Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

3 Pages<123
Options
Go to last post Go to first unread
The Last Emperor  
#41 Posted : Monday, March 9, 2020 10:26:45 AM(UTC)
The Last Emperor

Rank: Advanced Member

Was thanked: 707 time(s) in 390 post(s)
Joanna je vec nekoliko godina u blagom padu, jos je ona fantasticna borkinja, ali odavno vec nije nepobjediva, tj izgubila je evo vec i cetvrtu borbu za titulu u nizu. A opet je bila jako blizu za uzeti ovu borbu koja je bila iznimno neizvjesna. I sad govoriti da Rose ima male sanse protiv kineskinje po meni ne stoji, jer jedina slabost koju je Rose u zadnjih nekoliko borbi pokazala jest nakon onog slama od Andrade koji je ipak bio nesto neocekivano i sokantno. Znaci Rose je u 2 meca izdominirala Joannu, bila puno bolja od Andrade u rundu i pol do onog slama, a sad odjednom nema bas neke sanse protiv kineskinje koja se puno vise namucila protiv Joanne od Rose??
thanks 3 users thanked The Last Emperor for this useful post.
shogo on 3/9/2020(UTC), DjomlaKS on 3/9/2020(UTC), hamush on 3/9/2020(UTC)
shogo  
#42 Posted : Monday, March 9, 2020 2:43:21 PM(UTC)
shogo

Was thanked: 214 time(s) in 145 post(s)
Budimo realni, ova Joanna se pripremila jebački, ja mislim da su obje mogle još dvije runde...i ova Joanna je primala šljuce da je jednom blicnula samo
Baš je fizički bila top, a Kineskinja je stroj, iako nije nešto "hard hitter"

Edited by user Monday, March 9, 2020 2:55:17 PM(UTC)  | Reason: Not specified

DjomlaKS  
#43 Posted : Monday, March 9, 2020 8:11:38 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 1556 time(s) in 1093 post(s)
Originally Posted by: The Last Emperor Go to Quoted Post
Joanna je vec nekoliko godina u blagom padu, jos je ona fantasticna borkinja, ali odavno vec nije nepobjediva, tj izgubila je evo vec i cetvrtu borbu za titulu u nizu. A opet je bila jako blizu za uzeti ovu borbu koja je bila iznimno neizvjesna. I sad govoriti da Rose ima male sanse protiv kineskinje po meni ne stoji, jer jedina slabost koju je Rose u zadnjih nekoliko borbi pokazala jest nakon onog slama od Andrade koji je ipak bio nesto neocekivano i sokantno. Znaci Rose je u 2 meca izdominirala Joannu, bila puno bolja od Andrade u rundu i pol do onog slama, a sad odjednom nema bas neke sanse protiv kineskinje koja se puno vise namucila protiv Joanne od Rose??

Wtf, kako bas odjednom Rose nema sanse protiv nekoga?? Emocija10 Jbt pa onu Andrade je domonirala do one kobne greske, doslovce sekunda greske, i ne moze se samo tako otpisati. S tim da je Rose puno vislja od kineskinje koja nema bas taj one punch. Ja bi cak u tom mecu birao Rose., samo eto sto je psihicki labilna pa ne znam kakva ce se sad vratit
hamush  
#44 Posted : Monday, March 9, 2020 8:25:21 PM(UTC)
hamush

Was thanked: 1864 time(s) in 1041 post(s)
Originally Posted by: loreia Go to Quoted Post
Naletio prosli vikend na UFC na NovaTV. Pogledao turnir nakon dugo vremena. Tukla se neka dva lika za koje nikad nisam cuo, nekakva komarac kategorija. Solidna borba bila. Brazilac za dvije tezinske kategorije veci od Amerikanca. Razvalio ga. I onda vrhunac veceri. Prevoditelj u ringu: Wallid Ismail! Koji kult, odmah me vratilo u najranije dane sporta. Htio sam odmah doletit na forum i izderat se: Hajan Grejsi is a little biiiič.
Proslo me nakon 5 minuta.

Danas gledan UFC (dva za redom, to se nije dogodilo godinama!), cure se mlate kao blesave, ali ja kao pravi krkan premotam na glavnu borbu. Koji davez, Kubanac ide isfrustrirat kontrasa da ga bezglavo napadne pa se pet rundi nista ne dogodi. Ali nakon borbe pokazuje onog brazilskog Androida koji ce sad biti izazivac, i pored njega opet Wallid Ismail! Kazem sebi, sad definitivno moras otici na forum! Opet me proslo nakon 5 minuta.

I sad upalim mobitel i vidim da mi je Bero poslao poruku. Kaze da sam se "malo" udebljao. Berimire, dijete drago, od kad je 30 kila malo?! Tezi sam od Fista, a jos malo bit cu tezi i od Reaktivca, jednog i jedinog KW prvaka. Jupidu je bio i ostao plasljiva, lazljiva little biiiiič.

https://en.wikipedia.org/wiki/Wallid_Ismail

Quote:
In 1997, Ismail had his debut for Ultimate Fighting Championship at the UFC 12 event, where he was paired with Pancrase fighter Kazuo Takahashi. The fight would become infamous for its irregularities and disregard for the rules, as Takahashi seemed to be uninformed of the event's ruleset while Ismail intentionally ignored it.

Wallid tried to take Kazuo down, but they hit the cage wall and stayed on it, and both of them kept grabbing the fence despite the referee's continuous warnings. Shortly after, Kazuo knocked down Wallid with a right punch which seemed to end the fight, but the Japanese wrestler stood waiting, believing his opponent would receive a 10 count like it was done in Pancrase; when he learned that the match would continue, he tried to kick Ismail, but it happened to be an illegal attack because he was wearing wrestling shoes. Recovering the pace, Ismail eye-gouged Kazuo, and the Japanese wrestler asked for time to check it out, which was refused as UFC didn't include it on the rules unlike Pancrase. Takahashi had also to be informed of the end of the round, as he didn't know its duration. However, the most shocking event of the night came at its end: having been informed that groin attacks were legal, Takahashi slid his hand inside Ismail's trunks, tore away his protective cup and started striking his groin, which the Brazilian tried to counter by eye-gouging him again. Ismail lost the fight by unanimous decision.

After the bout, Ismail criticized his opponent for holding the fence, though he also recognized being in bad shape himself as the reason of his defeat.[5]

daklem gledamo svi fajt,

eto Wallid u prvom planu, ja se krenem derat ko malo dijete - its wallid!! its wallid, a svi me gledaju koj mi je kurac...
niko pojma nema, a ja ga vec cujem kako se dere Booosheeet!
thanks 1 user thanked hamush for this useful post.
loreia on 3/11/2020(UTC)
Reaktivac  
#45 Posted : Monday, March 9, 2020 8:58:30 PM(UTC)
Reaktivac

Was thanked: 1126 time(s) in 841 post(s)
I sad upalim mobitel i vidim da mi je Bero poslao poruku. Kaze da sam se "malo" udebljao. Berimire, dijete drago, od kad je 30 kila malo?! Tezi sam od Fista, a jos malo bit cu tezi i od Reaktivca, jednog i jedinog KW prvaka. Jupidu je bio i ostao plasljiva, lazljiva little biiiiič.

30 kg veliš ? Emocija9
Bome si me onda premašio. Koliko imaš kg ?

BTW; hvala na istinitoj konstataciji. Svrgnuo sam papirnatog pac..., kako sam obećao narodu.
Sada kada je KW tema ugašena i nakon demobilizacije, u planu je joga. Bolje nego laka droga. :)

UFC pogledam tu i tamo... selektivne borbe i borci.

dr jupidu  
#46 Posted : Monday, March 9, 2020 9:53:02 PM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3184 time(s) in 2446 post(s)
haush nemoj opet spomenut 30 kg jer će se neko zavuć u mišju rupu.....Emocija1

dana white i ufc trljaju ruke

kinesko tržište će procvjetat

Edited by user Monday, March 9, 2020 9:54:00 PM(UTC)  | Reason: Not specified

ja sam prvak
loreia  
#47 Posted : Wednesday, March 11, 2020 10:55:08 PM(UTC)
loreia

Was thanked: 784 time(s) in 440 post(s)
Originally Posted by: hamush Go to Quoted Post
daklem gledamo svi fajt,

eto Wallid u prvom planu, ja se krenem derat ko malo dijete - its wallid!! its wallid, a svi me gledaju koj mi je kurac...
niko pojma nema, a ja ga vec cujem kako se dere Booosheeet!

Bas to. Ne mozes se niti izvikat: eno Valida. Ili nikog nema okolo ili te nitko ne razumi.
Eventualno ti neki balkanac moze odvalit samar: budalo, kaze se 'eno Halida'
dr. Jupidu wrote: diskusting
loreia  
#48 Posted : Wednesday, March 11, 2020 10:57:18 PM(UTC)
loreia

Was thanked: 784 time(s) in 440 post(s)
Originally Posted by: Reaktivac Go to Quoted Post

30 kg veliš ? Emocija9
Bome si me onda premašio. Koliko imaš kg ?

BTW; hvala na istinitoj konstataciji. Svrgnuo sam papirnatog pac..., kako sam obećao narodu.
Sada kada je KW tema ugašena i nakon demobilizacije, u planu je joga. Bolje nego laka droga. :)

UFC pogledam tu i tamo... selektivne borbe i borci.

Nisam te premasio, ali sam bio na najboljem putu. Sad sam na dijeti pa sam opet dlaku ispod 110kg.
dr. Jupidu wrote: diskusting
DjomlaKS  
#49 Posted : Sunday, March 15, 2020 3:00:17 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 1556 time(s) in 1093 post(s)
Users browsing this topic
3 Pages<123
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.