Svensson
2020-02-07T19:35:23Z
Latifi ulazi sa cca 112 kg; vidi se da se mašio tepsije nakon svakog treninga
Hendo
2020-02-08T18:33:51Z

Bez Jonesa je ovak card ko prijašnji bez Mcgregora, loš.

The Last Emperor
2020-02-08T19:22:55Z
Originally Posted by: Hendo 

Bez Jonesa je ovak card ko prijašnji bez Mcgregora, loš.

Reći da je card na kojem je veliki Ilir Latifi loš :)18 :)18 :)18

ILjir Latifi
2020-02-08T20:08:43Z
Sljazem se s tobom
Hendo
2020-02-08T21:24:29Z
Krause upao, dobra vijest, inaće Bektić i Ige je kvalitetno, Valentina bez konkurencije, a Latifi i Lewis us samo atraktivni, Lewis realno nije ni martial artist, nego explozivan brawler sa srcem. Bez Jonesa je to ispodprosjećan fajt najt
Ivan CRO Cop
2020-02-08T21:55:17Z

Krause upao, dobra vijest, inaće Bektić i Ige je kvalitetno, Valentina bez konkurencije, a Latifi i Lewis us samo atraktivni, Lewis realno nije ni martial artist, nego explozivan brawler sa srcem. Bez Jonesa je to ispodprosjećan fajt najt

Šta su ovi što gube od Lewisa tek ? 😁
"Pravda bez snage je prazna, a snaga bez pravde je samo nasilje ."
rikimartin
2020-02-09T01:05:40Z
Originally Posted by: Ivan CRO Cop 

Šta su ovi što gube od Lewisa tek ? 😁

Često solidni ili dobri borci
Đolo
2020-02-09T01:34:16Z
zajeban je Lewis,nema nekih velikih tehnika u njegovom repertoaru, i slabo je tehnicki potkovan,ali covjek je stvarno zvijer i prirodni je fajter,velik je jak je, bome ima vec hrpu kvalitetnih skalopova, gonzaga, nelson, ivanov, volkov a nakraju ima i pobjedu nad blek stenom a to bi jednog dana mogla bit vrijedna pobjeda na rezimeu bez obzira sto je borba bila uzas svih uzasa,pobjeda je pobjeda.

nadam se da ce brat iljir izvuc zivu glavu i da nebude nakon ovog fajta peko bureke do kraja zivota.
Đolo
2020-02-09T03:40:48Z
kakav car ovaj lewis :)18
dr jupidu
2020-02-09T05:07:33Z
dobro jutro....dr zna kad se treba probudit....

taman prije početka glavnog
neprimam kućne posjete.
erik209
2020-02-09T05:47:18Z
erik209
2020-02-09T05:50:35Z
Đolo
2020-02-09T06:12:38Z
eto lose sam prognoziro reyesa, boze oprosti mi nisam znao sta govorim, solidan mec al nista posebno, reyes dobro krenuo prve 3 runde i onda je jednostavno od jonovog pritiska malo pao, a jon kao da je zaboravio hrvat.

zadnji mec sam bodovo za santosa,a ovaj ipak tesko je uzivo bodovat al bome gusto je to bilo, mislio sam da ce mozda i izgubit dec. drago mi je da je jon pobijedio cisto jel imaju car ti prvaci sta budu dugo na tronu.

dereik lewis zvijezda eventa.
dr jupidu
2020-02-09T06:18:44Z
ovo je čisti draw il pobjeda reyesa......3:2
neprimam kućne posjete.
The Last Emperor
2020-02-09T07:16:16Z
Originally Posted by: dr jupidu 

ovo je čisti draw il pobjeda reyesa......3:2

Probudio sam se na 4. i 5. rundu. Jones bolji u ze 2 runde, konstantno se kretao naprijed i nesto bolje pogadao i nekakva jadna rusenja ostvario. Po ovim komentatorima na fightclubu Jones zasluzeno, govorili su da su Reyesove prve 2 cisto, ovo ostalo Jonesovo. Inace su kvalitetni i objektivni komentatori pa im nekako vjerujem.
thelovacluka
2020-02-09T08:41:48Z
Reyes uzeo prve 3, više udaraca, više štete. 4. i 5. reyes ondicijski pao, Jones pogodio nešto više od njega na nogama. i to je to
Jones nije učinio ništa s hrvanjem. Bacio ga mislim 2 x dolje, Reyes se gotovo iste sekunde podigao + par neuspjelih rušenja.

Mislim da su reyesa pokrali.
Za popust na IHERB.COM upišite code: WZK091
Stipe
2020-02-09T09:41:25Z
Ovo su scorecardovi glavne borbe večeri

https://twitter.com/Kevi...atus/1226404426107064321 

https://pbs.twimg.com/me...ormat=jpg&name=large 

Jedan sudac dao je Jonesu drugu, jedan treću, a jedan i drugu i treću. Malo iznenađujuće.

-Stipe
Svensson
2020-02-09T10:27:19Z
Latifi je solidno zahrvao ali nedostajalo je parteraškog rada kako bi mu dali pobjedu, odlučivala je treća runda a tu nije ostavio dobar dojam prema kraju

Jones po meni dobio 3-2, kako je borba odmicala tako je gurao vodu na svoj mlin. Mislim da za oduzimanje pojasa čovjeku koji ga već toliko dugo drži treba malo više
mangup
2020-02-09T11:09:57Z
Originally Posted by: Svensson 

Latifi je solidno zahrvao ali nedostajalo je parteraškog rada kako bi mu dali pobjedu, odlučivala je treća runda a tu nije ostavio dobar dojam prema kraju

Jones po meni dobio 3-2, kako je borba odmicala tako je gurao vodu na svoj mlin. Mislim da za oduzimanje pojasa čovjeku koji ga već toliko dugo drži treba malo više

drito to za uzet pojas jonesu najdominantnijem borcu ikad treba ipak vise, i da kako je borba odmicala prema kraju Jones sve dominantniji... reyes zvijer odlican,vrhunska atleta, gabariti, snaga, kombinacije,... ali ipak malo nervozniji i nabrijaniji sto ga je i iscrpilo... dakako i Jonesov konstantan pritisak... revans ce biti ludilo...
Svensson
2020-02-09T12:01:48Z
Originally Posted by: mangup 

Originally Posted by: Svensson 

drito to za uzet pojas jonesu najdominantnijem borcu ikad treba ipak vise, i da kako je borba odmicala prema kraju Jones sve dominantniji... reyes zvijer odlican,vrhunska atleta, gabariti, snaga, kombinacije,... ali ipak malo nervozniji i nabrijaniji sto ga je i iscrpilo... dakako i Jonesov konstantan pritisak... revans ce biti ludilo...

u revanšu očekujem još lakšu Jonesovu pobjedu