Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

56 Pages«<53545556>
Options
Go to last post Go to first unread
DjomlaKS  
#1081 Posted : Friday, November 15, 2019 10:13:44 PM(UTC)
DjomlaKS

Rank: Advanced Member

Germany

Was thanked: 1478 time(s) in 1038 post(s)
Meni je najjace kad je jedan od klonova(shadow ili dako) tvrdio da je bio 91e na liniji u raspravi s Reaktom o ustasama i partizanima, a ostali klonovi napadali Reakta kao otkud mu pravo da osporava necij ratni put Emocija18
thanks 3 users thanked DjomlaKS for this useful post.
nofrx on 11/16/2019(UTC), The Last Emperor on 11/16/2019(UTC), Hendo on 11/16/2019(UTC)
dr jupidu  
#1082 Posted : Friday, November 15, 2019 11:54:41 PM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3127 time(s) in 2405 post(s)
čekamo neko slubeno izvinjenje od moderatora

tko zna

možda i bero i ostali imaju pokojeg klona...hm hmEmocija42
karl anal is overem vuče steroide bitch!
loreia  
#1083 Posted : Saturday, November 16, 2019 12:26:44 AM(UTC)
loreia

Was thanked: 776 time(s) in 437 post(s)
Zahvaljujem Doktoru sto mi je javio da procitam zadnjih par stranica ove teme. Kakav show! Pokusao sam potraziti svoju statisticku analizu klonova na politici, samo da usporedim nickove, ali je na zalost izbrisana ( https://www.profightstor...ka--religija-itd/page280 ), archive.org je nema, a dalje mi se ne da' kopati.
Ovo evocira uspomene. Drago mi je znati da sam svojedobno kvalitetno provodio vrijeme godinama raspravljajuci sa profi trolovima Emocija18 . Ovakvih se ne bi posramili ni u internet brigadi dvije glavne politicke stranke.

Pozdrav Nofrxu, nisam ga vidio par godina. Majstore, jesi li ikako u Splitu da odemo na pice ovih dana?
Poseban pozdrav i kurvi Beri, nikad ne dize slusalicu kad ga nazovem. Vec sam mislio da je promjenio broj mobitela, ali mi je Acid potvrdio da imam tocan broj.

Da se ne zaboravi, Reaktivac je pobjedio u KW mecu, Doktor je kukavica i lazni prvak!!
thanks 5 users thanked loreia for this useful post.
fanatic on 11/16/2019(UTC), Reaktivac on 11/16/2019(UTC), pecho on 11/16/2019(UTC), dr jupidu on 11/16/2019(UTC), Hendo on 11/16/2019(UTC)
hamush  
#1084 Posted : Saturday, November 16, 2019 2:45:40 AM(UTC)
hamush

Was thanked: 1804 time(s) in 1000 post(s)
sandrica cse vratila...
nisam ovo lepo telo vidio jos odavno :D
bero  
#1085 Posted : Saturday, November 16, 2019 9:42:47 AM(UTC)
bero

Rank: Administration

Was thanked: 5283 time(s) in 3267 post(s)
Suza mi krene kad vidim staru ekipu aktivnu ovdje... suza radosnica.
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
thanks 1 user thanked bero for this useful post.
Hendo on 11/16/2019(UTC)
e.peace  
#1086 Posted : Saturday, November 16, 2019 9:46:48 AM(UTC)
e.peace

Man

Was thanked: 599 time(s) in 317 post(s)
Bero,da nam vratiš one bodove kao nekad i da se Ekrem nogira iz kuhinje :-)
Walter  
#1087 Posted : Saturday, November 16, 2019 3:02:52 PM(UTC)
Walter

Was thanked: 141 time(s) in 77 post(s)
Originally Posted by: loreia Go to Quoted Post
Zahvaljujem Doktoru sto mi je javio da procitam zadnjih par stranica ove teme. Kakav show! Pokusao sam potraziti svoju statisticku analizu klonova na politici, samo da usporedim nickove, ali je na zalost izbrisana ( https://www.profightstor...ka--religija-itd/page280 ), archive.org je nema, a dalje mi se ne da' kopati.
Ovo evocira uspomene. Drago mi je znati da sam svojedobno kvalitetno provodio vrijeme godinama raspravljajuci sa profi trolovima Emocija18 . Ovakvih se ne bi posramili ni u internet brigadi dvije glavne politicke stranke.

Pozdrav Nofrxu, nisam ga vidio par godina. Majstore, jesi li ikako u Splitu da odemo na pice ovih dana?
Poseban pozdrav i kurvi Beri, nikad ne dize slusalicu kad ga nazovem. Vec sam mislio da je promjenio broj mobitela, ali mi je Acid potvrdio da imam tocan broj.

Da se ne zaboravi, Reaktivac je pobjedio u KW mecu, Doktor je kukavica i lazni prvak!!

Što se tiče ovog majstora s klonovima, njega treba odmah direktno bez ikakvih provjera primiti u KW organizaciju, odmah na predsjedničku funkciju zajedno s Jupijem i Reaktivcem... Toliki trud, godinama se logirat , pamtit šta je kome rekao, svađat se sam sa sobom je s jedne strane bolest s druge genijalnost... Zavisi kako se gleda, ja mu se divim, čisti KW u svom najboljem obliku...

Što se tiče pobjede u KW meču, ako se gledaju udarci ipak je Vepar primio više udaraca od Jupija , tako da je tu pitanje pobjednika ostalo otvoreno, čak naginju bodovi na Jupijevu stranu... Jedino novi meč bi mogao dati prvaka...
thanks 1 user thanked Walter for this useful post.
Reaktivac on 11/16/2019(UTC)
balkanbomber  
#1088 Posted : Saturday, November 16, 2019 5:21:17 PM(UTC)
balkanbomber

Was thanked: 360 time(s) in 196 post(s)
oduvijek tvrdim da nisam bio u regionu, ili drzavi, gdje je socialno akceptirano da se ismijavaju i ponizavaju mentalno zaostsle ili poremecene osobe, osim na teritoriji bivse juge, gdje svaki gradic ima nekoliko „freakova“ koji stanovnicima, od djece sa 10 godina do starih pijandura ispred supermarketa, sluze kao mete za sprdnju i ismijavanje. Dok bi u normalnim drzavama tim ljudima nudili medicinsku i psiholosku pomoc u nas oni hodaju ulicom i jedinu pomoc koji dobivaju je mozda pola piva i da se snimi youtube video na njihov racun...primjer onaj Pavlovic, pa Cobra Brcko, Kale gospodar vremena, i eto i onaj zmaj koji je mozda i jos najnormalni iako mu ocigledno nije dobro...

Eto, ovaj forum je micro-primjer da moja teorija ima smilsa... ne govorim da je chiodi+6 mentalno poremecen, nimalo, ali nije njemu ni samo dosadno bilo punih 7/8 godina, ta isprika bi mozda upalila da se radi o 2/3 slucaja a ne 8 godina, ja sam u to doba uspio zavrsit vecernu, prekinit pravo i preci na drugi studii i zavrsit i bachelor i master...

Edited by user Saturday, November 16, 2019 5:22:03 PM(UTC)  | Reason: Not specified

PederiFafajteSi))
thanks 4 users thanked balkanbomber for this useful post.
DugoVecCitam on 11/16/2019(UTC), Neodgovorni on 11/17/2019(UTC), Hendo on 11/17/2019(UTC), pecho on 11/17/2019(UTC)
dr jupidu  
#1089 Posted : Saturday, November 16, 2019 7:14:49 PM(UTC)
dr jupidu

Originally Posted by: balkanbomber Go to Quoted Post
oduvijek tvrdim da nisam bio u regionu, ili drzavi, gdje je socialno akceptirano da se ismijavaju i ponizavaju mentalno zaostsle ili poremecene osobe, osim na teritoriji bivse juge, gdje svaki gradic ima nekoliko „freakova“ koji stanovnicima, od djece sa 10 godina do starih pijandura ispred supermarketa, sluze kao mete za sprdnju i ismijavanje. Dok bi u normalnim drzavama tim ljudima nudili medicinsku i psiholosku pomoc u nas oni hodaju ulicom i jedinu pomoc koji dobivaju je mozda pola piva i da se snimi youtube video na njihov racun...primjer onaj Pavlovic, pa Cobra Brcko, Kale gospodar vremena, i eto i onaj zmaj koji je mozda i jos najnormalni iako mu ocigledno nije dobro...

Eto, ovaj forum je micro-primjer da moja teorija ima smilsa... ne govorim da je chiodi+6 mentalno poremecen, nimalo, ali nije njemu ni samo dosadno bilo punih 7/8 godina, ta isprika bi mozda upalila da se radi o 2/3 slucaja a ne 8 godina, ja sam u to doba uspio zavrsit vecernu, prekinit pravo i preci na drugi studii i zavrsit i bachelor i master...

pa recimo za tebe koji misli da je uspio .....

prije bi rekao da je chiodo uspio..

pa i sam je rekao da je stvarao mrežu špijunsko kontra obavještajne službe jer jednostavo

IMAO JE VIŠKA VREMENA U ŽIVOTU

A NIJE DJELOVAO NESRETNO..DAPAČE DJELOVAO JE KAO GOSPODIN KOJI JE IMAO VIŠKA SLOBODNOG VREMENA I NOVACA KOJI ĆE TO ISTO VRIJEME POTROŠITI NA FORUM

ŠTO ZNAČI DA JE ON USPIO

JER USPIO JE ONAJ ČOVJEK KOJI IMA DOVOLJNO VREMENA NA FORUMU I ZEZATI SE A ISTOVREMENO ZARADJIVATI I IMATI DOVOLJNO NOVACA

JA ZARADJUJEM DOK SAM NA FORUMU= USPIO SAM

Emocija1 Emocija1 Emocija1 Emocija1 Emocija1 Emocija1

JEBEŠ POSAO DA ZAMISLI MORAŠ RADITI A NEMOŠ ZA VRIJEME DOK RADIŠ BITI I NA FORUMU I RELAKSIRATI MOZAK Emocija1 Emocija1 Emocija1

CHIODO ME PODSJEĆA NA SANADERA.ILI NADANA .....FINI UGLADJEN GOSPODINI

NO TREBALO JE GODINA I GODINA DOK CHIODU KAO I NJIMA BILO MALO 1 MILION(NIK)......PA 2 MILIONA(NIKA).....

JEDNOSTAVNO NIJE ZNAO STAT KAO I GORE NAVEDENI....... OSJETIO SE MOĆNIM I NEDODIRLJIVIM

DOK SU GORE NAVEDENI U OBIJESTI KUPOVALI LACKOVIĆE,MIHANOVIĆE,SKALPOVE MEDVJEDJIH GLAVA I BAVILI SE SAFARIJEM

CHIODO I EKIPA ODSTRIJELILI SU NAŠE KRUPNE PRIMJERE FORUMAŠA U NESPORTSKOM SAFARIJU...

balkanbomber  
#1090 Posted : Saturday, November 16, 2019 7:38:45 PM(UTC)
balkanbomber

Was thanked: 360 time(s) in 196 post(s)
Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post

pa recimo za tebe koji misli da je uspio .....

prije bi rekao da je chiodo uspio...

Kakav uspjeh, bolan!? Uspjeh bi bio kad bi minimalno svoju danasnju placu zaradivao da izdajem svoje nekretnine, ili da sjedim na moru i pisem neke knjige, ili sta ja vec znam, a ne da 12.000km od kuce radim po 240 sati mjesecno...

PederiFafajteSi))
thanks 3 users thanked balkanbomber for this useful post.
dr jupidu on 11/16/2019(UTC), Hendo on 11/17/2019(UTC), pecho on 11/17/2019(UTC)
dr jupidu  
#1091 Posted : Saturday, November 16, 2019 8:42:00 PM(UTC)
dr jupidu

molim moderatore da ponište suspenziju
niku

MONTANA

hvala.i on je pao u oslobodilačkoj hrvatskoj borbi od laže ljevičarske trolovske ruke

red je da ga se vrati na forum

da ojačamo desnicu

Edited by user Saturday, November 16, 2019 8:42:34 PM(UTC)  | Reason: Not specified

Neodgovorni  
#1092 Posted : Sunday, November 17, 2019 12:10:06 PM(UTC)
Neodgovorni

Was thanked: 205 time(s) in 127 post(s)
Uvijek me zanimala jedna stvar: u što administratori i moderatori imaju uvid?

Kako se sa sigurnošću utvrdi da su neki članovi klonovi?

Vrijeme logina? IP adrese? Privatne poruke?

Ili kako se utvrdi da je neki član reinkarnacija nekog baniranog?

Bio sam prije na jednom lokalnom forumu i šokiralo me kad su otkrili da moderatori čitaju privatne poruke između članova.

Hendo  
#1093 Posted : Sunday, November 17, 2019 4:03:34 PM(UTC)
Hendo

Slovenia

Was thanked: 171 time(s) in 110 post(s)

Mislim, da tajna ponašanja Chioda i sličnih primjera leži u kroničkom nedostatku dopamina, takozvanog hormona sreće, jednog od velike ćetverice pozitivnih hormona (serotonin, endorfin, oksitocin). Dopamin je po mome mišljenju i glavni razlog za uspjeh društvenih mreža, jer ga jako dižu lajkovi. Chiodo je napisao da je programer mislim, njih večina je introvertnih, valjda je i usamljen, pa su mu ove igrice digle raspoloženje. Nikako da je to opravdanje njegovog ponašanja ali vrlo moguč razlog. Ako pored toga treba i osjećaj, da je najpametniji i najbolji, kao recimo Mirko...

Ponekad me boli glava kada slušam onu generaciju sa 60-ih i 70-ih, pa i starije, kako su oni išli vani umjesto na FB i slično....a nitko ne spomene, da je recimo baby boom generacija posnifala 5 puta više nego današnja... svaki čovjek traži doze dopamina i svaka generacija ali ih dobivamo na različiti način, ovisi o vremenu. Jer bi bilo bolje, da koristmo više droge umjesto objava na FB/instagramu?..inače je 54 posto korisnika Facebooka starijih od 35 godina i kad vidim ljude od 40 i 50 godina što pišu na fb..naravno da oni nisu bili na internetu u mladosti jer ga nije bilo tada ali ako je razlog tome, da nisu bili jer su bili zreliji i više odgovorni, zašto to rada onda sada, sa 40 ili 50?

O efektu hormona zanimljivo piše i razmišlja Peterson, dokaz su pokušaji sa jastogima, kako su se ponašali kad su imali visok nivo serotonina i nizki oktopamina te obrnuto.

I ja se nikako ne slažem, da Chiodo zaslužuje drugu priliku, imao nas je za kretene 7-8 godina, koliko objava i replika smo pisali jednoj te istoj osobi a mislili, da ih ima 7-8?

Sjebo je u pm, i sad kao jedna isprika i idemo ponovo sa nule. Da se mene pita - nema teorije. Pored svega je slao i sick poruke barem jednoj osobi ovdje. Samo me zanima i žao mi ljudi koji će sledeći negde najebati zbog njegovih igrica, ne vjerujem, da će prestati.

Edited by user Sunday, November 17, 2019 4:04:42 PM(UTC)  | Reason: Not specified

dr jupidu  
#1094 Posted : Sunday, November 17, 2019 9:42:26 PM(UTC)
dr jupidu

Originally Posted by: Hendo Go to Quoted Post

Mislim, da tajna ponašanja Chioda i sličnih primjera leži u kroničkom nedostatku dopamina, takozvanog hormona sreće, jednog od velike ćetverice pozitivnih hormona (serotonin, endorfin, oksitocin). Dopamin je po mome mišljenju i glavni razlog za uspjeh društvenih mreža, jer ga jako dižu lajkovi. Chiodo je napisao da je programer mislim, njih večina je introvertnih, valjda je i usamljen, pa su mu ove igrice digle raspoloženje. Nikako da je to opravdanje njegovog ponašanja ali vrlo moguč razlog. Ako pored toga treba i osjećaj, da je najpametniji i najbolji, kao recimo Mirko...

Ponekad me boli glava kada slušam onu generaciju sa 60-ih i 70-ih, pa i starije, kako su oni išli vani umjesto na FB i slično....a nitko ne spomene, da je recimo baby boom generacija posnifala 5 puta više nego današnja... svaki čovjek traži doze dopamina i svaka generacija ali ih dobivamo na različiti način, ovisi o vremenu. Jer bi bilo bolje, da koristmo više droge umjesto objava na FB/instagramu?..inače je 54 posto korisnika Facebooka starijih od 35 godina i kad vidim ljude od 40 i 50 godina što pišu na fb..naravno da oni nisu bili na internetu u mladosti jer ga nije bilo tada ali ako je razlog tome, da nisu bili jer su bili zreliji i više odgovorni, zašto to rada onda sada, sa 40 ili 50?

O efektu hormona zanimljivo piše i razmišlja Peterson, dokaz su pokušaji sa jastogima, kako su se ponašali kad su imali visok nivo serotonina i nizki oktopamina te obrnuto.

I ja se nikako ne slažem, da Chiodo zaslužuje drugu priliku, imao nas je za kretene 7-8 godina, koliko objava i replika smo pisali jednoj te istoj osobi a mislili, da ih ima 7-8?

Sjebo je u pm, i sad kao jedna isprika i idemo ponovo sa nule. Da se mene pita - nema teorije. Pored svega je slao i sick poruke barem jednoj osobi ovdje. Samo me zanima i žao mi ljudi koji će sledeći negde najebati zbog njegovih igrica, ne vjerujem, da će prestati.

zašto tako gledaš ozb na stvar

pa meni recimo sad luka dončić s igrama popravio mi je nivo serotonina a i mma a i forum .......odavno

sve šta čovjek zanima je bitno......glazba kao glazba je nebitna al jest na učinak sreće kod pojedinaca ma kakva bila...

skoro svi programeri su introvertni...kao recimo i naš loreia...............................pa moj susjed i ostali koji su doboko u tome i dakako to je cjenjeno zanimanje

i sasvim je razumjivo da je ovaj forum zabavan jer ima raznoraznih likova raznih psiholoških profila.....

svaki manijak na forumu je dobrodošao i veseli napaćen narod...ali treba im pustit odredjenu mjeru i na manijacima je kako će funkcionirat u ovoj zemlji s zakonima..hoće li se uspit dovoljno socijalizirat

g reaktivcu je forum bitan u životu jer ima manjka ljubavi spram njemu pa mu forum kompenzira manjak ljubavi i da sam psihijatar moderatorima bi poslao molbu i uputnicu da ga nikad ne baniraju i da to financira HZZ-O......jer je forum bolje za njega neg da završi na lijekovima ad

pa chiodo će uskrsnut u nekom novom niku i bit će normalan............i niko neće ni skužiti

ili će opet postat nenormalan

al takvi su forumi i ta mistika oko trolova i svega je uračunato kao KOLATERALNA ŠTETA

pa i sam reaktivac je naokon priznao da ih ima još 3....... što je po meni bezobrazno i neznam kako nije na hladjenju 7 dana.....i samo 7 zbog priznanja

ima dosta nenormalnih na forumu al sve ovisi o stupnjavima..i ja sam nenormalan al je mal postotak

ksian je nenormalan isto,loreia ima potencijal ubojice s leševima ispod kuće da ga se krivo usmjerilo

karl anal isto

no u tome i jest čar foruma

uostalom svi mi koji volimo mma imamo blagu crtu nenormalnosti

jer budimo realni...skroznormalni ljudi neprate mma.............................................................u svima nama je crv agresije...

skroz normalni slušaju bacha....................itd
uzgajaju cvijeće,šetaju..gledaju komedije ili ljubavne filmove..dokumentarce ...itd

Edited by user Sunday, November 17, 2019 10:52:35 PM(UTC)  | Reason: Not specified

ksian  
#1095 Posted : Sunday, November 17, 2019 10:44:47 PM(UTC)
ksian

Was thanked: 1499 time(s) in 706 post(s)
Ja se moram složit sa Doktorom da bi ljudi koji vode forum Montanu trebali pozvat da se vrati na forum. Nije da mi čovjek nedostaje, dapače, ne komuniciram s njime, ali u svijetlu novonastalih spoznaja, takvo što bi bilo pošteno prema njemu.

Naime, mnogi se sjećaju kad je napisao kako mu je neki njegov pajdo iz tajnih službi napomenuo da su na mnogim forumima plaćeni moderatori, a kad mu je Montana rekao da je on na ovom forumu, taj mu je pajdo rekao i da su na ovom forumu isto plaćeni moderatori. To je među članstvom izazvalo određene urnebesne reakcije, ali, kad se sagleda iz ove situacije, biste li danas stavili ruku u vatru da dotični mod, sa svojom regimentom klonova, nije bio zadužen za stvaranje određenog javnog mijenja na ovome forumu ? Biste li stavili ruku u vatru da je u pitanju samo ego trip? Tisuće i tisuće postova, i tako 6-7 godina, od kojih je zadnjih par čovjek praktično držao forum na životu.

Naravno da se nikome ne bi isplatilo financirati nekoga samo da promiče neke stavove na jednom malom forumu poput ovoga, ali što ako čovjek nije samo na ovom forumu, već na još 10, 20 ili 30 raznih foruma? Što ako mu je to posao? Sve što postoji od njega a da možemo biti potpuno sigurni je IP adresa iz jedne strane države. U ništa drugo ne možemo biti sigurni, pa tako ni u opciju da nije bio plaćen za svoju prilično poveliku djelatnost ovdje.

Klasični ego-triperi na forumima ne funkcioniraju tako samozatajno, vole pažnju, vole bit u fokusu, a ovo je po meni definitivno ličilo na kontrolu javnog mijenja. Mene su, recimo, svi ti klonovi stalno podržavali u raspravama. Na neke druge su, pak, stalno startali, dobro sam upamtio taj slučaj sa Nofrxom, to je bilo u početku.

Internet je, naravno, pun nolajfera koji svašta rade po njemu, najvjerovatnije da je ovo samo još jedan takav slučaj, ma kako bizaran, pogotovo što bi neko ko se profesionalno bavi takvom vrstom djelatnosti vjerovatno bio oprezniji sa tim IP adresama, ali... to ne možemo dokazati, i teško da ćemo ikad saznati pravi motiv ovakve i ovolike aktivnosti na ovom forumu.

thanks 1 user thanked ksian for this useful post.
DjomlaKS on 11/17/2019(UTC)
bero  
#1096 Posted : Sunday, November 17, 2019 11:04:38 PM(UTC)
bero

Originally Posted by: ksian Go to Quoted Post
Ja se moram složit sa Doktorom da bi ljudi koji vode forum Montanu trebali pozvat da se vrati na forum. Nije da mi čovjek nedostaje, dapače, ne komuniciram s njime, ali u svijetlu novonastalih spoznaja, takvo što bi bilo pošteno prema njemu.

Naime, mnogi se sjećaju kad je napisao kako mu je neki njegov pajdo iz tajnih službi napomenuo da su na mnogim forumima plaćeni moderatori, a kad mu je Montana rekao da je on na ovom forumu, taj mu je pajdo rekao i da su na ovom forumu isto plaćeni moderatori. To je među članstvom izazvalo određene urnebesne reakcije, ali, kad se sagleda iz ove situacije, biste li danas stavili ruku u vatru da dotični mod, sa svojom regimentom klonova, nije bio zadužen za stvaranje određenog javnog mijenja na ovome forumu ? Biste li stavili ruku u vatru da je u pitanju samo ego trip? Tisuće i tisuće postova, i tako 6-7 godina, od kojih je zadnjih par čovjek praktično držao forum na životu.

Naravno da se nikome ne bi isplatilo financirati nekoga samo da promiče neke stavove na jednom malom forumu poput ovoga, ali što ako čovjek nije samo na ovom forumu, već na još 10, 20 ili 30 raznih foruma? Što ako mu je to posao? Sve što postoji od njega a da možemo biti potpuno sigurni je IP adresa iz jedne strane države. U ništa drugo ne možemo biti sigurni, pa tako ni u opciju da nije bio plaćen za svoju prilično poveliku djelatnost ovdje.

Klasični ego-triperi na forumima ne funkcioniraju tako samozatajno, vole pažnju, vole bit u fokusu, a ovo je po meni definitivno ličilo na kontrolu javnog mijenja. Mene su, recimo, svi ti klonovi stalno podržavali u raspravama. Na neke druge su, pak, stalno startali, dobro sam upamtio taj slučaj sa Nofrxom, to je bilo u početku.

Internet je, naravno, pun nolajfera koji svašta rade po njemu, najvjerovatnije da je ovo samo još jedan takav slučaj, ma kako bizaran, pogotovo što bi neko ko se profesionalno bavi takvom vrstom djelatnosti vjerovatno bio oprezniji sa tim IP adresama, ali... to ne možemo dokazati, i teško da ćemo ikad saznati pravi motiv ovakve i ovolike aktivnosti na ovom forumu.

a netko mu brani? nije baniran.

- dr jupidu
Reaktivac  
#1097 Posted : Sunday, November 17, 2019 11:08:41 PM(UTC)
Reaktivac

Was thanked: 1097 time(s) in 817 post(s)
Fenomen klonova nije nastao slučajno. Možemo raspravljati o tome da li je bilo ravnodušnosti i nezainteresiranosti. Povlači se priča o tome kako je napravljena šteta koja je unazadila i narušila kvalitet foruma. To je vrlo diskutabilno, da bi išlo isključivo na teret master klona. Stanovita šteta je počinjena, ali to se znalo dugo godina.

Pravo je pitanje zašto se godinama plandovalo i dopuštalo da nekakvi "no name" useri vode glavnu riječ na forumu ? Da ne ispadne da prozivam moderatore, ali je tako.

Pa kada je već tako i kada nije u pitanju samo proceduralni propust, već negativna selekcija po vrlo nejasnim kriterijima, tada sam za opciju amnestije. Ili neka snose dio odgovornosti svi koji su napravili propuste i progledali nakon sedam godina što devastacije, što filtracije upisa koji su bili "prikladni". Ne u smislu kazne naravno, ali možda bi trebalo ubaciti svježe snage koje bi imale entuzijazma za rad i moderiranje po forumu ?

Uostalom, ako ćemo iskreno, forumi su zastarjela forma od pojave društvenih mreža.
Svakome s malo pameti bilo je jasno da su podudarnosti u pretežno političkim raspravama s pojavom uvijek istih klonova koji bi nasrnuli na oponenta u raspravi, otprilike vjerovatne kao da te pogodi grom.

I onda se pitate zašto KW tema ? Eto vam odgovora.

Edited by user Sunday, November 17, 2019 11:10:27 PM(UTC)  | Reason: Not specified

bero  
#1098 Posted : Sunday, November 17, 2019 11:12:36 PM(UTC)
bero

Lako je bit general nakon bitke. Ako ste imali sumnje, u svakom trenutku ste mi mogli poslat poruku i istražilo bi se. Kao što sam napravio sada nakon što mi je Last Emperor skrenuo pažnju na to.
Prije toga nitko nije ni pisnuo.
- dr jupidu
dr jupidu  
#1099 Posted : Sunday, November 17, 2019 11:15:11 PM(UTC)
dr jupidu

Originally Posted by: bero Go to Quoted Post
Lako je bit general nakon bitke. Ako ste imali sumnje, u svakom trenutku ste mi mogli poslat poruku i istražilo bi se. Kao što sam napravio sada nakon što mi je Last Emperor skrenuo pažnju na to.

NAPAD JE NAJBOLJA OBRANA

SAD SMO MI KRIVI Emocija26

AJ BUDI KONKRETAN I JAVI NAM OĆE LI MONTANA BITI OSLOBODJEN? DA ILI NE I AKO DA JAVI KAD SE OTVARAJU KAPIJE ZATVORA DA MU DOVEDEMO THOMPSONA,ŠKORU,DRAŽENA ŽANKA.....I OKRENEMO PAR JANJACA ......Emocija1 I DA GA NARAVNO S BUKETOM RUŽA DOČEKA DEBELI FAKE FREND IZ DUBRAVE

JAVI

Edited by user Sunday, November 17, 2019 11:18:51 PM(UTC)  | Reason: Not specified

bero  
#1100 Posted : Sunday, November 17, 2019 11:15:45 PM(UTC)
bero

Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post
Originally Posted by: bero Go to Quoted Post

NAPAD JE NAJBOLJA OBRANA

SAD SMO MI KRIVI Emocija26

pa sigurno nisam ja koji sam riješio slučaj Emocija20

- dr jupidu
Users browsing this topic
56 Pages«<53545556>
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.