Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

1,327 Pages«<13191320132113221323>»
Options
Go to last post Go to first unread
nofrx  
#26401 Posted : Friday, February 14, 2020 10:33:45 PM(UTC)
nofrx

Rank: Advanced Member

Was thanked: 221 time(s) in 131 post(s)
Originally Posted by: bero Go to Quoted Post

Portalo-mafija

Ne čudi me ništa od tih likova

Poso može sačekat, kafa ne može.
bero  
#26402 Posted : Friday, February 14, 2020 11:15:59 PM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5371 time(s) in 3332 post(s)
https://www.index.hr/vijesti/clanak/tata-ubijene-tinejdzerice-mi-ni-ne-poznajemo-ubojicu/2156775.aspx

Osumnjičeni za ubojstvo je prije desetak godina doselio na Lošinj iz Osijeka. Bavio se podvodnim ribolovom, a u gradu se, pričaju ljudi, bavio kojekakvim teorijama zavjere.
Kako pričaju, na Facebook profil je postavljao potpuno nesuvisle, pa i prijeteće objave.

čudno da nije bio na Avetima... a s druge strane, možda i jest.

ovaj lik je čak bio online kolumnist:

https://evarazdin.hr/hrv...-bile-za-fasizam-359515/

https://evarazdin.hr/hrv...a-sada-smo-farsa-358511/

https://evarazdin.hr/hrv...-je-sigurno-nasa-358644/

https://impulsportal.net...h-pravila-za-kapitaliste

*EDIT - vidim članci nestaju, tak da do sutra ih vjerovatno neće bit. Medijske kuće brišu sve poveznice s njim Emocija18

Edited by user Friday, February 14, 2020 11:16:51 PM(UTC)  | Reason: Not specified

pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
Stipe  
#26403 Posted : Friday, February 14, 2020 11:34:17 PM(UTC)
Stipe

Was thanked: 365 time(s) in 238 post(s)
Originally Posted by: Him Go to Quoted Post
Originally Posted by: Him Go to Quoted Post
Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post
https://www.index.hr/vijesti/clanak/kalifornija-brise-85000-sudskih-presuda-za-marihuanu/2156634.aspx

ček..jel ovo stvarno izjavila..zar ovo nije rasizam:))?

Ne vidim tu nikakvog rasizma, takva je opće prihvaćena politika prema manjinama, odnosno da im treba više pomagati, tako ih brisati iz registra raznih prijestupa. Po ovome su brijelci također izbrisani.

nije rasizam jer oćito nebijelci ćešće padaju zbog marihuane.
realno marihuanu puše svi, ali se manjince ćešće pregledava pa ćešće padaju.

U policiji ima crnaca, meskikanaca i ostalih rasa. Ne znam kome danas još pada na pamet takva ideja da policajci više hvataju tamnopute. Ne možemo na temelju kože reći tko više a tko manje diskrimira. Mislim da su ta vremena prošla i da se tu radi o individualcima.

Isto kao što sam ja prije 10 godina mislio da mene policija zaustavlja zbog toga što nisam podoban. Ima istine u tome, ali ako se klonim neveolja, nikad mi ništa neće napraviti. Ako se sumnjivo oblačiš, dosta si neuredan, normalno da će te češće zaustavljati. Najgora je stvar bježati i suprostavljati se.

racial profiling je u americi itekako i danas na snazi.
nisu to nikakva naklapanje, već fakt, evo ti i statistike: https://www.prisonpolicy...log/2018/10/12/policing/

u jednu ruku i ima smisla budući da crnci i latinosi čine više kaznenih djela nego bijelci (crnci u SAD-u čine oko 15 % stanovništva, a odgovorni su za 50 % ukupnih kaznenih djela), ali u dosta slučajeva se to zloupotrebljava.

Eto

U jednu i jedinu i temeljnu ruku. Emocija20

Ne znam koga bi trebali provjeravati više, Azijata pod obavezno jednako kao i crnaca ili nešto?

Pola ovih podataka su besmislice. "Crnci su mislili da je neopravdano češće, nego što to bijelci misle". Pa? Crnci i kulturološki imaju znatno izraženije nepodnošenje policije.
Isto kao i kad se iznese da ih se "provjerava češće". Logično je, kad brojke pokazuju ovo što i navodiš o udjelu kaznenih djela za koja su odgovorni.
Ne znam kako autori ovakvih članaka zamišljaju predstavljanje podataka, ali rade dosta slab posao.

-Stipe

Edited by user Friday, February 14, 2020 11:36:42 PM(UTC)  | Reason: Not specified

ksian  
#26404 Posted : Friday, February 14, 2020 11:42:22 PM(UTC)
ksian

Was thanked: 1515 time(s) in 714 post(s)
Originally Posted by: nofrx Go to Quoted Post

Portalo-mafija

Ne čudi me ništa od tih likova

Cigi tih dvisto soma provuče kroz nos za nekoliko mjeseci, osobno sam jednom zgodom svjedočio koliko mnogo stane u tu surlu, doslovce sam se pitao kako ga ne presječe. Ali, dobro ih je zavrnulo u mozgu kad su krenuli jednog Nikicu Gabrića reketarit da je mason, a čovjek je em etablirana i poštovana njuška u hrvatskom društvu, em se doslovce ponosi time da je slobodni zidar.

E, a, u Dalmaciji nema slobodnog zidara, probajte pozvati nekoga da vam uzida kat, svi će vam reć da su prodani do Nove godine...

thanks 2 users thanked ksian for this useful post.
bero on 2/15/2020(UTC), Svensson on 2/15/2020(UTC)
Him  
#26405 Posted : Friday, February 14, 2020 11:44:07 PM(UTC)
Him

Was thanked: 9 time(s) in 7 post(s)
Što se tiče zatvorenika silovatelja, nažalost ono što vidite u filmovima zaista postoji. Uglavnom nadrapaju muškarci koji su šgoljavi, mršavi, ispod 60kg. Zamislite da vas stave s trojicom u čeliji koji imaju preko 100kg. On nema nikakve šanse da se obrani. Prestala je doktrina da samo žene mogu biti silovane.
nofrx  
#26406 Posted : Saturday, February 15, 2020 11:52:59 AM(UTC)
nofrx

Ili kad župnik siluje ministrante.
Svi mislimo kako je on samo svecenik i kako je to sramota samo za crkvu.
On je svecenik ali je i homosexualaca(lgbt).
I to je sramota i za lgbt zajednicu jer je on lgbt muskarac.

On je prije svega gay (lgbt) muskarac koji je licemjerno pristupio svom zvanju i zanimanju.

A nitko ga ne gleda kao homosexualca.

Edited by user Saturday, February 15, 2020 12:09:10 PM(UTC)  | Reason: Not specified

nofrx  
#26407 Posted : Saturday, February 15, 2020 12:12:04 PM(UTC)
nofrx

Kad se nesto tako desi od 1000 ljudi 980 je svjesno da je to izmet na obrazu crkve.
Eventualno poneka nepismena baba ili krkan, kojem je za sve kriva udba, nece to tako shvatiti.

A koliko nas je svjesno da je to istovremeno i izmet na obrazu lgbt zajednice?
thanks 1 user thanked nofrx for this useful post.
DjomlaKS on 2/15/2020(UTC)
DjomlaKS  
#26408 Posted : Saturday, February 15, 2020 12:51:36 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 1512 time(s) in 1067 post(s)
Originally Posted by: nofrx Go to Quoted Post
Kad se nesto tako desi od 1000 ljudi 980 je svjesno da je to izmet na obrazu crkve.
Eventualno poneka nepismena baba ili krkan, kojem je za sve kriva udba, nece to tako shvatiti.

A koliko nas je svjesno da je to istovremeno i izmet na obrazu lgbt zajednice?

jos malo o njihovom udomljavanju/posvajanju djece

UserPostedImage

UserPostedImage

Edited by user Saturday, February 15, 2020 12:52:20 PM(UTC)  | Reason: Not specified

User is suspended until 2/26/2020 10:25:29 PM(UTC) Puncher  
#26409 Posted : Saturday, February 15, 2020 2:52:20 PM(UTC)
Puncher

Canada

Was thanked: 111 time(s) in 78 post(s)
Baš Lepo reko Putin ovih dana - dok bude on živ ovih "demokratskih" LGBT sranja NEČE bit u Rusiji:)Nema zajednice 1+1 + dete.....Kako nam bolesno fali više ovakvih "diktatora" za pravi svetski poredak.....ovo otišlo u khurac sve, ćitavo tkzv zapadno "demokratsko" društvo.
thanks 1 user thanked Puncher for this useful post.
Reaktivac on 2/15/2020(UTC)
DugoVecCitam  
#26410 Posted : Saturday, February 15, 2020 3:16:09 PM(UTC)
DugoVecCitam

Was thanked: 1474 time(s) in 866 post(s)
Originally Posted by: Puncher Go to Quoted Post
Baš Lepo reko Putin ovih dana - dok bude on živ ovih "demokratskih" LGBT sranja NEČE bit u Rusiji:)Nema zajednice 1+1 + dete.....Kako nam bolesno fali više ovakvih "diktatora" za pravi svetski poredak.....ovo otišlo u khurac sve, ćitavo tkzv zapadno "demokratsko" društvo.

Zato su demokratske drzave poput Svicarske, Austrije, Njemacke pune Srba koji primaju placu za svoj rad, dok su u "bratskoj" Rusiji zabetonirali hrpu radnika iz Srbije koji su radili na kompleksu nekog krimosa.

Edited by user Saturday, February 15, 2020 3:17:13 PM(UTC)  | Reason: Not specified

DRAGI PRIJATELJI...
bero  
#26411 Posted : Saturday, February 15, 2020 3:35:38 PM(UTC)
bero

kaže imigrant u EU Emocija18

najbolje mi je kad po internetu to vidim, sve puno takvih komentara (veličanje Rusije i pljuvanje zapada) od ekipe ala Jovo iz Zuricha, Milorad iz Stockholma, Stevo iz Wiena itd itd Emocija18 Emocija18

- dr jupidu
#26412 Posted : Saturday, February 15, 2020 4:02:27 PM(UTC)
Puncher

Canada

najbolje mi je kad po internetu to vidim, sve puno takvih komentara (veličanje Rusije i pljuvanje zapada) od ekipe ala Jovo iz Zuricha, Milorad iz Stockholma, Stevo iz Wiena itd itd Emocija18 Emocija18

Stjepane,Josipe, Mate iz EU, dali je tebi tu sve lepo? Znači ok živiš i slažeš se sa svim što ti pruža zapadno društvo? Mašala....A svaka druga realnost za tebe je veličanje, neobjektivnost ? Na sve što ne dolazi sa zapada dragi moj Stijepane treba pljunut pa tako i na Putina:)Emocija1 baš si ti meni faca - ono realna. Emocija36 obozavam konverzacije sa tobom. LP

Edited by user Saturday, February 15, 2020 4:03:01 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Bronson0  
#26413 Posted : Saturday, February 15, 2020 4:11:53 PM(UTC)
Bronson0

Croatia

Was thanked: 224 time(s) in 153 post(s)
"Kako nam bolesno fali više ovakvih "diktatora" za pravi svetski poredak.....ovo otišlo u khurac sve, ćitavo tkzv zapadno "demokratsko" društvo."

Kako se ovo moze protumaciti nego kao velicanje putina i sistema koji ocito ne daje rezultate. Sto ne ides ziviti u rusiju?Drzi se te kanade i uzivaj, da zivis u rusiji drugo bi kolo plesao

Edited by user Saturday, February 15, 2020 4:13:04 PM(UTC)  | Reason: Not specified

thanks 1 user thanked Bronson0 for this useful post.
Puncher on 2/15/2020(UTC)
bero  
#26414 Posted : Saturday, February 15, 2020 4:27:58 PM(UTC)
bero

Stjepane,Josipe, Mate iz EU, dali je tebi tu sve lepo? Znači ok živiš i slažeš se sa svim što ti pruža zapadno društvo? Mašala....A svaka druga realnost za tebe je veličanje, neobjektivnost ? Na sve što ne dolazi sa zapada dragi moj Stijepane treba pljunut pa tako i na Putina:)Emocija1 baš si ti meni faca - ono realna. Emocija36 obozavam konverzacije sa tobom. LP

naravno da ne, ali je najgora stvar u EU stoput bolja od najbolje u Putinovoj Rusiji.

odgovori ti meni ako je rusija takav el dorado a putin bog na zemlji, zašto ne emigrirate tamo? nitko?
jednostavno pitanje.

- dr jupidu
thanks 1 user thanked bero for this useful post.
Puncher on 2/15/2020(UTC)
#26415 Posted : Saturday, February 15, 2020 4:50:54 PM(UTC)
Puncher

Canada

naravno da ne, ali je najgora stvar u EU stoput bolja od najbolje u Putinovoj Rusiji.

odgovori ti meni ako je rusija takav el dorado a putin bog na zemlji, zašto ne emigrirate tamo? nitko?
jednostavno pitanje.

Ma kakvi, živeo nama bogovi ala Trump, Merklova, Makron, Boris Đonson i svi njihovi emigranti sa istoka koji čine večinu u EU ( još malAngel:):) A dragi autohtoni stanovnici EU , ko kaže da nečete/mo migrirat baš u Rusiju kroz koju godinu? , samo je pitanje dal če nam otvorit granicu taj đavolji Putin...? JBMT Putina i Vučka i Kineze, ko jim daje pravo da jesu u pravu tu i tamo , kad zapad nije u pravu? Sramota. Zapad je 100% u pravu i to jeste činjenica. ostalo je sve teorija zavere i patološki atak na zapad!
Nego Stjepane reci ti meni koliko si ti puta bio u Rusiji, kad si takav eksperat za tamošnji lajf?d'oh! Shame on you Whistle

Edited by user Saturday, February 15, 2020 5:03:53 PM(UTC)  | Reason: Not specified

bero  
#26416 Posted : Saturday, February 15, 2020 5:24:18 PM(UTC)
bero

ekonomija nikakva, najviša stopa ubojstava u europi, opća korupcija.... samo ti sanjaj Rusiju i živio ti meni u EU što dulje ;))
- dr jupidu
nofrx  
#26417 Posted : Saturday, February 15, 2020 5:49:38 PM(UTC)
nofrx

Tako i arapi migranti ne žele migrirati u arabiju, egipat ili pakistan nego dodju u francusku ili englesku jer mrze engleze i francuze i mrze zapad i kapitalizam.
Logično.
#26418 Posted : Saturday, February 15, 2020 6:15:28 PM(UTC)
Puncher

Canada

ekonomija nikakva, najviša stopa ubojstava u europi, opća korupcija.... samo ti sanjaj Rusiju i živio ti meni u EU što dulje ;))

Znači bio si tamo u nikakvoj ekonomiji, a gde si se to molit ču lepo kretao po Rusiji? To ti znaći nije ono - rekla kazala?, e onda ja se izvinjavam i baš mi je drago što ne živim tamo.I što živim u raju zvanom EU:) Sa 1/2 izbegličkom populacijom. I nek traje ta naša EU sto duže!!I bez Engleza koji nisu skontali da jim je EU RAJ! Sram jih bilo zapadnjake!Emocija18 Nego nije mi baš jasno zaštu izletiše ti Englezi iz RAJA? daj mi to malo objasni druže...

Edited by user Saturday, February 15, 2020 6:17:21 PM(UTC)  | Reason: Not specified

bero  
#26419 Posted : Saturday, February 15, 2020 6:40:16 PM(UTC)
bero

Znači bio si tamo u nikakvoj ekonomiji, a gde si se to molit ču lepo kretao po Rusiji? To ti znaći nije ono - rekla kazala?, e onda ja se izvinjavam i baš mi je drago što ne živim tamo.I što živim u raju zvanom EU:) Sa 1/2 izbegličkom populacijom. I nek traje ta naša EU sto duže!!I bez Engleza koji nisu skontali da jim je EU RAJ! Sram jih bilo zapadnjake!Emocija18 Nego nije mi baš jasno zaštu izletiše ti Englezi iz RAJA? daj mi to malo objasni druže...

A to moraš njih pitat, ja nisam englez Emocija18

Ok, pričekajmo balkanbormbera koji je žviio u Rusiji pa nam može iz prve ruke reć.

I što živim u raju zvanom EU:) Sa 1/2 izbegličkom populacijom.

pa iseli onda iz EU pa će bit jedan izbeglica manje Emocija18
znači imigrant u EU kojem smeta EU, i uz to imigrant u EU kojem smetaju imigranti. Predobro, uz pojam licemjer u rječniku treba bit tvoja slika Emocija18
- dr jupidu
#26420 Posted : Saturday, February 15, 2020 6:54:48 PM(UTC)
Puncher

Canada

A to moraš njih pitat, ja nisam englez Emocija18

Ok, pričekajmo balkanbormbera koji je žviio u Rusiji pa nam može iz prve ruke reć.

I što živim u raju zvanom EU:) Sa 1/2 izbegličkom populacijom.

pa iseli onda iz EU pa će bit jedan izbeglica manje Emocija18
znači imigrant u EU kojem smeta EU, i uz to imigrant u EU kojem smetaju imigranti. Predobro, uz pojam licemjer u rječniku treba bit tvoja slika Emocija18

Ajao baš si mi pružio adekvatne odgovore, da ne pričam o savetima koji su ti Bogom dani. Uvek kad sa tobom komuniciram steknem utisak da sam se uzdigo i pomerio na neku drugu duhovnu razinu,vanmaterialnu:)...hvala ti puno, drago mi je što si mi ti največi prijatelj svih ovih godina, i koji mi tako zdušno otvara oči svaki put kad sam u zabludi- kao ovaj put napr. I jako mi je drago što si tako dosledan u svim svojim stavovima a uz to i neverovatno pravedan. Sretna majka koja te rodila. A sretan sam i sam, jer sam tvoj veliki dugogodišnji prijatelj na virtualnoj razini :) Veliko Poštovanje...Emocija36 LP druže.
Users browsing this topic
Guest
1,327 Pages«<13191320132113221323>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.