Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

626 Pages«<621622623624625>»
Options
Go to last post Go to first unread
fanatic  
#12441 Posted : Friday, November 15, 2019 12:36:32 AM(UTC)
fanatic

Rank: Advanced Member

Was thanked: 1606 time(s) in 931 post(s)
Originally Posted by: dr jupidu Go to Quoted Post

mogao je jednostavno malko otić do sad već odmaklog rakiča u austriju i jednostavno sparirat s brzom zvijeri.... jer u crocop teamu nema tako brzog poluteškaša
i stvar rješena

koliko sam shvatio, on i Rakić nisu baš u nekom dobrom odnosu, tako da ništa od toga
"I was in Las Vegas when the Nogueira brothers first touched down in America. There was a bus, this is a true story. There was a bus that pulled up to a red light, and Little Nog tried to feed it a carrot, while Big Nog was petting it. He thought it was a horse"
DugoVecCitam  
#12442 Posted : Friday, November 15, 2019 12:20:35 PM(UTC)
DugoVecCitam

Was thanked: 1469 time(s) in 861 post(s)
Wlodarek vs Marevic KSW 52
DRAGI PRIJATELJI...
Đolo  
#12443 Posted : Friday, November 15, 2019 7:48:02 PM(UTC)
Đolo

Was thanked: 1494 time(s) in 935 post(s)
Originally Posted by: fist Go to Quoted Post
Originally Posted by: Đolo Go to Quoted Post
Originally Posted by: DjomlaKS Go to Quoted Post
Djolo jebo ga ti jel Mirko prvi rekao da Stosic treba novi kamp malo za promjenu!? Ovdje mu ocito ne ide pa zasto nebi mjenjao??

pogledaj samo ko je sve u elevation teamu, znaci s kim bi stosic tamo trebo radit, osim curtisa nema nijedan veci momak a da je dobar neki borac, 5puta bolji team od mirka ishii i delija su barem gangsteri a u elevationu jednostavno poluteskasteskas nema s kime radit.

a najbolje da ce curtis sada uzet stosica pod ruku i snjim radit, bacit ce ga u kavez ko sparing partnera i razbit ga.

Ka prvo, u Elevationu je osim Curtisa i Reem, toliko o tome da nema, velikih momaka, samo 2 Top 10 UFC hw contendera Emocija18

A kao drugo, nije sve ni u sparing partnerima. Mirko je sparirao s Franjom Arapovicem, pa je svejedno osvajao K1 i Pride GP.

Stosic je zadnjih godinu dvije sparirao s Delijom, Ishiem, Erslanom, Milinkovićem... pa opet 2 poraza zaredom.

Nije sve samo u sparinzima, očito je nešto i u game planu/strategiji, mentalnoj pripremi, periodizaciji kampa i hrpi drugih stvari za koje možda smatra da će dobiti kvalitetnije negdje drugdje

Reem mjenja kampove ko čarape,a svakako nevidim Stosica kao poluteskasa bas da radi nesto sa Reemom,koji nit je hrvac pa da tu nesto nauci, nit zna nesto vise nego bi Mirko mogo znat,tako da nevidim kakva je to benificija za stosica, s tim da ko zna koliko ce neki anonimus zeljan borbe doc i sad ce on kao radit sa curtisom i reemom svaki dan Emocija18 u svakom slucaju i da ima 2 vrhunska lika, ima toliko i kod cro copa,znaci nije tu nista dobio.p

vidjet cemo eto vrijeme ce pokazat ali ja mislim da sve sto ima u elevationu, kod mirka je imo sve to isto, dobro je mozda otic tak na sparinge na mjesec dva negdje cisto radi novog mesa,al osobno smatram da je to pogubno za borca kada psihicki pocne sumnjat u sebe i svoju okolinu. a mislim da ako pogledamo njegove zadnje izvedbe, nije da je bio los u nekom mecu, ali kad je trebalo krenut on bi stao,ukocio se, a to moras sam na sebi radit a ne mjenjat kampove.
fanatic  
#12444 Posted : Friday, November 15, 2019 9:28:10 PM(UTC)
fanatic

Was thanked: 1606 time(s) in 931 post(s)

Reem mjenja kampove ko čarape,a svakako nevidim Stosica kao poluteskasa bas da radi nesto sa Reemom,koji nit je hrvac pa da tu nesto nauci, nit zna nesto vise nego bi Mirko mogo znat,tako da nevidim kakva je to benificija za stosica, s tim da ko zna koliko ce neki anonimus zeljan borbe doc i sad ce on kao radit sa curtisom i reemom svaki dan Emocija18 u svakom slucaju i da ima 2 vrhunska lika, ima toliko i kod cro copa,znaci nije tu nista dobio.p

vidjet cemo eto vrijeme ce pokazat ali ja mislim da sve sto ima u elevationu, kod mirka je imo sve to isto, dobro je mozda otic tak na sparinge na mjesec dva negdje cisto radi novog mesa,al osobno smatram da je to pogubno za borca kada psihicki pocne sumnjat u sebe i svoju okolinu. a mislim da ako pogledamo njegove zadnje izvedbe, nije da je bio los u nekom mecu, ali kad je trebalo krenut on bi stao,ukocio se, a to moras sam na sebi radit a ne mjenjat kampove.

ja mislim da je najveći Stošićev problem bio to što se počeo boriti kao Mirko, ali ne kao Mirko otprije 15 godina nego kao Mirko unazad par godina. Znači stoji, ukipi se, čeka jedan powerpunch kojim će nokautirat ili ozbiljno uzdrmat protivnika i to je to. Sorry, ali to baš i ne prolazi. E sad, je li to do mentalne blokade ili do taktike koju mu rade Mirko i Drviš...ne znam, ali činjenica je da jednostavno ne daje rezultata
"I was in Las Vegas when the Nogueira brothers first touched down in America. There was a bus, this is a true story. There was a bus that pulled up to a red light, and Little Nog tried to feed it a carrot, while Big Nog was petting it. He thought it was a horse"
thanks 1 user thanked fanatic for this useful post.
Svensson on 11/16/2019(UTC)
DjomlaKS  
#12445 Posted : Friday, November 15, 2019 10:11:39 PM(UTC)
DjomlaKS

Germany

Was thanked: 1479 time(s) in 1039 post(s)
Problem i je u tom sto je postao losija kopija Mirka., jbt najvise je onim nabildanim nogama radio, identican Mirku.
On nije borac kojem kickovi trebaju, nego treba izbrusit hrvanje i boks, u kojem se siguran sam kriju poprilicno jake bombe. I da, Mirku mu to ne moze pomoci, pa je bolje da je promijenio kamp
Jbt borci u samom vrhu konstantno mjenjaju kampove a Stosic bi kao trebao ostat dozivotno u podrumu Emocija26
thanks 1 user thanked DjomlaKS for this useful post.
thelovacluka on 11/19/2019(UTC)
DayHR  
#12446 Posted : Friday, November 15, 2019 11:26:04 PM(UTC)
DayHR

Croatia

Was thanked: 129 time(s) in 84 post(s)
Originally Posted by: fanatic Go to Quoted Post

ja mislim da je najveći Stošićev problem bio to što se počeo boriti kao Mirko, ali ne kao Mirko otprije 15 godina nego kao Mirko unazad par godina. Znači stoji, ukipi se, čeka jedan powerpunch kojim će nokautirat ili ozbiljno uzdrmat protivnika i to je to. Sorry, ali to baš i ne prolazi. E sad, je li to do mentalne blokade ili do taktike koju mu rade Mirko i Drviš...ne znam, ali činjenica je da jednostavno ne daje rezultata

Kratak je i u kavezu ima problem distance koji je imao i Mirko u kavezu. Duži pokretni protivnici poentiraju s distance i izmanevriraju kretanjem okolo u velikom prostoru. Dok se Stošić borio u ringu u FFC-u to je bio puno manji problem. Od Mirka je mogao naučit jedan dio prilagodbe a to je borba iz klinča aperkatima i laktovima.
Morao bi imati stil borbe kao Roy Nelson da bi bio donekle uspješan na svoju konstituciju, dakle jaka bomba kad se dođe u poziciju i inzenzivno hvatanje za noge i pokušaji rušenja. No pitanje je može li Stošić to i provesti u praksi.
DugoVecCitam  
#12447 Posted : Saturday, November 16, 2019 1:02:35 AM(UTC)
DugoVecCitam

Tomo Spahovic izasao, i opet je u treningu.
Ili samo za vikende izlazi, nisam skroz siguran.

Edited by user Saturday, November 16, 2019 1:07:02 AM(UTC)  | Reason: Not specified

DRAGI PRIJATELJI...
DugoVecCitam  
#12448 Posted : Saturday, November 16, 2019 6:06:08 PM(UTC)
DugoVecCitam

Smoldarev nokautiran na ACA eventu u Poljakoj jucer. Treci poraz u cetiri meca.
Prije 4-5 god sam bio uvjeren da ce jednoga dana biti TOP 5 u UFC-u.
DRAGI PRIJATELJI...
Seded  
#12449 Posted : Sunday, November 17, 2019 12:13:42 PM(UTC)
Seded

Was thanked: 1961 time(s) in 1231 post(s)
Brutalno nokautiralo Ross Pearsona sinoć. Capoeira style.
"It's not checkmate. The king has one more move."
thanks 2 users thanked Seded for this useful post.
pecho on 11/17/2019(UTC), Hendo on 11/20/2019(UTC)
Svensson  
#12450 Posted : Sunday, November 17, 2019 12:56:17 PM(UTC)
Svensson

Sweden

Was thanked: 1302 time(s) in 703 post(s)
Originally Posted by: DugoVecCitam Go to Quoted Post
Smoldarev nokautiran na ACA eventu u Poljakoj jucer. Treci poraz u cetiri meca.
Prije 4-5 god sam bio uvjeren da ce jednoga dana biti TOP 5 u UFC-u.

ja također, tamo u doba kada je dobio Deliju je djelovao monstruozno.
pecho  
#12451 Posted : Sunday, November 17, 2019 1:07:37 PM(UTC)
pecho

Was thanked: 493 time(s) in 302 post(s)
Originally Posted by: DayHR Go to Quoted Post
Originally Posted by: fanatic Go to Quoted Post

Kratak je i u kavezu ima problem distance koji je imao i Mirko u kavezu. Duži pokretni protivnici poentiraju s distance i izmanevriraju kretanjem okolo u velikom prostoru. Dok se Stošić borio u ringu u FFC-u to je bio puno manji problem. Od Mirka je mogao naučit jedan dio prilagodbe a to je borba iz klinča aperkatima i laktovima.
Morao bi imati stil borbe kao Roy Nelson da bi bio donekle uspješan na svoju konstituciju, dakle jaka bomba kad se dođe u poziciju i inzenzivno hvatanje za noge i pokušaji rušenja. No pitanje je može li Stošić to i provesti u praksi.

Od Mirka je najviše naučio glupe fore i kako se ozlijediti najbrže moguće Emocija18 Emocija18

Edited by user Sunday, November 17, 2019 2:32:32 PM(UTC)  | Reason: Not specified

There isnt a hard time invented that i cannot handle.
thanks 1 user thanked pecho for this useful post.
danny_trejo on 11/19/2019(UTC)
Đolo  
#12452 Posted : Tuesday, November 19, 2019 8:58:16 AM(UTC)
Đolo

evo jesam vam reko je da askren gotov i da je propalica obicna, a mislili ste da se salim Emocija18 ne ne, nema šale.
rikimartin  
#12453 Posted : Thursday, November 21, 2019 3:19:20 AM(UTC)
rikimartin

Croatia

Was thanked: 235 time(s) in 141 post(s)
Malo drukčiji pogled na priču o Benu Askrenu s profightsitea :
Iako će mnogi pratitelji MMA borbi Bena Askrena upamtiti po njegovim borbama u UFC-u, i njegovom porazu nakon pet sekundi od Jorgea Masvidala, on zapravo uopće nije imao lošu karijeru:

🏆3x Big 12 šampion
🏆4x NCAA finalist
🏆2x NCAA državni prvak
🏆2x osvajač Hodge trofeja
🤼‍♂️153-8 u hrvanju
🏆Svjetski prvak u Bellatoru, četiri puta obranio naslov
🏆Prvak u ONE Championshipu, tri puta obranio naslov
🤼‍♂️19-2 u MMA borbama
Član zida slavnih Sveučilišta u Missouriju
Predvodio UFC-ovu priredbu
Američki olimpijac (2008. godine).
thanks 3 users thanked rikimartin for this useful post.
shogo on 11/21/2019(UTC), thelovacluka on 11/21/2019(UTC), 19_Pitbull_86 on 11/21/2019(UTC)
Đolo  
#12454 Posted : Thursday, November 21, 2019 12:14:07 PM(UTC)
Đolo

bolje bi mu bilo bez ufc avanture, ovako je samo potvrdio ono sto se vec znalo, ben cant fight.

rikimartin  
#12455 Posted : Thursday, November 21, 2019 2:47:29 PM(UTC)
rikimartin

Croatia

Was thanked: 235 time(s) in 141 post(s)
bolje bi mu bilo bez ufc avanture, ovako je samo potvrdio ono sto se vec znalo, ben cant fight.

Trenutna rang lista :
1. DayHR
2. dr jupi
3. Đolo
Ali bome , napreduješ . Još malo pa si srebrni
DayHR  
#12456 Posted : Thursday, November 21, 2019 3:33:28 PM(UTC)
DayHR

Croatia

Was thanked: 129 time(s) in 84 post(s)
Originally Posted by: rikimartin Go to Quoted Post

Trenutna rang lista :
1. DayHR
2. dr jupi
3. Đolo

Gdje je moj trofej anti-UFCovca, antikavezovca i antiameričkihpravilovca?
cayman  
#12457 Posted : Thursday, November 21, 2019 4:09:51 PM(UTC)
cayman

Was thanked: 506 time(s) in 328 post(s)
Nakon Abrahama, UFD gym proziva i Amosova za revanš
dr jupidu  
#12458 Posted : Thursday, November 21, 2019 7:28:31 PM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3127 time(s) in 2405 post(s)
https://www.mmamania.com...t-foresee-return-mma-mma

ode nam luke rockhold...

dobar intervju................................iako svi znamo da mu je ego povrijedjen

i da je otišao horizontalno

no opametila ga operacija čeljusti..
karl anal is overem vuče steroide bitch!
Đolo  
#12459 Posted : Thursday, November 21, 2019 7:39:36 PM(UTC)
Đolo

Originally Posted by: rikimartin Go to Quoted Post

Trenutna rang lista :
1. DayHR
2. dr jupi
3. Đolo

hvala druže.

imam i ja listu top fanova i šmokljana ali nisam vas jos rangiro Emocija18 Emocija18
dr jupidu  
#12460 Posted : Thursday, November 21, 2019 8:47:00 PM(UTC)
dr jupidu

Was thanked: 3127 time(s) in 2405 post(s)

najjači su komentari
karl anal is overem vuče steroide bitch!
Users browsing this topic
626 Pages«<621622623624625>»
Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.