Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

303 Pages«<301302303
Options
Go to last post Go to first unread
pecho  
#6041 Posted : Thursday, November 28, 2019 2:03:58 PM(UTC)
pecho

Rank: Advanced Member

Was thanked: 513 time(s) in 313 post(s)
Originally Posted by: Đolo Go to Quoted Post
Originally Posted by: pecho Go to Quoted Post
Jesi ikad sparirao ili se borio Đolo? Ozbiljno te pitam. Ne sprdam se.

nisam pecho druže, nisam se nikada borio bas, niti radio neki ozibljni jaki sparing. delikatan sam cvijetić.

ja mentalno i psihicki ubijem protivnika prije nego dodje do borbe Emocija18

al kao sto rekoh, jedno je da pricam sa nekim velikim borcem,nebih iz respekta kenjo mada i da mislim da sam u pravu,ali nemogu jednostavno cijenit nekoga ko samo sparira. nakraju dana borba nije sparing i mislim da to svi znamo, mogu prihvatit argumnt,ali nemogu tapkat u debati kada znam da sam u pravu hehe

a takodjer pricali smo o distanci,losim taktikama,reachu, ocito je da sam pobijedio svojim argumentima kada se morate vadit na to, mi smo sparirali a ti nisi,pa smo mi u pravu.

al generalno imam respekta prema svakome borcu koji doista i je borac, znaci da je odradio neke borbe, a sad bas da respektiram svakoga ko je ikada obuko rukavice, to sigurno ne.

Onda samo KW dolazi u obzir Emocija18

Znaš i sam da sam uvijek govorio da trener ne treba biti borac, ali ti svi ljudi koji su treneri a nisu bili borci su ljudi kojima je taj sport cijeli život,ali doslovce.

Ja se jesam borio i sparirao i to sa najboljim borcima iz države u to vrijem ali ne držim da mi to daje za pravo govoriti o tom sportu samo na temelju toga,a bogme niti ne smatram to nekim uspjehom. Znam stvarno dosta puno boraca koji su niti za komentiranje mečeva,a definitivno nisu za trenera.

Nisam se htio uključivati u vašu raspravu jer je vaša,mene samo zanima moja rasprava ako ju započnem.

Edited by user Thursday, November 28, 2019 2:04:50 PM(UTC)  | Reason: Not specified

There isnt a hard time invented that i cannot handle.
thanks 1 user thanked pecho for this useful post.
Đolo on 11/29/2019(UTC)
Đolo  
#6042 Posted : Thursday, November 28, 2019 2:19:57 PM(UTC)
Đolo

Was thanked: 1516 time(s) in 949 post(s)
Originally Posted by: Đolo Go to Quoted Post
Jesi ikad sparirao ili se borio Đolo? Ozbiljno te pitam. Ne sprdam se.

nisam pecho druže, nisam se nikada borio bas, niti radio neki ozibljni jaki sparing. delikatan sam cvijetić.

ja mentalno i psihicki ubijem protivnika prije nego dodje do borbe Emocija18

al kao sto rekoh, jedno je da pricam sa nekim velikim borcem,nebih iz respekta kenjo mada i da mislim da sam u pravu,ali nemogu jednostavno cijenit nekoga ko samo sparira. nakraju dana borba nije sparing i mislim da to svi znamo, mogu prihvatit argumnt,ali nemogu tapkat u debati kada znam da sam u pravu hehe

a takodjer pricali smo o distanci,losim taktikama,reachu, ocito je da sam pobijedio svojim argumentima kada se morate vadit na to, mi smo sparirali a ti nisi,pa smo mi u pravu.

al generalno imam respekta prema svakome borcu koji doista i je borac, znaci da je odradio neke borbe, a sad bas da respektiram svakoga ko je ikada obuko rukavice, to sigurno ne.

Onda samo KW dolazi u obzir Emocija18

Znaš i sam da sam uvijek govorio da trener ne treba biti borac, ali ti svi ljudi koji su treneri a nisu bili borci su ljudi kojima je taj sport cijeli život,ali doslovce.

Ja se jesam borio i sparirao i to sa najboljim borcima iz države u to vrijem ali ne držim da mi to daje za pravo govoriti o tom sportu samo na temelju toga,a bogme niti ne smatram to nekim uspjehom. Znam stvarno dosta puno boraca koji su niti za komentiranje mečeva,a definitivno nisu za trenera.

Nisam se htio uključivati u vašu raspravu jer je vaša,mene samo zanima moja rasprava ako ju započnem.

zasto se nebi ukljucio u raspravu,samim time sto imas vise iskustva,treba cut vise tvoju stranu nego moju, mislim da nas je 95% hardcore fanovi i da cemo citat i diskutirat o bilo cemu sto ima veze sa borbama, na kraju dana masa odlucuje ko je u pravu,a ako samo dvojica nastave drvit po svome,e onda to postaje pomalo dosadno,tako da super da ste se ukljucili vas par jos osim mene i nofrxa.

po meni javno si netreba davat za pravo nekoga prozivat i bacat ljagu neku na njega, ali ovako anonimno na nekom malom forumu,bilo bi tuzno da svi drzimo misljenja za sebe. ja neznam ni ko si ti ni nofrx,mada ja jesam fakat đolo hehe, mozemo rec da sta god se ovdje napise da se nikoga javno ne kali i blati, barem ja to tako vidim a i dalje uvijek se drzi neka doza respekta da se ne ode predaleko, ali osobno smatram da su ljudi jako krhki i osjetljivli i vrlo lako ih je izbacit ponekad iz takta,a osobno nisam nikada protivnik bio provokacije i podbadanja pa kud puklo da puklo,a nekad pukne bome Emocija18

a i slozit ces se samnom sigurno, da neovisno sto je neko recimo cak i top borac, od njih 100, 1-2 bi se sigurno slozio sa ovime sta ja pricam o reachu tajmingu itd tako da kada se prica o borbama tehnikama itd, uvijek ima mnogo nacina i stilova kako doci do uspijeha, i netreba mislit da samo ako jedan nacin prolazi, da drugi nacin isto tako ne prolazi. mislim da bi vam bilo jako tesko a da izvucete neku izjavu koju sam pisao koja se dotice boksa,a da je pogresna i da nikako ne stoji. iza svega stoji cvrsto utemeljeno misljenje, chewbacca defense motherfakers.

pratim toliko borbe da se usudim mislit da znam o cemu pricam hehe.
thanks 3 users thanked Đolo for this useful post.
The Last Emperor on 11/28/2019(UTC), nofrx on 11/28/2019(UTC), pecho on 11/28/2019(UTC)
nofrx  
#6043 Posted : Thursday, November 28, 2019 2:28:08 PM(UTC)
nofrx

Was thanked: 221 time(s) in 131 post(s)
@Đolo

Nisam nikad sluzbeno nastupao u boxu.
Trenirao sam kickboxing i nastupao i vodio klub godinama.
S boksacima sam sparirao u njihovom sportu jer sam zelio i jer sam mogao.
Bio sam jako dobar u boxu a od njih sam zelio nauciti jos vise. Oni su takodjer imali zelju sa mnom sparirati u kickboxu ali nisu mogli.
A sta se tice nokauta nokautira sam poveci broj ljudi i po dvoranama i izvan dok sam bio mladji.
Poso može sačekat, kafa ne može.
thanks 2 users thanked nofrx for this useful post.
dr jupidu on 11/28/2019(UTC), Đolo on 11/29/2019(UTC)
nofrx  
#6044 Posted : Thursday, November 28, 2019 2:59:46 PM(UTC)
nofrx

Was thanked: 221 time(s) in 131 post(s)
Ma ne kazem ti ja da sam ja u pravu samo zato sto sam trenira.
Ne mora uopce znacit da sam ja u pravu.
Nebitno sad za mene, imas ovde na forumu ljude koji se bave boksom i jako dobro poznaju box.
Npr ksian i pecho.
Umjesto da se prepucavas s njima bolje bi ti bilo da iskoristis priliku i nesto naucis.
Ne znaci ako se neko bavi boxom da sve zna i da je sve u pravu.
Ali logika nalaze da ce covjek koji se 20 ili 30 godina bavi boksom vjerovatno znati bolje od nekog ko se nije nikad bavio boksom nego samo gleda na tv.
Poso može sačekat, kafa ne može.
thanks 3 users thanked nofrx for this useful post.
pecho on 11/28/2019(UTC), Đolo on 11/29/2019(UTC), karl anal on 12/5/2019(UTC)
GSP  
#6045 Posted : Friday, November 29, 2019 6:19:59 PM(UTC)
GSP

Was thanked: 223 time(s) in 187 post(s)
Overeem vuce steroide  
#6046 Posted : Wednesday, December 4, 2019 8:30:16 PM(UTC)
Overeem vuce steroide

Was thanked: 14 time(s) in 12 post(s)
Originally Posted by: GSP Go to Quoted Post
http://www.croring.com/news/duhaupas-hrgovic-bi-za-godinu-dana-mogao-udarati-jako-poput-wildera/25149.aspx

Ma da,,Hrga je volume puncher bez obzira na solidnu šljucu tako da neznam koliko uopce ima smisla radit ovakve usporedbe
Svako jutro tužna slika,gledam odraz svoga lika!!
GSP  
#6047 Posted : Friday, January 3, 2020 4:12:40 PM(UTC)
GSP

Svensson  
#6048 Posted : Friday, January 3, 2020 9:12:34 PM(UTC)
Svensson

Sweden

Was thanked: 1327 time(s) in 718 post(s)

ma baš se uložilo 10 godina da nakon 20 mečeva boksa super rizičan meč za desetak tisuća dolara...

90% karijera nekakvih potencijala ide skroz na istu foru, izbjegavat jedni druge,nabijat score na journeymanima i onda par mečeva sa bivšim izazivačima / ili bivšim prvacima nečega i onda napad na titulu za dobru lovu pa ako prođe prođe
thanks 1 user thanked Svensson for this useful post.
19_Pitbull_86 on 1/4/2020(UTC)
GSP  
#6049 Posted : Saturday, January 4, 2020 1:24:18 PM(UTC)
GSP

Originally Posted by: Svensson Go to Quoted Post

ma baš se uložilo 10 godina da nakon 20 mečeva boksa super rizičan meč za desetak tisuća dolara...

90% karijera nekakvih potencijala ide skroz na istu foru, izbjegavat jedni druge,nabijat score na journeymanima i onda par mečeva sa bivšim izazivačima / ili bivšim prvacima nečega i onda napad na titulu za dobru lovu pa ako prođe prođe

Stoji ali za napad na titulu mora se dobiti nekoga iz top 10 kako god se okrene. Za Kownackog je Filip pre velika prijetnja ali Filip bi sa njime boksao. Identična stvar je Joyce-Dubois no možda ipak Joyce i prihvati meč, a Dubois iako mlad mislim da će sa svakim. Ne jer ima vremena i mlad je nego jednostavno sam kaže da ne bira mečeve. Tako su se svi čudili šta je prihvatio borbu sa Gormanom kad ga je ovaj redovno dobivao na sparinzima i puf nabije ga ko kantu a Gorman je jako dobar teškaš nemojmo se zavaravati. Isto bude i JJ prošao te smatram da do meča neće doći iako se isti upravo dogovara.

http://www.croring.com/n...oisa-i-joycea/25388.aspx
thanks 1 user thanked GSP for this useful post.
nofrx on 1/4/2020(UTC)
Svensson  
#6050 Posted : Saturday, January 4, 2020 8:45:38 PM(UTC)
Svensson

Sweden

Was thanked: 1327 time(s) in 718 post(s)

Stoji ali za napad na titulu mora se dobiti nekoga iz top 10 kako god se okrene. Za Kownackog je Filip pre velika prijetnja ali Filip bi sa njime boksao. Identična stvar je Joyce-Dubois no možda ipak Joyce i prihvati meč, a Dubois iako mlad mislim da će sa svakim. Ne jer ima vremena i mlad je nego jednostavno sam kaže da ne bira mečeve. Tako su se svi čudili šta je prihvatio borbu sa Gormanom kad ga je ovaj redovno dobivao na sparinzima i puf nabije ga ko kantu a Gorman je jako dobar teškaš nemojmo se zavaravati. Isto bude i JJ prošao te smatram da do meča neće doći iako se isti upravo dogovara.

najrealnije opcije za top 10 danas su Chisora i Pulev, najlakši za ove gladne napada na titule

Edited by user Saturday, January 4, 2020 10:15:59 PM(UTC)  | Reason: Not specified

GSP  
#6051 Posted : Saturday, January 4, 2020 11:49:56 PM(UTC)
GSP

najrealnije opcije za top 10 danas su Chisora i Pulev, najlakši za ove gladne napada na titule

Mogao bi Chrisora kad izgubi od Usyka. Taman Filip skine još neko solidno ime do tada. Evo intervijua Hrge i njegovi dojmovi.

http://www.croring.com/n...erovom-snagom/25392.aspx

Edited by user Saturday, January 4, 2020 11:50:50 PM(UTC)  | Reason: Not specified

GSP  
#6052 Posted : Wednesday, January 29, 2020 6:34:40 PM(UTC)
GSP

Viktor u profiće i fućkamu se za OIEmocija18

http://www.croring.com/n...profesionalce/25534.aspx
GSP  
#6053 Posted : Thursday, February 6, 2020 11:38:44 PM(UTC)
GSP

Đolo  
#6054 Posted : Friday, February 7, 2020 12:35:05 PM(UTC)
Đolo

Was thanked: 1516 time(s) in 949 post(s)

+1 KO u prve 3runde.
Users browsing this topic
303 Pages«<301302303
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.