dr jupidu
2019-11-13T21:49:39Z
o ne.....

vepre jesi li prvak ili izazivač'?
neprimam kućne posjete.
nofrx
2019-11-13T22:16:21Z
Originally Posted by: Reaktivac 

300€ i izlazim na lokaciju da izvršim deratizaciju.

Ne bude li nokauta ili prekida - vraćam pare, umanjeno za putne troškove.

Ostatke možemo istopiti u čvarke, a kosti dati u arheološki muzej, da složimo "kariku koja nedostaje" u transformaciji izgladnjelog štakora u debelog mravojeda.

Kad udjemo ozbiljnije u organizaciju eventa 300eur nece predstavljati nikakav problem

KW CHAMPION
dr jupidu
2019-11-14T16:30:45Z
Originally Posted by: dr jupidu 

https://www.youtube.com/watch?v=iZWsMDdGxFE

nova zvjezda splitskih ulica

napravio je glupu grešku jer napravio snimku ispred svog ulaza#-o

https://www.24sata.hr/ne...i-radio-prekrsaje-659149 

game over:)1 :)1 :)1 :)1 🤦

podsjeća me na vepra..kratki sjaj kao anti zvijezda i nestao s scene

milion ipo kuna kazni u 24 min:)

https://slobodnadalmacij...-vrijedna-15-tisuca-eura 

jebiga

neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2019-11-14T16:31:58Z

Košta deratizacija i zbrinjavanje štakora po propisima EU regulativa.

Treba platiti veterinara i patologa.

300 eu

pala ti je vrijednost vepre

0 kuna za tebe

i ulaziš prvi u meč....

zna se kad šampinjon ulazi---

zadnji

neprimam kućne posjete.
nofrx
2019-11-14T18:15:34Z
Reaktivac zasad pokazuje mnogo vise zelje i volje.
Ceka se na Doktora.
KW CHAMPION
Walter
2019-11-14T18:53:28Z
Ako će biti meč ja doniram 50€ , s tim da predlažem da svi koji žele vidjeti meč uživo ili putem videa moraju isto donirat.... Jer danas je spektakl teško vidjeti, pogotovo re-meč legendarnog KW meča...
fist
  • fist
  • Advanced Member
2019-11-14T18:56:40Z
Originally Posted by: Walter 

Ako će biti meč ja doniram 50€ , s tim da predlažem da svi koji žele vidjeti meč uživo ili putem videa moraju isto donirat.... Jer danas je spektakl teško vidjeti, pogotovo re-meč legendarnog KW meča...

Prvi hrvatski ppv, u rangu Logan Paul-a i KSI, dajem 5 kuna odmah! :)24

dr jupidu
2019-11-14T19:05:21Z

kw uvodna pjevačica na eventu

neprimam kućne posjete.
Walter
2019-11-14T19:09:33Z
Originally Posted by: fist 

Za pet kuna moći će se dobiti samo šturi info tko je novi KW prvak 🙂
dr jupidu
2019-11-14T19:12:25Z

Za pet kuna moći će se dobiti samo šturi info tko je novi KW prvak :)

fist je stručnjak za fizičku pripremu i prehranu....

mogao se stavit na raspolaganje vepru....

al vepar je ljubomorna njuška...misli da je pametniji od fista i na tom polju...da netreba savjet...da će pojest cijelu kokoš s saltom i tako skinit kilažu da može disati

ccc

ustvari vepar misli da je pametniji od svih

neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2019-11-14T19:20:09Z
https://pressbalkan.ovh/...6_sEOKjeVDFbEZ-bpWTPKmbA 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

VEPAR NEĆE SKONČATI 2020 TE....

MI SMO NAJEBALI

NIŠTA OD MEČA

ŠTETI:)26

Pulo Ubiratan, ljekar iz brazilskog grada Puerto Alegre, poslie jedne izjave za lokalnu televizijsku stanicu, postao je svjetski poznata ličnost.
Naime, u intervjuu doktor je opovrgnuo sve prethodno nepokolebljive postulate zdravog načina života.

Ljekar veruje da često sve što se kaže da blagotvorno djeluje na tijelo, u stvari ne donosi nam ništa dobro, naprotiv – samo nam šteti.

0295698740-0152260955
Ubiratan je siguran da vegetarijanstvo nanosi samo štetu čovjeku, a vježbe za kardiovaskularni sistem uopšte ne produžavaju život, već ga skraćuju.

Brazilski doktor je još izjavio:

– Svako srce ima određen broj mišićnih kontrakcija. Ne trošite ih na vježbe. Životni period će vam isteći, bez obzira na to kako koristite srce. To je isto kako kada kažete da možete da produžite životni vijek vašem automobilu ako ga vozite velikom brzinom.

Paulova filozofija je jednostavna – ako vas ništa ne boli, ne radite ništa. Jedite prženo, pijte pivo ili vino, redovno vodite ljubav, jedite meso i što je najvažnije – ne opterećujte tijelo nikakvom fizičkom aktivnošću.

– Da je šetnja korisna, poštari bi bili besmrtni. Kitovi ubice cijeli život plivaju, jedu ribu i piju vodu, a uprkos tome su debeli. Zečevi trče i skaču non-stop, a žive najviše 15 godina. Kornjača ne trči i ne radi ništa pa živi 450 godina!

Da li je čokolada loša?

– Šta je čokolada? Čokolada je kakao. Još jedan predstavnik biljne hrane. To je hrana za sreću. Život uopšte ne treba da bude takav, da vam je cilj da budete lijep le,š.

– Životni put treba da započnete sa kriglom piva u jednoj ruci, sendvičem u drugoj, a završite ga sa mnogo opijanja, umorni, iskorištenog tijela vičući: Ura! Hvala! Vrijedilo je! Sjajan život! Odličan put!
neprimam kućne posjete.
Reaktivac
2019-11-14T19:33:32Z

al vepar je ljubomorna njuška...misli da je pametniji od fista i na tom polju...da netreba savjet...da će pojest cijelu kokoš s saltom i tako skinit kilažu da može disati

ccc

Fist je stručnjak s diplomom.
Kvantni skok: od upisa po forumu do diplomiranog trenera kinezilogije ili tako nešto...

Ime i primjera devolucije; od streetball basket španera i plivačkog sprintera do debele mješine koja krije kile i bježi od paparazza.

Prebio bi te besplatno, ali budući da si troma i pretila masa, nema izazova pa $$$.
fist
  • fist
  • Advanced Member
2019-11-14T19:44:04Z

ccc

Kvantni skok: od upisa po forumu do diplomiranog trenera kinezilogije ili tako nešto...

Ime i primjera devolucije; od streetball španera i plivačkog sprintera do debele mješine koja krije kile i bježi od paparazza.

Prebio bi te besplatno, ali budući da si troma i pretila masa, nema izazova pa $$$.

"malo" si me precijenio. Samo sam certificirani intruktor fitnesa, doduše na najboljoj takvoj ustanovi u HR, Fitness učilištu, ali ta edukacija traje 4 mjeseca, za razčiku od Kineziološkog fakulteta koji traje 5 godina.

Do lani sam karijeru gradio kroz ekonomiju, korporativne vode i u tom smjeru je vodila i moja edukacija, od fakulteta pa do MBA, ali zadnjih par godina sam pozavršavao fitnes učilište, pa nutricionizam, hrpu dodtanih edukacija i krenuo u potpuno nove vode. A od svega je najbitnije 30 godina neformalnog učenja o fitnesu ,sportu, prehrani...

dr jupidu
2019-11-14T19:50:16Z

ccc

Ime i primjera devolucije; od streetball basket španera i plivačkog sprintera do debele mješine koja krije kile i bježi od paparazza.

fist bi te besplatno savjetima doveo do isklesanog tijela

zašto mui se ne obratiš?

neprimam kućne posjete.
dr jupidu
2019-11-14T19:51:30Z

ccc

Ime i primjera devolucije; od streetball španera i plivačkog sprintera do debele mješine koja krije kile i bježi od paparazza.

"malo" si me precijenio. Samo sam certificirani intruktor fitnesa, doduše na najboljoj takvoj ustanovi u HR, Fitness učilištu, ali ta edukacija traje 4 mjeseca, za razčiku od Kineziološkog fakulteta koji traje 5 godina.

Do lani sam karijeru gradio kroz ekonomiju, korporativne vode i u tom smjeru je vodila i moja edukacija, od fakulteta pa do MBA, ali zadnjih par godina sam pozavršavao fitnes učilište, pa nutricionizam, hrpu dodtanih edukacija i krenuo u potpuno nove vode. A od svega je najbitnije 30 godina neformalnog učenja o fitnesu ,sportu, prehrani...

dali bi vepru dao ili pratio ga besplatno ili mu dao nekakav popust na 3 mjeseca pa da vidimo rezultat?

i

neprimam kućne posjete.
Reaktivac
2019-11-14T19:53:26Z

Pomozi jupiju... treniraj ga preko skypa. :)
Eto mu i nofrx... zna nekog vraga o boksu pa može mu biti od koristi.

Meni će Ban uletiti uvijek. Djelomično zahvaljujući njemu, eto me na 108 kg. Nije malo, ali bolje nego 115.
danny_trejo
2019-11-14T20:40:42Z
Originally Posted by: nofrx 

Doktore, je li prihvacas uvjete?
Mozemo li krenuti u organozaciju spektakla?
Napaceni narod je gladan velikih borbi

Ovaj put nudim bolju dvoranu sa pravim ringom, opet nepristrano suđenje ukoliko se slažete i 50e donacije pobjedniku
🥳
Reaktivac
2019-11-14T21:08:03Z
Originally Posted by: danny_trejo 

Ovaj put nudim bolju dvoranu sa pravim ringom, opet nepristrano suđenje ukoliko se slažete i 50e donacije pobjedniku
🥳

:)36
Može opet Split.
Ako želi, Doc može snimati ?
Moramo se oba solidno spremiti i pokazati pravu šoru. Novac treba zaraditi.

Similar Topics
Users browsing this topic