, što političarima zasada odgovara.
U manipulacijama i ideološkim spinovima, kako bi održavali vlast.

Nemoj trolati pošto polemiziram s pechom, koji je za razliku od tebe - autentičan sportaš i trener/natjecatelj.

Edited by user Friday, May 22, 2020 7:33:42 PM(UTC)  | Reason: Not specified

nofrx  
#28842 Posted : Friday, May 22, 2020 7:50:33 PM(UTC)
nofrx

Was thanked: 486 time(s) in 317 post(s)
Zašto stavljaš link sudstva kad znaš da tamo nema popisa odbačenih kaznenih prijava?

Javilo mi se dosta forumaša i uglavnom su jednoglasni u stavu da ih od tebe to nimalo ne čudi.
Celibat jednostavno nije prirodan.
KW Champion
Makarska Hooligans Academy
pecho  
#28843 Posted : Friday, May 22, 2020 9:56:03 PM(UTC)
pecho

Was thanked: 562 time(s) in 339 post(s)
Originally Posted by: Reaktivac Go to Quoted Post
Originally Posted by: pecho Go to Quoted Post
Meni niti jedan niti drugi nisu vjerodostojne osobe koji bi demantirali išta vezano za Jasenovac. Pričaju budalaštine i žešća su sramota,naročito Leljak. Za njih je Goebbels otac istine.

Zarađuju fine pare od Hrvata koji su opsjednuti time da mi kao narod nismo napravili u prošlosti sranja nego smo valjda došli od Boga da svima pokažemo šta je krijepost i čistoća duha,što je budalaština jer svaki narod na svijetu ima pekmeza na glavi.

U tome i leži stvar,kada osnovu svojeg znanja crpiš iz jedne grupe koji su notorni desničari,onda to pada u vodu. Samo mi nije jasno, zar stvarno 100 % ljudi misli ako si protivnik ustaša da si odma ljevičar i jugonostalgičar? Emocija11 Emocija11

Ne bih se složio.
Do istine se dolazi objektivnim te ideološki zanemarenim faktorom.
Ono što sam pročitao od Leljaka i Vukića po meni je vjerodostojno.
Tim više što podastire orginalne dokumente, koji svjedoče o kronologiji te opsegu žrtava.
Za razliku od većine ovdje, koja Leljaka i Vukića smatraju manipulatorima i povijesnim šarlantanima, čitao sam recimo Ciligu, Krizmana, Ivu Goldsteina i sl.

Eto, preporučam ti knjigu od Josipa Pečarića pa možda njega pročitaš ? :)
Josip Pečarić – Srpski mit o Jasenovcu

No, eto... doći će sve na svoje, a kako se jasenovački mit politizira u političke svrhe i zašto službena politika RH ne želi istražiti i stati tome na kraj, jedan tekst o tome...

https://www.portalnovosti.com/stampaci-jasenovca

Ne mogu se složiti sa Vukićem i Leljakom,nisu mi vjerodostojni,oni su mi zapeli za oko čim si ih spomenuo. Smiješni šarlatani koji pričaju bedastoće.

Nisam čitao Pečarića,vrlo vjerojatno i neću jer mi naslov odma diže tlak. Što neki Srbi pričaju za Jasenovac je isto žešća budalaština i idiotarija (700.000- 1.300.000),ali ne mogu se složiti po raznoraznim dokumentima,pričama i teorijama zavjera pa slaganja toga u mrežu da je to bio radni kamp. Napravili smo sranje u prošlosti i doviđenja. Srbi također,neki od njih bi isto bili pošteni i jebeni. To ne ide tako.
Ali ljudi se totalno zabrinjavaju glupostima,love partizane,ustaše i četnike po grmlju. 2020 je godina i kad ljudi počnu iskrivljavat prošlost ispadaju smiješni.

Ne znam koji je to kurac da ljudima neda mira.
There isnt a hard time invented that i cannot handle.
thanks 1 user thanked pecho for this useful post.
Doc on 5/23/2020(UTC)
Seven  
#28844 Posted : Friday, May 22, 2020 10:09:41 PM(UTC)
Seven

Netherlands

Was thanked: 67 time(s) in 47 post(s)
Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post
Nacionalizam je tema do 300 evra prihoda mesečno. Njima se servira ta priča. Kad plata pređe 500 evra, onda počinje razgovor o garderobi i kafićima. Kad pređe hiljadu, onda je top tema zdrava hrana, letovanja i zimovanja, a kad se popne na više od tri hiljade, onda prestaje svako palamuđenje. Ljudi onda pričaju o vremenskoj prognozi i ljubavi - rekao je Rambo i dodao da, budući da većina ljudi na ovim prostorima ima prosečnu platu od 300 do 500 evra (ako uopšte i prima platu), zato nacionalizam i jeste dominantna tema.
Foto: Promo

amen amen iamen

rambo je otvoreni komunjara to ne krije uopće . kakvog smisla onda ima ta izjava , čovjek je fulao ceo fusbal . pa zapad su teški nacionalisti i imaju plate najviše na svijetu . nije u nas problem nacionalizam nego lažni nacionalizam . rambo u komunističkom stilu plješću mu široke mase a ni ne shvaćaju da govori budalaštine . komunizam nema velikih ljudi , nema genija , to je dokazano , da u socijalizmu i komunizmu both , nema velikih ljudi . centralizirana vlast i gušenje slobode rezultira u prosječnim ljudima , a to je puno gore od nedostatka love .
dr jupidu  
#28845 Posted : Friday, May 22, 2020 10:34:15 PM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3284 time(s) in 2518 post(s)
Originally Posted by: Seven Go to Quoted Post
Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post
Nacionalizam je tema do 300 evra prihoda mesečno. Njima se servira ta priča. Kad plata pređe 500 evra, onda počinje razgovor o garderobi i kafićima. Kad pređe hiljadu, onda je top tema zdrava hrana, letovanja i zimovanja, a kad se popne na više od tri hiljade, onda prestaje svako palamuđenje. Ljudi onda pričaju o vremenskoj prognozi i ljubavi - rekao je Rambo i dodao da, budući da većina ljudi na ovim prostorima ima prosečnu platu od 300 do 500 evra (ako uopšte i prima platu), zato nacionalizam i jeste dominantna tema.
Foto: Promo

amen amen iamen

rambo je otvoreni komunjara to ne krije uopće . kakvog smisla onda ima ta izjava , čovjek je fulao ceo fusbal . pa zapad su teški nacionalisti i imaju plate najviše na svijetu . nije u nas problem nacionalizam nego lažni nacionalizam . rambo u komunističkom stilu plješću mu široke mase a ni ne shvaćaju da govori budalaštine . komunizam nema velikih ljudi , nema genija , to je dokazano , da u socijalizmu i komunizmu both , nema velikih ljudi . centralizirana vlast i gušenje slobode rezultira u prosječnim ljudima , a to je puno gore od nedostatka love .

https://mojekrpice.hr/search?q=neseser

o čem ti pričaš

ćovek je u pravu

slušaj dosadnog mozarta i jedi travu

rambo priča o našem području što bi bilo da svak ima 3000 eu

sad bi mi s foruma imali zaseban topic-putovanja ufc-ovi

skupili bi se s foruma i išli 5 dana na ufc-ove

plaććen hotel hrana sve ..i ufc i lude noći

malo bi partizani nijemci i ratovi bili u margini

pa drugi misec PFS TEAM BUILDING u nekim termama s masažom i kupkama i gledanje eventa

pričalo bi se o lošim vremenima al prilično manje

a neki bi na forumu bili zanimljiviji uz crtice beloga i vinom
hamush  
#28846 Posted : Saturday, May 23, 2020 12:29:32 AM(UTC)
hamush

Was thanked: 1891 time(s) in 1056 post(s)
Lazljivce, sad si pretjerao s laganjem o maltretiranju bivse cure.
Koje cure?
Koje maltretiranje?

Sad cu reci svima ono sta nisam zelio.

Bio si prijavljen za sexualno uznemiravanje maloljetnice i jedva oslobođen na sudu.
Jesi li jos upisan u registar sexualnih prijestupnika?

Radije pricaj o tome nego da izmisljas o meni.

source?
Reaktivac  
#28847 Posted : Saturday, May 23, 2020 12:36:02 AM(UTC)
Reaktivac

Originally Posted by: hamush Go to Quoted Post
source?

Lažov.
Nema source-a, jer je izmislio.

nofrx  
#28848 Posted : Saturday, May 23, 2020 12:57:25 AM(UTC)
nofrx

Koje cure?
Koje maltretiranje?

Bio si prijavljen za sexualno uznemiravanje maloljetnice i jedva oslobođen na sudu.

source?

Source je jedna osoba jako bliska Reaktivcu.
Recimo dalja rodbina.

KW Champion
nofrx  
#28849 Posted : Saturday, May 23, 2020 1:00:27 AM(UTC)
nofrx

source?

Lažov.
Nema source-a, jer je izmislio.o

Pogubio si se totalno.
Da ne pisem tamo na izborima odgovorit cu ti ovde.

Ti pises da je Škoro ratni dezerter. To mu kao zamjeraš i ne možeš oprostit?
Je li?

Imaš li ti ogledalo u kući?
Šta si ti ako je on deerter?
On je bar tamburicom branio Hrvatsku dok si ti branio podrum od štakora.
KW Champion
thanks 1 user thanked nofrx for this useful post.
dr jupidu on 5/23/2020(UTC)
hamush  
#28850 Posted : Saturday, May 23, 2020 4:57:52 AM(UTC)
hamush

Was thanked: 1891 time(s) in 1056 post(s)
Koje cure?
Koje maltretiranje?

source?

Source je jedna osoba jako bliska Reaktivcu.
Recimo dalja rodbina.

OK. Thx
thanks 1 user thanked hamush for this useful post.
dr jupidu  
#28851 Posted : Saturday, May 23, 2020 9:36:46 AM(UTC)
dr jupidu

imam 2 frenda što imaju plaću po 30 000 kn mjesečno

eno ih na fb šalju svako malo slike s egzotičnih putovanja....

jedan mjenja svaku godinu auta i mjenja ženske

drugi uživa u braku i izobilju

na profilnim slikama su im sike iz las vegasa..balija..

nigdje šahovnice zastave ..............ne spominju 1941.................

oba sebbi kući spreme ručkove jer vole fino jesti

a uvečer imaju brojeve od 30 restorana pa naruče onako nešto ukusno šta ima padne napamet oko 20 h .....

momci oko 40 god....nisu trebali 1991 u rat

a obojici su očevi bili u hrvatskoj vojsci

i obojica mjesečno daju mami i tati po 4-5 000 kn da im se nadje

jedan ide 2 mjeseca vani pa se vraća 2 doma

a drugi je u hrvatskoj.

nisam baš primjetio da na skupovima vitjalu s zastavama i viču i raspravjaju od 1941 i 1991 ni pomorce šta plove za dobru kesu......

na otoku mom ima dosta takvih

jebe ih se za prošlost

Edited by user Saturday, May 23, 2020 9:40:35 AM(UTC)  | Reason: Not specified

Doc  
#28852 Posted : Saturday, May 23, 2020 9:55:10 AM(UTC)
Doc

Was thanked: 256 time(s) in 165 post(s)
Meni niti jedan niti drugi nisu vjerodostojne osobe koji bi demantirali išta vezano za Jasenovac. Pričaju budalaštine i žešća su sramota,naročito Leljak. Za njih je Goebbels otac istine.

Zarađuju fine pare od Hrvata koji su opsjednuti time da mi kao narod nismo napravili u prošlosti sranja nego smo valjda došli od Boga da svima pokažemo šta je krijepost i čistoća duha,što je budalaština jer svaki narod na svijetu ima pekmeza na glavi.

U tome i leži stvar,kada osnovu svojeg znanja crpiš iz jedne grupe koji su notorni desničari,onda to pada u vodu. Samo mi nije jasno, zar stvarno 100 % ljudi misli ako si protivnik ustaša da si odma ljevičar i jugonostalgičar? Emocija11 Emocija11

Ne bih se složio.
Do istine se dolazi objektivnim te ideološki zanemarenim faktorom.
Ono što sam pročitao od Leljaka i Vukića po meni je vjerodostojno.
Tim više što podastire orginalne dokumente, koji svjedoče o kronologiji te opsegu žrtava.
Za razliku od većine ovdje, koja Leljaka i Vukića smatraju manipulatorima i povijesnim šarlantanima, čitao sam recimo Ciligu, Krizmana, Ivu Goldsteina i sl.

Eto, preporučam ti knjigu od Josipa Pečarića pa možda njega pročitaš ? :)
Josip Pečarić – Srpski mit o Jasenovcu

No, eto... doći će sve na svoje, a kako se jasenovački mit politizira u političke svrhe i zašto službena politika RH ne želi istražiti i stati tome na kraj, jedan tekst o tome...

https://www.portalnovosti.com/stampaci-jasenovca

Ne mogu se složiti sa Vukićem i Leljakom,nisu mi vjerodostojni,oni su mi zapeli za oko čim si ih spomenuo. Smiješni šarlatani koji pričaju bedastoće.

Nisam čitao Pečarića,vrlo vjerojatno i neću jer mi naslov odma diže tlak. Što neki Srbi pričaju za Jasenovac je isto žešća budalaština i idiotarija (700.000- 1.300.000),ali ne mogu se složiti po raznoraznim dokumentima,pričama i teorijama zavjera pa slaganja toga u mrežu da je to bio radni kamp. Napravili smo sranje u prošlosti i doviđenja. Srbi također,neki od njih bi isto bili pošteni i jebeni. To ne ide tako.
Ali ljudi se totalno zabrinjavaju glupostima,love partizane,ustaše i četnike po grmlju. 2020 je godina i kad ljudi počnu iskrivljavat prošlost ispadaju smiješni.

Ne znam koji je to kurac da ljudima neda mira.

Kad netko ustvrdi kako je Zlatko Goldschmidt, prije rata odvjetnik u Zagrebu i glumac-amater u Hrvatskom narodnom kazalištu, zafrkavao zamjenika upravnika logora Dinka Šakića, govoreći da mu može dati pusu u mjesto koje će sam odrediti, možete pomisliti da su ti glumci imali fenomenalan odnos sa ustašama. Međutim, 19 od 20 članova kazališne grupe je ubijeno 1944. po naredbi tog istog Dinka Šakića. Toliko o kazalištu.

Monstruoznost Jasenovca proizlazi iz masovnih ubojstava i načina na koji su ona počinjena, ali još više iz činjenice da su zločinac i žrtva govorili istim jezikom, da su komunicirali, i jedni i drugi bili su seljaci koji su razgovarali o tome kako je žetva dobra ili loša, šljiva rodila ili nije. I onda drugi dan taj ustaša ubija logoraša. Ima puno takvih primjera u Jasenovcu.

Prvo prebrojavanje je napravio Savezni zavod za statistiku 1964. i bilo je popisano nešto više od 59 tisuća žrtava Jasenovca i Stare Gradiške. U Jasenovcu je, po tom popisu, bilo ubijeno nešto više od 49 tisuća žrtava, ostali u Staroj Gradiški. Kada se došlo do te brojke, netko je to pospremio u ladicu i ona nije smjela ići van. To je onda objavio Adil Zulfikarpašić u Zurichu 90-tih godina.

U svakom slučaju, to je osnova za prebrojavanje, koje je potom nastavljeno u Beogradu, jednim dijelom u Jasenovcu, i sada na onom službenom popisu u Jasenovcu ima 83 145 žrtava. Naprimjer, radi se o 13.166 Židova koji su popisani imenom i prezimenom.

Edited by user Saturday, May 23, 2020 9:55:42 AM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 1 user thanked Doc for this useful post.
pecho on 5/23/2020(UTC)
nofrx  
#28853 Posted : Saturday, May 23, 2020 10:16:55 AM(UTC)
nofrx

https://faktograf.hr/202...e-u-oslobodenom-zagrebu/

Kako ustaše lažu o povijesti?
Bez imalo srama i mozga.
KW Champion
Doc  
#28854 Posted : Saturday, May 23, 2020 10:27:01 AM(UTC)
Doc

Was thanked: 256 time(s) in 165 post(s)
https://faktograf.hr/2020/05/20/fantomske-ubojice-i-fantomske-zrtve-u-oslobodenom-zagrebu/

Kako ustaše lažu o povijesti?
Bez imalo srama i mozga.

Ma gledaj , uvijek će biti 15 -20% ekstremista koji imaju svoju istinu, neonacisti, neoustaše, neofašisti to je tako... Oni laži koje im odgovaraju pretvaraju u mikro istinu za njih i slične ... To je kao da imaš uvijek približan postotak pedofila u društvu, ili ubojica ili psihopata, npr. pedofil ne vidi da radi ništa loše u svojoj glavi, on misli da je u pravu , da djeca vole društvo s njim ... Jednostavno o tome se ne treba puno zamarat, samo kad krenu sa širenjem te propagande u nekom društvu, jasno im dati do znanja da su bolesni ... oni svoje mišljenje neće promjenit, bez obzira koliko ti imao jake argumente, baš sato jer su bolesni... je li znaš pedofila koji je postao normalan ?

Edited by user Saturday, May 23, 2020 10:28:09 AM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 2 users thanked Doc for this useful post.
nofrx on 5/23/2020(UTC), pecho on 5/23/2020(UTC)
Reaktivac  
#28855 Posted : Saturday, May 23, 2020 10:27:03 AM(UTC)
Reaktivac

Pogubio si se totalno.
Da ne pisem tamo na izborima odgovorit cu ti ovde.

Ti pises da je Škoro ratni dezerter. To mu kao zamjeraš i ne možeš oprostit?
Je li?

Imaš li ti ogledalo u kući?
Šta si ti ako je on deerter?
On je bar tamburicom branio Hrvatsku dok si ti branio podrum od štakora.

Opet trolaš na nedostatnoj razini koja ne može proći kvalifikacije KW organizacije.
Možeš jupidu-u čistiti kopačke i nositi torbe.

Škoro je dezerter, a izgleda da si se prepoznao, pošto ga jedini braniš: netko u Pittsburgh bojnu, a netko u kiosk. Emocija1

Oprašta smo bog.
Kao bivši i nekoć novoustoličeno-prosvjetljeni katolik koji je propovjedao evenđelje, trebao bi ponešto znati o tome.

Istraživačkim kanalima od jednog dopisnika iz dobro obavještenih, novinarskih izvora saznajemo da si pored svega, invoviran u aferu trgovine radnim robljem.

Preko crvenog križa, pod izlikom hodočasnog pješačenja kozjim putevima iz BiH preko Biokova. Uz spregu dijela klera za potrebe radne snage.
Migriranje bez dokumenata radi neplaćanja doprinosa, potplaćenih sirotica u dimnim i višemjesečnim mukama prekovremenog mobbinga pečenjare, odnosno čevapa i kebaba u koje si uvaljivao spirine te parizer pred istekom roka trajanja.

Jednom kada hdz padne i kad te privedu u lisicama radi brojnih te zataškanih afera, pokrivenog ceradom da ne plašiš djecu, čeka te ruka narodnog suda po više točaka optužnice...

- lažni kickboks trener koji je ozljeđivao polaznike, odnosno djecu kao "stručnjak"
- neplaćeni porezi UO pečenjare
- mobbing i seksualno uznemiravanje premorenih radnica u pregačama
- podmićivanje radi ekspresnog izdavanja svetih sakramenata za potrebe pira
- ispoljeno nasilje prema romskoj djeci i prisljavanje da jedu čevape koje su odbili platiti iz gore navedenih razloga

Edited by user Saturday, May 23, 2020 10:48:50 AM(UTC)  | Reason: Not specified

nofrx  
#28856 Posted : Saturday, May 23, 2020 10:35:21 AM(UTC)
nofrx

Ja sam bio dijete kad je bio rat tako da ne mogu bit dezerter.

A Škoru branim ne zato sto nije dezerter nego zato što je nepravedno da se samo njega naziva dezerterom.
Sve te gnjide koje su također dezerteri (Hasan, Buja, Jurić itd) spočitavaju Škori da je dezerter.

Imaju li imalo srama?
Imaju li ogledalo u kući?
Ako žele vidjeti dezrtera trebaju samo stati ispred ogledala

Isto kao i ti.
Kako te nije sram za nekog reći da je dezerter? dezerterčino!!!
Imaš li imalo srama?

KW Champion
nofrx  
#28857 Posted : Saturday, May 23, 2020 10:35:53 AM(UTC)
nofrx

Kako se zove vepar koji se nikad nije pario?

Mora se rimovat.
KW Champion
nofrx  
#28858 Posted : Saturday, May 23, 2020 10:40:36 AM(UTC)
nofrx

Kad napuštaš forum?
Obećao si.
Ne mogu čekat više.

Kad odeš odavde gdje ti nije ni bilo mjesto, s obzirom da se razumiješ u borilačke sportove kao nepismena baba u nuklearnu fuziju i fisiju, imam dobar forum za tebe.
Preporuka.
Dobronamjerna.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=733287
KW Champion
dr jupidu  
#28859 Posted : Saturday, May 23, 2020 10:52:40 AM(UTC)
dr jupidu

popis dezertera:

šuker,štimac,ivanišević,škoro,kukoč,radja,blažević,svi sportaši koji nisu uzeli pušku u ruke i na front

jebe me se šta ti je zanimanje sport

pa forumaši stariji od 18 god 1991 ve

milanović....

pa svi anemični...............

svi koji nisu radili u nečem bitnom da bi se hranili ljudi i neophodna zanimanja da bi funkcionirao ikakav život su dezerteri

1991 ve svi koji vole hrvatsku a bave se sportom su trebali biti na frontu

sve ostalo su prazne priče

jedino montana na forumu ima kredibilitet

svi ostali šta su davali podršku iz podruma ili mahali zastavicama fuck of

samo glava u torbi i kad si na dosegu neprijateljskog nišana je rat

pa kad vrhunski sportaši nisu trebali na front

zašto bi iko +18 imao obavezu na front
thanks 2 users thanked dr jupidu for this useful post.
nofrx on 5/23/2020(UTC), pecho on 5/23/2020(UTC)
nofrx  
#28860 Posted : Saturday, May 23, 2020 10:54:35 AM(UTC)
nofrx

Tako je.
Montana ima pravo reći da je Škoro dezerter.
Ljigavi dezerteri kao Reakt nemaju pravo reci za nekog da je dezerter.
Tocka.
KW Champion
Users browsing this topic
cayman, Doc, Guest, Svensson
1,452 Pages«<14411442144314441445>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.